OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Generalne Gubernatorstwo, lato 1942

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Generalne Gubernatorstwo, lato 1942

Okres obowiązywania: pomiędzy 1942-05-04 a 1942-11-01

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
WV1 Warschau EKD. – Grodzisk EKD. und Milanowiek EKD. Str. 204-205, Tab. WV1
Str. 206-207, Tab. WV1
WV2 Warschau EKD. – Wlochy EKD Str. 208-209, Tab. WV2, WV3
WV3 Warschau – Wilanow – Konstancin – Iwiczna Str. 208-209, Tab. WV2, WV3
WV4 Warschau – Gora Kalwaria; Warschau – Grojec – Jasieniec; Warschau – Nowe Miasto Str. 210-211, Tab. WV4
1 Berlin – Halle (S) u Leipzig – Saalfeld – Nürnberg – München Str. 18-19, Tab. 1, 1a
Str. 20-21, Tab. 1, 1a
1a Nürnberg – München Str. 18-19, Tab. 1, 1a
Str. 20-21, Tab. 1, 1a
2 (Berlin – Liepzig)/(Breslau – Dresden) – Nürnberg und Regensburg – (Passau – Wien)/München Str. 22-23, Tab. 2, 2a
Str. 24-25, Tab. 2, 2a
2a Berlin – München Str. 22-23, Tab. 2, 2a
Str. 24-25, Tab. 2, 2a
5a Berlin – Köln Str. 26-27, Tab. 5a
6 (Krakau –) Breslau – Dresden – Leipzig – Halle (S) – Kassel – Köln Str. 28-29, Tab. 6
Str. 30-31, Tab. 6
6a (Krakau –) Breslau – Dresden – Leipzig – Halle (S) – Hannover – Köln Str. 32-33, Tab. 6a
Str. 34-35, Tab. 6a
15 Wien – Salzburg – München – Stuttgart – Karlsruhe – Straßburg (– Paris) Str. 36-37, Tab. 15
Str. 38-39, Tab. 15
24 Berlin – Frankfurt (M) – Karlsruhe – Straßburg [Els] – Basel Str. 40-41, Tab. 24
33 Berlin – (Brealau – Dresden –) Nürnberg – Crailsheim – Friedrichshafen (– Schweiz)/Stuttgart (– Zürich) Str. 42-43, Tab. 33, 33a
33a Berlin – Stuttgart Str. 42-43, Tab. 33, 33a
36 Breslau – Dresden – Hof – Nürnberg – Stuttgart (– Karlsruhe – Straßburg [E]) Str. 44-45, Tab. 36, 37
37 Breslau – Dresden – Hof – Würzburg – Manncheim – Saarbrücken – (Metz/(Trier – Luxemburg)) Str. 44-45, Tab. 36, 37
46 Berlin/Dresden – Breslau – Heydebreck (Obreschl.) – (Kattowitz – Krakau)/(Oderberg – Teschen, Wien) Str. 46-47, Tab. 46
Str. 48-49, Tab. 46
Str. 50-51, Tab. 46
Str. 52-53, Tab. 46
46a Berlin – Posen (– Allenstein – Insterburg) – Ostrowo/Kutno – Litzmannstadt u. Warshau Str. 54-55, Tab. 46a
46b ((Wien –) Bresalu)/Kattowitz – Posen – (Bromberg – Drischau – Danzig/Königsberg (Pr))/(Thorn – Allenstein – Königsberg (Pr)/Istenerburg) Str. 56-57, Tab. 46b, 46c
46c Liepzig/Halle (S) – Cottbus – (Neu Bentschen – Posen – Thorn – Allenstein)/(Sagan – Lissa – Ostrowo – Litzmannstadt) Str. 56-57, Tab. 46b, 46c
46d Breslau – Krotoschin – Litzmannstadt – Warschau Str. 58-59, Tab. 46d, 47
47 Wien/Prag (Praha) – Prerau (Přerov) – Oderberg – (Kattowitz – Warschau)/(Krakau (– Bukarest)) (–Königsberg [Pr.]/Danzig) Str. 58-59, Tab. 46d, 47
48a Danzig/Königsberg (Pr) – Marienburg (Westpr.) – (Königsberg [Pr] – Allenstein) – Soldau – Warschau Str. 60-61, Tab. 48a, 50
48b Danzig – Bromberg – Kutno – Warschau/Lizmannstadt Str. 62-63, Tab. 48b, 50
50 Berlin – Schneidemühl – Bromberg – Thorn – Allenstein – Korschen und Marienburg (Westpr.) – Königsberg (Pr.) – Insterburg – (Edytkau – Wirbollen (– Wilno))/(Tlisit (– Riga) – Memel) Str. 60-61, Tab. 48a, 50
Str. 62-63, Tab. 48b, 50
55 Berlin – Wittenberge – Lübeck – Kiel u. Hamburg (– Flensburg) – Westerland Str. 64-65, Tab. 55, 55a
Str. 66-67, Tab. 55, 55a
55a (Uelzen – Ludwigslust)/Hagenow Land – Schwerin (Meckl) – Bad Kleinen (– Seestadt Wismar) – Seestadt Rostock Str. 64-65, Tab. 55, 55a
Str. 66-67, Tab. 55, 55a
57 Berlin – Uelzen/Hannover – Bremen – Wilhelmshaven/Norddeich Str. 68-69, Tab. 57
Str. 70-71, Tab. 57
65 Berlin – (– Warschau – Bialystok) – Insterburg – Kowno – Wilna/Tilsit (– Libau) – Riga (– Reval) Str. 72-73, Tab. 65, 68
68 Wien – Preßburg – Altsohl (Zvolen) und Ruttka – Kysak – Humenne/(Presow (– Krynica)) Str. 72-73, Tab. 65, 68
69 Berlin – Breslau – (Wien –) Krakau – Lemberg – Bukarest Str. 74-75, Tab. 69
70 Berlin – Breslau/(Dresden – Prag) – Wien – Budapest (– Bukarest/Belgrad – Athen u. Istanbul) Str. 76-77, Tab. 70
Str. 78-79, Tab. 70
131v Konitz (Westpr) – Laskowitz (Westpr) – Goßlershausen – Strasburg (Westpr) – Schröttersburg Süd (– Kutno) Str. 82-83, Tab. 131v, 132
132 (Danzig Hbf. –) Marienburg (Westpr) – Deutsch Eylau – Warschau Str. 82-83, Tab. 131v, 132
Str. 84-85, Tab. 132, 132t, 133, 133a
132t Thorn – Sichelberg – Nasielsk Str. 84-85, Tab. 132, 132t, 133, 133a
133 Zichenau – Grudusk Str. 84-85, Tab. 132, 132t, 133, 133a
133a Mielau – Grudusk – Praschnitz Str. 84-85, Tab. 132, 132t, 133, 133a
136d Ortelsburg – Willenberg (Ostpr.) – Neidenburg und Scharfenwiese (– Malkinia/Warschau) Str. 86-87, Tab. 136d, 136e
136e Königsberg (Pr) – Allenstein – Soldau (– Zichenau – Warschau) Str. 86-87, Tab. 136d, 136e
Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
136k Puppen – Myszyniece – Scharfenweise West Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
136m Myszyniec – Deby – Morgowniki Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
136n Myszyniec – Deby – Pisabrücke Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
136p Scharfenwiese – Sniadowo – Lomza und Lapy Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
136q Johannisburg – Fischborn (Ostpr) Str. 88-89, Tab. 136e, 136k, 136m, 136n, 136p, 136q
137 Königsberg (Pr) – Lyck – Bialystok Str. 90-91, Tab. 137
137n Malkinia – Bialystok – Porzecze – Varena Str. 92-93, Tab. 137n, 137r, 137s, 137t, 137u
137r Grodno – Zydomia – Jeziory und Mosty Str. 92-93, Tab. 137n, 137r, 137s, 137t, 137u
137s Bialystok – Bielsk-Podlaski/Hajnowka und Czeremcha – Brest Litovsk Str. 92-93, Tab. 137n, 137r, 137s, 137t, 137u
137t Bialystok – Wolkowysk und Zelwa Str. 92-93, Tab. 137n, 137r, 137s, 137t, 137u
137u Platerow – Hajnowka/Bialowieza und Wolkowysk – Mosty Str. 92-93, Tab. 137n, 137r, 137s, 137t, 137u
141 Posen – Wreschen – Kutno (– Warschau) – Litzmannstadt Str. 94-95, Tab. 141
141a Thorn hbf. – Alexandrowo – Leslau – Kutno Str. 96-97, Tab. 141a, 141b, 141c, 141k
141b Alexandrowo – Hermannsbad Str. 96-97, Tab. 141a, 141b, 141c, 141k
141c Kutno – Schröttersburg Str. 96-97, Tab. 141a, 141b, 141c, 141k
141k Krosniewice – Ozorkow Str. 96-97, Tab. 141a, 141b, 141c, 141k
141m Litzmannstadt – Zdunska-Wola – Ostrowo Str. 98-99, Tab. 141m, 141n, 141p
141n Kempen – Welungen – Neu Herby Str. 98-99, Tab. 141m, 141n, 141p
141p Welungen – Praschka Str. 98-99, Tab. 141m, 141n, 141p
141q Litzmannstadt Hbf./Ost – Widzew – Koluszki Str. 100-101, Tab. 141q, 141s, 141t
141s Neu Herby – Karsznice – Hohensalza Str. 100-101, Tab. 141q, 141s, 141t
141t Siemkowice – Tschenstochau Str. 100-101, Tab. 141q, 141s, 141t
142g Posen – Jarotschin – Ostrowo – Kempen – Kreuzburg Str. 102-103, Tab. 142g, 142h, 142k
142h Kempen – Namslau Str. 102-103, Tab. 142g, 142h, 142k
142k Schildberg – Deutschhof Str. 102-103, Tab. 142g, 142h, 142k
146a Gesamtverkehr Breslau – Kattern Str. 104-105, Tab. 146, 146a
Str. 106-107, Tab. 146, 146a
Str. 108-109, Tab. 146, 146a
Str. 110-111, Tab. 146, 146a
Str. 112-113, Tab. 146, 146a
146 (Berlin) – Breslau – Heydebreck – Kattowitz – Krakau Str. 104-105, Tab. 146, 146a
Str. 106-107, Tab. 146, 146a
Str. 108-109, Tab. 146, 146a
Str. 110-111, Tab. 146, 146a
Str. 112-113, Tab. 146, 146a
146b Heydebreck – Oderberg Str. 114-115, Tab. 146b, 146c
146c Beuthen (Oberschles.) – Königshütte (Oberschles.) Ost – Laurahütte – Kattowitz Str. 114-115, Tab. 146b, 146c
146d Kattowitz – Auschwitz Str. 116-117, Tab. 146d, 146e, 146g, 146h
146e Kattowitz – Tunel Str. 116-117, Tab. 146d, 146e, 146g, 146h
146g Sosnowitz Nord – Dandowka – Strzemieszyce Nord Str. 116-117, Tab. 146d, 146e, 146g, 146h
146h Strzemieszyce Nord – Kazimierz – Szczakowa Str. 116-117, Tab. 146d, 146e, 146g, 146h
147 Breslau – Kreuzburg (Oberschles) – Tarnowitz – Beuthen (Oberschles)/Kattowitz Str. 118-119, Tab. 147
Str. 120-121, Tab. 147, 148b, 148c
148b Oppeln – Vosswalde – Tarnowitz Str. 120-121, Tab. 147, 148b, 148c
148c Voßwalde – Loben – Tschenstochau Str. 120-121, Tab. 147, 148b, 148c
148m Kattowitz – Podlesie/Emanuelsegen – Dzieditz – Bielitz – Zwardon Str. 122-123, Tab. 148m
Str. 124-125, Tab. 148m, 148q, 148r
148q Sucha – Saybusch Str. 124-125, Tab. 148m, 148q, 148r
148r Siersza Wodna – Trzebinia Nord – Wadowitz Str. 124-125, Tab. 148m, 148q, 148r
148s Bielitz – Wadowitz – Sucha Str. 126-127, Tab. 148s, 148t, 149
148t Szczakowa – Krenau – Bolecin Str. 126-127, Tab. 148s, 148t, 149
149 Oderberg – Dzieditz – Auschwitz – Trzebinia – (Krakau) Str. 126-127, Tab. 148s, 148t, 149
149a Kattowitz – Zombkowitz (– Tschenstochau) Str. 128, Tab. 149a, 149b
149b Rybnik – Sohrau – Pleß Str. 128, Tab. 149a, 149b
149d Gleiwitz (– Hindenburg Ost) – Makoshau – Kattowitz – Idaweiche Str. 129, Tab. 149d
149e Olsau – Hohenbirken Str. 130-131, Tab. 149e, 149f, 149g
149f Kattowitz – Orzesche – Rybnik – Ratibor Str. 130-131, Tab. 149e, 149f, 149g
149g Teschen – Siebersdorf – Bad Königsdorff Str. 130-131, Tab. 149e, 149f, 149g
149n Oderberg – Teschen – Mosty – Cadca Str. 132-133, Tab. 149n, 149p, 149q, 149r, 149s
149p Petrowitz – Karwin Str. 132-133, Tab. 149n, 149p, 149q, 149r, 149s
149q Teschen – Bielitz Str. 132-133, Tab. 149n, 149p, 149q, 149r, 149s
149r Teschen – Friedeck-Friedberg Str. 132-133, Tab. 149n, 149p, 149q, 149r, 149s
149s Teschen – Schles Schumbarg Str. 132-133, Tab. 149n, 149p, 149q, 149r, 149s
524 (Berlin/Krakau –) Oderberg – Prerau (Přerov) – Lundenburg (– Wien) Str. 134-135, Tab. 524
Str. 136-137, Tab. 524
530 Kattowitz/[(Krakau) – Trzebinia] – Zombkowitz – Tschenstochau – Warschau Str. 138-139, Tab. 530, 530a
Str. 140-141, Tab. 530, 530a
Str. 142-143, Tab. 530, 530a
Str. 144-145, Tab. 530, 530a
530a Gesamtverkehr Zyrardow – Warshau Str. 138-139, Tab. 530, 530a
Str. 140-141, Tab. 530, 530a
Str. 142-143, Tab. 530, 530a
Str. 144-145, Tab. 530, 530a
530b Gesamtverkehr Warschau – Legionowo – Radzymin/Zegrze/Nowy Dwor Str. 146-147, Tab. 530b, 530c
530c Warschau – Kutno Str. 146-147, Tab. 530b, 530c
530d Litzmannstadt – Lowitsch – Skierniewice Str. 148-149, Tab. 530d, 530e, 530f, 530g, 530h
530e Petrikau – Sulejow Str. 148-149, Tab. 530d, 530e, 530f, 530g, 530h
530f Sochaczew – Wolka Str. 148-149, Tab. 530d, 530e, 530f, 530g, 530h
530g Warschau – Praga Stalowa – Radzymin Str. 148-149, Tab. 530d, 530e, 530f, 530g, 530h
530h Rogow – Biala Rawska Str. 148-149, Tab. 530d, 530e, 530f, 530g, 530h
531 Krakau – Tunel – Kielce – Radom – Warschau Str. 150-151, Tab. 531, 531a
Str. 152-153, Tab. 531, 531a
531a Radom – Deblin – Lukow Str. 150-151, Tab. 531, 531a
Str. 152-153, Tab. 531, 531a
531b Koluszki – Skarzysko Kamienna – Sandomierz – Rozwadow Str. 154-155, Tab. 531b
531c Kielce – Tschenstochau Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531d Bakowiec – Kozienice Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531e Bakowiec – Wysokie Kolo Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531f Krakau – Mogila und Kocmyrzow Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531g Jedrzejow – Kocmyrzow Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531h Jedrzejow – Bogoria – Szczucin Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
531k Charsznica – Kazimierza W. Str. 156-157, Tab. 531c, 531d, 531e, 531f, 531g, 531h, 531k
532 Krakau – Tarnow – Reichshof – Przemysl – Lemberg Str. 158-159, Tab. 532, 532a
Str. 160-161, Tab. 532, 532a
532a (Wien/Kattowitz/Warshau –) Trzebinia – Krakau Str. 158-159, Tab. 532, 532a
Str. 160-161, Tab. 532, 532a
532b Krakau – Zakopane Str. 162-163, Tab. 532b, 532c, 532d
532c Neumarkt (Dunajec) – Sucha Hora Str. 162-163, Tab. 532b, 532c, 532d
532d Kalwaria Landskron – Wadowitz Str. 162-163, Tab. 532b, 532c, 532d
532e Krakau – Auschwitz Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532f Krakau – Wieliczka Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532g Krakau – Niepolomice Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532h Tarnow – Szczucin Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532k Debica – Grebow/Sandomierz Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532m Zagorzany – Gorlice Str. 164-165, Tab. 532e, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532n Tarnów – Neu Sandez – Muszyna – Krynica Str. 166-167, Tab. 532n, 532p
532p Muszyna – Orlov Plavec n. P. Str. 166-167, Tab. 532n, 532p
532q Chabowka – Neu Sandez – Stroze – Jaslo – Nowy Zagorz Str. 168-169, Tab. 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532r Reichshof (Rzeszow) – Jaslo Str. 168-169, Tab. 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532s Przeworsk W. – Dynow Str. 168-169, Tab. 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532t Nowy Zagorz – Lupkow Str. 168-169, Tab. 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532u Nowy Lupkow – Cisna Str. 168-169, Tab. 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
533 Warschau – Deblin – Lublin – Cholm – Dorohusk Str. 170-171, Tab. 533
533a Gesamtverkehr Warshau – Otwock Str. 172-173, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533b Scharfenweise (Ostrolenka) – Malkinia – Siedlce Str. 172-173, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533c Warschau – Malkinia Str. 172-173, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533d Siedlce – Platerow Str. 172-173, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533e Warschau – Siedlce – Lukow – Brest-Litovsk Str. 174-175, Tab. 533e, 533f, 533g
533f Biala Podl. – Janow Podl./Konstantynow Str. 174-175, Tab. 533e, 533f, 533g
533g Tluszcz – Scharfenweise (Ostrolenka) Str. 174-175, Tab. 533e, 533f, 533g
533h Lukow – Lublin – Rozwadow Str. 176-177, Tab. 533h, 533k, 533m, 533n
533k Sandomierz – Rozwadow – Przeworsk Str. 176-177, Tab. 533h, 533k, 533m, 533n
533m Strzyzow – Hrubieszow Wask. – Werbkowice Wask. – Uhnow Wask. Str. 176-177, Tab. 533h, 533k, 533m, 533n
533n Zwierzyniec – Bilgoraj Str. 176-177, Tab. 533h, 533k, 533m, 533n
533p Rejowiec – Rawa Ruska Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
533q Zawada – Hrubieszow Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
533r Cholm – Sobibor – Bug Wlodawski Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
533s Jaroslau – Rawa Ruska – Sokal – Ulwowek Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
533t Naleczow – Opole Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
533u Laszczow – Wozuczyn Str. 178-179, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u
534 Lemberg – Stanislau – Kolomea – Sniatyn Str. 180-181, Tab. 534, 534a, 534b
534a Przemysl – Chyrow Str. 180-181, Tab. 534, 534a, 534b
534b Lemberg – Sambor – Sianki Str. 180-181, Tab. 534, 534a, 534b
534d Drohobycz – Boryslau Str. 182-183, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g
534c Nowy Zagorz – Chyrow – Sambor – Stryj Str. 182-183, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g
534e Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 182-183, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g
534f Lemberg – Stryj – Lawoczne Str. 182-183, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g
534g Stryj – Chodorow Str. 182-183, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g
534m Kolomea – Delatyn Str. 184-185, Tab. 534h, 534k, 534m, 534n
534h Stryj – Dolina – Wygoda/Stanislau Str. 184-185, Tab. 534h, 534k, 534m, 534n
534k Stanislau – Worochta – Woronienka Str. 184-185, Tab. 534h, 534k, 534m, 534n
534n Kolomea – Sloboda Rung. Kopalnia Str. 184-185, Tab. 534h, 534k, 534m, 534n
534p Stanislau – Palahicze – (Czortkow – Tarnopol)/Tlumacz Str. 186-187, Tab. 534p, 534q, 534r, 534s, 534t
534q Kopczynce – Husiatyn Str. 186-187, Tab. 534p, 534q, 534r, 534s, 534t
534r Wygnanka – Skala Podolska/Iwanie Puste Str. 186-187, Tab. 534p, 534q, 534r, 534s, 534t
534s Czortkow – Zaleszczyki Str. 186-187, Tab. 534p, 534q, 534r, 534s, 534t
534t Kolomea – Jasieniow Polny Str. 186-187, Tab. 534p, 534q, 534r, 534s, 534t
535 Lemberg – Krasne – Brody und Tarnopol – Podwoloczyska Str. 188-189, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d
535a Chodorow – Tarnopol Str. 188-189, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d
535b Podwysokie – Halicz Str. 188-189, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d
535c Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymalow Str. 188-189, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d
535d Tarnopol – Krasnosielce Str. 188-189, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d
535e Lemberg – Potutory – Podhajce Str. 190-191, Tab. 535e, 535f, 535g, 535h
535f Lemberg – Jaworow Str. 190-191, Tab. 535e, 535f, 535g, 535h
535g Lemberg – Rawa Ruska Str. 190-191, Tab. 535e, 535f, 535g, 535h
535h Lemberg – Sapiezanka – Sokal/Stojanow Str. 190-191, Tab. 535e, 535f, 535g, 535h

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Generalne Gubernatorstwo, lato 1942

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...