OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska 1985-1986

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska 1985-1986

Okres obowiązywania: pomiędzy 1985-06-02 a 1986-05-31

Uwagi:
Brak stron 596-597
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Berlin – Warszawa – Siedlce – Terespol – Moskwa/Kijew Str. 70-71, Tab. 1
Str. 72-73, Tab. 1
2 Warszawa – Lublin – Rejowiec – (Chełm – Dorohusk)/(Zawada – Hrubieszów/Bełżec) Str. 74-75, Tab. 2
3 Warszawa/Łódź – Lublin/Skarżysko Kam. – Rozwadów/Sandomierz – Przeworsk/Rzeszów – Zagórz Str. 76-77, Tab. 3
4 Warszawa/Łódź – (Koluszki – Częstochowa)/(Radom – Kielce) – Kraków Str. 78-79, Tab. 4
5 Warszawa/Łódź – (Koluszki – Częstochowa)/(Radom – Kielce) – Kraków – Krynica Str. 80-81, Tab. 5
6 Warszawa/Łódź – (Koluszki – Częstochowa)/(Radom – Kielce) – Kraków – Zakopane Str. 82-83, Tab. 6
7 Warszawa – Koluszki/Łowicz – Łódź Str. 84-85, Tab. 7
Str. 86-87, Tab. 7
8 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice (– Gliwice) – Pszczyna – Zebrzydowice/(Bielsko Biała – Wisła) Str. 88-89, Tab. 8
9 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław Str. 90-91, Tab. 9
10 Warszawa – (Łódź/Częstochowa) – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie/Międzylesie Str. 92-93, Tab. 10
11 Warszawa – (Łódź/Częstochowa) – Wrocław – (Jelenia Góra – Szklarska Poręba)/Zgorzelec Str. 94-95, Tab. 11
12 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław – Węgliniec (– Lubań Śląski) – Zgorzelec – Bogatynia Str. 96-97, Tab. 12
13 Warszawa/Łódź – Kutno – Poznań (– Legnica) – Zbąszynek (– Zielona Góra) – Kunowice Str. 98-99, Tab. 13
14 Warszawa/Łódź – Kutno/Ostrów Wielkopolski – Poznań Str. 100-101, Tab. 14
Str. 102-103, Tab. 14
15 Warszawa/Łódź – Poznań – Krzyż (– Gorzów Wkp.) – Stargard Szczec. (– Koszalin) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Świnoujście Str. 104-105, Tab. 15
Str. 106-107, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – (Nasielsk – Sierpc)/(Kutno – Aleksandrów Kuj./Ciechocinek) – Toruń – Inowrocław/Bydgoszcz Str. 108-109, Tab. 16
17 Warszawa – Działdowo – Malbork (– Elbląg) – Gdańsk – Gdynia (– Hel/Łeba) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Kołobrzeg/Trzebiatów Str. 110-111, Tab. 17
18 Warszawa/Łódź – Toruń – Piła – Grzmiąca (– Połczyn Zdrój) – Białogard – Kołobrzeg/Koszalin Str. 112-113, Tab. 18, 19
19 Warszawa – (Łódź/Poznań) – (Głogów (– Lubin – Legnica)/Zbąszynek) – Zielona Góra – Żagań Str. 112-113, Tab. 18, 19
20 Warszawa – Działdowo – Olsztyn – Ruciane Nida/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 114-115, Tab. 20
21 Warszawa – Tłuszcz (– Ostrołęka – Łomża) – Białystok (– Ełk – Gołdap) – Sokółka – Kuźnica Białostocka/(Augustów – Suwałki) Str. 116-117, Tab. 21
22 Łódź – Warszawa (– Terespol) – Tłuszcz (– Łomża) – Białystok – Suwałki/Gołdap Str. 118-119, Tab. 22, 23
23 Łódź – Kutno – (Iława – Malbork)/(Toruń (– Ciechocinek) – Malbork/Bydgoszcz) – Tczew – Gdańsk – Gdynia – Hel/Ustka Str. 118-119, Tab. 22, 23
24 Przemyśl – Rzeszów – Lublin – Warszawa – Gdynia (– Hel) – Lębork (–Łeba) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Kołobrzeg – Trzebiatów Str. 120-121, Tab. 24
25 Lublin – Bukowno – Strzemieszyce/Jaworzno Szczakowa – Katowice – Kędzierzyn Koźle – Kłodzko – Kudowa Zdrój Str. 122-123, Tab. 25, 26
26 Lublin – St. W. Rozwadów – Dębica – Tarnów (– Krynica) – Kraków – Zakopane Str. 122-123, Tab. 25, 26
27 Lublin – Kielce (– Kraków) – Wrocław – Jelenia Góra Str. 124-125, Tab. 27, 28, 29, 30
28 Lublin – Białystok – Suwałki Str. 124-125, Tab. 27, 28, 29, 30
29 Lublin – Olsztyn – Gdynia Str. 124-125, Tab. 27, 28, 29, 30
30 Lublin/Kielce – Ostrów Wkp. – Poznań – Szczecin/Świnoujście Str. 124-125, Tab. 27, 28, 29, 30
31 Kraków – Katowice – (Tarnowskie Góry – Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp.)/(Gliwice – Kędzierzyn Koźle/Strzelce Opolskie – Opole – Wrocław) – Poznań Str. 126-127, Tab. 31
Str. 128-129, Tab. 31
32 Przemyśl – Kraków – Katowice – Strzelce Opolskie/Kędzierzyn Koźle – Opole – Legnica – Zgorzelec Miasto – Turoszów/Zgorzelec Str. 130-131, Tab. 32
33 Kraków – Katowice – Kamieniec Ząbkowicki – (Jaworzyna Śląska – Jelenia Góra – Zgorzelec) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie Str. 132-133, Tab. 33
34 Przemyśl – Tarnów (– Zagórz/Krynica) – Kraków (– Zakopane) – (Katowice – Wrocław – Zielona Góra)/(Koniecpol – Ostrów Wkp.) – Poznań – Szczecin Dąbie – Szczecin/Świnoujście Str. 134-135, Tab. 34
Str. 136-137, Tab. 34
35 Krynica/Zakopane – Kraków – Koniecpol/Trzebinia – Chorzew Siemk. – Bydgoszcz – Gdynia – Hel/Ustka Str. 138-139, Tab. 35, 36, 37, 38
36 Warszawa – Działdowo – Chojnice Str. 138-139, Tab. 35, 36, 37, 38
37 Warszawa – Białowieża Str. 138-139, Tab. 35, 36, 37, 38
38 Zamość – Kraków – Katowice Str. 138-139, Tab. 35, 36, 37, 38
39 Tarnów – Kraków – Katowice – Ostrów Wkp. – Poznań – Białogard – Kołobrzeg/(Koszalin – Słupsk – Ustka) Str. 140-141, Tab. 39
40 Bielsko B./Kraków – Katowice – Kędzierzyn (– Rybnik) – Wrocław – Zielona G./Poznań – (Szczecin – Goleniów (– Świnoujście))/(Piła – Białogard) – Kołobrzeg/(Koszalin – Słupsk – Ustka) Str. 142-143, Tab. 40
41 Gliwice – Katowice – Kraków – Stróże – Krynica/(Zagórz – Krościenko/Łupków) Str. 144-145, Tab. 41
42 Zakopane – Kraków – Koniecpol/D. Górn. Ząbkowice – Częstochowa – Łódź – Olsztyn – Ełk Str. 146-147, Tab. 42, 43, 44, 45
43 Zakopane – Kraków – Katowice (– Bielsko Biała) – Szczecin Str. 146-147, Tab. 42, 43, 44, 45
44 Racibórz/Kędzierzyn – Katowice – Warszawa – Olsztyn – Ełk Str. 146-147, Tab. 42, 43, 44, 45
45 Kielce – Warszawa – Gdynia – Hel/Ustka Str. 146-147, Tab. 42, 43, 44, 45
46 Bielsko Biała – Katowice – Herby Nowe/Częstochowa – Ostrów Wkp./Karsznice – Inowrocław – Toruń (– Aleksandrów – Ciechocinek) – Bydgoszcz/Grudziądz – Gdynia – Hel/Łeba Str. 148-149, Tab. 46
Str. 150-151, Tab. 46
47 Gdańsk – Gdynia – Lębork – Koszalin (– Trzebiatów) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł. Str. 152-153, Tab. 47, 48
48 Świnoujście/Szczecin Gł. – Szczecin Dąbie – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie/Międzylesie Str. 152-153, Tab. 47, 48
49 Szczecin/Poznań – Czerwieńsk – Zielona Góra – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 154-155, Tab. 49, 50
50 Kuźnica Biał. – Białystok – Olsztyn – Bydgoszcz/(Gdańsk – Koszalin) – Stargard Szczeciński – Szczecin Str. 154-155, Tab. 49, 50
51 Hel/Łeba – Gdynia – Gniezno – Września/Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 156-157, Tab. 51
52 Gdynia – Olsztyn – (Giżycko – Ełk)/(Mrągowo – Ełk)/(Ruciane Nida – Ełk) – Białystok Str. 158-159, Tab. 52
53 Kuźnica Biał. – Białystok – Olsztyn – Inowrocław – Wrocław – Jelenia Góra Str. 160-161, Tab. 53, 54, 55
54 Łódź – Warszawa – Lublin – Chełm/Zamość Str. 160-161, Tab. 53, 54, 55
55 Zielona Góra – Zbąszynek/Leszno – Poznań – Gdynia Str. 160-161, Tab. 53, 54, 55
56 (Gliwice – Katowice)/Kraków – Częstochowa/Kielce – Warszawa – Białystok – Augustów – Suwałki Str. 162-163, Tab. 56
57 Kraków – Katowice – Strzelce Opolskie/Kędzierzyn Koźle – Wrocław – Głogów (– Legnica) – (Kołobrzeg – Koszalin)/Szczecin Gł./Świnoujście Str. 164-165, Tab. 57, 58
58 Łódź – (Kutno – Toruń)/(Koluszki – Warszawa) – Iława – Olsztyn – Ełk Str. 164-165, Tab. 57, 58
100 Warszawa/Łódź – Koluszki – Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Kraków Gł./Katowice Str. 186-187, Tab. 100
Str. 188-189, Tab. 100
Str. 190-191, Tab. 100
Str. 192-193, Tab. 100
Str. 194-195, Tab. 100
Str. 196-197, Tab. 100
Str. 198-199, Tab. 100
Str. 200-201, Tab. 100
101 Zawiercie/Dąbrowa Górn. Strzemieszyce – Dąbrowa Górnicza – Katowice – Gliwice – Kędzierzyn Koźle/Pyskowice Miasto Str. 202-203, Tab. 101
Str. 204-205, Tab. 101
Str. 206-207, Tab. 101
Str. 208-209, Tab. 101
Str. 210-211, Tab. 101
Str. 212-213, Tab. 101
Str. 214-215, Tab. 101
Str. 216-217, Tab. 101
Str. 218-219, Tab. 101
Str. 220-221, Tab. 101
Str. 222-223, Tab. 101
Str. 224-225, Tab. 101
Str. 226-227, Tab. 101
Str. 228-229, Tab. 101
105 Sędziszów – Bukowno – Jaworzno Szczakowa/Dąbrowa Górn. Strzemieszyce – Katowice Str. 230-231, Tab. 105
Str. 232-233, Tab. 105
106 Jaworzno Szczakowa – Kazimierz Górniczy Str. 234-235, Tab. 106
107 Sędziszów – Tunel – Kraków Str. 236-237, Tab. 107
Str. 238-239, Tab. 107
Str. 240-241, Tab. 107
109 Kielce/Kozłów – Koniecpol – Częstochowa Str. 242-243, Tab. 109
Str. 244-245, Tab. 109
110 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków Str. 246-247, Tab. 110
Str. 248-249, Tab. 110
Str. 250-251, Tab. 110
Str. 252-253, Tab. 110
Str. 254-255, Tab. 110
Str. 256-257, Tab. 110
111 Dęblin – Radom Str. 258-259, Tab. 111
112 Kielce – Włoszczowice – Busko Zdrój/Połaniec Str. 260-261, Tab. 112, 113, 113a
113 Tomaszów Maz. – Radom Str. 260-261, Tab. 112, 113, 113a
113a Tomaszów Maz. – Spała Str. 260-261, Tab. 112, 113, 113a
114 Łódź – Skarżysko Kamienna Str. 262-263, Tab. 114
Str. 264-265, Tab. 114
115 Skarżysko Kamienna – Stalowa Wola Rozwadów Str. 266-267, Tab. 115
Str. 268-269, Tab. 115
116 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice (– Pińczów) – Bogoria – Rataje Wąsk. Str. 270-271, Tab. 116, 118, 119
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 270-271, Tab. 116, 118, 119
119 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 270-271, Tab. 116, 118, 119
120 Kraków – Rzeszów – Przemyśl – Medyka – Mostiska II Str. 272-273, Tab. 120
Str. 274-275, Tab. 120
Str. 276-277, Tab. 120
Str. 278-279, Tab. 120
Str. 280-281, Tab. 120
Str. 282-283, Tab. 120
Str. 284-285, Tab. 120
Str. 286-287, Tab. 120
Str. 288-289, Tab. 120
Str. 290-291, Tab. 120
121 Kraków Gł. – Kraków Płaszów – Wieliczka Rynek/(Podłęże – Niepołomice) Str. 292-293, Tab. 121
Str. 294-295, Tab. 121
Str. 296-297, Tab. 121, 122, 124
122 Kraków – Kraków Nowa Huta – Podłęże Str. 296-297, Tab. 121, 122, 124
123 Przeworsk – Bełżec Str. 298-299, Tab. 123, 126
124 Tarnów – Szczucin k. Tarnowa Str. 296-297, Tab. 121, 122, 124
125 Warszawa – Skarżysko Kam. – Sandomierz/Stalowa Wola Rozwadów – Ocice – Rzeszów/Dębica Str. 300-301, Tab. 125
Str. 302-303, Tab. 125
Str. 304-305, Tab. 125
Str. 306-307, Tab. 125
126 Rzeszów – Jasło Str. 298-299, Tab. 123, 126
128 Przemyśl – Malhowice – Krościenko – Zagórz Str. 308-309, Tab. 128, 130a, 132, 134
130a Muszyna – Leluchów – Plaveć Str. 308-309, Tab. 128, 130a, 132, 134
130 Tarnów – Nowy Sącz – Krynica Str. 310-311, Tab. 130
Str. 312-313, Tab. 130
131 Stróże – Zagórz Str. 314-315, Tab. 131
Str. 316-317, Tab. 131
132 Gorlice Zagórzany – Gorlice Str. 308-309, Tab. 128, 130a, 132, 134
134 Zagórz – Łupków Str. 308-309, Tab. 128, 130a, 132, 134
135 Kraków Gł. – Zakopane Str. 318-319, Tab. 135, 135a
Str. 320-321, Tab. 135, 135a
Str. 322-323, Tab. 135
Str. 324-325, Tab. 135
135a Nowy Targ – Nowy Targ Fabryczny Str. 318-319, Tab. 135, 135a
Str. 320-321, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 326-327, Tab. 136, 137
137 Sucha Beskidzka – Żywiec Str. 326-327, Tab. 136, 137
138 Chrzanów/Trzebinia Siersza – Bolęcin – Sucha Beskidzka Str. 328-329, Tab. 138
Str. 330-331, Tab. 138
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 332-333, Tab. 139
140 Katowice/Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Kraków Gł. Str. 334-335, Tab. 140
Str. 336-337, Tab. 140
Str. 338-339, Tab. 140
Str. 340-341, Tab. 140
Str. 342-343, Tab. 140
141 Skawina – Oświęcim Str. 344-345, Tab. 141, 146
146 Katowice/Pawłowice Śl. – Chybie – Skoczów – Wisła Głębce Str. 344-345, Tab. 141, 146
Str. 346-347, Tab. 146
Str. 348-349, Tab. 146, 147
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn – Zebrzydowice – Jastrzębie Zdrój Str. 348-349, Tab. 146, 147
Str. 350-351, Tab. 147
Str. 352-353, Tab. 147, 149
149 Oświęcim – Mysłowice – Katowice Str. 352-353, Tab. 147, 149
Str. 354-355, Tab. 150, 149
150 (Warszawa – Koluszki – Katowice)/(Trzebinia – Oświęcim) – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 354-355, Tab. 150, 149
Str. 356-357, Tab. 150
Str. 358-359, Tab. 150
Str. 360-361, Tab. 150
Str. 362-363, Tab. 150
Str. 364-365, Tab. 150
Str. 366-367, Tab. 150
Str. 368-369, Tab. 150
151 Katowice – Katowice Podlesie/Katowice Murcki – Czechowice Dziedzice – Bielsko Biała – Wisła Głębce/Zwardoń Str. 370-371, Tab. 151
Str. 372-373, Tab. 151
Str. 374-375, Tab. 151
Str. 376-377, Tab. 151
Str. 378-379, Tab. 151
Str. 380-381, Tab. 151
Str. 382-383, Tab. 151
Str. 384-385, Tab. 151
Str. 386-387, Tab. 151
Str. 388-389, Tab. 151
152 Katowice – Racibórz Str. 390-391, Tab. 152
Str. 392-393, Tab. 152
153 Mysłowice Wesoła – Tychy – Tychy Miasto – Lędziny Str. 394-395, Tab. 153
Str. 396-397, Tab. 153, 153a
153a Tychy – Orzesze Jaśkowice Str. 396-397, Tab. 153, 153a
154 Pszczyna – Rybnik Str. 398-399, Tab. 154, 155
155 Katowice Ligota – Ruda Kochłowice – Gliwice Str. 398-399, Tab. 154, 155
156 Zabrze Makoszowy – Rybnik – Chałupki Str. 400-401, Tab. 156
Str. 402-403, Tab. 156
157 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 404-405, Tab. 157
Str. 406-407, Tab. 157
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 408-409, Tab. 158, 159
159 Kędzierzyn Koźle – Pliszcz Str. 408-409, Tab. 158, 159
160 Kędzierzyn Koźle – Chałupki Str. 410-411, Tab. 160
161 Kędzierzyn Koźle – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 412-413, Tab. 161, 162, 163
162 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 412-413, Tab. 161, 162, 163
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 412-413, Tab. 161, 162, 163
166 Bytom – Zabrze Biskupice – Gliwice/Zabrze Mikulczyce – Pyskowice/Tworóg Brynek Str. 414-415, Tab. 166
Str. 416-417, Tab. 166
169 Gliwice Trynek – Rudy Str. 418-419, Tab. 169, 170
170 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 418-419, Tab. 169, 170
Str. 420-421, Tab. 170
Str. 422-423, Tab. 170, 173
173 Częstochowa – Chorzew Siemkowice Str. 422-423, Tab. 170, 173
Str. 424-425, Tab. 173, 175
175 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 424-425, Tab. 173, 175
Str. 426-427, Tab. 175
Str. 428-429, Tab. 175, 176, 177, 178
176 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 428-429, Tab. 175, 176, 177, 178
177 Olesno Śląskie – Praszka Str. 428-429, Tab. 175, 176, 177, 178
178 Kalety – Woźniki Śląskie Str. 428-429, Tab. 175, 176, 177, 178
180 Katowice – Chorzów Batory – Bytom – Tarnowskie Góry – Herby Nowe/Kluczbork Str. 430-431, Tab. 180
Str. 432-433, Tab. 180
Str. 434-435, Tab. 180
Str. 436-437, Tab. 180
Str. 438-439, Tab. 180
Str. 440-441, Tab. 180
200 Warszawa – Ostrów Wkp. – Sośnie Ostrowskie/Krotoszyn – Wrocław Str. 444-445, Tab. 200
Str. 446-447, Tab. 200
Str. 448-449, Tab. 200
Str. 450-451, Tab. 200
Str. 452-453, Tab. 200
Str. 454-455, Tab. 200, 201
201 Opole – Kluczbork Str. 454-455, Tab. 200, 201
202 Opole – Szydłów – Gracze/Nysa Str. 456-457, Tab. 202, 203, 204
203 Jełowa – Namysłów Str. 456-457, Tab. 202, 203, 204
204 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Str. 456-457, Tab. 202, 203, 204
206 Nysa – Głuchołazy Zdrój Str. 458-459, Tab. 206, 210
210 Kluczbork – Wrocław Str. 458-459, Tab. 206, 210
Str. 460-461, Tab. 210
Str. 462-463, Tab. 210, 215, 216
215 Opole – Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 462-463, Tab. 210, 215, 216
216 Laskowice Jelcz – Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 462-463, Tab. 210, 215, 216
220 Katowice – Gliwice – Pyskowice/Kędzierzyn Koźle – Opole – Wrocław Str. 464-465, Tab. 220
Str. 466-467, Tab. 220
Str. 468-469, Tab. 220
Str. 470-471, Tab. 220, 221
Str. 472-473, Tab. 220, 222
Str. 474-475, Tab. 220
221 Nysa – Grodków Śl. – Brzeg Str. 470-471, Tab. 220, 221
222 Kobierzyce – Piława Górna Str. 472-473, Tab. 220, 222
223 Wrocław – Świdnica Przedmieście – Świdnica Miasto/Jedlina Zdrój Str. 476-477, Tab. 223
225 Brzeg/Henryków – Ciepłowody – Ząbkowice Śląskie Str. 478-479, Tab. 225, 226, 228
226 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 478-479, Tab. 225, 226, 228
228 Grodków Śl. – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 478-479, Tab. 225, 226, 228
230 Wrocław Gł. – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./(Międzylesie – Lichkov) Str. 480-481, Tab. 230
Str. 482-483, Tab. 230
Str. 484-485, Tab. 230
Str. 486-487, Tab. 230
234 Gogolin – Prudnik Str. 488-489, Tab. 234, 235
Str. 490-491, Tab. 234, 235
235 Kędzierzyn Koźle – Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 488-489, Tab. 234, 235
Str. 490-491, Tab. 234, 235
Str. 492-493, Tab. 235
Str. 494-495, Tab. 235
240 Wrocław – Wałbrzych – Boguszów Gorce Wsch./Sędzisław – Mieroszów/Lubawka/Jelenia Góra Str. 496-497, Tab. 240
Str. 498-499, Tab. 240
Str. 500-501, Tab. 240
Str. 502-503, Tab. 240
244 Ścinawka Średnia – Radków Str. 504-505, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 504-505, Tab. 244, 245
246 Jelenia Góra – Mysłakowice – Marciszów/Karpacz Str. 506-507, Tab. 246, 248
248 Jawor – Marciszów Str. 506-507, Tab. 246, 248
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 508-509, Tab. 249, 250
250 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Żagań Str. 508-509, Tab. 249, 250
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 510-511, Tab. 251, 252, 253
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 510-511, Tab. 251, 252, 253
253 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 510-511, Tab. 251, 252, 253
254 Złotortyja – Niegosławice Str. 512-513, Tab. 254, 255
255 Jelenia Góra – Mikułowa – Zgorzelec – Görlitz Str. 512-513, Tab. 254, 255
Str. 514-515, Tab. 255, 256
256 Lubań Śl. – Leśna Str. 514-515, Tab. 255, 256
260 Wrocław – Legnica – Miłkowice – Żagań/(Węgliniec – Zgorzelec Miasto) – Görlitz/Bogatynia Str. 516-517, Tab. 260
Str. 518-519, Tab. 260
Str. 520-521, Tab. 260
Str. 522-523, Tab. 260
265 Wrocław – Ścinawa – Rudna Gwizdanów – Głogów Str. 524-525, Tab. 265
Str. 526-527, Tab. 265
266 Malczyce – Roztoka Str. 528-529, Tab. 266, 267, 269
267 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 528-529, Tab. 266, 267, 269
269 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 528-529, Tab. 266, 267, 269
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 530-531, Tab. 270
300 Warszawa/Łódź – Kutno – Poznań – Kunowice – Frankfurt/O Str. 534-535, Tab. 300
Str. 536-537, Tab. 300
Str. 538-539, Tab. 300
Str. 540-541, Tab. 300
Str. 542-543, Tab. 300
Str. 544-545, Tab. 300
300a Konin – Kazimierz Biskupi Str. 546-547, Tab. 300a, 300b, 300c, 302
300b Nowy Tomyśl Wąsk. – Duszniki Wkp. Str. 546-547, Tab. 300a, 300b, 300c, 302
300c Opalenica Wąsk. – Lwówek Wąsk. Str. 546-547, Tab. 300a, 300b, 300c, 302
302 Boniewo – Przystronie – Sompolno Str. 546-547, Tab. 300a, 300b, 300c, 302
303 Sompolno – Jabłonka Słupiecka Str. 548-549, Tab. 303, 304, 306
304 Koło Wąsk. – Przystronie Str. 548-549, Tab. 303, 304, 306
306 Waganiec Wąsk. – Krośniewice Str. 548-549, Tab. 303, 304, 306
307 Kalisz Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 550-551, Tab. 307, 308, 309
308 Krośniewice – Ozorków Miasto Str. 550-551, Tab. 307, 308, 309
309 Ostrowy Wąsk. – Krośniewice Str. 550-551, Tab. 307, 308, 309
310 Warszawa – Bednary/Łowicz Gł. – Łódź – Ostrów Wkp. – Wrocław Str. 552-553, Tab. 310
Str. 554-555, Tab. 310
Str. 556-557, Tab. 310
Str. 558-559, Tab. 310
Str. 560-561, Tab. 310, 313
Str. 562-563, Tab. 310, 313
313 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 560-561, Tab. 310, 313
Str. 562-563, Tab. 310, 313
314 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 572-573, Tab. 314, 315a
315 Katowice – Herby Nowe – Zduńska Wola Karsznice – Borszewice/Inowrocław – Gdynia Str. 564-565, Tab. 315
Str. 566-567, Tab. 315
Str. 568-569, Tab. 315
Str. 570-571, Tab. 315
315a Zduńska Wola Południowa – Zduńska Wola Str. 572-573, Tab. 314, 315a
316 Witaszyce Wąsk. – Zagórów Str. 574-575, Tab. 316, 317
317 Krotoszyn Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 574-575, Tab. 316, 317
317a Pleszew Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 576-577, Tab. 317a, 318, 319
318 Kępno – Syców – Oleśnica/Bukowa Śląska/Namysłów Str. 576-577, Tab. 317a, 318, 319
319 Środa Wkp. Miasto – Zaniemyśl Str. 576-577, Tab. 317a, 318, 319
320 Katowice – Kluczbork/Herby Nowe – Kępno – Ostrów Wkp. – Poznań Str. 578-579, Tab. 320
Str. 580-581, Tab. 320
Str. 582-583, Tab. 320
Str. 584-585, Tab. 320
Str. 586-587, Tab. 320
Str. 588-589, Tab. 320
320a Wieluń Dąbrowa Wąsk. – Praszka Wąsk. Str. 590-591, Tab. 320a, 320b, 321
320b Ostrzeszów – Namysłaki Str. 590-591, Tab. 320a, 320b, 321
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 590-591, Tab. 320a, 320b, 321
Str. 592-593, Tab. 321, 322
322 Jarocin – Czempiń Str. 592-593, Tab. 321, 322
323 Jarocin – Leszno Str. 594-595, Tab. 323, 324, 325
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 594-595, Tab. 323, 324, 325
325 Pakosław – Gostyń Str. 594-595, Tab. 323, 324, 325
328 Leszno – Wolsztyn – Zbąszynek Str. 598-599, Tab. 328
Str. 600-601, Tab. 328
329 Kościan – Opalenica Str. 602-603, Tab. 329, 330
330 Wrocław – Poznań Str. 602-603, Tab. 329, 330
Str. 604-605, Tab. 330
Str. 606-607, Tab. 330
Str. 608-609, Tab. 330
331 Trzebnica Gaj – Sulmierzyce Str. 610-611, Tab. 331, 331a, 332
331a Przedkowice – Żmigród Miasto Str. 610-611, Tab. 331, 331a, 332
332 Sulechów – Poznań Str. 610-611, Tab. 331, 331a, 332
Str. 612-613, Tab. 332, 333, 333a
333 Zbąszynek – Czerwieńsk – Gubin – Wilhelm Pieck Stadt Guben Str. 612-613, Tab. 332, 333, 333a
Str. 614-615, Tab. 333, 334, 336
333a Krosno Odrzańskie – Lubsko Str. 612-613, Tab. 332, 333, 333a
334 Międzyrzecz – Toporów Str. 614-615, Tab. 333, 334, 336
335 Szamotuły – Międzychód – Rzepin Str. 616-617, Tab. 335
336 Międzychód – Zbąszynek Str. 614-615, Tab. 333, 334, 336
340 Poznań – Piła – Kołobrzeg Str. 618-619, Tab. 340
Str. 620-621, Tab. 340
Str. 622-623, Tab. 340
Str. 624-625, Tab. 340
341 Poznań – Międzychód – Gorzów Wkp. Str. 626-627, Tab. 341, 342, 343
342 Krzyż – Skwierzyna Str. 626-627, Tab. 341, 342, 343
343 Zbąszynek – Skwierzyna Str. 626-627, Tab. 341, 342, 343
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 628-629, Tab. 344, 345
345 Piła – Krzyż – Gorzów Wkp. – Kostrzyn Str. 628-629, Tab. 344, 345
Str. 630-631, Tab. 345, 346
346 Gorzów Wkp. – Gorzów Wkp. Zieleniec – Kostrzyn Str. 630-631, Tab. 345, 346
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Str. 632-633, Tab. 347, 348, 349
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 632-633, Tab. 347, 348, 349
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 632-633, Tab. 347, 348, 349
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 634-635, Tab. 350
Str. 636-637, Tab. 350, 352
352 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 636-637, Tab. 350, 352
353 Wielichowo – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 638-639, Tab. 353, 353a, 354
353a Stare Bojanowo Wąsk. – Zgliniec Str. 638-639, Tab. 353, 353a, 354
354 Bojanowo – Głogów Str. 638-639, Tab. 353, 353a, 354
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 640-641, Tab. 355
Str. 642-643, Tab. 355
Str. 644-645, Tab. 355
356 Zielona Góra – Bieniów Str. 646-647, Tab. 356, 357, 358
357 Lubsko – Tuplice – Łęknica Str. 646-647, Tab. 356, 357, 358
358 Głogów – Żagań – Żary – Tuplice – Forst Str. 646-647, Tab. 356, 357, 358
Str. 648-649, Tab. 358
Str. 650-651, Tab. 358, 358a, 359
358a Żagań – Bieniów – Lubsko – Gubinek Str. 650-651, Tab. 358, 358a, 359
359 Węgliniec – Jankowa Żagańska – Żary/Żagań Str. 650-651, Tab. 358, 358a, 359
Str. 652-653, Tab. 359, 359a
359a Żary – Sieniawa Żarska – Jasień – Lubsko Str. 652-653, Tab. 359, 359a
360 Poznań – Szczecin Str. 654-655, Tab. 360
Str. 656-657, Tab. 360
Str. 658-659, Tab. 360
Str. 660-661, Tab. 360
Str. 662-663, Tab. 360
Str. 664-665, Tab. 360
Str. 666-667, Tab. 360
Str. 668-669, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 670-671, Tab. 361
362 Wałcz – Krzyż Str. 672-673, Tab. 362, 363, 364a
363 Wałcz – Złocieniec Str. 672-673, Tab. 362, 363, 364a
364a Choszczno – Myślibórz Str. 672-673, Tab. 362, 363, 364a
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 674-675, Tab. 364, 365
365 Piła – Stargard Szczeciński Str. 674-675, Tab. 364, 365
366 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie/Szczecin Port Centralny – Szczecin Gł. Str. 676-677, Tab. 366
Str. 678-679, Tab. 366
367 Szczecin Podjuchy/Szczecin Gumieńce – Szczecin Gł. – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 680-681, Tab. 367
Str. 682-683, Tab. 367
368 Szczecin Gł. – Szczecin Gumieńce – Angermünde – Berlin – Szczecin Gł. Str. 684-685, Tab. 368, 369
369 Pyrzyce/Banie – Chwarstnica – Gryfino Str. 684-685, Tab. 368, 369
370 Szczecin – Świnoujście Port Str. 686-687, Tab. 370
Str. 688-689, Tab. 370
372 Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski Str. 690-691, Tab. 372, 373, 374
373 Goleniów – Maszewo Str. 690-691, Tab. 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 690-691, Tab. 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów – Szczecin Gł. Str. 692-693, Tab. 375
376 Gryfice Wąsk. – Rewal – Trzebiatów Wąsk. Str. 694-695, Tab. 376, 376a
376a Trzebiatów Wąsk. – Tąpadły – Gryfice Wąsk. Str. 694-695, Tab. 376, 376a
377 Gryfice Wąsk. – Łożnica Wąsk. Str. 696-697, Tab. 377, 378
378 Stargard Szcz. Wąsk – Łobez Wąsk. Str. 696-697, Tab. 377, 378
378a Stara Dąbrowa – Ińsko Str. 698-699, Tab. 378a, 379, 379a
379 Koszalin Wąsk./Białogard Wąsk. – Świelino Str. 698-699, Tab. 378a, 379, 379a
379a Białogard Wąsk. – Sławoborze Str. 698-699, Tab. 378a, 379, 379a
380 Gdańsk – Lębork – Słupsk – Koszalin – Stargard Szczeciński – Szczecin Gł. Str. 700-701, Tab. 380
Str. 702-703, Tab. 380
Str. 704-705, Tab. 380
Str. 706-707, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 708-709, Tab. 380a, 381
381 Lipusz – Bytów – Sławno – Darłowo Str. 708-709, Tab. 380a, 381
Str. 710-711, Tab. 381, 382
382 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 710-711, Tab. 381, 382
Str. 712-713, Tab. 382, 383
383 Szczecinek – Słosinko – Słupsk Str. 712-713, Tab. 382, 383
384 Człuchów – Miastko Str. 716-717, Tab. 384, 386, 388, 391
385 Chojnice – Runowo Pom. Str. 714-715, Tab. 385
386 Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 716-717, Tab. 384, 386, 388, 391
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 716-717, Tab. 384, 386, 388, 391
389 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 718-719, Tab. 389
390 Poznań – Gołańcz – Chodzież/Bydgoszcz Str. 720-721, Tab. 390
391 Gniezno Wąsk. – Anastazewo Str. 716-717, Tab. 384, 386, 388, 391
392 Żnin – Szubin Str. 722-723, Tab. 392, 393, 394, 395
393 Bzowo Goraj – Piła Str. 722-723, Tab. 392, 393, 394, 395
394 Oborniki Wkp. – Wronki Str. 722-723, Tab. 392, 393, 394, 395
395 Inowrocław – Krzyż Str. 722-723, Tab. 392, 393, 394, 395
Str. 724-725, Tab. 395, 398
398 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 724-725, Tab. 395, 398
Str. 726-727, Tab. 398
399 Poznań Gł. – Puszczykówko – Mosina/Osowa Góra Str. 728-729, Tab. 399
400 Warszawa – Działdowo – Tczew – Gdańsk – Gdynia Str. 732-733, Tab. 400
Str. 734-735, Tab. 400
Str. 736-737, Tab. 400
Str. 738-739, Tab. 400
Str. 740-741, Tab. 400
Str. 742-743, Tab. 400
Str. 744-745, Tab. 400
Str. 746-747, Tab. 400
402 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 748-749, Tab. 402, 403, 404
403 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 748-749, Tab. 402, 403, 404
404 Toruń Gł. – Toruń Wsch. Str. 748-749, Tab. 402, 403, 404
405 Inowrocław – Toruń – Iława – Olsztyn Str. 750-751, Tab. 405, 406
Str. 752-753, Tab. 405
Str. 754-755, Tab. 405, 407
Str. 756-757, Tab. 405
406 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 750-751, Tab. 405, 406
407 Toruń Gł. – Unisław Pomorski Str. 754-755, Tab. 405, 407
410 Nasielsk – Toruń Str. 758-759, Tab. 410
411 Kornatowo – Chełmno Str. 760-761, Tab. 411, 413, 414, 415
413 Prabuty – Kwidzyn Str. 760-761, Tab. 411, 413, 414, 415
414 Jabłonowo Pomorskie – Kisielice – Prabuty Str. 760-761, Tab. 411, 413, 414, 415
415 Toruń – Grudziądz – Malbork Str. 760-761, Tab. 411, 413, 414, 415
Str. 762-763, Tab. 415, 416
416 Brodnica/Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 762-763, Tab. 415, 416
Str. 764-765, Tab. 416
Str. 766-767, Tab. 416, 417
417 Bydgoszcz Wsch. – Bydgoszcz Gł. Str. 766-767, Tab. 416, 417
Str. 768-769, Tab. 417, 418
418 Kutno – Płock – Brodnica Str. 768-769, Tab. 417, 418
Str. 770-771, Tab. 418, 419
419 Chełmża – Mełno Str. 770-771, Tab. 418, 419
420 Łódź Kaliska – Kutno – Toruń – Gdynia Str. 772-773, Tab. 420, 421
Str. 774-775, Tab. 420, 421
Str. 776-777, Tab. 420
Str. 778-779, Tab. 420, 421
Str. 780-781, Tab. 420, 421
Str. 782-783, Tab. 420
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 772-773, Tab. 420, 421
Str. 774-775, Tab. 420, 421
Str. 778-779, Tab. 420, 421
Str. 780-781, Tab. 420, 421
424 Nakło n. Notecią – Lipusz – Kościerzyna Str. 784-785, Tab. 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła Str. 786-787, Tab. 425
Str. 788-789, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 790-791, Tab. 426
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 792-793, Tab. 427, 428, 429
428 Twarda Góra – Nowe Str. 792-793, Tab. 427, 428, 429
429 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 792-793, Tab. 427, 428, 429
430 Poznań – Inowrocław – (Toruń – Olsztyn)/(Bydgoszcz – Gdynia) Str. 794-795, Tab. 430
Str. 796-797, Tab. 430
Str. 798-799, Tab. 430
Str. 800-801, Tab. 430
Str. 802-803, Tab. 430
Str. 804-805, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 806-807, Tab. 431, 432
Str. 808-809, Tab. 431, 433
432 Skórcz – Starogard Gd. – Skarszewy Str. 806-807, Tab. 431, 432
433 Smętowo – Szlachta – Lipowa Tucholska Str. 808-809, Tab. 431, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 810-811, Tab. 434, 435, 436, 437
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 810-811, Tab. 434, 435, 436, 437
436 Świecie n. Wisłą – Terespol Pomorski – Złotów Str. 810-811, Tab. 434, 435, 436, 437
437 Brodnica – Iława Str. 810-811, Tab. 434, 435, 436, 437
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 812-813, Tab. 440
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork Str. 814-815, Tab. 441
443 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 816-817, Tab. 443, 445, 446
445 Wejherowo – Lębork Str. 816-817, Tab. 443, 445, 446
446 Somonino – Kartuzy Str. 816-817, Tab. 443, 445, 446
450 Gdynia – Reda – Hel Str. 818-819, Tab. 450
Str. 820-821, Tab. 450
451 Gdynia – Lębork – Łeba Str. 822-823, Tab. 451
Str. 824-825, Tab. 451
452 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Wejherowo Str. 826-827, Tab. 452
Str. 828-829, Tab. 452
Str. 830-831, Tab. 452
Str. 832-833, Tab. 452
Str. 834-835, Tab. 452
Str. 836-837, Tab. 452
Str. 838-839, Tab. 452
Str. 840-841, Tab. 452
Str. 842-843, Tab. 452
Str. 844-845, Tab. 452
Str. 846-847, Tab. 452
Str. 848-849, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 850-851, Tab. 453, 454
454 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 850-851, Tab. 453, 454
457 Nowy Dwór Gd. Wąsk. – Stegna – Prawy brzeg Wisły/Sztutowo Str. 852-853, Tab. 457, 458
458 Lisewo Wąsk. – Malbork Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 852-853, Tab. 457, 458
459 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 854-855, Tab. 459, 460, 461, 462, 463
460 Mareza – Gurcz Str. 854-855, Tab. 459, 460, 461, 462, 463
461 Mareza – Rusinowo Wąsk. Str. 854-855, Tab. 459, 460, 461, 462, 463
462 Wysoka Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 854-855, Tab. 459, 460, 461, 462, 463
463 Żnin – Gąsawa Str. 854-855, Tab. 459, 460, 461, 462, 463
464 Nakło n. Not. Wąsk. – Morzewiec Str. 856-857, Tab. 464, 465; V okręg komunikacyjny (mapka)
465 Witosław Wąsk. – Czajcze Str. 856-857, Tab. 464, 465; V okręg komunikacyjny (mapka)
500 Warszawa – Działdowo – Olsztyn Str. 858-1021, Tab. 500
501 Nidzica – Wielbark Str. 860-1023, Tab. 501, 502, 503, 503a, 504
502 Ostróda – Morąg Str. 860-1023, Tab. 501, 502, 503, 503a, 504
503 Gutkowo – Braniewo Str. 860-1023, Tab. 501, 502, 503, 503a, 504
503a Elbląg – Braniewo Str. 860-1023, Tab. 501, 502, 503, 503a, 504
504 Małdyty – Malbork Str. 860-1023, Tab. 501, 502, 503, 503a, 504
505 Gdynia – Malbork – Bogaczewo – Braniewo/Olsztyn Str. 862-1025, Tab. 505
Str. 864-1027, Tab. 505
507 Korsze – Skandawa Str. 866-1029, Tab. 507, 508, 509, 510
508 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 866-1029, Tab. 507, 508, 509, 510
509 Giżycko – Kruklanki Str. 866-1029, Tab. 507, 508, 509, 510
510 Olsztyn/Reszel – Sątopy Samulewo – Korsze – Ełk Str. 866-1029, Tab. 507, 508, 509, 510
Str. 868-1031, Tab. 510
Str. 870-1033, Tab. 510, 511
511 Sągnity – Czerwonka – Szczytno Str. 870-1033, Tab. 510, 511
Str. 872-1035, Tab. 511, 512, 513
512 Korsze – Lidzbark Warmiński/Głomno Str. 872-1035, Tab. 511, 512, 513
513 Wiatrowiec Warmiński – Sępopol Str. 872-1035, Tab. 511, 512, 513
514 Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 874-1037, Tab. 514, 515
515 Szczytno – Ruciane Nida – Ełk Str. 874-1037, Tab. 514, 515
519 Tłuszcz – Wyszków – Ostrołęka Str. 876-1039, Tab. 519
520 Olsztyn – Ostrołęka – Śniadowo – Łomża/(Łapy – Białystok) Str. 878-1041, Tab. 520
Str. 880-1043, Tab. 520
530 Warszawa – Małkinia – Białystok – (Kuźnica Biał. – Grodno – Vilnius – Leningrad)/(Augustów – Suwałki) Str. 882-1045, Tab. 530
Str. 884-1047, Tab. 530
Str. 886-1049, Tab. 530
Str. 888-1051, Tab. 530
535 Białystok – Olecko – Gołdap/Suwałki Str. 890-1053, Tab. 535
536 Białystok – Zubki Białostockie Str. 892-1055, Tab. 536, 537, 540
537 Suwałki – Trakiszki Str. 892-1055, Tab. 536, 537, 540
540 Warszawa – Siedlce – Terespol – Brest (Moskwa) Str. 892-1055, Tab. 536, 537, 540
Str. 894-1057, Tab. 540
Str. 896-1059, Tab. 540
Str. 898-1061, Tab. 540, 541
541 Siedlce – Czeremcha – Cisówka Str. 898-1061, Tab. 540, 541
Str. 900-1063, Tab. 541, 542
542 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 900-1063, Tab. 541, 542
543 Białystok – Bielsk Podlaski – Białowieża Pałac/Czeremcha Str. 902-1065, Tab. 543
550 Warszawa – Pilawa – Dęblin – Lublin – Dorohusk Str. 904-1067, Tab. 550
Str. 906-1069, Tab. 550
Str. 908-1071, Tab. 550
Str. 910-1073, Tab. 550
550a Nałęczów Wąsk. – Karczmiska – Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk. Str. 912-1075, Tab. 550a, 551
551 Łuków – Lublin Str. 912-1075, Tab. 550a, 551
552 Chełm – Włodawa Str. 914-1077, Tab. 552, 553, 554
553 Łuków – Dęblin Str. 914-1077, Tab. 552, 553, 554
554 Rejowiec – Zawada – Hrubieszów Miasto/Bełżec Str. 914-1077, Tab. 552, 553, 554
Str. 916-1079, Tab. 554
555 Lublin – Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk Str. 918-1081, Tab. 555
Str. 920-1083, Tab. 555, 556
556 Zwierzyniec Wieś – Biłgoraj – Stalowa Wola Płd. Str. 920-1083, Tab. 555, 556
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Hrubieszowski Str. 922-1085, Tab. 558; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wschodnia – Warszawa Główna/Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy Str. 924-1087, Tab. 600
Str. 926-1089, Tab. 600
Str. 928-1091, Tab. 600
Str. 930-1093, Tab. 600
600a Warszawa Wsch. – Warszawa Centr. – Warszawa Zach. Str. 932-1095, Tab. 600a
Str. 934-1097, Tab. 600a
601 Warszawa – Koluszki – Łódź Str. 936-1099, Tab. 601
Str. 938-1101, Tab. 601
Str. 940-1103, Tab. 601
Str. 942-1105, Tab. 601
Str. 944-1107, Tab. 601
Str. 946-1109, Tab. 601
Str. 948-1111, Tab. 601
602 Koluszki – Budziszewice Łódzkie Str. 950-1113, Tab. 602, 603
603 Skierniewice – Łowicz Gł. Str. 950-1113, Tab. 602, 603
604 Skierniewice – Czachówek Płd./Pilawa – Łuków Str. 952-1115, Tab. 604, 605
605 Warszawa – Radom Str. 952-1115, Tab. 604, 605
Str. 954-1117, Tab. 605
Str. 956-1119, Tab. 605
Str. 958-1121, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Kutno Str. 958-1121, Tab. 605, 606
Str. 960-1123, Tab. 606
Str. 962-1125, Tab. 606
Str. 964-1127, Tab. 606
Str. 966-1129, Tab. 606, 607, 607a
607 Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 966-1129, Tab. 606, 607, 607a
607a Łódź Widzew – Zgierz Str. 966-1129, Tab. 606, 607, 607a
608 Warszawa – Działdowo Str. 968-1131, Tab. 608
Str. 970-1133, Tab. 608
Str. 972-1135, Tab. 608
Str. 974-1137, Tab. 608
609 Legionowo – Wieliszew – Zegrze/Tłuszcz Str. 976-1139, Tab. 609
610 Warszawa – Małkinia Str. 978-1141, Tab. 610
Str. 980-1143, Tab. 610
Str. 982-1145, Tab. 610
Str. 984-1147, Tab. 610
Str. 986-1149, Tab. 610
611 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 988-1151, Tab. 611, 612, 613
612 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 988-1151, Tab. 611, 612, 613
613 Warszawa – Siedlce Str. 988-1151, Tab. 611, 612, 613
Str. 990-1153, Tab. 613
Str. 992-1155, Tab. 613
Str. 994-1157, Tab. 613
Str. 996-1159, Tab. 613
Str. 998-1161, Tab. 613, 614
614 Warszawa – Pilawa Str. 998-1161, Tab. 613, 614
Str. 1000-1163, Tab. 614
Str. 1002-1165, Tab. 614
Str. 1004-1167, Tab. 614
Str. 1006-1169, Tab. 614, 615
615 Warszawa Śródmieście WKD – Podkowa Leśna – Milanówek Graniczna/Grodzisk Maz. Radońska Str. 1006-1169, Tab. 614, 615
Str. 1008-1171, Tab. 615
Str. 1010-1173, Tab. 615
Str. 1012-1175, Tab. 615
Str. 1014-1177, Tab. 615
Str. 1016-1179, Tab. 615, 618
618 Piaseczno Miasto – Nowe Miasto n. Pilicą Str. 1016-1179, Tab. 615, 618
620 Nasielsk – Pułtusk Str. 1018-1181, Tab. 620, 622, 623
622 Przasnysz Miasto – Krasne – Maków Mazowiecki Str. 1018-1181, Tab. 620, 622, 623
623 Ciechanów Wąsk. – Grudusk Str. 1018-1181, Tab. 620, 622, 623
624 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 1020-1183, Tab. 624

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska 1985-1986

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...