Kolesin
Ostatnia zmiana: 2024-02-06
Legenda (Wygenerowano dnia: 2025-08-19) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2025-04-15)
Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane
|
Napisz email do redakcji |
Jak dodać nowe zdjęcia?
Komentarze: ⇵
Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj wypowiedzi należą bezpośrednio do ich autorów i nie stanowią treści informacyjnej tej strony.
-
#1
wasiukibic
(2019-06-30 00:45:36)
Kolejny z przystanków na odcinku Czerwieńsk - Zbąszynek położony na kompletnym odludziu, z kiepskim dojazdem. Nie ma bólu, że poszedł do piachu.
-
#2
(odp. na #1)
Darek Nowak
(2020-04-18 14:59:40)
Teraz gdy jest ZKA nawet w Babimoście nie ma chętnych na pociąg.
Kilka osób (4-5) korzysta w Sulechowie ale tylko w relacji do, zarówno ze Zbąszynka jak i Zielonki.
Wsiadających brak. -
#3
Sławek
(2020-04-18 19:17:31)
Trudno żeby się w tej wsi KKA zatrzymywało :) skoro przystanku nie ma w WOT.
[Dodaj nowy komentarz]
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.
Stacja kolejowa Kolesin