OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1935

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1935

Okres obowiązywania: pomiędzy 1935-05-15 a 1935-09-01

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
101 Warszawa – Mława – Grudziądz – Laskowice Str. 34-35, Tab. 101
Str. 36-37, Tab. 101
102 Nasielsk – Sierpc Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
103 Sierpc Wąsk. – Lubicz Wąsk. I Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
104 Sierpc Wąsk. – Rypin Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
105 Ciechanów Wąsk./Mława Wąsk. – Grudusk – Przasznysz Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
106 Działdowo – Iława (Dt. Eylau) Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
107 Jabłonowo Pomorskie – Zawdzka Wola Str. 38-39, Tab. 102, 103, 104, 105, 106, 107
108 Grudziądz – Łasin Str. 40-41, Tab. 108, 109, 110, 111
109 Toruń Mokre – Lubicz koło Torunia Str. 40-41, Tab. 108, 109, 110, 111
110 Sierpc – Płock Str. 40-41, Tab. 108, 109, 110, 111
111 Brodnica – Radomno/Lubawa Str. 40-41, Tab. 108, 109, 110, 111
112 Kowalewo Pom. – Brodnica Str. 46-47, Tab. 112, 114
113 Warszawa – Toruń Przedmieście – (Bydgoszcz – Gdańsk – Gdynia – Hel) Str. 42-43, Tab. 113
Str. 44-45, Tab. 113
114 Toruń Przedmieście – Iława (Dt. Eylau) Str. 46-47, Tab. 112, 114
114a Toruń Przedmieście – Toruń Mokre Str. 48-49, Tab. 114a, 115
115 Toruń Przedm. – Grudziądz Str. 48-49, Tab. 114a, 115
116 Bydgoszcz – Chełmno/Kowalewo Pom. Str. 50-51, Tab. 116, 117
117 Aleksandrów – Ciechocinek Str. 50-51, Tab. 116, 117
118 Chełmno – Kornatowo Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
119 Kutno – Płock Radziwie Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
120 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia/Unisław Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
121 Mełno – Chełmża Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
122 Terespol Pom. – Świecie Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
123 Kościerzyna – Chojnice – Nakło n. Notecią Str. 54-55, Tab. 123, 125, 126
124 Bydgoszcz – Piła (Schneidemühl) Str. 52-53, Tab. 118, 119, 120, 121, 122, 124
125 Laskowice – Chojnice Str. 54-55, Tab. 123, 125, 126
126 Terespol Pom. – Dorotowo Str. 54-55, Tab. 123, 125, 126
127 Hohenstein – Kościerzyna Str. 62-53, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
128 Toruń (Przedmieście) – Tczew – (Gdańsk – Gdynia – Hel) Str. 56-57, Tab. 128
Str. 58-59, Tab. 128
Str. 60-61, Tab. 128
129 Smętowo – Opalenie Str. 62-53, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
130 Morzeszczyn – Gniew Str. 62-53, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
131 Smętowo – Starogard – Skarszewy Str. 62-53, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
132 Laskowice/Skórcz – Czersk Str. 62-53, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
133 Tuchola – Koronowo Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
134 Simonsdorf – Tiegenhof Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
135 Puck – Krokowa Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
136 Gdynia/Danzig (Gdańsk) – Kartuzy Str. 66-67, Tab. 136
137 Kartuzy – Kętrzyno Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
138 Wejherowo – Zamostne Str. 64-65, Tab. 132, 133, 134, 135, 137, 138
139 Chojnice – Tczew – Malbork (Mareinburg) Str. 68-69, Tab. 139
140 Reda – Strzebielino – Boże Pole (Gross Boschpol) Str. 70-71, Tab. 140, 141
141 Gdynia – (Kościerzyna – Wierzchucin)/(Kartuzy – Somonino) – Czersk/Bydgoszcz Str. 70-71, Tab. 140, 141
Str. 72-73, Tab. 141
142 Gdynia – Tczew Str. 74-75, Tab. 142
Str. 76-77, Tab. 142
142a Danzig (Gdańsk) – Praust (Pruszcz) Str. 78-79, Tab. 142a, 142b
142b Danzig (Gdańsk) – Zoppot (Sopoty) Str. 78-79, Tab. 142a, 142b
Str. 80-81, Tab. 142b, 142c, 143
142c Danzig Hbf. (Gdańsk) – Neufahrwasser Str. 80-81, Tab. 142b, 142c, 143
143 Gdynia – Hel Str. 80-81, Tab. 142b, 142c, 143
Str. 82-83, Tab. 143
Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
171 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
172 Bydgoszcz – Smukała Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
173 Bydgoszcz – Smukała – Koronowo/Wąwelno/Wierzchucin Król. Str. 86-87, Tab. 173, 174, 175, 176, 177
174 Twarda Góra – Nowe Str. 86-87, Tab. 173, 174, 175, 176, 177
175 Białośliwie – Wysoka Str. 86-87, Tab. 173, 174, 175, 176, 177
176 Witosław – Łobżenica Str. 86-87, Tab. 173, 174, 175, 176, 177
177 Sochaczew – Wyszogród/Piaski Str. 86-87, Tab. 173, 174, 175, 176, 177
201 (Warszawa) – Kutno – Poznań Str. 90-91, Tab. 201
Str. 92-93, Tab. 201, 202, 203
202 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 92-93, Tab. 201, 202, 203
203 Sompolno – Koło – Dąbie Kolskie Str. 92-93, Tab. 201, 202, 203
204 Łódź Kal. – Kutno Str. 94-95, Tab. 204, 205
205 Włocławek Wąsk. – Brześć Kuj./Sompolno Str. 94-95, Tab. 204, 205
206 Poznań – Zbąszyń Str. 96-97, Tab. 206, 207, 209
207 Nieszawa – Sompolno/Krośniewice Miasto Str. 96-97, Tab. 206, 207, 209
208 Konin Wąsk. – Anastazewo/Sompolno Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
209 Krośniewice – Ozorków Miasto Str. 96-97, Tab. 206, 207, 209
210 Skierniewice – Łowicz Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
211 Łowicz – Zielkowice Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
212 Mogilno – Barcin Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
213 Mogilno – Orchowo Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
214 Gniezno – Skoki Str. 100-101, Tab. 214, 215, 216, 220
215 Gołańcz – Chodzież Str. 100-101, Tab. 214, 215, 216, 220
216 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 100-101, Tab. 214, 215, 216, 220
217 Janowiec Skoki Str. 98-99, Tab. 208, 210, 211, 212, 213, 217
218 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz/Trouń Str. 102-103, Tab. 218
Str. 104-105, Tab. 218
219 Poznań – Bydgoszcz Str. 106-107, Tab. 219, 222
220 Inowrocław – Wągrowiec – Czarnków Str. 100-101, Tab. 214, 215, 216, 220
221 Szubin – Żnin Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
222 Poznań – Drawski Młyn – Krzyż (Kreuz) Str. 106-107, Tab. 219, 222
223 Rokietnica – Pniewy – Międzychód Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
224 Szamotuły – Sieraków – Międzychód Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
225 Międzychód – Zbąszyń Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
226 Gniezno – Kcynia – Nakło n/N. Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
227 Drawski Młyn – Czarnków – Ujście Str. 108-109, Tab. 221, 223, 224, 225, 226, 227
228 Poznań – Rogoźno Wkp. – Dziembówko Str. 110-111, Tab. 228, 229, 231, 232, 233
229 Oborniki – Bąblin – Wronki Str. 110-111, Tab. 228, 229, 231, 232, 233
230 (Warszawa) – Zielkowice – Łódź Kal. – Kalisz – Ostrów Wkp. Str. 112-113, Tab. 230
Str. 114-115, Tab. 230, 234, 235, 237
231 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn Str. 110-111, Tab. 228, 229, 231, 232, 233
232 Wolsztyn – Kopanica Str. 110-111, Tab. 228, 229, 231, 232, 233
233 Wolsztyn – Kębłowo Str. 110-111, Tab. 228, 229, 231, 232, 233
234 Leszno – Lasocice Str. 114-115, Tab. 230, 234, 235, 237
235 Koźmin – Gostyń Str. 114-115, Tab. 230, 234, 235, 237
236 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 116-117, Tab. 236
236a Poznań – Ludwikowo Str. 118-119, Tab. 236a, 238, 239, 241
237 Gniezno – Jarocin Str. 114-115, Tab. 230, 234, 235, 237
238 Jarocin – Krotoszyn Str. 118-119, Tab. 236a, 238, 239, 241
239 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 118-119, Tab. 236a, 238, 239, 241
240 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 124-125, Tab. 240, 242, 244, 245
241 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 118-119, Tab. 236a, 238, 239, 241
242 Kobylin/Pakosław – Rawicz Str. 124-125, Tab. 240, 242, 244, 245
243 Poznań – Ostrów Wkp. – Herby Nowe – (Katowice) Str. 120-121, Tab. 243
Str. 122-123, Tab. 243
244 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 124-125, Tab. 240, 242, 244, 245
245 Kępno – Rychtal Str. 124-125, Tab. 240, 242, 244, 245
246 Kępno – Gęsia Górka Str. 126-127, Tab. 246, 247, 250, 251, 252
247 Wieluń – Praszka Str. 126-127, Tab. 246, 247, 250, 251, 252
248 Herby Nowe – Karsznice – Inowrocław Str. 128-129, Tab. 248, 249
249 Leszno – Ostrów Wlkp. Str. 128-129, Tab. 248, 249
250 Kępno – Łęka Str. 126-127, Tab. 246, 247, 250, 251, 252
251 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 126-127, Tab. 246, 247, 250, 251, 252
252 Krotoszyn – Zduny Str. 126-127, Tab. 246, 247, 250, 251, 252
271 Gostyń – Kościan Str. 130-131, Tab. 271, 272, 273, 274
272 Gostyń – Domachowo – Karzec/Gostkowo Str. 130-131, Tab. 271, 272, 273, 274
273 Krotoszyn – Pleszew Str. 130-131, Tab. 271, 272, 273, 274
274 Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 130-131, Tab. 271, 272, 273, 274
275 Kalisz – Żelazków – Turek Str. 132-133, Tab. 275, 276, 277, 278
276 Witaszyce – Sucha – Robaków/Komorze Str. 132-133, Tab. 275, 276, 277, 278
277 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 132-133, Tab. 275, 276, 277, 278
278 Środa Miasto – Kobylepole – Poznań Str. 132-133, Tab. 275, 276, 277, 278
279 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 134-135, Tab. 279, 280, 281, 282
280 Września – Pyzdry Str. 134-135, Tab. 279, 280, 281, 282
281 Opalenica – Trzcianka – Lwówek Str. 134-135, Tab. 279, 280, 281, 282
282 Nowy Tomyśl – Trzcianka – Duszniki Str. 134-135, Tab. 279, 280, 281, 282
283 Żnin – Rydlewo – Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 136-137, Tab. 283; III okręg komunikacyjny (mapka)
301 Warszawa – Koluszki – Ząbkowice – Katowice Str. 138-139, Tab. 301
Str. 140-141, Tab. 301
301a Katowice – Ząbkowice/Strzemieszyce Płn. Str. 142-143, Tab. 301a, 303
Str. 144-145, Tab. 301a
302 Katowice – Oświęcim Str. 146-147, Tab. 302, 304
303 Sosnowiec Płn. – Kazimierz Str. 142-143, Tab. 301a, 303
304 Strzemieszyce Płn. – Maczki Str. 146-147, Tab. 302, 304
305 Kraków/Ząbkowice – Katowice – Dziedzice Str. 148-149, Tab. 305
Str. 150-151, Tab. 305
Str. 152-153, Tab. 305
306 Siersza Wodna – Sucha Str. 154-155, Tab. 306, 307, 308, 309, 310
307 Skawina – Oświęcim Str. 154-155, Tab. 306, 307, 308, 309, 310
308 Podłęże – Niepołomice Str. 154-155, Tab. 306, 307, 308, 309, 310
309 Bolęcin – Jaworzno Str. 154-155, Tab. 306, 307, 308, 309, 310
310 Kraków – Kocmyrzów/Mogiła Str. 154-155, Tab. 306, 307, 308, 309, 310
311 Bielsko – Kalwarja Lanckorona Str. 156-157, Tab. 311
313 Katowice – Chorzów – Beuthen O.S./Kalety – Lubliniec/Herby Nowe Str. 158-159, Tab. 313
Str. 160-161, Tab. 313
Str. 162-163, Tab. 313
314 Katowice – Siemianowice Śl. – Chorzów – Beuthen O.S. Str. 164-165, Tab. 314, 315, 316
315 Tarnowskie Góry – Strzybnica Str. 164-165, Tab. 314, 315, 316
316 Częstochowa – (Lubliniec – Pawonków)/Herby Nowe Str. 164-165, Tab. 314, 315, 316
317 Katowice – Ruda Śl. – Hindenburg Str. 166-167, Tab. 317, 318, 319, 320
318 Kochłowice – Chebzie Str. 166-167, Tab. 317, 318, 319, 320
319 Kalety – Strzebiń – Woźniki Str. 166-167, Tab. 317, 318, 319, 320
320 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 166-167, Tab. 317, 318, 319, 320
321 Tarnowskie Góry/(Beuthen O.S. – Chebzie) – Beuthen O.S./Chebzie Str. 168-169, Tab. 321
322 Gierałtowice – Orzesze Str. 170-171, Tab. 322, 323, 324, 327
323 Częstochowa – Kielce Str. 170-171, Tab. 322, 323, 324, 327
324 Katowice Lig. – Gierałtowice – Rybnik Str. 170-171, Tab. 322, 323, 324, 327
325 Katowice – Orzesze – Rybnik – Sumina Str. 172-173, Tab. 325, 326
Str. 174-175, Tab. 325, 326
326 Rybnik – Wodzisław – Olza – Annaberg Str. 172-173, Tab. 325, 326
Str. 174-175, Tab. 325, 326
327 Zebrzydowice – Cieszyn Str. 170-171, Tab. 322, 323, 324, 327
328 Orzesze – Wodzisław/Skoczów Str. 176-177, Tab. 328
329 Katowice – Dziedzice – Zebrzydowice Str. 178-179, Tab. 329, 329a
Str. 180-181, Tab. 329, 330
329a Katowice Ligota – Podlesie – Tychy Str. 178-179, Tab. 329, 329a
330 Olza – Brzezie n/O. Str. 180-181, Tab. 329, 330
331 Kraków – Zakopane Str. 182-183, Tab. 331
Str. 184-185, Tab. 331
332 Katowice/Kraków – Dziedzice – Zwardoń Str. 186-187, Tab. 332
Str. 188-189, Tab. 332
333 Bielsko – Cieszyn – (Č. Těšín) Str. 190-191, Tab. 333, 334
334 Goleszów – Głębce Str. 190-191, Tab. 333, 334
335 Żywiec – Sucha Str. 196-197, Tab. 335, 336, 340, 341
336 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 196-197, Tab. 335, 336, 340, 341
337 Warszawa – Radom – Tunel – Kraków Str. 192-193, Tab. 337, 338
Str. 194-193, Tab. 337, 339
338 Bąkowiec – Kozienice Str. 192-193, Tab. 337, 338
339 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 194-193, Tab. 337, 339
340 Jędrzejów – Szczucin Wąsk. Str. 196-197, Tab. 335, 336, 340, 341
341 Hajdaszek – Kazimierza Wielka Str. 196-197, Tab. 335, 336, 340, 341
342 Miechów – Kocmyrzów Str. 200-201, Tab. 342, 343, 344
343 Rogów Osob. Wąsk. – Biała Rawska Str. 200-201, Tab. 342, 343, 344
344 Łódź – Koluszki Str. 198-199, Tab. 344
Str. 200-201, Tab. 342, 343, 344
345 Dęblin – Radom Str. 206-207, Tab. 345, 346
346 Tunel – Strzemieszyce Półn. Str. 206-207, Tab. 345, 346
347 Kraków – Przeworsk – (Lwów) Str. 202-203, Tab. 347
Str. 204-205, Tab. 347
348 Koluszki – Rozwadów Str. 208-209, Tab. 348
Str. 210-211, Tab. 348
349 Dębica – Sandomierz – Rozwadów Str. 212-213, Tab. 349, 350, 351
350 Tarnów – Szczucin Str. 212-213, Tab. 349, 350, 351
351 Rzeszów – Jasło Str. 212-213, Tab. 349, 350, 351
352 (Kraków) – Tarnów – Orlov Pl. n. P/Krynica Str. 214-215, Tab. 352
Str. 216-217, Tab. 352
353 Chabówka – Nowy Sącz Str. 218-219, Tab. 353
354 Stróże – Nowy Zagórz Str. 220-221, Tab. 354, 355, 371
355 Zagórzany – Gorlice Str. 220-221, Tab. 354, 355, 371
356 Kraków – Wieliczka Str. 222-223, Tab. 356; IV okręg komunikacyjny (mapka)
371 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 220-221, Tab. 354, 355, 371
401 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Przemyśl – Lwów Str. 224-225, Tab. 401
Str. 226-227, Tab. 401, 401a
Str. 228-229, Tab. 401
Str. 230-231, Tab. 401, 402a
401a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 226-227, Tab. 401, 401a
402a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 230-231, Tab. 401, 402a
402 Lwów – Rejowiec Str. 232-233, Tab. 402, 403
403 Przemyśl – Chyrów Str. 232-233, Tab. 402, 403
404 Lwów – Jaworów Str. 234-235, Tab. 404, 405, 406, 410, 412
405 Nałęczów – Opole Str. 234-235, Tab. 404, 405, 406, 410, 412
406 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 234-235, Tab. 404, 405, 406, 410, 412
407 Lublin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 236-237, Tab. 407
Str. 238-239, Tab. 407
408 Lwów – Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów/Podwołoczyska Str. 240-241, Tab. 408, 414, 416
409 (Lwów) – Krasne – Zdołbunów Str. 242-243, Tab. 409, 411, 415, 417
410 Sapieżanka – Włodzimierz – Kowel Str. 234-235, Tab. 404, 405, 406, 410, 412
411 Jarosław – Rawa Ruska – Sokal Str. 242-243, Tab. 409, 411, 415, 417
412 Zawada – Włodzimierz Str. 234-235, Tab. 404, 405, 406, 410, 412
413 Lwów – Łuck – Kiwerce Str. 244-245, Tab. 413, 422, 423
414 Jeziorany – Mizocz Str. 240-241, Tab. 408, 414, 416
415 Hrubieszów – Uhnów Str. 242-243, Tab. 409, 411, 415, 417
416 Kamienica Woł. – Krzemieniec Str. 240-241, Tab. 408, 414, 416
417 Włodzimierz – Wojnica Str. 242-243, Tab. 409, 411, 415, 417
418 Stanisławów – Worochta – Jasina Str. 246-247, Tab. 418
419 Lwów – Podhajce Str. 248-249, Tab. 419, 420, 421
420 Stanisławów – Pałahicze – Tłumacz/Czortków Str. 248-249, Tab. 419, 420, 421
421 Kołomyja – Stefanesti – Zaleszczyki Str. 248-249, Tab. 419, 420, 421
422 Kopczyńce – Husiatyn Str. 244-245, Tab. 413, 422, 423
423 Czortków – Zaleszczyki Str. 244-245, Tab. 413, 422, 423
424 Kołomyja – Delatyn Str. 250-251, Tab. 424, 425
425 Chodorów – Tarnopol Str. 250-251, Tab. 424, 425
426 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 252-253, Tab. 426, 427, 428, 430, 431
427 Wygnanka – Skała/Iwanie Puste Str. 252-253, Tab. 426, 427, 428, 430, 431
428 Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 252-253, Tab. 426, 427, 428, 430, 431
429 Stanisławów – Dolina – Wygoda/Stryj Str. 254-255, Tab. 429, 432, 433, 435
430 Tarnopol – Czortków Str. 252-253, Tab. 426, 427, 428, 430, 431
431 Podwysokie – Halicz Str. 252-253, Tab. 426, 427, 428, 430, 431
432 Kołomyja – Słoboda Rung. Kopalnia Str. 254-255, Tab. 429, 432, 433, 435
433 Stryj – Chodorów Str. 254-255, Tab. 429, 432, 433, 435
434 Lwów – Śniatyń Załucze Str. 256-257, Tab. 434
Str. 258-259, Tab. 434
435 Nowy Zagórz – Łupków Str. 254-255, Tab. 429, 432, 433, 435
436 Nowy Łupków – Cisna Str. 260-261, Tab. 436, 437
437 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 260-261, Tab. 436, 437
438 Lwów – Sambor – Sianki Str. 262-263, Tab. 438, 439
439 Drohobycz – Borysław Str. 262-263, Tab. 438, 439
440 Stryj – Nowy Zagórz Str. 264-265, Tab. 440
Str. 266-267, Tab. 440
471 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 268-269, Tab. 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
501 Warszawa – Wilno Str. 270-271, Tab. 501
Str. 272-273, Tab. 501
501a Porzecze – Druskieniki Str. 274-275, Tab. 501a, 502
502 Tłuszcz – Łomża/Białystok Str. 274-275, Tab. 501a, 502
503 Siedlce – Ostrołęka Str. 276-277, Tab. 503, 504, 505, 505a
504 Ostrołęka – Chorzele Str. 276-277, Tab. 503, 504, 505, 505a
505 Brześć – Grajewo Str. 276-277, Tab. 503, 504, 505, 505a
505a Białystok – Starosielce Str. 276-277, Tab. 503, 504, 505, 505a
506 Grabowo Wąsk. – Myszyniec Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
507 Landwarów – Zawiasy Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
508 Łomża Wąsk./Kolno – Myszyniec Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
509 Grodno – Suwałki – Raczki Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
510 Suwałki – Trakiszki Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
511 Białystok – Stołpce Str. 280-281, Tab. 511, 511a, 511b, 514
511a Wołkowysk Centr. – Wołkowysk Przedm. Str. 280-281, Tab. 511, 511a, 511b, 514
511b Baranowicze C. – Baranowicze P. Str. 280-281, Tab. 511, 511a, 511b, 514
512 Warszawa – Siedlce – Brześć Str. 282-283, Tab. 512, 517
513 Biała Podlaska Wąsk. I – Janów Podlaski/Konstantynów Str. 278-279, Tab. 506, 507, 508, 509, 510, 513
514 Siedlce – Lida Str. 280-281, Tab. 511, 511a, 511b, 514
515 Brześć – Mikaszewicze Str. 284-285, Tab. 515, 516, 518, 519
516 Kowel – Sarny – Ostki Str. 284-285, Tab. 515, 516, 518, 519
517 Lublin – Łuków Str. 282-283, Tab. 512, 517
518 Bielsk Podl. – Białowieża Str. 284-285, Tab. 515, 516, 518, 519
519 Dąbrownica/Antonówka – Kuchocka Wola Str. 284-285, Tab. 515, 516, 518, 519
520 Janów Pol. – Kamień Koszyrski Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
521 Grodno – Jeziory/Mosty Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
522 Brześć – Kowel Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
523 Łuków – Dęblin Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
524 Brześć – Chełm Str. 288-289, Tab. 524, 527, 528
525 Rokitno – Moczulanka Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
526 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 286-287, Tab. 520, 521, 522, 523, 525, 526
527 Wilno – Baranowicze – Łuniniec – Równe Str. 288-289, Tab. 524, 527, 528
528 Nowo Święciany – Kobylnik Str. 288-289, Tab. 524, 527, 528
529 Iwacewicze – Telechany Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
530 Gawja – Iwje Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
531 Dukszty – Druja Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
532 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
533 Orańczyce – Prużana Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
534 Wilno – Turmont – Zemgale Str. 292-293, Tab. 534, 534a, 537
534a Wilno – Nowowilejka Str. 292-293, Tab. 534, 534a, 537
535 Wilno – Olechowicze Str. 290-291, Tab. 529, 530, 531, 532, 533, 535
536 Brześć – Baranowicze Str. 294-295, Tab. 536, 538, 539, 540
537 Woropajewo – Druja Str. 292-293, Tab. 534, 534a, 537
538 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 294-295, Tab. 536, 538, 539, 540
539 Lida – Zahacie Str. 294-295, Tab. 536, 538, 539, 540
540 Nowojelnia – Nowogródek – Lubcz Str. 294-295, Tab. 536, 538, 539, 540

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1935

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...