OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Ustroń Poniwiec

Ostatnia zmiana: 2019-05-27

Legenda (Wygenerowano dnia: 2021-09-06) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2021-09-01)

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 Dawid Jastrzębski (2021-02-25 15:58:01)
    Na stronie umieszczone jest w opisie ogólnym. „Pociąg się tam nie zatrzymywał”. Ze względu na zainteresowanie przeze mnie tematyką tradycyjnych biletów kolejowych z kas biletowych,zauważyłem na portalu społecznościowym na stronie „Biletowy cyrk Tomasza Gieżyńskiego” 3 godziny opublikowany zeskanowany bilet obowiązujący ze stacji Goleszów do tego przystanku na przejazd w dniu 30.09.2008. Czyli jednak chyba się zatrzymywał tam pociąg, choć dla mnie ten przystanek również jest mało znany. Ale to tak pisze w ramach ciekawostki bo musiałem sprawdzić na bazie jak zobaczyłem przystanek docelowy „Ustroń Poniwiec” o co chodzi. Niestety brak zdjęć więc ciężko sobie wyobrazić ten przystanek.
  • #2 (odp. na #1) polo (2021-02-25 19:28:32)
    Znalazłem w sieci coś, co może wyjaśnić dość tajemniczą historię tego przystanku-widma i sprzedawanych doń biletów :) https://kolejcieszyn…
  • #3 (odp. na #2) Dawid Jastrzębski (2021-02-27 10:02:33)
    A to serio bubel, rzeczywiście wyjaśniło ;). System biletowy jeszcze nie raz zaskoczy.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Ustroń Poniwiec

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...