OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1955

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1955

Okres obowiązywania: pomiędzy 1955-05-22 a 1955-10-01

Uwagi:
Brak stron 414-415.
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
10 Warszawa – Siedlce – Białowieża/(Terespol – Brest) Str. 76-77, Tab. 10, 11
11 Warszawa – Lublin – (Rozwadów – Zagórz/Kraków)(Rejowiec (– Chełm) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec)) Str. 76-77, Tab. 10, 11
12 Warszawa/Łódź – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 78-79, Tab. 12, 13
13 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedm. – Łódź Str. 78-79, Tab. 12, 13
14 Warszawa/Łódź – Koluszki – Ząbkowice Będz. – Stalinogród – Gliwice/Zebrzydowice/Wisła/Oświęcim Str. 80-81, Tab. 14
15 Warszawa – Częstochowa/(Łódź – Krotoszyn (– Żagań)) – Wrocław – (Jelenia Góra – Szklarska Poręba)/(Legnica – Żagań/Lubań Śl.)/(Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Międzylesie) Str. 82-83, Tab. 15
Str. 84-85, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – Poznań (– Legnica/Kunowice/Połczyn Zdr.) – Krzyż (– Kostrzyn) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Kamień Pom./Odra Port Str. 86-87, Tab. 16
Str. 88-89, Tab. 16
17 Warszawa – Bydgoszcz (– Łódź)/Działdowo – Gdynia (– Hel) – Słupsk – Ustka/Białogard Str. 90-91, Tab. 17
18 Warszawa – Toruń – Piła (– Szczecin) – Grzmiąca – Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 92-93, Tab. 18, 19
19 Warszawa – Olsztyn (– Malbork) – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk – Augustów Str. 92-93, Tab. 18, 19
20 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok – Ełk – Ruciane/Mikołajki/Olsztyn/Augustów Str. 94-95, Tab. 20, 21
21 Lublin – (Łódź – Poznań – Szczecin)/(Kielce – (Stalinogród – Kam. Ząbk.)/(Częstochowa – Wrocław) – Jelenia Góra) Str. 94-95, Tab. 20, 21
22 Kraków – Pyskowice/Kędzierzyn – Wrocław/Kamieniec Ząbk. – (Jaworzyna Śl. – Węgliniec)/Kłodzko – Jelenia Góra/Kudowa Zdrój Str. 96-97, Tab. 22, 23
23 Rzeszów/Przemyśl – Przeworsk – Łódź – Toruń – Olsztyn/Gdynia Str. 96-97, Tab. 22, 23
24 Przemyśl – Kraków (– Krynica) – Wrocław (– Międzylesie) – Poznań – Ustka/Szczecin/Odra Port Str. 98-99, Tab. 24
25 Zakopane – Stalinogród – Ostrów Wkp./Wrocław/Karsznice (– Częstochowa) – Poznań – Inowrocław (– Malbork –) – Gdynia – Hel/Ustka Str. 100-101, Tab. 25
26 Szczecin – Gdynia – Olsztyn – Ostrołęka/Korsze – Białystok Str. 102-103, Tab. 26, 27
27 Gdynia/Olsztyn – Poznań – Wrocław – Jelenia Góra/Międzylesie/Kudowa Zdrój Str. 102-103, Tab. 26, 27
100 (Warszawa) – Koluszki – Ząbkowice Będzińskie – (Stalinogród) Str. 112-113, Tab. 100
Str. 114-115, Tab. 100
Str. 116-117, Tab. 100
101 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 118-119, Tab. 101, 103
103 Ząbkowice Będzińskie/Strzemieszyce Płn. – Stalinogród Str. 118-119, Tab. 101, 103
Str. 120-121, Tab. 103, 104
104 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 120-121, Tab. 103, 104
105 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Gł. Str. 122-123, Tab. 105, 106, 107
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 122-123, Tab. 105, 106, 107
107 Stalinogród – Chorzów Batory Str. 122-123, Tab. 105, 106, 107
108 Tomaszów Maz. – Radom Str. 124-125, Tab. 108, 109
109 Kielce – Częstochowa Str. 124-125, Tab. 108, 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 126-127, Tab. 110
Str. 128-129, Tab. 110
Str. 130-131, Tab. 110
Str. 132-133, Tab. 110
111 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 134-135, Tab. 111, 113
113 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Płn. Str. 134-135, Tab. 111, 113
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice (– Bogoria – Szczucin Wąsk.) – Cudzynowice – Charsznica Wąsk./Kocmyrzów Wąsk. Str. 136-137, Tab. 114
Str. 138-139, Tab. 114
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 140-141, Tab. 117
Str. 142-143, Tab. 117, 118
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 142-143, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka Str. 144-145, Tab. 120
Str. 146-147, Tab. 120
Str. 148-149, Tab. 120
Str. 150-151, Tab. 120
121 Podłęże – Niepołomice Str. 152-153, Tab. 121, 122, 123, 124
122 Przemyśl – Hermanowice Str. 152-153, Tab. 121, 122, 123, 124
123 Tarnów – Szczucin Str. 152-153, Tab. 121, 122, 123, 124
124 Kraków – Wieliczka Str. 152-153, Tab. 121, 122, 123, 124
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 154-155, Tab. 125
126 Kraków – Kocmyrzów Str. 156-157, Tab. 126, 127, 128, 129, 130a
127 (Kraków) – Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 156-157, Tab. 126, 127, 128, 129, 130a
128 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 156-157, Tab. 126, 127, 128, 129, 130a
129 Jarosław – Bełżec Str. 156-157, Tab. 126, 127, 128, 129, 130a
130a Muszyna – Leluchów Str. 156-157, Tab. 126, 127, 128, 129, 130a
130 Tarnów – Krynica Str. 158-159, Tab. 130
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 160-161, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 162-163, Tab. 132, 133, 134, 135a
133 Rzeszów – Jasło Str. 162-163, Tab. 132, 133, 134, 135a
134 Zagórz – Łupków Str. 162-163, Tab. 132, 133, 134, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 162-163, Tab. 132, 133, 134, 135a
135 Kraków – Zakopane Str. 164-165, Tab. 135
Str. 166-167, Tab. 135
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 168-169, Tab. 136, 137
137 Sucha – Żywiec Str. 168-169, Tab. 136, 137
138 Szczakowa – Sucha Str. 170-171, Tab. 138
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 172-173, Tab. 138a, 139
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 172-173, Tab. 138a, 139
140 Kraków – Mysłowice – (Stalinogród) Str. 174-175, Tab. 140
Str. 176-177, Tab. 140
141 Trzebinia – Czechowice Miasto Str. 178-179, Tab. 141
142 Skawina – Oświęcim Str. 180-181, Tab. 142, 143
143 Mysłowice – Stalinogród Str. 180-181, Tab. 142, 143
Str. 182-183, Tab. 143, 144
144 Oświęcim – Stalinogród Str. 182-183, Tab. 143, 144
145 Czechowice Miasto – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 184-185, Tab. 145, 146
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 184-185, Tab. 145, 146
147 Bielsko – Cieszyn Str. 186-187, Tab. 147, 148
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 186-187, Tab. 147, 148
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 188-189, Tab. 149
150 Stalinogród – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Miasto – Zwardoń Str. 190-191, Tab. 150
Str. 192-193, Tab. 150
Str. 194-195, Tab. 150
151 Stalinogród – Stalinogród Ligota Str. 196-197, Tab. 151, 152
Str. 198-199, Tab. 151, 152
152 Stalinogród – Racibórz Str. 196-197, Tab. 151, 152
Str. 198-199, Tab. 151, 152
152a Rzędówka – Niedobczyce Str. 200-201, Tab. 152a, 153, 154
153 Wesoła Śl. – Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 200-201, Tab. 152a, 153, 154
Str. 202-203, Tab. 153, 154, 155
154 Pszczyna – Rybnik – Sumina Str. 200-201, Tab. 152a, 153, 154
Str. 202-203, Tab. 153, 154, 155
155 Stalinogród Ligota – Makoszowy – Gliwice Str. 202-203, Tab. 153, 154, 155
156 Makoszowy – Gierałtowice – Rybnik – Chałupki Str. 204-205, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Markowice Raciborskie Wąsk. Str. 206-207, Tab. 157, 158, 159
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 206-207, Tab. 157, 158, 159
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 206-207, Tab. 157, 158, 159
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
162 Olza – Pszów/Markowice Raciborskie Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
164 Głubczyce – Pietrowice Głubcz. Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
165 Kędzierzyn – Nysa Str. 210-211, Tab. 165, 166, 168, 169
166 Nysa – Głuchołazy – Głuchołazy Zdrój/Pokrzywna Str. 210-211, Tab. 165, 166, 168, 169
167 Nowy Świętów – Sławniowice Nyskie Str. 208-209, Tab. 160, 161, 162, 163, 164, 167
168 Nysa Miasto – Kałków Łąka Str. 210-211, Tab. 165, 166, 168, 169
169 Nysa – Ścinawa Mała Str. 210-211, Tab. 165, 166, 168, 169
170 Stalinogród – Opole – (Wrocław) Str. 212-213, Tab. 170
Str. 214-215, Tab. 170
171 Kochłowice – Orzegów Str. 216-217, Tab. 171, 172, 173, 174
172 Gogolin – Prudnik Str. 216-217, Tab. 171, 172, 173, 174
173 Opole Gł. – Nysa Str. 216-217, Tab. 171, 172, 173, 174
174 Opole Gł. – Kluczbork Str. 216-217, Tab. 171, 172, 173, 174
175 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 218-219, Tab. 175, 175a
175a Szydłów – Gracze Str. 218-219, Tab. 175, 175a
176 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 220-221, Tab. 176, 177, 178, 179
177 Bytom – Brynek Str. 220-221, Tab. 176, 177, 178, 179
178 Gliwice – Pyskowice Str. 220-221, Tab. 176, 177, 178, 179
Str. 222-223, Tab. 178, 179, 181, 182
179 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 220-221, Tab. 176, 177, 178, 179
Str. 222-223, Tab. 178, 179, 181, 182
180 (Stalinogród) – Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork – (Poznań) Str. 224-225, Tab. 180
Str. 226-227, Tab. 180
181 Olesno Śl. – Zawisna Str. 222-223, Tab. 178, 179, 181, 182
182 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 222-223, Tab. 178, 179, 181, 182
183 Kalety – Woźniki Śl. Str. 228-229, Tab. 183, 184
184 Bytom – Gliwice Str. 228-229, Tab. 183, 184
185 Stalinogród – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Bytom/Brzeziny Śl. – Tarnowskie Góry Str. 230-231, Tab. 185
Str. 232-233, Tab. 185
186 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 234-235, Tab. 186
187 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 236-237, Tab. 187, 188, 189
188 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 236-237, Tab. 187, 188, 189
189 Pyskowice – Lubliniec Str. 236-237, Tab. 187, 188, 189
200 (Warszawa) – Łowicz Gł. – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. – Sośnie Ostr./Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Wrocław Str. 240-241, Tab. 200
Str. 242-243, Tab. 200
Str. 244-245, Tab. 200
Str. 246-247, Tab. 200
201 Karsznice – Zduńska Wola Str. 248-249, Tab. 201, 202, 203
202 Ociąż – Kucharki Str. 248-249, Tab. 201, 202, 203
203 Łódź – Budziszewice Łódzkie Str. 248-249, Tab. 201, 202, 203
Str. 250-251, Tab. 203
Str. 252-253, Tab. 203, 204
204 Łódź Kal. – Kutno Str. 252-253, Tab. 203, 204
205 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Zduńska Wola/Borszewice – (Inowrocław) Str. 254-255, Tab. 205
207 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 256-257, Tab. 207, 208, 209, 211
208 Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 256-257, Tab. 207, 208, 209, 211
209 Kępno – Namysłów/Oleśnica Str. 256-257, Tab. 207, 208, 209, 211
210 (Stalinogród) – Kluczbork/Herby Nowe – Kępno – Ostrów Wkp. – (Poznań) Str. 258-259, Tab. 210
Str. 260-261, Tab. 210
211 Kalisz Wąsk./Opatówek Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 256-257, Tab. 207, 208, 209, 211
214 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 262-263, Tab. 214, 215
215 Kluczbork – Wrocław Str. 262-263, Tab. 214, 215
Str. 264-265, Tab. 215, 216
216 Oleśnica Rataje/Oleśnica – Wrocław Str. 264-265, Tab. 215, 216
Str. 266-267, Tab. 216, 217, 218, 219
217 Jełowa – Namysłów Str. 266-267, Tab. 216, 217, 218, 219
218 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Wrocławska Str. 266-267, Tab. 216, 217, 218, 219
219 Nysa – Grodków – Brzeg Str. 266-267, Tab. 216, 217, 218, 219
220 (Stalinogród) – Opole – Brzeg – Wrocław Str. 268-269, Tab. 220
221 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 270-271, Tab. 221, 222, 223, 224, 225
222 Przedkowice – Żmigród Wąsk Str. 270-271, Tab. 221, 222, 223, 224, 225
223 Grodków – Przeworno Str. 270-271, Tab. 221, 222, 223, 224, 225
224 Zakrzów Kotowice – Wrocław Str. 270-271, Tab. 221, 222, 223, 224, 225
225 Brzeg – Łagiewniki Dzierżoniowskie Str. 270-271, Tab. 221, 222, 223, 224, 225
226 Kondratowice – Ząbkowice Śl. Str. 272-273, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
227 Henryków – Ciepłowody Str. 272-273, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
228 Otmuchów – Kłodobok Str. 272-273, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
229 Przeworno – Głęboka Śl. Str. 272-273, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
230 Wrocław – Kłodzko – Międzylesie Str. 272-273, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
Str. 274-275, Tab. 230, 231, 232
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl. Str. 274-275, Tab. 230, 231, 232
Str. 276-277, Tab. 231, 233, 234, 235
232 Kłodzko Gł. – Krosnowice Kłodzkie Str. 274-275, Tab. 230, 231, 232
233 Otmuchów – Dziewiętlice Str. 276-277, Tab. 231, 233, 234, 235
234 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 276-277, Tab. 231, 233, 234, 235
235 Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 276-277, Tab. 231, 233, 234, 235
Str. 278-279, Tab. 235, 236, 237, 239
236 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zach. – Dzierżoniów Śl. Str. 278-279, Tab. 235, 236, 237, 239
237 Kobierzyce – Piława Górna Str. 278-279, Tab. 235, 236, 237, 239
238 Wrocław/Walim – Jugowice – Jedlina Zdrój Str. 280-281, Tab. 238
239 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 278-279, Tab. 235, 236, 237, 239
240 Wrocław – Jaworzyna Śl. – Jelenia Góra Str. 282-283, Tab. 240, 241
Str. 284-285, Tab. 240, 242
Str. 286-287, Tab. 240
241 Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów Str. 282-283, Tab. 240, 241
242 Sędzisław – Lubawka Str. 284-285, Tab. 240, 242
244 Wolibórz – Radków Str. 288-289, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 288-289, Tab. 244, 245
246 Jelenia Góra – Kamienna Góra – Marciszów Str. 290-291, Tab. 246, 247
247 Mysłakowice – Karpacz Str. 290-291, Tab. 246, 247
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 292-293, Tab. 248, 249
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 292-293, Tab. 248, 249
Str. 294-295, Tab. 249, 250
250 Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Żagań Str. 294-295, Tab. 249, 250
251 Jerzmanice Zdrój – Lwówek Śl. – Świeradów Zdrój Str. 296-297, Tab. 251, 252, 253
252 Jelenia Góra – Mikułowa – Turoszów/Zgorzelec Ujazd Str. 296-297, Tab. 251, 252, 253
253 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Huta Str. 296-297, Tab. 251, 252, 253
254 Lubań Śl. – Leśna Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
255 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
256 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
257 Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
258 Jerzmanice Zdrój – Wilków Złotoryjski Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
259 Żagań – Sanice Str. 298-299, Tab. 254, 255, 256, 257, 258, 259
260 Wrocław – Legnica – Gubinek Str. 300-301, Tab. 260
Str. 302-303, Tab. 260
261 (Wrocław) – Miłkowice – Węgliniec – Ruszów – Gozdnica/Jasień Str. 304-305, Tab. 261
Str. 306-307, Tab. 261, 262
262 Bieniów – Żary k. Żagania Str. 306-307, Tab. 261, 262
263 Lubsko – Mużaków Wschodni Str. 308-309, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
264 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Str. 308-309, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
265 Bolesławiec – Modła Str. 308-309, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
266 Złotoryja – Niegosławice Str. 308-309, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
267 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 308-309, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
268 Wołów Śl. – Lubiąż Str. 310-311, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
269 Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 310-311, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 310-311, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
271 Malczyce – Roztoka Str. 310-311, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
272 Lubin Legnicki – Chocianów Str. 310-311, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
273 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 312-313, Tab. 273, 274, 275
274 Turoszów Wąsk. – Sieniawka Str. 312-313, Tab. 273, 274, 275
275 Wrocław – Głogów – Żagań – Tuplice – Zasieki Str. 312-313, Tab. 273, 274, 275
Str. 314-315, Tab. 275
Str. 316-317, Tab. 275, 276
276 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 316-317, Tab. 275, 276
277 Krzelów – Góra Śl. Str. 318-319, Tab. 277, 278, 280
278 Żmigród – Wąsosz Str. 318-319, Tab. 277, 278, 280
280 Wrocław – Rawicz – (Poznań) Str. 318-319, Tab. 277, 278, 280
Str. 320-321, Tab. 280
300 (Warszawa) – Łowicz – Kutno – Poznań Str. 324-325, Tab. 300
Str. 326-327, Tab. 300
301 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 328-329, Tab. 301
302 Września Wąsk. – Pyzdry Str. 330-331, Tab. 302, 303, 306, 307
303 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 330-331, Tab. 302, 303, 306, 307
306 Koło Wąsk. – Sompolno Str. 330-331, Tab. 302, 303, 306, 307
307 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 330-331, Tab. 302, 303, 306, 307
308 Smólsk – Sompolno Str. 332-333, Tab. 308, 309, 310, 311
309 Aleksandrów Kuj. Wąsk. – Sompolno Str. 332-333, Tab. 308, 309, 310, 311
310 Gniezno Wąsk. – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 332-333, Tab. 308, 309, 310, 311
311 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 332-333, Tab. 308, 309, 310, 311
312 Nieszawa Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 334-335, Tab. 312, 313, 314, 315
313 Włocławek Wąsk. – Brześć Kuj. Str. 334-335, Tab. 312, 313, 314, 315
314 Krośniewice Miasto – Ozorków Centr. Str. 334-335, Tab. 312, 313, 314, 315
315 Krotoszyn Wąsk. – Broniszewice Str. 334-335, Tab. 312, 313, 314, 315
316 Witaszyce Wąsk. – Sucha Wąsk. – Komorze/(Grabina – Trąbczyn/Zagórów) Str. 336-337, Tab. 316, 317, 318, 319
317 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 336-337, Tab. 316, 317, 318, 319
318 Poznań Kobylepole Wąsk. – Środa Miasto Str. 336-337, Tab. 316, 317, 318, 319
319 Pleszew – Pleszew Miasto Str. 336-337, Tab. 316, 317, 318, 319
320 (Stalinogród) – Ostrów Wkp. – Poznań Str. 338-339, Tab. 320
Str. 340-341, Tab. 320
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 342-343, Tab. 321, 322
322 (Jarocin) – Mieszków – Czempiń Str. 342-343, Tab. 321, 322
323 Jarocin – Leszno Str. 344-345, Tab. 323, 324, 325, 326
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 344-345, Tab. 323, 324, 325, 326
325 Pakosław – Gostyń Str. 344-345, Tab. 323, 324, 325, 326
326 Gostyń – Kościan Str. 344-345, Tab. 323, 324, 325, 326
327 Kobylin – Rawicz Str. 346-347, Tab. 327, 328
328 Leszno – Zbąszyń – Zbąszynek Str. 346-347, Tab. 327, 328
329 Osowa Góra/Mosina – Puszczykówko – Poznań Str. 348-349, Tab. 329
330 Poznań – Rawicz – (Wrocław) Str. 350-351, Tab. 330
Str. 352-353, Tab. 330, 331
331 Kościan – Opalenica Str. 352-353, Tab. 330, 331
332 Sulechów – Poznań Str. 354-355, Tab. 332, 333, 333a, 334
333 Zbąszynek – Gubin Str. 354-355, Tab. 332, 333, 333a, 334
333a Krosno Odrzańskie – Bobrowice Str. 354-355, Tab. 332, 333, 333a, 334
334 Międzyrzecz – Toporów Str. 354-355, Tab. 332, 333, 333a, 334
335 Szamotuły – Rzepin Str. 356-357, Tab. 335, 336, 337, 339
336 (Krzyż) – Stare Bielice – Skwierzyna Gaj Str. 356-357, Tab. 335, 336, 337, 339
337 Skwierzyna – Zbąszynek Str. 356-357, Tab. 335, 336, 337, 339
338 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Zamoście Str. 358-359, Tab. 338, 340
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 356-357, Tab. 335, 336, 337, 339
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt a/O. Str. 358-359, Tab. 338, 340
Str. 360-361, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
340a Rzepin – Cybinka Str. 360-361, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
341 Nowy Tomyśl – Duszniki Wkp. Str. 360-361, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
342 Opalenica – Lwówek Str. 360-361, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
343 Wałcz – Krzyż Str. 360-361, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 362-363, Tab. 344, 344a, 345, 346
344a Choszczno – Myślibórz Str. 362-363, Tab. 344, 344a, 345, 346
345 Piła – Strzelce Krajeńskie Wschód – Strzelce Krajeńskie/Kostrzyn Str. 362-363, Tab. 344, 344a, 345, 346
Str. 364-365, Tab. 345, 347
346 Gorzów Zamoście – Rudnica – Kostrzyn Str. 362-363, Tab. 344, 344a, 345, 346
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 364-365, Tab. 345, 347
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 366-367, Tab. 348, 349, 350
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 366-367, Tab. 348, 349, 350
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 366-367, Tab. 348, 349, 350
Str. 368-369, Tab. 350, 351
351 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 368-369, Tab. 350, 351
352 Rakoniewice W. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 370-371, Tab. 352, 353, 354, 356
353 Stare Bojanowo Wąsk – Krzywiń Str. 370-371, Tab. 352, 353, 354, 356
354 Bojanowo – Głogów Str. 370-371, Tab. 352, 353, 354, 356
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 372-373, Tab. 355
356 Zielona Góra – Bieniów Str. 370-371, Tab. 352, 353, 354, 356
360 Poznań – Szczecin Str. 374-375, Tab. 360
Str. 376-377, Tab. 360
Str. 378-379, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 380-381, Tab. 361, 362
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie Str. 380-381, Tab. 361, 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 382-383, Tab. 363, 364, 365
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 382-383, Tab. 363, 364, 365
365 (Toruń) – Piła – Stargard Szczeciński – (Szczecin Gł.) Str. 382-383, Tab. 363, 364, 365
367 Resko Płn. Wąsk./Łobez Wąsk. – Stargard Szczeciński Wąsk. Str. 384-385, Tab. 367, 368, 369
368 Drawsko Pom. Wąsk. – Stara Dąbrowa Str. 384-385, Tab. 367, 368, 369
369 Wałcz – Złocieniec Str. 384-385, Tab. 367, 368, 369
370 (Szczecin Gł.) – Szczecin Dąbie – Odra Port Str. 386-387, Tab. 370
371 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 388-389, Tab. 371, 372, 373, 374
372 Goleniów – Maszewo Str. 388-389, Tab. 371, 372, 373, 374
373 Kamień Pom. – Wysoka Kamieńska Str. 388-389, Tab. 371, 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 388-389, Tab. 371, 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 390-391, Tab. 375, 376, 377, 378
376 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 390-391, Tab. 375, 376, 377, 378
377 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Wąsk. Str. 390-391, Tab. 375, 376, 377, 378
378 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 390-391, Tab. 375, 376, 377, 378
379 Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 392-393, Tab. 379
380 (Gdańsk) – Lębork – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 394-395, Tab. 380
Str. 396-397, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 398-399, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 398-399, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 398-399, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382b Gościno – Sławoborze Str. 398-399, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382 Bobolice Wąsk. – Białogard Miasto/Koszalin Wąsk. Str. 400-401, Tab. 382, 383
383 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 400-401, Tab. 382, 383
384 (Toruń) – Piła – Kołobrzeg Str. 402-403, Tab. 384, 384a
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 402-403, Tab. 384, 384a
385 Chojnice – Runowo Pomorskie – (Szczecin Gł.) Str. 404-405, Tab. 385, 386
386 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 404-405, Tab. 385, 386
387 Kołobrzeg Wąsk. – Gościno – Tąpadły Str. 406-407, Tab. 387, 387a, 388
387a Gościno – Karlino Wąsk. Str. 406-407, Tab. 387, 387a, 388
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 406-407, Tab. 387, 387a, 388
389 Gniezno – Nakło n|Not. Str. 408-409, Tab. 389, 391
390 Poznań – Inowrocław – (Olsztyn/Gdynia) Str. 410-411, Tab. 390
Str. 412-413, Tab. 390
391 (Herby Nowe) – Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 408-409, Tab. 389, 391
394 Poznań – Gołańcz – Chodzież/Bydgoszcz Str. 416-417, Tab. 394
395 Inowrocław – Drawski Młyn – (Krzyż) Str. 418-419, Tab. 395, 396, 397
396 Poznań – Oborniki Wkp. – Wronki/Piła Str. 418-419, Tab. 395, 396, 397
Str. 420-421, Tab. 396, 397, 398, 399
397 Bzowo Goraj – Piła Str. 418-419, Tab. 395, 396, 397
Str. 420-421, Tab. 396, 397, 398, 399
398 Żnin Wąsk. – Biskupin Odcinek – Szelejewo Wąsk./Ośno Wąsk. Str. 420-421, Tab. 396, 397, 398, 399
399 Żnin – Szubin Str. 420-421, Tab. 396, 397, 398, 399
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 426-427, Tab. 400
Str. 428-429, Tab. 400
401 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Zamość Maz. Str. 430-431, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
401a Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 430-431, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
402 Działdowo – Uzdowo Str. 430-431, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
403 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 430-431, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
404 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 430-431, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
405 (Poznań) – Inowrocław – Toruń – Iława – (Olsztyn) Str. 432-433, Tab. 405
Str. 434-435, Tab. 405
406 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 436-437, Tab. 406, 407
407 Kutno – Płock – Brodnica Str. 436-437, Tab. 406, 407
408 Brodnica – Iława Str. 438-439, Tab. 408, 409, 410
409 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 438-439, Tab. 408, 409, 410
410 (Warszawa) – Nasielsk – Toruń Mokre – (Kołobrzeg) Str. 438-439, Tab. 408, 409, 410
Str. 440-441, Tab. 410, 411, 412, 413
411 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia Str. 440-441, Tab. 410, 411, 412, 413
412 (Toruń Gł.) – Toruń Mokre – Chełmno Str. 440-441, Tab. 410, 411, 412, 413
413 Kornatowo – Chełmno Str. 440-441, Tab. 410, 411, 412, 413
414 Chełmża – Mełno Str. 444-445, Tab. 414, 416, 417, 418, 419
415 Toruń – Grudziądz – Malbork Str. 442-443, Tab. 415
416 Prabuty – Kwidzyn Str. 444-445, Tab. 414, 416, 417, 418, 419
417 Gardeja – Łasin Str. 444-445, Tab. 414, 416, 417, 418, 419
418 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 444-445, Tab. 414, 416, 417, 418, 419
419 Kisielice – Biskupiec Pom. Miasto Str. 444-445, Tab. 414, 416, 417, 418, 419
420 (Warszawa/Łódź) – Kutno – Toruń – (Gdynia) Str. 446-447, Tab. 420, 421
Str. 448-449, Tab. 420, 422
421 Aleksandrów Kuj. – Ciechocinek Str. 446-447, Tab. 420, 421
422 Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Gł. Str. 448-449, Tab. 420, 422
423 Fordon – Bydgoszcz Str. 450-451, Tab. 423, 424
424 Nakło n. Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 450-451, Tab. 423, 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła – (Kołobrzeg) Str. 452-453, Tab. 425
Str. 454-455, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 456-457, Tab. 426, 427, 428
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 456-457, Tab. 426, 427, 428
428 Twarda Góra – Nowe Str. 456-457, Tab. 426, 427, 428
430 (Poznań) – Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew – (Gdynia) Str. 458-459, Tab. 430
Str. 460-461, Tab. 430
Str. 462-463, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Laskowice – Chojnice Str. 464-465, Tab. 431
Str. 466-467, Tab. 431
432 Skórcz – Starogard Gd. – Skarszewy Str. 468-469, Tab. 432, 433, 434, 435
433 Opalenie Tczewskie – Smętowo – Szlachta Str. 468-469, Tab. 432, 433, 434, 435
434 Tuchola – Koronowo Str. 468-469, Tab. 432, 433, 434, 435
435 Świecie – Terespol Pom. – Złotów Str. 468-469, Tab. 432, 433, 434, 435
436 Somonino – Kartuzy Str. 470-471, Tab. 436, 437, 438, 439
437 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 470-471, Tab. 436, 437, 438, 439
438 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 470-471, Tab. 436, 437, 438, 439
439 Pszczółki – Kościerzyna Str. 470-471, Tab. 436, 437, 438, 439
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 472-473, Tab. 440
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 474-475, Tab. 441
442 Wejherowo – Garczegorze – Lębork Str. 476-477, Tab. 442, 443, 444, 445
443 Lębork – Maszewo Lęboskie Str. 476-477, Tab. 442, 443, 444, 445
444 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 476-477, Tab. 442, 443, 444, 445
445 Reda – Puck – Hel Str. 476-477, Tab. 442, 443, 444, 445
450 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Lębork – (Szczecin) Str. 478-479, Tab. 450
Str. 480-481, Tab. 450
Str. 482-483, Tab. 450
Str. 484-485, Tab. 450, 451
Str. 486-487, Tab. 450
451 (Gdynia) – Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 484-485, Tab. 450, 451
452 Gdańsk Gł. – Gdynia Osob. Str. 488-489, Tab. 452
Str. 490-491, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 492-493, Tab. 453, 454
454 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 492-493, Tab. 453, 454
Str. 494-495, Tab. 454, 455, 456
455 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 494-495, Tab. 454, 455, 456
456 Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 494-495, Tab. 454, 455, 456
457 Sztutowo – Stegna Gdańska Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
458 Kałdowo Wąsk. – Lisewo Wąsk. Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
459 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
460 Koszwały – Odrzygość Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
461 Mareza – Rostowo Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
462 Mareza – Gucz Str. 496-497, Tab. 457, 458, 459, 460, 461, 462
465 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 498-499, Tab. 465, 466, 467, 468
466 (Bydgoszcz Wąsk.) – Morzewiec – Kasprowo – Wierzchucin Królewski Str. 498-499, Tab. 465, 466, 467, 468
467 Łukowiec – Wąwelno Str. 498-499, Tab. 465, 466, 467, 468
468 Kasprowo – Nakło Wąsk. Str. 498-499, Tab. 465, 466, 467, 468
469 Nakło Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 500-501, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
470 Wysoka Wąsk. – Zakł. Przemysłowe Str. 500-501, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
471 Witosław Wąsk. – Łobżenica – Czajcze Str. 500-501, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
500 (Warszawa) – Działdowo – Olsztyn – Bogaczewo – (Elbląg) Str. 502-503, Tab. 500
Str. 504-505, Tab. 500, 501
501 Malbork – Elbląg – Bogaczewo – Braniewo Str. 504-505, Tab. 500, 501
502 Ostróda – Morąg Str. 506-507, Tab. 502, 503, 504, 505
503 Małdyty – Malbork Str. 506-507, Tab. 502, 503, 504, 505
504 Elbląg – Tolkmicko – Braniewo Str. 506-507, Tab. 502, 503, 504, 505
505 (Olsztyn) – Gutkowo – Braniewo Str. 506-507, Tab. 502, 503, 504, 505
510 (Poznań) – Iława – Olsztyn Str. 508-509, Tab. 510, 511, 513, 514
511 Korsze – Lidzbark Warmiński Str. 508-509, Tab. 510, 511, 513, 514
512 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 510-511, Tab. 512, 515
513 Korsze – Skandawa Str. 508-509, Tab. 510, 511, 513, 514
514 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 508-509, Tab. 510, 511, 513, 514
515 Olsztyn – Korsze – Ełk Str. 510-511, Tab. 512, 515
Str. 512-513, Tab. 515, 515a, 516, 517
515a Giżycko – Kruklanki Str. 512-513, Tab. 515, 515a, 516, 517
516 (Olsztyn) – Czerwonka – Orzysz – Ełk Str. 512-513, Tab. 515, 515a, 516, 517
517 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 512-513, Tab. 515, 515a, 516, 517
518 (Olsztyn) – Szczytno – Pisz – Ełk Str. 514-515, Tab. 518, 519, 520
519 Nidzica – Wielbark Str. 514-515, Tab. 518, 519, 520
520 Olsztyn – Łapy – (Białystok) Str. 514-515, Tab. 518, 519, 520
Str. 516-517, Tab. 520, 521, 522
521 Białystok – Kuźnica Białostocka Str. 516-517, Tab. 520, 521, 522
522 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 516-517, Tab. 520, 521, 522
523 (Myszyniec) – Dęby – Łomża Wąsk. Str. 518-519, Tab. 523, 524, 525, 530
524 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 518-519, Tab. 523, 524, 525, 530
525 Śniadowo – Łomża Str. 518-519, Tab. 523, 524, 525, 530
530 (Warszawa) – Małkinia – Białystok Str. 518-519, Tab. 523, 524, 525, 530
Str. 520-521, Tab. 530, 531, 533
531 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 520-521, Tab. 530, 531, 533
532 Wyszków – Ostrołęka Str. 522-523, Tab. 532, 535, 536
533 Białystok – Krynki Białostockie Str. 520-521, Tab. 530, 531, 533
535 Białystok – Trakiszki Str. 522-523, Tab. 532, 535, 536
Str. 524-525, Tab. 535, 537, 539
536 Suwaki – Kamienna Nowa Str. 522-523, Tab. 532, 535, 536
537 Olecko – Gołdap Str. 524-525, Tab. 535, 537, 539
539 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 524-525, Tab. 535, 537, 539
540 (Warszawa) – Siedlce – Terespol – Brest Str. 526-527, Tab. 540
541 Siedlce – Czeremcha – Narewka Str. 528-529, Tab. 541, 542, 543, 544
542 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 528-529, Tab. 541, 542, 543, 544
543 Czeremcha – Białystok Str. 528-529, Tab. 541, 542, 543, 544
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Janów Podlaski Str. 528-529, Tab. 541, 542, 543, 544
545 Dęblin – Radom Str. 530-531, Tab. 545, 546, 547, 548
546 Bąkowiec – Kozienice Str. 530-531, Tab. 545, 546, 547, 548
547 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 530-531, Tab. 545, 546, 547, 548
548 Łuków – Dęblin Str. 530-531, Tab. 545, 546, 547, 548
549 Nałęczów Wąsk. – Karczmiska (– Wilków) – Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk. Str. 532-533, Tab. 549
550 (Warszawa) – Pilawa – Lublin – Dorohusk Str. 534-535, Tab. 550
Str. 536-537, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 538-539, Tab. 551, 552, 553, 554, 556
552 Chełm – Włodawa Str. 538-539, Tab. 551, 552, 553, 554, 556
553 Rejowiec – Bełżec Str. 538-539, Tab. 551, 552, 553, 554, 556
554 Zawada – Hrubieszów Str. 538-539, Tab. 551, 552, 553, 554, 556
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 540-541, Tab. 555
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 538-539, Tab. 551, 552, 553, 554, 556
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków/Wożuczyn Str. 542-543, Tab. 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Str. 542-543, Tab. 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
559 Gozdów – Uchanie Str. 542-543, Tab. 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. Str. 544-545, Tab. 600
Str. 546-547, Tab. 600
Str. 548-549, Tab. 600
Str. 550-551, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 552-553, Tab. 601
Str. 554-555, Tab. 601
Str. 556-557, Tab. 601
Str. 558-559, Tab. 601
Str. 560-561, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Gł. Str. 562-563, Tab. 602, 603, 604
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 562-563, Tab. 602, 603, 604
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 562-563, Tab. 602, 603, 604
605 Warszawa – Warka Str. 564-565, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Łowicz Str. 564-565, Tab. 605, 606
Str. 566-567, Tab. 606
Str. 568-569, Tab. 606
Str. 570-571, Tab. 606, 607
607 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochacz. – Wyszogród/Piaski Król. Str. 570-571, Tab. 606, 607
608 Warszawa – Nasielsk Str. 572-573, Tab. 608
609 Nasielsk – Pułtusk Str. 574-575, Tab. 609, 610, 611, 612
610 Warszawa – Małkinia Str. 574-575, Tab. 609, 610, 611, 612
Str. 576-577, Tab. 610
Str. 578-579, Tab. 610
611 Tłuszcz – Rybienko Str. 574-575, Tab. 609, 610, 611, 612
612 Legionowo – Tłuszcz Str. 574-575, Tab. 609, 610, 611, 612
613 Warszawa – Siedlce Str. 580-581, Tab. 613
Str. 582-583, Tab. 613
Str. 584-585, Tab. 613
614 Warszawa – Pilawa Str. 586-587, Tab. 614
Str. 588-589, Tab. 614
Str. 590-591, Tab. 614
Str. 592-593, Tab. 614
615 Warszawa Marszałkowska – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 594-595, Tab. 615
Str. 596-597, Tab. 615
Str. 598-599, Tab. 615
Str. 600-601, Tab. 615
Str. 602-603, Tab. 615
616 Warszawa Marszałkowska – Włochy WKD Str. 604-605, Tab. 616
617 Warszawa Belweder – Iwiczna Str. 606-607, Tab. 617, 618
618 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria/Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n. Pilicą Str. 606-607, Tab. 617, 618
Str. 608-609, Tab. 618
Str. 610-611, Tab. 618, 619, 619a
619 Warszawa Most – Jabłonna Str. 610-611, Tab. 618, 619, 619a
619a Otwock Wąsk. – Karczew Str. 610-611, Tab. 618, 619, 619a
620 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 612-613, Tab. 620

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1955

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...