OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Działdowo (galeria)

Ostatnia zmiana: 2025-06-11

Aby zobaczyć wszystkie, lub dodać nowe zdjęcia, przejdź do galerii szczegółowej »

Obraz
fot. nieznany (przed 1918)
opis ⇵
Obraz
fot. Jan Kruszewski (2004-12-11)
opis ⇵
Obraz
fot. Slavoy (2005-08-21)
opis ⇵
Obraz
fot. Slavoy (2005-08-21)
opis ⇵
Obraz
fot. Slavoy (2005-08-21)
opis ⇵
Obraz
fot. Włodzimierz Ziomek (2007-08-14)
opis ⇵
Obraz
fot. Bolesław Wojtyniak (2012-08-07)
opis ⇵
Obraz
fot. Paweł Ukole (2015-09-22)
opis ⇵
Obraz
fot. Michał Sosnowski (2017-05-15)
opis ⇵

Aby zobaczyć wszystkie, lub dodać nowe zdjęcia, przejdź do galerii szczegółowej »

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj wypowiedzi należą bezpośrednio do ich autorów i nie stanowią treści informacyjnej tej strony.

  • #1 Arkadiusz Radzymiński (2022-05-21 09:35:40)
    Proszę o dodanie wzmianki dotyczącej urządzenia, które pozwalało na umieszczenie lokomotywy, która po wyjeździe ze stanowiska parowozowni lub jej powrót do jednego ze stanowisk, na odpowiednim, prowadzącym do niego torze. Pamiętam to urządzenie - obrotnica. Napędzana była ręcznie za pomocą korby. Zdjęcia, które są, to na pewno unikaty ze względu na ówczesny zakaz fotografowania ale może autorom - moderatorom tej strony uda się dotrzeć do takowych i umieszczenie ich tutaj oraz danych technicznych urządzenia. To bardzo pożądane informacje, które bardzo wzbogacą i uatrakcyjnią tę stronę.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Działdowo

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...