OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Prusy, lato 1903; część północna

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład na sezon: 1903, lato

Tytuł: Prusy, lato 1903; część północna

Rodzaj zeszytu: Publiczny pasażerski

Okres obowiązywania: 1903-05-01

Dyrekcja/zarząd: Prusy

Uwagi:
Przesłał: Maciek

Spis tabel »

NrTytułStrona
B1 Berlin – (Hamburg über Uelzen) – Hannower – Cöln Str. 81, Tab. B1
Str. 82, Tab. B1
B2 Berlin – Halle – Leipzig – München – Frankfurt a. M. Str. 83, Tab. B2
Str. 84, Tab. B2
B3 Berlin – Nordhausen – Frankfurt a. M. Str. 85, Tab. B3, B4
B4 Berlin – Wittenberge – Hamburg (Kiel) Str. 85, Tab. B3, B4
B5 Berlin – Magdeburg – Holzminden – Aachen Str. 86, Tab. B5
B6 Berlin – Görlitz – Hirschberg – Glatz Str. 87, Tab. B6, B7
B7 Berlin – Elsterw. – Dresden Str. 87, Tab. B6, B7
B8 Berlin – Röderau – Dresden Str. 88, Tab. B8, B9
B9 Berlin – Breslau – (Wien) Str. 88, Tab. B8, B9
1 Schneidemühl – Bromberg – Thorn Str. 9, Tab. 1
2 Thorn – Alexandrowo Str. 10, Tab. 2, 3, 4, 4a
3 Lobsens – Weissenhöhe Str. 10, Tab. 2, 3, 4, 4a
4 Lobsens – Witoslaw Str. 10, Tab. 2, 3, 4, 4a
4a Schmentau – Pr. Stargard Str. 10, Tab. 2, 3, 4, 4a
5 Bromberg – Laskowitz – Dirschau Str. 11, Tab. 5
5a Bromberg – Schönsee Str. 12, Tab. 5a, 5b, 6, 6a, 7
5b Schönsee – Strasburg Westpr. Str. 12, Tab. 5a, 5b, 6, 6a, 7
6 Terespol – Schwetz Str. 12, Tab. 5a, 5b, 6, 6a, 7
6a Culm – Unislaw Str. 12, Tab. 5a, 5b, 6, 6a, 7
7 Bromberg – Crone a. Br. Str. 12, Tab. 5a, 5b, 6, 6a, 7
8 Crone – Nakel Str. 13, Tab. 8, 9, 10
9 (Bromberg) – Marthashausen – Wierzchucin Str. 13, Tab. 8, 9, 10
10 (zu) Opalenitza – Grätz – Kosten Str. 13, Tab. 8, 9, 10
10 Frankfurt a. O. – Posen Str. 13, Tab. 8, 9, 10
Str. 14, Tab. 10
10 (zu2) Opalenitza – (Neutomischel) – Neustadt Str. 13, Tab. 8, 9, 10
10a Berlin – Frankfurt a. O. – Sommerfeld – Sorau – Kohlfurt – Breslau Str. 15, Tab. 10a
Str. 16, Tab. 10a
10b (Berlin) – Sommerfeld – Sagan – Liegnitz – (Bresalu) Str. 17, Tab. 10b
10c Lisa – Glogau – Sagan – Sorau – Hansdorf Str. 18, Tab. 10c
11 Berlin – Stralsund – Bergen – Sassnitz Hafen Str. 19, Tab. 11
11a Bergen – Lauterbach Str. 20, Tab. 11a, 11b
Str. 21, Tab. 11a, 11b
11b Berlin – (Freienwalde a. O.) – Stettin Str. 20, Tab. 11a, 11b
Str. 21, Tab. 11a, 11b
11c Frankfurt A.O. – Freienwalde A. O. – Angermünde Str. 22, Tab. 11c, 11d
11d Angermünde – Schwedt Str. 22, Tab. 11c, 11d
12 Angermünde – Stralsund Str. 23, Tab. 12
12a Ducherow – Swinemünde – Heringsdorf Str. 24, Tab. 12a
12b Züssow – Wolgast Str. 25, Tab. 12b, 12c, 12d, 12e
12c Stralsund – Rostock Str. 25, Tab. 12b, 12c, 12d, 12e
12d Velgast – Barth Str. 25, Tab. 12b, 12c, 12d, 12e
12e Stralsund – Alten–Pleen – (Clausdorf) – Damgarten Str. 25, Tab. 12b, 12c, 12d, 12e
13b Berent – Carthaus – Praust
13 Berlin – Konitz – Dirschau – (Königsberg – Edytkuhnen – Petersburg) Str. 26, Tab. 13
Str. 27, Tab. 13
Str. 28, Tab. 13
Str. 29, Tab. 13
Str. 30, Tab. 13
Str. 31, Tab. 13
Str. 32, Tab. 13
13a Dirschau – Danzig Hauptbhf. Str. 33, Tab. 13a, 13b
13b Berent – Carthaus – Praust Str. 33, Tab. 13a, 13b
14 Posen – Thorn Str. 34, Tab. 14
15 Inowrazlaw – Bromberg Str. 35, Tab. 15, 16, 17
16 Gnesen – Witkowo – Powidz Str. 35, Tab. 15, 16, 17
17 Cüstriner Vorstadt – Frankfurt a. O. Str. 35, Tab. 15, 16, 17
17a Cüstrin Vorst. – Sonnenburg Str. 36, Tab. 17a, 18, 19, 20
18 Bromberg – Znin Str. 36, Tab. 17a, 18, 19, 20
19 Nakel – Konitz Str. 36, Tab. 17a, 18, 19, 20
20 Nakel – Gnesen Str. 36, Tab. 17a, 18, 19, 20
21 Mogilno – Strelno Str. 37, Tab. 21, 22, 23, 24
22 Kreutz – Dratzigmühle – Rogasen Str. 37, Tab. 21, 22, 23, 24
23 Rogasen – Inowrazlaw Str. 37, Tab. 21, 22, 23, 24
24 Kruschwitz – Inowrazlaw Str. 37, Tab. 21, 22, 23, 24
25 Posen – Schneidemühl – Belgard Str. 38, Tab. 25, 26, 27, 28
26 Posen – Stralkowo Str. 38, Tab. 25, 26, 27, 28
27 Znin – Oschnau Str. 38, Tab. 25, 26, 27, 28
28 Znin – Schelejewo Str. 38, Tab. 25, 26, 27, 28
29 Reppen – Rokietnice Str. 39, Tab. 29, 30, 31
30 Bentschen – Landsberg a. W. Str. 39, Tab. 29, 30, 31
31 Bentschen – Lissa i. P. Str. 39, Tab. 29, 30, 31
32 Bentschen – Halle Str. 40, Tab. 32
33 Stargard i. Pm. – Posen – Breslau Str. 41, Tab. 33
33a Kreuz – Schloppe Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
34 Czempin – Schrimm Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
35 Bojanowo – Guhrau Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
36 Herrnstadt – Trachenberg Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
37 Trachenberg – Sulmierschütz Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
38 Ostrowo – Skalmierzyce Str. 42, Tab. 33a, 34, 35, 36, 37, 38
39 Posen – Kreuzburg O. S. Str. 43, Tab. 39, 40, 41
40 Gnesen – Oels Str. 43, Tab. 39, 40, 41
41 Oels – Wilhelmsbrück Str. 43, Tab. 39, 40, 41
42 Lissa – Ostrowo Str. 44, Tab. 42, 43, 43a, 43b
43 Lissa – Jarotschin Str. 44, Tab. 42, 43, 43a, 43b
43a Pyritz – Plönzig Str. 44, Tab. 42, 43, 43a, 43b
43b Pyritz – Klein-Schönfeld Str. 44, Tab. 42, 43, 43a, 43b
44 Stargard – (Glasow – Arnswalde) – Cüstriner Vorstadt Str. 45, Tab. 44
44a Lichtenberg – Friedrichsfelde – Jädickendorf Str. 46, Tab. 44a, 44b, 44c
44b Pyritz – Jädickendorf Str. 46, Tab. 44a, 44b, 44c
44c Greifenhagen – Wildenbruch Str. 46, Tab. 44a, 44b, 44c
45 Stettin – Reppen – Glogau – Breslau Str. 47, Tab. 45
46 Stargard i. Pm. – Callies – Schneidemühl Str. 48, Tab. 46, 47, 47a
47 Stargard i. Pm. – Nörenberg – Janikow Str. 48, Tab. 46, 47, 47a
47a Stolp – Muttrin Str. 48, Tab. 46, 47, 47a
47b Deutsch-Krone West – Virchow Str. 49, Tab. 47b, 48, 49
48 Arnswalde – Callies – Falkenburg Str. 49, Tab. 47b, 48, 49
49 Ruhnow – Konitz Str. 49, Tab. 47b, 48, 49
49a Stolp – Wendisch – Silkow – (Zezenow) – Schmolsin Str. 50, Tab. 49a, 49b
49b Stettin – Neubrandenburg – Lübeck – (Hamburg) Str. 50, Tab. 49a, 49b
49c (Stettin) – Wollin – Swinemünde Str. 51, Tab. 49c, 49e
49e Löwenberg i. M. – Templin – Prenzlau Str. 51, Tab. 49c, 49e
49c (zu) Wietstock i. Pom. – Camin i. Pom. Str. 52, Tab. 49c, 49d, 49f, 50
49d Finkenwalde – Neumrk Str. 52, Tab. 49c, 49d, 49f, 50
49f Eberswalde – Britz – Fürstenberg i. M. Str. 52, Tab. 49c, 49d, 49f, 50
50 Stettin – Stargard Str. 52, Tab. 49c, 49d, 49f, 50
50a Stettin – Jasenitz Str. 53, Tab. 50a, 50b
50b Altdamm – Regenwalde – Kolberg Str. 53, Tab. 50a, 50b
51 Stargard i. P. – Danzig Str. 54, Tab. 51
51 (zu) Neustadt Westpr. – Prüssau Str. 55, Tab. 51, 51a, 51b, 51c
51a Schivelbein – Polzin – Gramenz Str. 55, Tab. 51, 51a, 51b, 51c
51b Rheda – Putzig Str. 55, Tab. 51, 51a, 51b, 51c
51c Lauenburg – Leba Str. 55, Tab. 51, 51a, 51b, 51c
51d Kolberg – Köslin Str. 56, Tab. 51d, 51e, 51f, 52
51e Falkenburg – Polzin Str. 56, Tab. 51d, 51e, 51f, 52
51f Bublitz – Pollnow Str. 56, Tab. 51d, 51e, 51f, 52
52 Belgard – Kolberg Str. 56, Tab. 51d, 51e, 51f, 52
52a Kolberg – (Stolzenberg) – Regenwalde Str. 57, Tab. 52a, 53, 54
53 Rügenwalde – Bütow Str. 57, Tab. 52a, 53, 54
54 Neustettin – Stolp Str. 57, Tab. 52a, 53, 54
55 Schlochau – Rummelsburg Str. 58, Tab. 55, 56
56 Hohenstein – (Lippusch – Bütow) – Konitz Str. 58, Tab. 55, 56
57 Bütow – Lauenburg i. Pom. Str. 59, Tab. 57, 58, 59, 60, 61
58 Stolp – Stolpmünde Str. 59, Tab. 57, 58, 59, 60, 61
59 Danzig – Zoppot Str. 59, Tab. 57, 58, 59, 60, 61
60 Danzig Hauptbhf. – Neufahrwasser Str. 59, Tab. 57, 58, 59, 60, 61
61 Danzig – Praust Str. 59, Tab. 57, 58, 59, 60, 61
62 Thorn – Insterburg Str. 60, Tab. 62
Str. 61, Tab. 62
62 (zu) Briesen Stadt – Briesen Bhf. Str. 61, Tab. 62
62a Glossershausen – Riesenburg – Marienwerder Str. 62, Tab. 62a, 62b, 62c
62b Strassburg i. Wpr. – Dt. Eylau Str. 62, Tab. 62a, 62b, 62c
62c Mocker – Leibitsch Str. 62, Tab. 62a, 62b, 62c
63 Neidenburg – Ortelsburg Str. 63, Tab. 63, 64
64 Thorn – Marienburg Str. 63, Tab. 63, 64
64 (zu) Kleinbahnen des Kreises Marienburg und Marienwerder Str. 64, Tab. 64, 64a
64a Elbing – Braunsberg Str. 64, Tab. 64, 64a
65 Konitz – Laskowitz – Graudenz Str. 65, Tab. 65, 65a, 66
65a Culmsee – Melno Str. 65, Tab. 65, 65a, 66
66 Graudenz – Gosslershausen – Illowo Str. 65, Tab. 65, 65a, 66
67 Allenstein – Soldau Str. 66, Tab. 67, 68
68 (zu) Zajonskowo – Löbau
68 Marienburg – Mlawa Str. 66, Tab. 67, 68
68 (zu) Zajonskowo – Löbau Str. 67, Tab. 68, 69, 70
69 Garnsee – Lessen Str. 67, Tab. 68, 69, 70
70 Allenstein – Braunsberg – Königsberg Str. 67, Tab. 68, 69, 70
70a Königsberg – Zinten – Rudczanny Str. 68, Tab. 70a
71 Mareinburg – Güldenboden – Allenstein Str. 69, Tab. 71, 72
72 Wormditt – Mohrungen Str. 69, Tab. 71, 72
73 Simonsdorf– Tiegenhof Str. 70, Tab. 73, 74, 75
74 Elbing – Osterode – Hohenstein i. Opr. Str. 70, Tab. 73, 74, 75
75 Allenstein – Johannisburg – Lyck Str. 70, Tab. 73, 74, 75
75a Gerdauen – Angerburg – Goldap Str. 71, Tab. 75a, 75b, 75c
75b Goldap – Stallupönen Str. 71, Tab. 75a, 75b, 75c
75c Königsberg – Löwenhagen – Gerdauen Str. 71, Tab. 75a, 75b, 75c
76 Prostken – Königsberg Str. 72, Tab. 76, 76a, 76b, 76c, 76d
76a Rastenburg – Wenden – Drengfurth Str. 72, Tab. 76, 76a, 76b, 76c, 76d
76b Wenden – Barten – Skandlack Str. 72, Tab. 76, 76a, 76b, 76c, 76d
76d Reimsdorf – Sensburg Str. 72, Tab. 76, 76a, 76b, 76c, 76d
76c Rastenburg – Reimsdorf – Salpkeim Str. 72, Tab. 76, 76a, 76b, 76c, 76d
77 Insterburg – Memel – Bajohren Str. 73, Tab. 77, 77a, 77b
77a Tapiau – Friedland Str. 73, Tab. 77, 77a, 77b
77b Tapiau – Kl. Scharlack Str. 73, Tab. 77, 77a, 77b
77c Königsberg Königsthor – (Schaaksvitte) – Tapiau Str. 74, Tab. 77c, 78
78 Königsberg – Cranz – Neukuhren Str. 74, Tab. 77c, 78
79 Lyck – Insterburg Str. 75, Tab. 79, 80
80 Königsberg – Tilsit Str. 75, Tab. 79, 80
81 Tilsit – Stallupönen Str. 76, Tab. 81, 82, 83
82 Königsberg – Pillau Str. 76, Tab. 81, 82, 83
83 Königsberg Licentbf. – Ratshof – Königsberg Pregelbf. Str. 76, Tab. 81, 82, 83
84 Königsberg – Warnicken Str. 77, Tab. 84, 85
85 Marienhof – Fischhausen Str. 77, Tab. 84, 85
86 Pillkallen – Lasdehnen Str. 78, Tab. 86, 87, 88
87 Gr. Brittannien – Budelischken – Kaukehmen Str. 78, Tab. 86, 87, 88
88 Insterburg – Jucklen – Piplin Str. 78, Tab. 86, 87, 88
89 Insterburg – Kraupischken – Ragnit Str. 79, Tab. 89, 90, 91
90 Insterburg – Trempen – Lindenhof Str. 79, Tab. 89, 90, 91
91 Pogegen – Schmalleningken Str. 79, Tab. 89, 90, 91

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Prusy, lato 1903; część północna

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...