OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Niemcy, lato 1943; część północna

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład na sezon: 1943, lato

Tytuł: Niemcy, lato 1943; część północna

Rodzaj zeszytu: Publiczny pasażerski

Okres obowiązywania: pomiędzy 1943-05-17 a 1943-10-31 (???)

Dyrekcja/zarząd: Niemcy

Uwagi:
Przesłał: Maciek

Spis tabel »

NrTytułStrona
2 (Berlin – Liepzig)/(Breslau – Dresden) – Nürnberg und Regensburg – (Passau – Wien)/München Str. 22-23, Tab. 2, 2a
Str. 24-25, Tab. 2, 2a
2a Berlin – München Str. 22-23, Tab. 2, 2a
Str. 24-25, Tab. 2, 2a
5 Berlin – Hannover/Magdeburg – Hamm (West)/Soest – Wuppertal/Ruhrgebiet – Köln Str. 26-27, Tab. 5
Str. 28-29, Tab. 5
Str. 30-31, Tab. 5
Str. 32-33, Tab. 5
20 Berlin/(Bresalu–Dresden) – Halle (S)/Leipzig – Erfurt – Frankfurt (M) [– Karlsruhe – Basel] Str. 34-34, Tab. 20, 20a
Str. 36-37, Tab. 20, 20a
Str. 38-39, Tab. 20, 20a
Str. 40-41, Tab. 20, 20a
20a Berlin – Leipzig Str. 34-34, Tab. 20, 20a
Str. 36-37, Tab. 20, 20a
Str. 38-39, Tab. 20, 20a
Str. 40-41, Tab. 20, 20a
32 Berlin – Erfurt – Würzburg – Osterburken – (Mannheim – Saarbrücken (– Metz und Luxemburg))/(Stuttgart – Schaffhausen (– Zürich)) Str. 42-43, Tab. 32
42 Berlin (– Chemnitz) – Dresden – Aussig – Prag – Linz (D), Lundenburg, Wien Str. 44-45, Tab. 42
46 (Berlin/Dresden) – Breslau – Heydebreck (Oberschl.) – (Kattowitz – Krakau)/(Oderberg – Teschen/Wien) Str. 46-47, Tab. 46
Str. 48-49, Tab. 46
Str. 50-51, Tab. 46
Str. 52-53, Tab. 46
46a Berlin – Posen – (– Allenstein – Insterburg) – Ostrowo/Kutno – Litzmannstadt u. Warschau Str. 54-55, Tab. 46a
46b ((Wien –) Breslau)/Kattowitz – Posen – (Bromberg – Dirschau – Danzig/Königsberg (Pr.))/(Thorn – Allenstein – Königsberg (Pr.)/Insterburg) Str. 56-57, Tab. 46b, 46c
46c Leipzig/Halle (S) – Berlin – Cottbus – (Neu Bentschen – Posen – Thorn – Allenstein)/(Sagan – Lissa – Ostrowo – Litzmannstadt – (– Warschau)) Str. 56-57, Tab. 46b, 46c
46d Bresalu – Krotoschin – Litzmannstadt – Warschau Str. 58-59, Tab. 46d, 47
47 Wien – Prerau – Oderberg – (Kattowitz – Warschau)/(Krakau (– Lemberg)) (– Königsberg (Pr.)/Danzig) Str. 58-59, Tab. 46d, 47
48a Danzig/Königsberg (Pr.) – Marienburg (Westpr.) – (Königsberg [Pr] – Allenstein –) Soldau – Warschau Str. 60-61, Tab. 48a, 50
48b Danzig – Bromberg – Kutno – Warschau/Litzmannstadt Str. 62-36, Tab. 48b, 50
50 Berlin – Schneidemühl – Bromberg – Thorn – Allenstein – Korschen und Marienburg (Westpr.) – Königsberg (Pr) – Insterburg – (Eydtkau – Wirballen (– Wilna))/(Tilsit (–Riga) – Memel) Str. 60-61, Tab. 48a, 50
Str. 62-36, Tab. 48b, 50
51 Berllin – Stettin – Danzig – Dirschau Str. 64-65, Tab. 51, 52
52 Hamburg – Lübeck – Stralsund – Rügen/Stettin Str. 64-65, Tab. 51, 52
55 Bwerlin – Wittenberge – Lübeck – Kiel u. Hamburg (– Flensburg) – Westerland Str. 66-67, Tab. 55, 55a
Str. 68-69, Tab. 55, 55a
55a (Uelzen – Ludwigslust)/Hagenow Land – Schwerin (Mackl) – Bad Kleinen (– Seestadt Wismar) – Seestadt Rostock Str. 66-67, Tab. 55, 55a
Str. 68-69, Tab. 55, 55a
65 Berlin – Königsberg (Pr.) (– Kauen – Wilna [– Minsk/Pleskau]) – Tilsit – Riga (– Reval) Str. 70-71, Tab. 65, 66
66 Berlin – Warschau – (Königsberg [Pr] –) Kowel – (Lemberg –) Kiew/Dnepropetrowsk Str. 70-71, Tab. 65, 66
124 Berlin – Stettin – Belgard – Stolp – Danzig (– Königsberg Pr) Str. 72-73, Tab. 124
Str. 74-75, Tab. 124
124k Kolberg – Köslin Str. 76-77, Tab. 124k, 124m, 124t, 124u
124m Ruhnow – Neustettin – Schlochau – Konitz (Westpr) Str. 76-77, Tab. 124k, 124m, 124t, 124u
124t Rügenwalde – Schlawe – Bütow Str. 76-77, Tab. 124k, 124m, 124t, 124u
124u Stolp – Stolpmünde Str. 76-77, Tab. 124k, 124m, 124t, 124u
124v Lauenburg (Pom) – Leba Str. 78-79, Tab. 124v, 124w, 124x, 124y, 124z
124w Stolp – Neustettin Str. 78-79, Tab. 124v, 124w, 124x, 124y, 124z
124x Lauenburg (Pom) – Bütow Str. 78-79, Tab. 124v, 124w, 124x, 124y, 124z
124y Bütow – Rummelsburg (Pom) Str. 78-79, Tab. 124v, 124w, 124x, 124y, 124z
124z Rummelsburg (Pom) – Schlochau Str. 78-79, Tab. 124v, 124w, 124x, 124y, 124z
128 Berlin – Küstrin – Schneidemühl – Dirschau (– Königsberg [Pr] – Eydtkau) Str. 80-81, Tab. 128, 128a
Str. 82-83, Tab. 128, 128b
Str. 84-85, Tab. 128, 128c
128a Dahmsdorf – Müncheberg – Buckow (Märk Schweiz) Str. 80-81, Tab. 128, 128a
128b Dahmdorsf – Müncheberg Stadt – Hasenfelde Str. 82-83, Tab. 128, 128b
128c Deutsch Krone West – Virchow Str. 84-85, Tab. 128, 128c
128d Stargard (Pom) – Kallies – Schneidemühl Str. 86-87, Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128e Kreutz – Schloppe – Deutsch Krone Süd Str. 86-87, Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128f Deutsch Krone und Jastrow – Wengerz – Flatow (Grenzm. Pos.–Westpr.) Str. 86-87, Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128g Tempelburg – Jastrow Str. 86-87, Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128h Friedeberg (Neum) – Alt Libbehne Str. 86-87, Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
129 Küstrin Neust – Frankfurt (Oder) – Cottbus Str. 88-89, Tab. 129, 129a
129a (Stettin –) Stargard (Pom) – Arnswalde – Kreuz – Wronke – Samter – Posen Str. 88-89, Tab. 129, 129a
130 (Berlin –) Frankfurt (Oder) – Bentschen – Posen – Hohensalza – Thorn/Bromberg Str. 90-91, Tab. 130, 130a
Str. 92-93, Tab. 130
Str. 94-95, Tab. 130, 130a
130a Nahverkehr Posen Hbf – Posen Ost Str. 90-91, Tab. 130, 130a
Str. 94-95, Tab. 130, 130a
130e Birnbaum (Warthel) – Rokstätt Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130f Posen Hbf – Obornik – Rogasen – Schneidemühl Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130g Obornik – Wronke Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130h Hohensalza – Eichenbrück – Rogasen – Kreuz Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130k Altburgund – Dietfurt (Warthel) Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130n Kolmar (Warthel) – Schwertburg Str. 96-97, Tab. 130e, 130f, 130g, 130h, 130k, 130n
130m Schneidemühl – Sagen Str. 98-99, Tab. 130m, 130p, 130q, 130r, 130s
130p Posen Hbf – Echenbrück – Altburgund – Bromberg Str. 98-99, Tab. 130m, 130p, 130q, 130r, 130s
130q Gnesen – Elsenau – Nakel Str. 98-99, Tab. 130m, 130p, 130q, 130r, 130s
130r Gnesen – Deutschfeldhof – Schokken Str. 98-99, Tab. 130m, 130p, 130q, 130r, 130s
130s Schokken – Jannowitz (Warthel) Str. 98-99, Tab. 130m, 130p, 130q, 130r, 130s
131 Danzig – Dirschau (– Königsberg/Bromberg) Str. 100-101, Tab. 131
131a Danzig Hbf. – Danzig-Neufahrwasser Str. 102-103, Tab. 131a, 131b
131b Gotenhafen – Neustadt (Westpr) und Rheda – Putzig – Hela/Krockow Str. 102-103, Tab. 131a, 131b
131c Gesamtverkehr Danzig – Zoppot – Gotenhafen Str. 104-105, Tab. 131c
131d (Danzig –) Dirschau – Lassewitz – Bromberg (– Posen/Breslau) Str. 106-107, Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131e Leutmannsdorf – Mewe Str. 106-107, Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131f Schmentau – Münsterwalde Str. 106-107, Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131g Hardenberg – Neuenburg (Westpr) Str. 106-107, Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131h Terzelwald – Schwetz (Weichsel) Str. 108-109, Tab. 131h, 131k, 131m
131k Thorn  – Bromberg – Schneidemühl (– Berlin) Str. 108-109, Tab. 131h, 131k, 131m
131m Schöneck (Westpr) – Preußisch Stargard – Schmentau Str. 108-109, Tab. 131h, 131k, 131m
131p Lauenburg (Pom) – Karthaus (Westpr) – Praust (– Danzig) Str. 110-111, Tab. 131p, 131q, 131r
131q (Danzig –) Hohenstein (Westpr) – Liebusch – Bütow Str. 110-111, Tab. 131p, 131q, 131r
131r Danzig und Gotenhafen – Karthaus (Westpr) – Berent (Westpr) Str. 110-111, Tab. 131p, 131q, 131r
131s Berent (Westpr) – Bonk – Königsbruch – Bromberg – Groß Neudorf Str. 112-113, Tab. 131s, 131t, 131u
131t Heiderode – Groß Wollental und Lassewitz Str. 112-113, Tab. 131s, 131t, 131u
131u (Berent Westpr –) Liebush – Konitz (Westpr) – Nakel Str. 112-113, Tab. 131s, 131t, 131u
131v Konitz (Westpr) – Lasswewitz – Goßlershausen – Strasburg (Westpr) – Schröttersburg Süd (– Kutno) Str. 114-115, Tab. 131v, 131w, 131x
131w Tuchel – Prust-Bagnitz – Krone (Brahe) Str. 114-115, Tab. 131v, 131w, 131x
131x Flatow – Vandsburg – Terzelwald Str. 114-115, Tab. 131v, 131w, 131x
132 (Danzig –) Marienburg (Westpr.) – Deutsch Eylau – Warschau Str. 116-117, Tab. 132, 132a, 132e
132a (Danzig –) Marienburg (Westpr) – Graudenz – Thorn Str. 116-117, Tab. 132, 132a, 132e
132e Marienwerder (Westpr) – Bischofswerder (Westpr) Str. 116-117, Tab. 132, 132a, 132e
132b Mareinwerder (Westpr) – Riesenburg – Miswalde Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132c Mareese – Groß Weide – Zanderdfelde Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132d Marienweder (Westpr) – Mareese – Reussenau Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132f Riesenburg  – Goßlerhausen Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132g Garnsee Süd – Lessen Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132h Konraden – Kulm (Weichsel) Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132k Thorn-Mocker – Kulm (Weichsel) Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132m Thorn-Mocker – Scharnau Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132q Melden – Kulmsee Str. 118-119, Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m, 132q
132s Bromberg – Schönsee (Westpr) – Strasburg (Westpr) – Soldau Str. 120-121, Tab. 132s, 132t, 132u
132t Thorn – Sichelberg – Nasielsk Str. 120-121, Tab. 132s, 132t, 132u
132u Strasburg (Westpr) – Neumark (Westpr) – Dy Eylau/Löbau (Westpr) Str. 120-121, Tab. 132s, 132t, 132u
133 Zichenau – Grudusk Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133a Mielau – Grudusk – Praschnitz Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133b Weißenhöhe – Heinrichsfelde – Lobsens Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133c Heinrichsfelde – Weisseck – Moschütz Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133d Lobsens – Witzleben – Veitshof Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133e Bromberg – Weichselhorst Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133g Briesen (Westpr) – Briesen (Westpr) Stadt Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133h Bromberg – Mühltal Dorf Str. 122-123, Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133e, 133g, 133h
133k Bromberg – Kaspershof – Bachwitz (Westpr) – Wiershütten Str. 124-125, Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133m Nakel – Kasperhof – Bachwitz (Westpr) – Lindenwald Str. 124-125, Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133n (Weißenhöhe Kreisb –) Seeheim und Witzleben – Hermannsdorf – Nakel Kreisb Str. 124-125, Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133p Bromberg – Krone (Brahe) Str. 124-125, Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
135 (Berlin –) Dirschau – Königsberg (pr) – Insterburg – Eydtkau/(Tilsit – Memel) Str. 126-127, Tab. 135
Str. 128-129, Tab. 135
Str. 130-131, Tab. 135
Str. 132-133, Tab. 135
135a Marienburg (Westpr) – Allenstein Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135b Elbing – Osterode (Ostpr) – Hohenstein (Ostpr) Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135c Elbing – Güldenboden – Maldeuten Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135d Simonsdorf – Tiegenhof Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135e Braunsberg – Mehlsack Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135g Schlobitten – Wormditt – Bischdorf (Ostpr) – Rastenburg Str. 134-135, Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135h Heiligenbell – Zinten – Pr Eylau Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135k Wormditt – Mohrungen – Osterode (Ostpr) Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135m Tilsit – Pogegen – Tauroggen Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135n Memel – Bajohren – Krottingen Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135p Tilsit – Ebenrode Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135q Königsberg (Pr.) – Labiau – Tilsit Str. 136-137, Tab. 135h, 135k, 135m, 135n, 135p, 135q
135r Königsberg (Pr.) – Powayen/Peysen – Fischhausen – Gr Dirschkeim u. Pillau Seestadt Str. 138-139, Tab. 135r
Str. 140-141, Tab. 135r
136 (Berlin – Posen –) Thorn – Deutsch Eylau – Insterburg Str. 142-143, Tab. 136, 136a, 136b
Str. 144-145, Tab. 136, 136c, 136d
136a Osterode (Ostpr) – Bergfriede – Gr. Tauersee Str. 142-143, Tab. 136, 136a, 136b
136b Allenstein – Lyck Str. 142-143, Tab. 136, 136a, 136b
136c Rothfließ – Ortelsburg Str. 144-145, Tab. 136, 136c, 136d
136d Ortelsburg – Willenberg (Ostpr) – Neidenburg und Scharfenwiese Str. 144-145, Tab. 136, 136c, 136d
136e Königsberg (Pr) – Allenstein – Soldau (– Zichenau – Warschau) Str. 146-147, Tab. 136e
136f Königsberg (Pr –) Zinten – Rothfließ – Niedersee (– Johannisburg) Str. 148-149, Tab. 136f, 136g, 136h
136g Sensburg – Arys – Lyck Str. 148-149, Tab. 136f, 136g, 136h
136h Lötzen – Johannisburg Str. 148-149, Tab. 136f, 136g, 136h
137 Königsberg (Pr) – Lyck – Bialystok Str. 150-151, Tab. 137, 137a
137a Königsberg (Pr) – Gerdauen – Angerburg (Ostpr) – Treuburg – Sudauen Str. 150-151, Tab. 137, 137a
137b Wehlau (Ostpr) – Friedland (Ostpr) – Bartenstein – Heilsberg Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137c Rastenburg – Angerburg (Ostpr) Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137d Gumbinnen – Angerburg (Ostpr) Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137e Lyck – Insterburg Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137f Angerburg (Ostpr) – Goldap Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137k Goldap – Ebenrode Str. 152-153, Tab. 137b, 137c, 137d, 137e, 137f, 137k
137g (Angerburg (Ostpr) –) Kruglanken – Lötzen Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137h Gumbinnen – Tollmingen – Goldap Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137m Sudauen – Grodno Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137n Malkinia – Bialystok – Varena Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137p Sudauen – Trakischki Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137q Porzecze – Druskieniki Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137r Grodno – Zydomla – Jeziory und Mosty Str. 154-155, Tab. 137g, 137h, 137m, 137n, 137p, 137q, 137r
137s Bialystok – Bielsk – Hajnowka und Czeremcha – Brest-Litowsk Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
137t Bialystok – Wolkowysk – Zelwa Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
137u Platerow – Hajnowka – Bialowieza und Mosty Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
138 Königsberg (Pr) Nordbf – Cranz Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
138a Cranz – Neukuhren Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
138b Cranz – Cranzebeek Str. 156-157, Tab. 137s, 137t, 137u, 138, 138a, 138b
138c Königsberg (pr) Nordbf – Rauschen – Warnicken Str. 158-159, Tab. 138c, 138d, 138e, 138f
138d Groß Raum – Ellerkrug Str. 158-159, Tab. 138c, 138d, 138e, 138f
138e Marienhof – Fischhausen Str. 158-159, Tab. 138c, 138d, 138e, 138f
138f Elbing – Braunsberg Str. 158-159, Tab. 138c, 138d, 138e, 138f
141 Posen Hbf – Kutno (– Warschau) – Litzmannstadt Hbf. Str. 160-161, Tab. 141
141a Thorn Hbf – Weichselstädt – Leslau – Kutno Str. 162-163, Tab. 141a, 141b, 141c, 141u, 141v
141b Weichselstädt – Hermannsbad Str. 162-163, Tab. 141a, 141b, 141c, 141u, 141v
141c Kutno – Schröttersburg Str. 162-163, Tab. 141a, 141b, 141c, 141u, 141v
141u Wreschen – Peisern Str. 162-163, Tab. 141a, 141b, 141c, 141u, 141v
141v Kalisch – Maikow Bf – Turek Str. 162-163, Tab. 141a, 141b, 141c, 141u, 141v
142 Posen Hbf – Lissa (Warthel) – Rawitsch – Breslau Hbf Str. 164-165, Tab. 142, 142a
142a Nahverkehr Posen Hbf – Luban – Moschin Str. 164-165, Tab. 142, 142a
530b Gesamtverkehr Warschau – Legionowo – Radzymin/Zegrze/Bugmünde Str. 166-167, Tab. 530b, 530c
530c Warschau – Kutno Str. 166-167, Tab. 530b, 530c
533a Gesamtverkehr Warschau – Otwock Str. 168-169, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533b Scharfenwiese – Malkinia – Siedlce Str. 168-169, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533c Warschau – Malkinia Str. 168-169, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533d Siedlce – Platerow Str. 168-169, Tab. 533a, 533b, 533c, 533d
533e Warschau – Siedlce – Lukow – Brest Litowsk Str. 170-171, Tab. 533e, 533f, 533g
533f Biala Podl. – Janow Podl./Konstantynow Str. 170-171, Tab. 533e, 533f, 533g
533g Tluszcz – Scharfenwiese Str. 170-171, Tab. 533e, 533f, 533g

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Niemcy, lato 1943; część północna

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...