OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Łąki Kozielskie

Ostatnia zmiana: 2025-12-05

Dane tabelaryczne
Województwo: opolskie
dodatkowe tory: rozebrano
budynki dworcowe: 2012-06: Piętrowy budynek z 1930 r. w stanie ogólnym dobrym, dostrzegalne są jednak wieloletnie zaniedbania remontowe i pierwsze próby dewastacji. (info: Piotr Jagoda)

2013-07: Budynek rozbudowany o piętro w porównaniu z tym otwartym w 1934 roku. Rozbudowa w wyniku działań wojennych lub pożaru???(info.andrzejkoza)

2013-11: Budynek ulega stopniowej dewastacji. Gdzieś "zniknęły" plastykowe okna z pomieszczeń na piętrze budynku. (info: Piotr Jagoda)

2014-04: Dewastacja budynku postępuje. Złomiarze kradną co się da, ostatnio ich łupem padły okratowania okien. (info: Piotr Jagoda)

2015-05: Z informacji na stronie PKP wynika że wystawiony w 2014 roku dworzec za 94 000 zł jest sprzedany. Na obiekcie pojawiły się kamery, działa tu jakaś firma??? (info: and-oza).
budynki obsługi taboru: nie ma i nie było
zadaszenie peronów: nie ma i nie było
semafory: nie ma, być może były
dojście na perony (przejścia nad i podziemne, windy…): Przejście podziemne: nie ma i nie było
Przejście nadziemne: nie ma i nie było
kasa/biletomat: zlikwidowana lub nieczynna
nastawnie, strażnice, posterunki:
wieża wodna: nie ma i nie było
perony: Perony: 0 (były 2)
Krawędzie peronowe: 0 (były 2)
kody: IBNR:6251
Obraz
Linie przechodzące przez stację
[Pokaż/ukryj poza zasięgiem]
  6,312 Kłodnica – Kluczbork (175)  
Stan linii « Pokaż/ukryj
Znajdź stacje w pobliżu

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj wypowiedzi należą bezpośrednio do ich autorów i nie stanowią treści informacyjnej tej strony.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Łąki Kozielskie

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...