OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1939

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1939

Okres obowiązywania: pomiędzy 1939-05-15 a 1939-10-07

Uwagi:

Brak stron 368-377

Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
I Warszawa – Brodnica/Bydgoszcz – Laskowice – Tczew – Gdynia Str. LIV-LV, Tab. I
Str. LVI-LVII, Tab. I
II Warszawa – Kutno/Łódź – Poznań Str. LVIII-LIX, Tab. II
Str. LX-LXI, Tab. II
III Warszawa – Katowice Str. LXII-LXIII, Tab. III
IV Warszawa – Radom/Częstochowa – Kraków Str. LXIV-LXV, Tab. IV
Str. LXVI-LXVII, Tab. IV
V Warszawa – (Radom/Lublin – Rozwadów)/(Lublin – Rejowiec) – Lwów Str. LXVIII-LXIX, Tab. V
Str. LXX-LXXI, Tab. V
VI Warszawa – Równe – Zdołbunów Str. LXXII-LXXIII, Tab. VI, VII
VII Warszawa – Wilno Str. LXXII-LXXIII, Tab. VI, VII
VIII Gdynia – Poznań – Katowice – Kraków Str. LXXIV-LXXV, Tab. VIII
IX Kraków – Lwów Str. LXXVI-LXXVII, Tab. IX
X Wilno – Lwów Str. LXXVIII-LXXIX, Tab. X
101 Warszawa – Mława – Grudziądz – Laskowice Str. 2-3, Tab. 101
Str. 4-5, Tab. 101
102 Nasielsk – Sierpc Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
103 Sierpc – Toruń Główny Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
105 Ciechanów Wąsk./Mława Wąsk. – Grudusk – Przasznysz Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
106 Działdowo – Rakowice Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
107 Jabłonowo Pomorskie – Zawdzka Wola Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
108 Grudziądz – Łasin Str. 6-7, Tab. 102, 103, 105, 106, 107, 108
110 Kutno – Płock – Sierpc – Brodnica Str. 8-9, Tab. 110, 111
111 Brodnica – Nowe Miasto Lub. – Radomno/Lubawa Str. 8-9, Tab. 110, 111
112 Kowalewo – Brodnica Str. 26-27, Tab. 112, 114
113 Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Gdańsk – Gdynia Str. 10-11, Tab. 113
Str. 12-13, Tab. 113
Str. 16-17, Tab. 113
Str. 18-19, Tab. 113
Str. 22-23, Tab. 113, 113b
113a Tczew – Danzig (Gdańsk) – Gdynia Str. 14-15, Tab. 113a
Str. 20-21, Tab. 113a
113b Danzig (Gdańsk) – Praust (Pruszcz) Str. 22-23, Tab. 113, 113b
113c Danzig (Gdańsk) – Zoppot (Sopoty) Str. 24-25, Tab. 113c
114 Toruń Główny – Jamielnik Str. 26-27, Tab. 112, 114
115a Toruń Główny – Toruń Mokre Str. 28-29, Tab. 115, 115a
115 Toruń Główny – Grudziądz Str. 28-29, Tab. 115, 115a
116 Bydgoszcz – Chełmno/Kowalewo Str. 30-31, Tab. 116, 117
117 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 30-31, Tab. 116, 117
118 Chełmno – Kornatowo Str. 32-33, Tab. 118, 120, 121, 122, 123
120 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia/Unisław Str. 32-33, Tab. 118, 120, 121, 122, 123
121 Mełno – Chełmża Str. 32-33, Tab. 118, 120, 121, 122, 123
122 Terespol Pom. – Świecie Str. 32-33, Tab. 118, 120, 121, 122, 123
123 Kościerzyna – Chojnice – Nakło n. Notecią Str. 32-33, Tab. 118, 120, 121, 122, 123
124 Bydgoszcz – Miasteczko Kraińskie – Kaczory Str. 34-35, Tab. 124, 125, 126
125 Laskowice – Chojnice Str. 34-35, Tab. 124, 125, 126
126 Terespol – Dorotowo Str. 34-35, Tab. 124, 125, 126
127 Hohenstein – Skarszewy Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
128 Smętowo – Opalenie Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
129 Twarda Góra – Nowe Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
130 Morzeszczyn – Gniew Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
131 Smętowo – Stargard – Skarszewy – Kościerzyna Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
132 Laskowice/Skórcz – Czersk – Bąk Str. 36-37, Tab. 127, 128, 129, 130, 131, 132
133 Tuchola – Koronowo Str. 38-39, Tab. 133, 134, 135, 138
134 Simonsdorf – Tiegenhof Str. 38-39, Tab. 133, 134, 135, 138
135 Puck – Krokowa Str. 38-39, Tab. 133, 134, 135, 138
136 Gdynia/Danzig (Gdańsk) – Kartuzy Str. 40-41, Tab. 136, 137
137 Somonino – Kartuzy – Kętrzyno Str. 40-41, Tab. 136, 137
138 Wejherowo – Zamostne Str. 38-39, Tab. 133, 134, 135, 138
139 Chojnice – Tczew – Malborg (Mareinburg) Str. 42-43, Tab. 139
140 Reda – Strzebielino Str. 48, Tab. 140
141 Gdynia – Hel Str. 44-45, Tab. 141
Str. 46-47, Tab. 141
142 Danzig (Gdańsk) – Danzig (Gdańsk) Neufahrwasser Str. 49, Tab. 142
171 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 50-51, Tab. 171, 172, 173
172 Bydgoszcz – Smukała Str. 50-51, Tab. 171, 172, 173
173 Wierzchucin Król. – Wąwelno – Bydgoszcz Str. 50-51, Tab. 171, 172, 173
174 Koronowo – Bydgoszcz Str. 52-53, Tab. 174, 175, 176, 177, 178
175 Łobżenica – Białośliwie Str. 52-53, Tab. 174, 175, 176, 177, 178
176 Łobżenica – Nakło Str. 52-53, Tab. 174, 175, 176, 177, 178
177 Łobżenica – Witosław Str. 52-53, Tab. 174, 175, 176, 177, 178
178 Sochaczew – Wyszogród/Piaski Wąsk. Str. 52-53, Tab. 174, 175, 176, 177, 178
180 (Katowice) – Herby Nowe – Gdynia Str. 54-55, Tab. 180, 181
Str. 56-57, Tab. 180, 182
181 Siemkowice – Częstochowa Str. 54-55, Tab. 180, 181
182 Karsznice – Zduńska Wola Str. 56-57, Tab. 180, 182
201 Warszawa – Kutno – Poznań – Zbąszyń Str. 62-63, Tab. 201
Str. 64-65, Tab. 201
Str. 66-67, Tab. 201, 201a
201a Poznań – Poznań Wschodni Str. 66-67, Tab. 201, 201a
202 Skierniewice – Łowicz Str. 68-69, Tab. 202, 203
203 Konin – Anastazewo/Wilczyn/Sompolno Str. 68-69, Tab. 202, 203
204 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Brześć Kujawski/Sompolno Str. 70-71, Tab. 204
205 Łódź Kal. – Kutno Str. 72-73, Tab. 205, 206, 208
206 Sompolno – Koło Wąsk. Str. 72-73, Tab. 205, 206, 208
207 Krośniewice Wąsk. – Ozorków Miasto Str. 74-75, Tab. 207, 210
208 Nieszawa – Sompolno/Krośniewice Str. 72-73, Tab. 205, 206, 208
209 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz/Toruń Główny Str. 76-77, Tab. 209
Str. 78-79, Tab. 209
210 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 74-75, Tab. 207, 210
211 Drawski Młyn – Czarnków – Ujście Str. 80, Tab. 211, 212, 215
212 Szubin – Żnin Str. 80, Tab. 211, 212, 215
213 Inowrocław – Wągrowiec – Czarnków Str. 81, Tab. 213, 214
214 Gniezno – Kcynia – Nakło n/N. Str. 81, Tab. 213, 214
215 Janowiec Wkp. – Skoki Str. 80, Tab. 211, 212, 215
216 Gniezno – Skoki Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
217 Gołańcz – Chodzież Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
218 Mogilno – Barcin Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
219 Mogilno – Orchowo Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
220 Oborniki – Wronki Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
221 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 82-83, Tab. 216, 217, 218, 219, 220, 221
222 Poznań – Rogoźno – Dziembówko Str. 84-85, Tab. 222, 223, 225
223 Poznań – Wronki – Drawski Młyn Str. 84-85, Tab. 222, 223, 225
224 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn Str. 86-87, Tab. 224, 226, 227, 228
225 Rokietnica – Międzychód Str. 84-85, Tab. 222, 223, 225
226 Szamotuły – Międzychód Str. 86-87, Tab. 224, 226, 227, 228
227 Leszno – Lasocice Str. 86-87, Tab. 224, 226, 227, 228
228 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 86-87, Tab. 224, 226, 227, 228
229 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 90-91, Tab. 229, 230a, 231
230 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 88-89, Tab. 230
230a Poznań – Luboń Str. 90-91, Tab. 229, 230a, 231
231 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 90-91, Tab. 229, 230a, 231
232 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
233 Wolsztyn – Kopanica Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
234 Wolsztyn – Kębłowo Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
235 Międzychód – Zbąszyń Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
236 Koźmin – Gostyń Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
237 Poznań dw. Letni – Ludwikowo Str. 98-99, Tab. 237, 241, 242, 243, 248
238 Poznań – Ostrów Wkp. – Herby Nowe – Katowice Str. 94-95, Tab. 238
Str. 96-97, Tab. 238
239 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
240 Wieluń – Praszka Str. 92-93, Tab. 232, 233, 234, 235, 236, 239, 240
241 Kępno – Łęka Str. 98-99, Tab. 237, 241, 242, 243, 248
242 Kępno – Gęsia Górka Str. 98-99, Tab. 237, 241, 242, 243, 248
243 Kępno – Rychtal Str. 98-99, Tab. 237, 241, 242, 243, 248
244 Warszawa – Zielkowice – Łódź Kal. – Kalisz – Ostrów Wkp. Str. 100-101, Tab. 244
Str. 102-103, Tab. 244
245 Łódź – Koluszki Str. 104-105, Tab. 245
Str. 106-107, Tab. 245, 246
246 Ostrów Wlkp. – Leszno Str. 106-107, Tab. 245, 246
247 Gniezno – Jarocin – Krotoszyn Str. 108-109, Tab. 247, 249, 250
248 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 98-99, Tab. 237, 241, 242, 243, 248
249 Kobylin/Pakosław – Rawicz Str. 108-109, Tab. 247, 249, 250
250 Krotoszyn – Zduny Str. 108-109, Tab. 247, 249, 250
271 Kościan – Jerka – Gostyń Str. 110-111, Tab. 271, 273, 274, 275
273 Krotoszyn – Pleszew Str. 110-111, Tab. 271, 273, 274, 275
274 Wielichowo – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 110-111, Tab. 271, 273, 274, 275
275 Kalisz – Żelazków – Turek Str. 110-111, Tab. 271, 273, 274, 275
276 Witaszyce – Sucha – Robaków/Komorze Str. 112-113, Tab. 276, 277, 278
277 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 112-113, Tab. 276, 277, 278
278 Środa Miasto – Kobylepole – Poznań Wschodni Str. 112-113, Tab. 276, 277, 278
279 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/(Powidz – Anastazewo) Str. 114-115, Tab. 279, 280, 281, 282
280 Września – Pyzdry Str. 114-115, Tab. 279, 280, 281, 282
281 Opalenica – Trzcianka – Lwówek Str. 114-115, Tab. 279, 280, 281, 282
282 Nowy Tomyśl – Trzcianka – Duszniki Str. 114-115, Tab. 279, 280, 281, 282
283 Żnin – Biskupin Wykopaliska – Szelejewo/Ośno Str. 116-117, Tab. 283; III okręg komunikacyjny (mapka)
301 Warszawa – Koluszki – Ząbkowice – Katowice Str. 118-119, Tab. 301
Str. 120-121, Tab. 301
Str. 122-123, Tab. 301
Str. 124-125, Tab. 301, 301a
301a Katowice – Ząbkowice/Strzemieszyce Płn. Str. 124-125, Tab. 301, 301a
Str. 126-127, Tab. 301a
301b Katowice – Szopienice Str. 128-129, Tab. 301b
302 Katowice – Dziedzice – Zwardoń – Čadca Str. 130-131, Tab. 302
Str. 132-133, Tab. 302
Str. 134-135, Tab. 302
Str. 136-137, Tab. 302, 303, 306
303 Rogów Osob. Wąsk. – Biała Rawska Str. 136-137, Tab. 302, 303, 306
304 Częstochowa – Herby Nowe – Pawonków Str. 138-139, Tab. 304, 305, 308, 309
305 Sosnowiec Płn. – Kazimierz Str. 138-139, Tab. 304, 305, 308, 309
306 Strzemieszyce Płn. – Maczki Str. 136-137, Tab. 302, 303, 306
307 Katowice – Kraków Str. 140-141, Tab. 307
Str. 142-143, Tab. 307
308 Skawina – Oświęcim Str. 138-139, Tab. 304, 305, 308, 309
309 Kraków – Kocmyrzów/Mogiła Str. 138-139, Tab. 304, 305, 308, 309
310 Ząbkowice – Kraków Str. 144-145, Tab. 310
311 Szczakowa – Jaworzno – Bolęcin Str. 150-151, Tab. 311, 312a, 314, 315
312 Katowice – Chorzów – Kalety – Lubliniec/Herby Nowe Str. 148-149, Tab. 312
Str. 148-1149, Tab. 312
312a Katowice – Hajduki Str. 150-151, Tab. 311, 312a, 314, 315
313 Katowice – Orzesze – Rybnik – Olza – Bogumin Str. 152-153, Tab. 313, 313a
Str. 154-155, Tab. 313, 313a
313a Katowice – Mikołów Str. 152-153, Tab. 313, 313a
Str. 154-155, Tab. 313, 313a
314 Rybnik – Sumina Str. 150-151, Tab. 311, 312a, 314, 315
315 Moszczenica Śl. – Zebrzydowice – Cieszyn Zach. Str. 150-151, Tab. 311, 312a, 314, 315
316 Katowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław/Skoczów – Goleszów – Wisa Głębce Str. 156-157, Tab. 316
Str. 158-159, Tab. 316
317 Katowice Ligota – Murcki – Tychy Str. 160, Tab. 317, 318, 319
318 Olza – Brzezie n. O. Str. 160, Tab. 317, 318, 319
319 Kochłowice – Chebzie – Orzegów Str. 160, Tab. 317, 318, 319
320 Kalety – Strzebiń – Woźniki Śl. Str. 161, Tab. 320, 321, 323
321 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 161, Tab. 320, 321, 323
322 Katowice – Oświęcim Str. 162-163, Tab. 322, 324, 328
323 Gierałtowice – Orzesze Str. 161, Tab. 320, 321, 323
324 Rybnik – Żory – Pszczyna Str. 162-163, Tab. 322, 324, 328
325 Katowice Ligota – Gierałtowice – Rybnik Str. 164-165, Tab. 325, 326
326 Katowice – Ruda Śląska Str. 164-165, Tab. 325, 326
327 Katowice – Siemianowice Śl. – Chorzów Str. 166-167, Tab. 327, 329
328 Tarnowskie Góry – Rojca – Bytom (Beuthen O. S.) Str. 162-163, Tab. 322, 324, 328
329 Tarnowskie Góry – Strzybnica Str. 166-167, Tab. 327, 329
330 Kraków – Dziedzice – Zebrzydowice – Bogumin Str. 168-169, Tab. 330, 330a
Str. 170-171, Tab. 330, 330a
330a Trzebinia – Chrzanów Str. 168-169, Tab. 330, 330a
Str. 170-171, Tab. 330, 330a
331 Bogumin – Cieszyn Zachodni – Čadca Str. 172-173, Tab. 331
Str. 174-175, Tab. 331
332 Cieszyn Zachodni – Szumbark Śląski Str. 176-177, Tab. 332, 333, 334, 335
Str. 178-179, Tab. 332, 335, 338, 339
333 Piotrowice – Karwina Str. 176-177, Tab. 332, 333, 334, 335
334 Cieszyn Zachodni – Dobra Str. 176-177, Tab. 332, 333, 334, 335
335 Bielsko – Kalwaria Lanckorona Str. 176-177, Tab. 332, 333, 334, 335
Str. 178-179, Tab. 332, 335, 338, 339
336 Bielsko – Wisła Głębce/Cieszyn Zachodni Str. 180-181, Tab. 336
Str. 182-183, Tab. 336, 340, 341, 342
337 Warszawa – Radom – Tunel – Kraków Str. 184-185, Tab. 337
Str. 186-187, Tab. 337
338 Jędrzejów – Szczucin Wąsk. Str. 178-179, Tab. 332, 335, 338, 339
339 Charsznica – Cudzynowice Str. 178-179, Tab. 332, 335, 338, 339
340 Bąkowiec – Kozienice Str. 182-183, Tab. 336, 340, 341, 342
341 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 182-183, Tab. 336, 340, 341, 342
342 Hajdaszek – Kocmyrzów Str. 182-183, Tab. 336, 340, 341, 342
343 Łódź – Koluszki – Skarżysko Kam. Str. 188-189, Tab. 343
Str. 190-191, Tab. 343, 344, 345
344 Częstochowa – Kielce Str. 190-191, Tab. 343, 344, 345
345 Dęblin – Radom Str. 190-191, Tab. 343, 344, 345
346 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Płn. Str. 200-201, Tab. 346, 347a, 348
347 Kraków – Lwów Str. 192-193, Tab. 347
Str. 194-195, Tab. 347
Str. 196-197, Tab. 347
Str. 198-199, Tab. 347
347a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 200-201, Tab. 346, 347a, 348
348 Podłęże – Niepołomice Str. 200-201, Tab. 346, 347a, 348
349 Dębica – Sobów – Sandomierz/Rozwadów Str. 202-203, Tab. 349
350 Tarnów – Szczucin Str. 204-205, Tab. 350, 351, 352
351 Kraków – Wieliczka Str. 204-205, Tab. 350, 351, 352
352 Rzeszów – Jasło Str. 204-205, Tab. 350, 351, 352
353 Kraków – Zakopane Str. 206-207, Tab. 353
Str. 208-209, Tab. 353
354 Kraków – Tarnów – Orlov Pl. n. P/Krynica Str. 212-213, Tab. 354
Str. 214-215, Tab. 354
Str. 216-217, Tab. 354
355 Nowy Sącz – Chabówka Str. 218-219, Tab. 355
356 Nowy Zagórz – Stróże Str. 220-221, Tab. 356, 357
357 Nowy Targ – Sucha Góra Orawska Str. 220-221, Tab. 356, 357
358 Siersza Wodna – Sucha Str. 222-223, Tab. 358, 359
359 Żywiec – Sucha Str. 222-223, Tab. 358, 359
360 Zagórzany – Gorlice Str. 224, Tab. 360
401 Warszawa – Radom – Skarżysko Kam. – Rozwadów – Przemyśl – Lwów Str. 226-227, Tab. 401
Str. 228-229, Tab. 401, 401a
Str. 230-231, Tab. 401
Str. 232-233, Tab. 401, 401a
401a Rozwadów – Przeworsk Str. 228-229, Tab. 401, 401a
Str. 232-233, Tab. 401, 401a
402 Lwów – Rejowiec Str. 234-235, Tab. 402, 402a
402a Lwów – Brzuchowice Str. 234-235, Tab. 402, 402a
Str. 236-237, Tab. 402a, 403, 404, 408, 409
403 Przemyśl – Chyrów Str. 236-237, Tab. 402a, 403, 404, 408, 409
404 Lwów – Jaworów Str. 236-237, Tab. 402a, 403, 404, 408, 409
405 Lwów – Krasne – Zdołbunów Str. 238-239, Tab. 405
406 Lwów – Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów/Podwołoczyska Str. 240-241, Tab. 406
407 Warszawa – Lublin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 242-243, Tab. 407
Str. 244-245, Tab. 407
Str. 246-247, Tab. 407
408 Nałęczów – Opole Str. 236-237, Tab. 402a, 403, 404, 408, 409
409 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 236-237, Tab. 402a, 403, 404, 408, 409
410 Łuków – Lublin – Rozwadów Str. 248-249, Tab. 410, 411, 413
411 Lwów – Włodzimierz – Kowel Str. 248-249, Tab. 410, 411, 413
412 Jarosław – Rawa Ruska – Sokal Str. 250-251, Tab. 412, 413, 414, 414a
413 Zawada – Włodzimierz Str. 248-249, Tab. 410, 411, 413
Str. 250-251, Tab. 412, 413, 414, 414a
414 Lwów – Łuck Str. 250-251, Tab. 412, 413, 414, 414a
414a Łuck – Kiwerce Str. 250-251, Tab. 412, 413, 414, 414a
415 Jeziorany – Mizocz Str. 252-253, Tab. 415, 416, 417, 418, 419
416 Hrubieszów – Łaszczów – Wożuczyn/Uhnów Str. 252-253, Tab. 415, 416, 417, 418, 419
417 Dubno – Kamienica Woł. – Krzemieniec Str. 252-253, Tab. 415, 416, 417, 418, 419
418 Włodzimierz – Wojnica Str. 252-253, Tab. 415, 416, 417, 418, 419
419 Lwów – Podhajce Str. 252-253, Tab. 415, 416, 417, 418, 419
420 Kopczyńce – Husiatyn Str. 254-255, Tab. 420, 421, 422, 423
421 Chodorów – Tarnopol Str. 254-255, Tab. 420, 421, 422, 423
422 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 254-255, Tab. 420, 421, 422, 423
423 Wygnanka – Skała Podolska/Iwanie Puste Str. 254-255, Tab. 420, 421, 422, 423
424 Stanisławów – Worochta – Woronienka Str. 256, Tab. 424
Str. 257, Tab. 424
425 Stanisławów – Pałahicze – Tłumacz/(Czortków – Tarnopol) Str. 258-259, Tab. 425
426 Lwów – Śniatyń Str. 260-261, Tab. 426
Str. 262-263, Tab. 426, 428
427 Kołomyja – Stefanesti – Zaleszczyki Str. 264-265, Tab. 427, 429, 430
428 Śniatyń – Vijnita (Wyżnica) – Kuty Str. 262-263, Tab. 426, 428
429 Stanisławów – Dolina – Wygoda/Stryj Str. 264-265, Tab. 427, 429, 430
430 Czortków – Zaleszczyki Str. 264-265, Tab. 427, 429, 430
431 Kołomyja – Delatyn Str. 266-267, Tab. 431, 432, 435
432 Kołomyja – Słoboda Rung. Kopalnia Str. 266-267, Tab. 431, 432, 435
433 Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 272-273, Tab. 433, 437, 438, 439
434 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 268-269, Tab. 434
435 Podwysokie – Halicz Str. 266-267, Tab. 431, 432, 435
436 Lwów – Sambor – Sianki Str. 270-271, Tab. 436
437 Nowy Zagórz – Łupków Str. 272-273, Tab. 433, 437, 438, 439
438 Stryj – Chodorów Str. 272-273, Tab. 433, 437, 438, 439
439 Nowy Łupków – Cisna Str. 272-273, Tab. 433, 437, 438, 439
440 Stryj – Nowy Zagórz Str. 274-275, Tab. 440
Str. 276-277, Tab. 440
441 Drohobycz – Borysław Str. 278-279, Tab. 441, 471
471 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 278-279, Tab. 441, 471
501 Warszawa – Białystok – Wilno – Turmont Str. 282-283, Tab. 501, 501a
Str. 284-285, Tab. 501, 501b
Str. 290-291, Tab. 501
Str. 292-293, Tab. 501, 501b
501a Osse – Łapy Str. 282-283, Tab. 501, 501a
501b Wilno – Nowa Wilejka Str. 284-285, Tab. 501, 501b
Str. 292-293, Tab. 501, 501b
501A (Warszawa) – Białystok – Baranowicze – Stołpce – (Niegorełoje) Str. 286-287, Tab. 501A
Str. 288-289, Tab. 501A
502 Tłuszcz – Śniadowo – Łomża/Białystok Str. 294-295, Tab. 502, 503, 504, 505
503 Siedlce – Ostrołęka Str. 294-295, Tab. 502, 503, 504, 505
504 Ostrołęka – Chorzele Str. 294-295, Tab. 502, 503, 504, 505
505 Grabowo Wąsk. – Myszyniec Str. 294-295, Tab. 502, 503, 504, 505
506 Łomża Wąsk./Kolno – Myszyniec Str. 296-297, Tab. 506, 507
507 Warszawa – Siedlce – Brześć n. Bugiem C. Str. 296-297, Tab. 506, 507
Str. 298-299, Tab. 507
508 Siedlce – Lida Str. 300-301, Tab. 508, 509, 510
509 Brześć n. Bugiem C. – Grajewo Str. 300-301, Tab. 508, 509, 510
509a Białystok – Starosielce Str. 302-303, Tab. 509a, 511, 512, 513
510 Bielsk Podl. – Białowieża Str. 300-301, Tab. 508, 509, 510
511 Biała Podlaska Osob. Wąsk. – Janów Podlaski/Konstantynów Str. 302-303, Tab. 509a, 511, 512, 513
512 Łuków – Dęblin Str. 302-303, Tab. 509a, 511, 512, 513
513 Lida – Zahacie Str. 302-303, Tab. 509a, 511, 512, 513
514 Gawia – Iwie Str. 304-305, Tab. 514, 515, 516, 517, 519
515 Grodno – Suwałki – Raczki Str. 304-305, Tab. 514, 515, 516, 517, 519
516 Suwałki – Trakiszki Str. 304-305, Tab. 514, 515, 516, 517, 519
517 Grodno – Jeziory/Mosty Str. 304-305, Tab. 514, 515, 516, 517, 519
518 Wilno – Baranowicze – Łuniniec – Równe Str. 306-307, Tab. 518, 518a
518a Wilno – Jaszuny Str. 306-307, Tab. 518, 518a
519 Porzecze – Druskieniki Str. 304-305, Tab. 514, 515, 516, 517, 519
520 Wilno – Olechowicze Str. 308-309, Tab. 520, 521, 522
521 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 308-309, Tab. 520, 521, 522
522 Woropajewo – Druja Str. 308-309, Tab. 520, 521, 522
523 Nowe Święciany – Kobylnik – Narocz Str. 310-311, Tab. 523, 524, 525
524 Dukszty – Druja Str. 310-311, Tab. 523, 524, 525
525 Wilno – Landwarów – Zawiasy Str. 310-311, Tab. 523, 524, 525
526 Brześć nad Bugiem C. – Mikaszewicze Str. 312-313, Tab. 526, 527, 530
527 Brześć n. Bugiem C. – Baranowicze Str. 312-313, Tab. 526, 527, 530
528 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 314-315, Tab. 528, 529, 531, 532, 533
529 Brześć n./B. C. – Kowel Str. 314-315, Tab. 528, 529, 531, 532, 533
530 Orańczyce – Prużana Str. 312-313, Tab. 526, 527, 530
531 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 314-315, Tab. 528, 529, 531, 532, 533
532 Iwacewicze/Janów Poleski – Św. Wola – Telechany Str. 314-315, Tab. 528, 529, 531, 532, 533
533 Kowel – Sarny – Ostki Str. 314-315, Tab. 528, 529, 531, 532, 533
534 Janów Pol. – Kamień Koszyrski Str. 316-317, Tab. 534, 535, 536, 537, 539
535 Rokitno – Moczulanka Str. 316-317, Tab. 534, 535, 536, 537, 539
536 Nowojelnia – Nowogródek – Lubcz Str. 316-317, Tab. 534, 535, 536, 537, 539
537 Brześć n./B. C. – Chełm Str. 316-317, Tab. 534, 535, 536, 537, 539
538 Antonówka – Dąbrownica/Kuchocka Wola Str. 318, Tab. 538
539 Kostopol – Janowa Dolina Str. 316-317, Tab. 534, 535, 536, 537, 539
601 Warszawa – Skierniewice Str. 322-323, Tab. 601
Str. 324-325, Tab. 601
Str. 326-327, Tab. 601
Str. 328-329, Tab. 601
602 Warszawa – Sochaczew – Łowicz/Zielkowice Str. 330-331, Tab. 602
Str. 332-333, Tab. 602, 603
603 Warszawa – Paluch/Warka Str. 332-333, Tab. 602, 603
Str. 334-335, Tab. 603, 604
604 Warszawa – Legionowo – (Łajski/Modlin – Nasielsk)/(Wieliszew – Tłuszcz/Zegrze) Str. 334-335, Tab. 603, 604
Str. 336-337, Tab. 604
Str. 338-339, Tab. 604, 605
605 Warszawa – Tłuszcz – Wyszków/Małkinia Str. 338-339, Tab. 604, 605
Str. 340-341, Tab. 605
Str. 342-343, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Mrozy – Siedlce Str. 342-343, Tab. 605, 606
Str. 344-345, Tab. 606
Str. 346-347, Tab. 606
Str. 348-349, Tab. 606, 607
607 Warszawa – Otwock – Dęblin Str. 348-349, Tab. 606, 607
Str. 350-351, Tab. 607
Str. 352-353, Tab. 607
Str. 354-355, Tab. 607
Str. 356, Tab. 607

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1939

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...