OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Goliszów

Ostatnia zmiana: 2022-01-11

Legenda (Wygenerowano dnia: 2022-01-10) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2022-01-01)

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 subsens (2020-12-14 00:39:24)
    'Obecnie przez Goliszów prowadzi tylko jeden tor. Kiedyś było ich pięć. Został po nich krótki odcinek toru bocznicowego. Prawdopodobnie znajdował się tam kanał naprawczy. Były także rampa i dwa perony.' - to fragment krótkiego tekstu pt. 'Dworzec, nie dworzec [.] W Goliszowie' na IV s. okładki Nowych Sygnałów Nr 29 (2650) z 22 lipca 2001 r.
  • #2 Staszek Z. (2022-01-11 18:51:39)
    Stacja w Goliszowie nie działa, w RJ na rok 2022 nie zatrzymują się tam żadne pociągi. Poza tym, wnioskując po tym, co sam widziałem z pobliskiego szlaku w odległości paru kilometrów w kier. Rokitek od stacji Miłkowice peronu też już nie ma lub jest zarośnięty, na to samo wskazuje widok z satelity na google maps. Myślę, że spokojnie można zamienić status tego już teraz przystanku na nieużywany/opuszczony (jakkolwiek się to zwie).

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Goliszów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...