OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1960/1961

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1960/1961

Okres obowiązywania: pomiędzy 1960-10-02 a 1961-05-27

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Siedlce (– Terespol) – Czeremcha – Białystok/Białowieża Pałac Str. 118-119, Tab. 1
2 Warszawa – Lublin – (Przeworsk – Przemyśl/Zagórz)/(Rejowiec (– Dorohusk) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec) Str. 120-121, Tab. 2
3 Warszawa – Skarżysko Kam. (– Rozwadów)/Częstochowa (– Łódź) – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 122-123, Tab. 3
Str. 124-125, Tab. 3
4 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedm. – Łódź Str. 126-127, Tab. 4
5 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Zebrzydowice/Wisła Uzdrowisko/Gliwice Str. 128-129, Tab. 5
Str. 130-131, Tab. 5
6 Warszawa/Łódź – Koluszki – Częstochowa – Wrocław (– Szklarska Poręba Górna) – Węgliniec – Lubań Śl./Bogatynia Str. 132-133, Tab. 6, 7
7 Warszawa – Ostrów Wkp. (– Żagań) – Kłodzko – Stronie Śl./Kudowa Zdrój Str. 132-133, Tab. 6, 7
8 Warszawa – Wrocław (– Szklarska Poręba Górna/Turoszów) Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Międzylesie Str. 134-135, Tab. 8
9 Warszawa/Łódź – Poznań – Legnica/Kunowice/Zielona Góra/Połczyn Zdrój/Szczecin Dąbie (– Świnoujście/Szczecin Gł.) Str. 136-137, Tab. 9
Str. 138-139, Tab. 9
10 Warszawa/Łódź – Kutno – Toruń/Malbork – Tczew – Słupsk Str. 140-141, Tab. 10
11 Warszawa – Malbork (– Elbląg) – Gdynia (– Łeba/Hel) – Słupsk – Ustka – Białogard Str. 142-143, Tab. 11
12 Warszawa/Łódź – Toruń (– Inowrocław) – Piła – Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 144-145, Tab. 12, 13
13 Warszawa – Olsztyn – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 144-145, Tab. 12, 13
14 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok (– Kuźnica Białostocka) – Ełk – Augustów/Ruciane/Mikołajki/(Giżycko – Olsztyn) Str. 146-147, Tab. 14, 15, 16
15 Lublin – Tarnów (– Krynica) – Kraków – Zakopane Str. 146-147, Tab. 14, 15, 16
16 Łódź – Skarżysko Kam. – Rzeszów Str. 146-147, Tab. 14, 15, 16
17 Lublin – Radom – (Kielce – (Bytom – Gliwice)/(Częstochowa - Jelenia Góra))/(Łódź – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Gł.) Str. 148-149, Tab. 17
18 Kraków/Bytom – Kamieniec Ząbk. – Kłodzko (– Kudowa Zdrój/Stronie Śl.)/Jaworzyna Śl. (– Legnica) – Jelenia Góra – Zgorzelec Str. 150-151, Tab. 18, 19
19 Kraków – Gliwice – Kędzierzyn/Pyskowice (– Bytom) – Opole – Wrocław – Turoszów Str. 150-151, Tab. 18, 19
20 Przemyśl/Krynica – Tarnów – Kraków – (Międzylesie/Kudowa Zdrój – Kłodzko –) Wrocław – Rzepin/Poznań – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Gł. Str. 152-153, Tab. 20
Str. 154-155, Tab. 20
21 Krynica/Zakopane – Kraków – Katowice – Poznań/Karsznice (– Kielce) – Inowrocław – Gdynia Str. 156-157, Tab. 21
Str. 158-159, Tab. 21
22 Poznań – Szczecinek (– Słupsk) – Grzmiąca (– Połczyn Zdrój) – Białogard – Kołobrzeg/Koszalin Str. 160-161, Tab. 22, 23, 24
23 Bytom – Zakopane Str. 160-161, Tab. 22, 23, 24
24 Szczecin – Poznań – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 160-161, Tab. 22, 23, 24
25 Szczecin Gł./Świnoujście – Szczecin Dąbie – Słupsk (– Ustka) – Lębork (– Łeba) – Gdynia Str. 162-163, Tab. 25, 26
26 Gdynia – Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Międzylesie/Kudowa Zdrój Str. 162-163, Tab. 25, 26
27 Gdynia – Olsztyn – Korsze/Ostrołęka – Białystok Str. 164-165, Tab. 27, 28
28 Białystok – Olsztyn – Toruń (– Szczecin) – Wrocław – Jelenia Góra Str. 164-165, Tab. 27, 28
100 (Warszawa –) Koluszki – Zawiercie (– Katowice) Str. 174-175, Tab. 100
Str. 176-177, Tab. 100
Str. 178-179, Tab. 100
Str. 180-181, Tab. 100
Str. 182-183, Tab. 100
101 Piotrków Trybunalski Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 184-185, Tab. 101, 102
102 Łódź – Koluszki Str. 184-185, Tab. 101, 102
Str. 186-187, Tab. 102, 102a
Str. 188-189, Tab. 102, 102a
Str. 190-191, Tab. 102, 103
102a Koluszki – Budziszewice Łódzkie Str. 186-187, Tab. 102, 102a
Str. 188-189, Tab. 102, 102a
103 Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 190-191, Tab. 102, 103
104 Zawiercie/Strzemieszyce Płn. – Katowice Str. 192-193, Tab. 104
Str. 194-195, Tab. 104
105 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 196-197, Tab. 105, 106
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 196-197, Tab. 105, 106
107 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Str. 198-199, Tab. 107, 108
108 Tomaszów Mazowiecki – Radom Str. 198-199, Tab. 107, 108
109 Kielce – Częstochowa Str. 200-201, Tab. 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 202-203, Tab. 110
Str. 204-205, Tab. 110
Str. 206-207, Tab. 110
Str. 208-209, Tab. 110
111 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 210-211, Tab. 111, 113
113 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Płn. Str. 210-211, Tab. 111, 113
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – (Bogoria – Koprzywnica/Szczucin k. Tarnowa Wąsk.)/(Cudzynowice (– Charsznica Wąsk.) – Kocmyrzów Wąsk.) Str. 212-213, Tab. 114
Str. 214-215, Tab. 114
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 216-217, Tab. 117, 118
Str. 218-219, Tab. 117
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 216-217, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka – Mościska II Str. 220-221, Tab. 120
Str. 222-223, Tab. 120
Str. 224-225, Tab. 120
Str. 226-227, Tab. 120
120a Przemyśl – Malhowice Str. 228-229, Tab. 120a, 121, 122, 123
121 Kraków – Wieliczka Str. 228-229, Tab. 120a, 121, 122, 123
122 Tarnów – Szczucin k. Tarnowa Str. 228-229, Tab. 120a, 121, 122, 123
123 Kraków – Kocmyrzów Str. 228-229, Tab. 120a, 121, 122, 123
124 (Kraków) – Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 232-233, Tab. 124, 126, 127, 128, 129
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 230-231, Tab. 125
126 Podłęże – Niepołomice Str. 232-233, Tab. 124, 126, 127, 128, 129
127 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 232-233, Tab. 124, 126, 127, 128, 129
128 Jarosław – Bełżec Str. 232-233, Tab. 124, 126, 127, 128, 129
129 Rzeszów – Głogów Małopolski Str. 232-233, Tab. 124, 126, 127, 128, 129
130 Tarnów – Krynica Str. 234-235, Tab. 130
130a Muszyna – Leluchów Str. 238-239, Tab. 130a, 132, 133, 134
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 236-237, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 238-239, Tab. 130a, 132, 133, 134
133 Rzeszów – Jasło Str. 238-239, Tab. 130a, 132, 133, 134
134 Zagórz – Łupków Str. 238-239, Tab. 130a, 132, 133, 134
135 Kraków – Zakopane Str. 240-241, Tab. 135
Str. 242-243, Tab. 135
Str. 244-245, Tab. 135, 135a
Str. 246-247, Tab. 135, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 244-245, Tab. 135, 135a
Str. 246-247, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 248-249, Tab. 136
137 Sucha – Żywiec Str. 250-251, Tab. 137, 138
138 Sucha – Szczakowa Str. 250-251, Tab. 137, 138
Str. 252-253, Tab. 138, 138a
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 252-253, Tab. 138, 138a
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 254-255, Tab. 139
140 Kraków – Mysłowice – (Katowice) Str. 256-257, Tab. 140
Str. 258-259, Tab. 140
141 Trzebinia – Oświęcim Str. 260-261, Tab. 141, 142
142 Skawina – Oświęcim Str. 260-261, Tab. 141, 142
143 Mysłowice – Katowice – Chorzów Batory Str. 262-263, Tab. 143
Str. 264-265, Tab. 143
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 266-267, Tab. 144
145 Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 268-269, Tab. 145
Str. 270-271, Tab. 145
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 272-273, Tab. 146
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 274-275, Tab. 147, 148
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 274-275, Tab. 147, 148
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 276-277, Tab. 149
Str. 278-279, Tab. 149
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Dziedzice – Zwardoń Str. 280-281, Tab. 150
Str. 282-283, Tab. 150
Str. 284-285, Tab. 150
Str. 286-287, Tab. 150
151 Katowice – Katowie Piotrowice Str. 288-289, Tab. 151
152 Katowice – Racibórz Str. 290-291, Tab. 152
Str. 292-293, Tab. 152
152a Rzędówka – Niedobczyce Str. 294-295, Tab. 152a, 153
153 Lędziny – Tychy – Tychy Zachodnie/Jaśkowice Śl. Str. 294-295, Tab. 152a, 153
154 Pszczyna – Rybnik – Sumina Str. 296-297, Tab. 154, 155
155 Katowice Ligota – Zabrze Makoszowy – Gliwice Str. 296-297, Tab. 154, 155
156 Zabrze Makoszowy – Rybnik – Chałupki Str. 298-299, Tab. 156
Str. 300-301, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Markowice Raciborskie Wąsk. Str. 302-303, Tab. 157, 158, 159
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 302-303, Tab. 157, 158, 159
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 302-303, Tab. 157, 158, 159
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 304-305, Tab. 160, 161, 162, 163
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 304-305, Tab. 160, 161, 162, 163
162 Markowice Raciborskie/Pszów – Olza Str. 304-305, Tab. 160, 161, 162, 163
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 304-305, Tab. 160, 161, 162, 163
164 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 306-307, Tab. 164, 165, 166, 167
165 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 306-307, Tab. 164, 165, 166, 167
166 Bytom – Brynek Str. 306-307, Tab. 164, 165, 166, 167
167 Gliwice – Pyskowice Str. 306-307, Tab. 164, 165, 166, 167
Str. 308-309, Tab. 167, 168
168 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 308-309, Tab. 167, 168
Str. 310-311, Tab. 168, 169
169 Bytom – Gliwice Str. 310-311, Tab. 168, 169
170 Katowice – Kędzierzyn – Racławice Śl. Str. 312-313, Tab. 170
Str. 314-315, Tab. 170
Str. 316-317, Tab. 170
171 Opole Gł. – Fosowskie – Tarnowskie Góry Str. 318-319, Tab. 171, 172
172 Kochłowice – Ruda Orzegów Str. 318-319, Tab. 171, 172
175 (Katowice) – Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork – (Poznań) Str. 320-321, Tab. 175
Str. 322-323, Tab. 175
176 Olesno Śl. – Zawisna Str. 324-325, Tab. 176, 177, 178, 180
177 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 324-325, Tab. 176, 177, 178, 180
178 Kalety – Woźniki Śl. Str. 324-325, Tab. 176, 177, 178, 180
180 Katowice – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry Str. 324-325, Tab. 176, 177, 178, 180
Str. 326-327, Tab. 180
Str. 328-329, Tab. 180, 181, 182, 183
181 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 328-329, Tab. 180, 181, 182, 183
182 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 328-329, Tab. 180, 181, 182, 183
183 Pyskowice – Lubliniec Str. 328-329, Tab. 180, 181, 182, 183
185 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 330-331, Tab. 185
Str. 332-333, Tab. 185
200 (Warszawa) – Łowicz – Łódź – Ostrów Wkp. Str. 336-337, Tab. 200
Str. 338-339, Tab. 200
Str. 340-341, Tab. 200
201 Karsznice Płd. – Zduńska Wola Str. 342-343, Tab. 201, 202, 204
202 Łódź – Kutno Str. 342-343, Tab. 201, 202, 204
Str. 344-345, Tab. 202, 205
204 Ociąż – Kucharki Str. 342-343, Tab. 201, 202, 204
205 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Zduńska Wola/Borszewice – (Inowrocław) Str. 344-345, Tab. 202, 205
Str. 346-347, Tab. 205, 206
206 Kalisz Wąsk./Opatówek Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 346-347, Tab. 205, 206
207 Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 348-349, Tab. 207, 208, 209
208 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 348-349, Tab. 207, 208, 209
209 Kępno – Oleśnica/Namysłów Str. 348-349, Tab. 207, 208, 209
210 Ostrów Wkp. – Sośnie Ostr./Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Wrocław Str. 350-351, Tab. 210
Str. 352-353, Tab. 210
211 (Katowice) – Kluczbork/Herby Nowe – Kępno – Ostrów Wkp. – (Poznań) Str. 354-355, Tab. 211
Str. 356-357, Tab. 211, 211a
211a Kępno – Kępno Zach. Str. 356-357, Tab. 211, 211a
212 Opole Gł. – Kluczbork Str. 358-359, Tab. 212, 213, 213a, 213b, 213c
213 Opole Gł. – Nysa Str. 358-359, Tab. 212, 213, 213a, 213b, 213c
213a Szydłów – Gracze Str. 358-359, Tab. 212, 213, 213a, 213b, 213c
213b Nysa – Ścinawa Mała Str. 358-359, Tab. 212, 213, 213a, 213b, 213c
213c Nysa – Kałków Łąka Str. 358-359, Tab. 212, 213, 213a, 213b, 213c
214a Nowy Świętów – Sławniowice Nyskie Str. 360-361, Tab. 214, 214a, 215
214 Nysa – Głuchołazy Zdrój Str. 360-361, Tab. 214, 214a, 215
215 Kluczbork – Wrocław Str. 360-361, Tab. 214, 214a, 215
Str. 362-363, Tab. 215, 216
216 Wrocław – Oleśnica/Oleśnica Rataje Str. 362-363, Tab. 215, 216
Str. 364-365, Tab. 216, 217
217 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 364-365, Tab. 216, 217
218 Jełowa – Namysłów Str. 366-367, Tab. 218, 218a, 219, 220
218a Wrocław Nadodrze – Trzebnica Wrocławska Str. 366-367, Tab. 218, 218a, 219, 220
219 Nysa – Grodków Śl. – Brzeg Str. 366-367, Tab. 218, 218a, 219, 220
220 (Katowice) – Kędzierzyn – Opole – Brzeg – Wrocław Str. 366-367, Tab. 218, 218a, 219, 220
Str. 368-369, Tab. 220
Str. 370-371, Tab. 220, 221
221 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 370-371, Tab. 220, 221
222 Przedkowice – Żmigród Wąsk. Str. 372-373, Tab. 222, 223, 224, 225, 226
223 Grodków Śl. – Przeworno Str. 372-373, Tab. 222, 223, 224, 225, 226
224 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 372-373, Tab. 222, 223, 224, 225, 226
225 Brzeg – Łagiewniki Dzierżoniowskie Str. 372-373, Tab. 222, 223, 224, 225, 226
226 Kondratowice – Ząbkowice Śląskie Str. 372-373, Tab. 222, 223, 224, 225, 226
227 Henryków – Ciepłowody Str. 374-375, Tab. 227, 228, 229, 230
228 Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śląska Str. 374-375, Tab. 227, 228, 229, 230
229 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 374-375, Tab. 227, 228, 229, 230
230 Wrocław – Kłodzko – Międzylesie – Lichkov Str. 374-375, Tab. 227, 228, 229, 230
Str. 376-377, Tab. 230
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie Str. 378-379, Tab. 231
232 Kłodzko Gł. – Krosnowice Kłodzkie Str. 380-381, Tab. 232, 233, 234, 235
233 Otmuchów – Dziewiętlice Str. 380-381, Tab. 232, 233, 234, 235
234 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śląski Str. 380-381, Tab. 232, 233, 234, 235
235 Racławice Śl. – Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 380-381, Tab. 232, 233, 234, 235
Str. 382-383, Tab. 235
Str. 384-385, Tab. 235
Str. 386-387, Tab. 235, 236, 237
236 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 386-387, Tab. 235, 236, 237
237 Kobierzyce – Piława Górna Str. 386-387, Tab. 235, 236, 237
238 Wrocław – Świdnica Kraszowice – Jedlina Zdrój Str. 388-389, Tab. 238
239 Gogolin – Prudnik Str. 390-391, Tab. 239, 240
240 Wrocław – Jaworzyna Śląska – Jelenia Góra Str. 390-391, Tab. 239, 240
Str. 392-393, Tab. 240
Str. 394-395, Tab. 240, 241, 243
241 Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów Str. 394-395, Tab. 240, 241, 243
243 Sędzisław – Lubawka Str. 394-395, Tab. 240, 241, 243
244 Wolibórz – Radków Str. 396-397, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Gł. Str. 396-397, Tab. 244, 245
246 Marciszów – Kamienna Góra – Jelenia Góra Str. 398-399, Tab. 246, 247
247 Mysłakowice – Karpacz Str. 398-399, Tab. 246, 247
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 400-401, Tab. 248, 249, 251
249 Legnica – Jerzmanice Zdrój – Marciszów Str. 400-401, Tab. 248, 249, 251
Str. 402-403, Tab. 249, 250, 252
250 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Żagań Str. 402-403, Tab. 249, 250, 252
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Str. 400-401, Tab. 248, 249, 251
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 402-403, Tab. 249, 250, 252
253 Turoszów – Bogatynia Str. 404-405, Tab. 253, 253a, 253b, 254
253a Bogatynia – Markocice Str. 404-405, Tab. 253, 253a, 253b, 254
253b Bogatynia – Sieniawka Str. 404-405, Tab. 253, 253a, 253b, 254
254 Węgliniec – Zgorzelec Str. 404-405, Tab. 253, 253a, 253b, 254
255 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 406-407, Tab. 255
256 Jelenia Góra – Mikułowa – Turoszów/(Zgorzelec – Görlitz) Str. 408-409, Tab. 256, 257, 258
257 Lubań Śl. – Leśna Str. 408-409, Tab. 256, 257, 258
258 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 408-409, Tab. 256, 257, 258
260 Wrocław – Legnica – Żagań Str. 410-411, Tab. 260
Str. 412-413, Tab. 260
261 Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 414-415, Tab. 261, 262, 263, 264
262 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Str. 414-415, Tab. 261, 262, 263, 264
263 Bolesławiec – Modła Str. 414-415, Tab. 261, 262, 263, 264
264 Złotoryja – Niegosławice Str. 414-415, Tab. 261, 262, 263, 264
265 (Wrocław) – Miłkowice – Węgliniec – Ruszów – Gozdnica/Jankowa Żagańska Str. 416-417, Tab. 265
266 Malczyce – Roztoka Str. 418-419, Tab. 266, 267, 268, 270
267 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 418-419, Tab. 266, 267, 268, 270
268 Lubiń Legnicki – Chocianów Str. 418-419, Tab. 266, 267, 268, 270
269 Wołów – Lubiąż Str. 420-421, Tab. 269, 270, 275
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 418-419, Tab. 266, 267, 268, 270
Str. 420-421, Tab. 269, 270, 275
275 Wrocław – Ścinawa – Głogów Str. 420-421, Tab. 269, 270, 275
Str. 422-423, Tab. 275, 276
276 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 422-423, Tab. 275, 276
277 Krzelów – Góra Śl. Str. 424-425, Tab. 277, 278, 279, 280
278 Żmigród – Wąsosz Str. 424-425, Tab. 277, 278, 279, 280
279 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 424-425, Tab. 277, 278, 279, 280
280 Wrocław – Rawicz – (Poznań) Str. 424-425, Tab. 277, 278, 279, 280
Str. 426-427, Tab. 280
300 (Warszawa) – Łowicz – Kutno – Poznań Str. 430-431, Tab. 300
Str. 432-433, Tab. 300
Str. 434-435, Tab. 300
Str. 436-437, Tab. 300
301 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 438-439, Tab. 301
Str. 440-441, Tab. 301
304 Koło Wąsk. – Przystronie Str. 442-443, Tab. 304, 305, 306
305 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 442-443, Tab. 304, 305, 306
306 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 442-443, Tab. 304, 305, 306
Str. 444-445, Tab. 306, 307
307 Września Wąsk. – Pyzdry Str. 444-445, Tab. 306, 307
308 Smólsk – Sompolno Str. 446-447, Tab. 308, 309, 311
309 Aleksandrów Kujawski Wąsk. – Sompolno Str. 446-447, Tab. 308, 309, 311
310 Gniezno Wąsk. – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 448-449, Tab. 310, 312
311 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 446-447, Tab. 308, 309, 311
312 Nieszawa Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 448-449, Tab. 310, 312
313 Krośniewice Miasto – Ozorków Centralny Str. 450-451, Tab. 313, 314, 315
314 Włocławek Wąsk. – Brześć Kujawski Str. 450-451, Tab. 313, 314, 315
315 Krotoszyn Wąsk. – Broniszewice Str. 450-451, Tab. 313, 314, 315
316 Witaszyce – Sucha – Komorze/Grabina – Trąbczyn/Zagórów Str. 452-453, Tab. 316, 317, 318, 319
317 Poznań Kobylepole Wąsk. – Środa Miasto Str. 452-453, Tab. 316, 317, 318, 319
318 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 452-453, Tab. 316, 317, 318, 319
319 Pleszew Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 452-453, Tab. 316, 317, 318, 319
Str. 454-455, Tab. 319, 320
320 Poznań – Ostrów Wkp. – (Katowice) Str. 454-455, Tab. 319, 320
Str. 456-457, Tab. 320, 322
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 458-459, Tab. 321
322 (Jarocin) – Mieszków – Czempiń Str. 456-457, Tab. 320, 322
323 Leszno – Jarocin Str. 460-461, Tab. 323
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 462-463, Tab. 324, 325, 326, 327
325 Pakosław – Gostyń Str. 462-463, Tab. 324, 325, 326, 327
326 Gostyń – Kościan Str. 462-463, Tab. 324, 325, 326, 327
327 Kobylin – Rawicz Str. 462-463, Tab. 324, 325, 326, 327
328 Leszno – Wolsztyn – Zbąszynek Str. 464-465, Tab. 328
329 Osowa Góra/Mosina – Puszczykówko – Poznań Str. 466-467, Tab. 329
330 (Wrocław) – Rawicz – Poznań Str. 468-469, Tab. 330
Str. 470-471, Tab. 330
331 Kościan – Opalenica Str. 472-473, Tab. 331, 332, 333
332 Sulechów – Poznań Str. 472-473, Tab. 331, 332, 333
Str. 474-475, Tab. 332, 333a, 336
333 Zbąszynek – Gubin Str. 472-473, Tab. 331, 332, 333
333a Krosno Odrzańskie – Lubsko Str. 474-475, Tab. 332, 333a, 336
335 Szamotuły – Rzepin Str. 476-477, Tab. 335, 337, 339
336 (Krzyż) – Stare Bielice – Skwierzyna Gaj Str. 474-475, Tab. 332, 333a, 336
337 Skwierzyna – Zbąszynek Str. 476-477, Tab. 335, 337, 339
338 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Zamoście Str. 478-479, Tab. 338
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 476-477, Tab. 335, 337, 339
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt|O Str. 480-481, Tab. 340
Str. 482-483, Tab. 340
340a Rzepin – Cybinka Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
341 Nowy Tomyśl Wąsk. – Duszniki Wkp. Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
342 Opalenica Wąsk. – Lwówek Wąsk. Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
343 Wałcz – Krzyż Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
344a Choszczno – Myślibórz Str. 484-485, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
345 Piła – Krzyż – Strzelce Krajeńskie Wschód – Strzelce Krajeńskie/Kostrzyn Str. 486-487, Tab. 345
346 Gorzów Zamoście – Rudnica – Kostrzyn Str. 488-489, Tab. 346, 347
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 488-489, Tab. 346, 347
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 490-491, Tab. 348, 349, 350
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 490-491, Tab. 348, 349, 350
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 490-491, Tab. 348, 349, 350
Str. 492-493, Tab. 350
351 Głogów – Żagań – Zasieki Str. 494-495, Tab. 351
351a Żagań – Sanice Str. 496-497, Tab. 351a, 352
352 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 496-497, Tab. 351a, 352
353 Rakoniewice Wąsk. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 498-499, Tab. 353
353a Stare Bojanowo Wąsk – Krzywiń Str. 500-501, Tab. 353a, 354, 355
354 Bojanowo – Głogów Str. 500-501, Tab. 353a, 354, 355
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 500-501, Tab. 353a, 354, 355
Str. 502-503, Tab. 355, 356, 357
356 Zielona Góra – Bieniów – Żary k. Żagania Str. 502-503, Tab. 355, 356, 357
357 Lubsko – Tuplice – Mużaków Wschodni Str. 502-503, Tab. 355, 356, 357
358 Gubinek – Jasień – Jankowa Żagańska/Żagań Str. 504-505, Tab. 358
360 Poznań – Szczecin Str. 506-507, Tab. 360
Str. 508-509, Tab. 360
Str. 510-511, Tab. 360
Str. 512-513, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 514-515, Tab. 361, 362
362 Szczecin Dąbie – Godków – Siekierki/Kostrzyn Str. 514-515, Tab. 361, 362
Str. 516-517, Tab. 362, 363, 364
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 516-517, Tab. 362, 363, 364
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 516-517, Tab. 362, 363, 364
365 Piła – Stargard Szczeciński Str. 518-519, Tab. 365, 367
367 Stargard Szczeciński Wąsk. – Łobez Wąsk. Str. 518-519, Tab. 365, 367
368 Stara Dąbrowa – Ińsko Str. 520-521, Tab. 368, 369, 370
369 Wałcz – Złocieniec Str. 520-521, Tab. 368, 369, 370
370 (Szczecin Gł.) – Szczecin Dąbie – Świnoujście Str. 520-521, Tab. 368, 369, 370
371 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 522-523, Tab. 371
372 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 524-525, Tab. 372, 373, 374
373 Goleniów – Maszewo Str. 524-525, Tab. 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 524-525, Tab. 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 526-527, Tab. 375, 376, 377
376 Wysoka Kamieńska – Kamień Pom. Str. 526-527, Tab. 375, 376, 377
377 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Wąsk. Str. 526-527, Tab. 375, 376, 377
378 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 528-529, Tab. 378, 379
379 Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 528-529, Tab. 378, 379
380 (Gdańsk) – Lębork – Koszalin – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 530-531, Tab. 380
Str. 532-533, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 534-535, Tab. 380a, 381, 382
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 534-535, Tab. 380a, 381, 382
382 Koszalin Wąsk./Białogard Miasto – Świelino – Bobolice Wąsk. Str. 534-535, Tab. 380a, 381, 382
382a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 536-537, Tab. 382a, 383
383 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 536-537, Tab. 382a, 383
384 (Toruń) – Piła – Kołobrzeg Str. 538-539, Tab. 384
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 540-541, Tab. 384a, 385
385 Chojnice – Łubowo – Borne Sulinowo/(Runowo Pomorskie – (Szczecin Gł.)) Str. 540-541, Tab. 384a, 385
386 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 542-543, Tab. 386, 387
387 Tąpadły – Skrzydłowo – Resko Płn. Wąsk./Kołobrzeg Wąsk. Str. 542-543, Tab. 386, 387
387a Karlino Wąsk. – Gościno Str. 544-545, Tab. 387a, 388, 389
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 544-545, Tab. 387a, 388, 389
389 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 544-545, Tab. 387a, 388, 389
390 Poznań – Mogilno – (Inowrocław – Olsztyn/Gdynia) Str. 546-547, Tab. 390
391 (Herby Nowe) – Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 548-549, Tab. 391, 394
394 Poznań – Gołańcz – Chodzież/Bydgoszcz Str. 548-549, Tab. 391, 394
Str. 550-551, Tab. 394, 395
395 Inowrocław – Drawski Młyn Str. 550-551, Tab. 394, 395
396 Poznań – Piła Str. 552-553, Tab. 396, 396a, 397
396a Oborniki Wkp. – Wronki Str. 552-553, Tab. 396, 396a, 397
397 Bzowo Goraj – Piła Str. 552-553, Tab. 396, 396a, 397
398 Żnin Wąsk. – Biskupin Odcinek – Szelejewo Wąsk./Ośno Wąsk. Str. 554-555, Tab. 398, 399
399 Żnin – Szubin Str. 554-555, Tab. 398, 399
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 558-559, Tab. 400
Str. 560-561, Tab. 400
Str. 562-563, Tab. 400
Str. 564-565, Tab. 400
405 (Poznań) – Mogilno – Inowrocław – Toruń – Iława Str. 566-567, Tab. 405
Str. 568-569, Tab. 405
406 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 570-571, Tab. 406, 407, 408
407 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 570-571, Tab. 406, 407, 408
408 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 570-571, Tab. 406, 407, 408
Str. 572-573, Tab. 408, 410, 411
410 Nasielsk – Toruń Gł. Str. 572-573, Tab. 408, 410, 411
411 Toruń Wsch. – Czarnowo k. Torunia Str. 572-573, Tab. 408, 410, 411
412 (Toruń Gł.) – Toruń Wsch. – Chełmno Str. 574-575, Tab. 412, 413, 414, 416
413 Kornatowo – Chełmno Str. 574-575, Tab. 412, 413, 414, 416
414 Chełmża – Mełno Str. 574-575, Tab. 412, 413, 414, 416
415 Toruń Wschodni – Grudziądz – Malbork Str. 576-577, Tab. 415
416 Gardeja – Łasin Str. 574-575, Tab. 412, 413, 414, 416
417 Prabuty – Kwidzyn Str. 578-579, Tab. 417, 418, 419, 420
418 Jabłonowo Pomorskie – Prabuty Str. 578-579, Tab. 417, 418, 419, 420
419 Kisielice – Biskupiec Pomorski Miasto Str. 578-579, Tab. 417, 418, 419, 420
420 (Warszawa/Łódź) – Kutno – Toruń – (Gdynia) Str. 578-579, Tab. 417, 418, 419, 420
Str. 580-581, Tab. 420, 421, 422
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 580-581, Tab. 420, 421, 422
422 Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 580-581, Tab. 420, 421, 422
423 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 582-583, Tab. 423
Str. 584-585, Tab. 423
424 Nakło n. Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 586-587, Tab. 424, 425
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła – (Kołobrzeg) Str. 586-587, Tab. 424, 425
Str. 588-589, Tab. 425
Str. 590-591, Tab. 425, 426
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 590-591, Tab. 425, 426
Str. 592-593, Tab. 426, 427, 428
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 592-593, Tab. 426, 427, 428
428 Twarda Góra – Nowe Str. 592-593, Tab. 426, 427, 428
430 (Poznań) – Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew – (Gdynia) Str. 594-595, Tab. 430
Str. 596-597, Tab. 430
Str. 598-599, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 600-601, Tab. 431
Str. 602-603, Tab. 431, 432, 433
432 Skórcz – Starogard Gdański – Skarszewy Str. 602-603, Tab. 431, 432, 433
433 Opalenie Tczewskie – Smętowo – Szlachta Str. 602-603, Tab. 431, 432, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 604-605, Tab. 434, 435, 436
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 604-605, Tab. 434, 435, 436
436 Świecie n|Wisłą – Terespol Pomorski – Złotów Str. 604-605, Tab. 434, 435, 436
Str. 606-607, Tab. 436, 437
437 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 606-607, Tab. 436, 437
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 608-609, Tab. 440
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 610-611, Tab. 441
442 Lębork – Maszewo Lęboskie Str. 612-613, Tab. 442, 443, 444, 445
443 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 612-613, Tab. 442, 443, 444, 445
444 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 612-613, Tab. 442, 443, 444, 445
445 Reda – Puck – Hel Str. 612-613, Tab. 442, 443, 444, 445
Str. 614-615, Tab. 445, 446, 447
446 Wejherowo – Garczegorze – Lębork Str. 614-615, Tab. 445, 446, 447
447 Somonino – Kartuzy Str. 614-615, Tab. 445, 446, 447
450 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Lębork – (Szczecin) Str. 616-617, Tab. 450
Str. 618-619, Tab. 450
Str. 620-621, Tab. 450
Str. 622-623, Tab. 450
Str. 624-625, Tab. 450
Str. 626-627, Tab. 450
Str. 628-629, Tab. 450
Str. 630-631, Tab. 450
451 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 632-633, Tab. 451, 452
452 Gdańsk Gł. – Wejherowo Str. 632-633, Tab. 451, 452
Str. 634-635, Tab. 452
Str. 636-637, Tab. 452
Str. 638-639, Tab. 452
Str. 640-641, Tab. 452
Str. 642-643, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 644-645, Tab. 453, 460
460 Kutno – Płock – Brodnica Str. 644-645, Tab. 453, 460
461 Brodnica – Iława Str. 646-647, Tab. 461, 462, 463, 465
462 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 646-647, Tab. 461, 462, 463, 465
463 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 646-647, Tab. 461, 462, 463, 465
464 Działdowo – Uzdowo Str. 648-649, Tab. 464, 465, 466, 467
465 Malbork – Braniewo Str. 646-647, Tab. 461, 462, 463, 465
Str. 648-649, Tab. 464, 465, 466, 467
466 Małdyty – Malbork Str. 648-649, Tab. 464, 465, 466, 467
467 Elbląg Zdrój – Braniewo Str. 648-649, Tab. 464, 465, 466, 467
468 Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 650-651, Tab. 468, 469
469 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Maków Maz. Str. 650-651, Tab. 468, 469
470 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 652-653, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
471 Malbork Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 652-653, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
472 Malbork Kałdowo Wąsk. – Lisewo Wąsk. Str. 652-653, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
473 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 654-655, Tab. 473
474 Przejazdowo – Koszwały Str. 652-653, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
475 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 652-653, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
476 Mareza – Gurcz Str. 656-657, Tab. 476, 477, 478, 479
477 Mareza – Rusinowo Wąsk. Str. 656-657, Tab. 476, 477, 478, 479
478 Wysoka Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 656-657, Tab. 476, 477, 478, 479
479 Morzewiec/Wąwelno – Łukówiec – Wierzchucin Król. Str. 656-657, Tab. 476, 477, 478, 479
480 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 658-659, Tab. 480, 481, 482
481 Witosław Wąsk. – Czajcze Str. 658-659, Tab. 480, 481, 482
482 Kasprowo – Nakło n. Not. Wąsk. Str. 658-659, Tab. 480, 481, 482
500 (Warszawa) – Działdowo – Olsztyn – Bogaczewo – (Elbląg) Str. 662-663, Tab. 500
Str. 664-665, Tab. 500, 501, 502, 503
501 Nidzica – Wielbark Str. 664-665, Tab. 500, 501, 502, 503
502 Ostróda – Morąg Str. 664-665, Tab. 500, 501, 502, 503
503 (Olsztyn) – Gutkowo – Braniewo Str. 664-665, Tab. 500, 501, 502, 503
510 (Poznań) – Iława – Olsztyn Str. 666-667, Tab. 510
511 Korsze – Bartoszyce – Głomno/Lidzbark Warmiński Str. 668-669, Tab. 511, 512, 513, 514
512 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 668-669, Tab. 511, 512, 513, 514
Str. 670-671, Tab. 512, 515
513 Korsze – Skandawa Str. 668-669, Tab. 511, 512, 513, 514
514 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 668-669, Tab. 511, 512, 513, 514
515 Olsztyn – Korsze – Ełk Str. 670-671, Tab. 512, 515
Str. 672-673, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515a Sątopy Samulewo – Reszel Str. 672-673, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515b Giżycko – Kruklanki Str. 672-673, Tab. 515, 515a, 515b, 516
516 (Olsztyn) – Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 672-673, Tab. 515, 515a, 515b, 516
517 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 674-675, Tab. 517, 518, 519, 520a
518 (Olsztyn) – Szczytno – Pisz – Ełk Str. 674-675, Tab. 517, 518, 519, 520a
519 Myszyniec – Spychowo Wąsk. Str. 674-675, Tab. 517, 518, 519, 520a
520a Czerwony Bór – Zambrów Str. 674-675, Tab. 517, 518, 519, 520a
520 Olsztyn – Łapy – (Białystok) Str. 676-677, Tab. 520
Str. 678-679, Tab. 520, 521
521 Białystok – Kuźnica Białostocka – Grodno Str. 678-679, Tab. 520, 521
522 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 680-681, Tab. 522, 523, 524
523 (Myszyniec) – Dęby – Łomża Wąsk. Str. 680-681, Tab. 522, 523, 524
524 Śniadowo – Łomża Str. 680-681, Tab. 522, 523, 524
530 (Warszawa Wil.) – Małkinia – Białystok Str. 682-683, Tab. 530
531 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 684-685, Tab. 531, 532, 533
532 Wyszków – Ostrołęka Str. 684-685, Tab. 531, 532, 533
533 Białystok – Krynki Białostockie Str. 684-685, Tab. 531, 532, 533
534 Olecko – Gołdap Str. 686-687, Tab. 534, 535, 536
535 Białystok – Trakiszki Str. 686-687, Tab. 534, 535, 536
Str. 688-689, Tab. 535, 538
536 Suwaki – Kamienna Nowa Str. 686-687, Tab. 534, 535, 536
538 Siedlce – Czeremcha – Cisówka Str. 688-689, Tab. 535, 538
Str. 690-691, Tab. 538, 539
539 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 690-691, Tab. 538, 539
540 (Warszawa) – Siedlce – Terespol – Brest Str. 692-693, Tab. 540
Str. 694-695, Tab. 540
542 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 696-697, Tab. 542, 543
543 Czeremcha – Białystok Str. 696-697, Tab. 542, 543
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/(Rokitno Podlaskie – Cieleśnica/Janów Podlaski) Str. 698-699, Tab. 544, 545
545 Dęblin – Radom Str. 698-699, Tab. 544, 545
546 Bąkowiec – Kozienice Str. 700-701, Tab. 546, 547, 548, 549
547 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 700-701, Tab. 546, 547, 548, 549
548 Łuków – Dęblin Str. 700-701, Tab. 546, 547, 548, 549
549 Nałęczów Wąsk. – Karczmiska – Wilków Wąsk./(Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk.) Str. 700-701, Tab. 546, 547, 548, 549
Str. 702-703, Tab. 549
550 (Warszawa) – Pilawa – Lublin – Dorohusk – Jagodin Str. 704-705, Tab. 550
Str. 706-707, Tab. 550
Str. 708-709, Tab. 550
Str. 710-711, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 712-713, Tab. 551, 552, 553
552 Chełm – Włodawa Str. 712-713, Tab. 551, 552, 553
553 Rejowiec – Bełżec Str. 712-713, Tab. 551, 552, 553
554 Zawada – Hrubieszów Str. 714-715, Tab. 554, 555
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 714-715, Tab. 554, 555
Str. 716-717, Tab. 555, 556, 557
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 716-717, Tab. 555, 556, 557
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków/Wożuczyn Str. 716-717, Tab. 555, 556, 557
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Str. 718-719, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
559 Gozdów – Uchanie Str. 718-719, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. Str. 720-721, Tab. 600
Str. 722-723, Tab. 600
Str. 724-725, Tab. 600
Str. 726-727, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 728-729, Tab. 601
Str. 730-731, Tab. 601
Str. 732-733, Tab. 601
Str. 734-735, Tab. 601
Str. 736-737, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Str. 738-739, Tab. 602, 603, 604
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 738-739, Tab. 602, 603, 604
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 738-739, Tab. 602, 603, 604
605 Warszawa – Warka Str. 740-741, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Łowicz Str. 740-741, Tab. 605, 606
Str. 742-743, Tab. 606
Str. 744-745, Tab. 606
Str. 746-747, Tab. 606
Str. 748-749, Tab. 606, 607
607 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochacz. – Wyszogród/Piaski Król. Str. 748-749, Tab. 606, 607
608 Warszawa – Nasielsk Str. 750-751, Tab. 608
608a Legionowo – Wieliszew – Tłuszcz/Zegrze Str. 752-753, Tab. 608a, 609
609 Nasielsk – Pułtusk Str. 752-753, Tab. 608a, 609
610 Warszawa – Małkinia Str. 754-755, Tab. 610
Str. 756-757, Tab. 610
Str. 758-759, Tab. 610
Str. 760-761, Tab. 610
611 Tłuszcz – Rybienko Str. 762-763, Tab. 611, 613
613 Warszawa – Siedlce Str. 762-763, Tab. 611, 613
Str. 764-765, Tab. 613
Str. 766-767, Tab. 613
Str. 768-769, Tab. 613
Str. 770-771, Tab. 613
Str. 772-773, Tab. 613, 614
614 Warszawa – Pilawa Str. 772-773, Tab. 613, 614
Str. 774-775, Tab. 614
Str. 776-777, Tab. 614
Str. 778-779, Tab. 614
Str. 780-781, Tab. 614, 615
615 Warszawa Chałubińskiego – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 780-781, Tab. 614, 615
Str. 782-783, Tab. 615
Str. 784-785, Tab. 615
Str. 786-787, Tab. 615
Str. 788-789, Tab. 615
Str. 790-791, Tab. 615, 616
616 Warszawa Chałubińskiego WKD – Warszawa Włochy WKD Str. 790-791, Tab. 615, 616
Str. 792-793, Tab. 616, 617
617 Warszawa Wilanów – Iwiczna Str. 792-793, Tab. 616, 617
618 Warszawa Płd. – Piaseczno – Góra Kalwaria/Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n|P. Str. 794-795, Tab. 618
Str. 796-797, Tab. 618
619 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 798-799, Tab. 619, 620; Bezpośrednie połączenia między miastami wojewódzkimi
620 Otwock Wąsk. – Karczew Str. 798-799, Tab. 619, 620; Bezpośrednie połączenia między miastami wojewódzkimi

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1960/1961

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...