OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład III Rzesza 1944/1945, część 1

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: III Rzesza 1944/1945, część 1

Okres obowiązywania: 1944-07-03

Uwagi:
Tereny poza Generalnym Gubernatorstwem.

Spis tabel »

NrTytułStrona
118 Haburg-Altona – Lübeck – Bützow – (Seestadt Rostock – Warnemünde)/(Neubrandenburg – Stettin) Tab. 118, 118a
Tab. 118, 118b
122e Berlin – Swinemünde – Wolgaster Fähre Tab. 122e
123 Berlin – Stettin Tab. 123, 123a, 123b
Tab. 123, 123c
123f Bad Ferienwalde (Oder) – Zehden (Oder) Tab. 123d, 123e, 123f
123h Berlin – Wriezen – Königsberg (Neum) Tab. 123g, 123h, 123k
123k Stettin – Ziegenort Tab. 123g, 123h, 123k
124 (Königsberg (Pr) –) Danzig – Stolp – Belgard – Stettin – Berlin Tab. 124
Tab. 124
124a Gesamtverkehr Stettin – Stargard (Pom) Tab. 124a, 124b, 124c, 124d
124b Wietstock (Pom) – Cammin (Pom) – Treptow (Rega) Tab. 124a, 124b, 124c, 124d
124c Wietstock (Pom) – Plathe – Regenwalde – Labes Tab. 124a, 124b, 124c, 124d
124d Piepenburg – Regenwalde Tab. 124a, 124b, 124c, 124d
124e Stettin – Gollnow – (Wietstock (Pom) – Misdroy – Swinemünde)/(Naugard – Treptow (Rega) – Kolberg) Tab. 124e
124k Kolberg – Köslin Tab. 124k, 124m, 124n, 124p, 124q
124m Ruhnow – Neustettin – Schlochau – Konitz (Westpr) Tab. 124k, 124m, 124n, 124p, 124q
124n Falkenburg (Pom) – Bad Polzin Tab. 124k, 124m, 124n, 124p, 124q
124p Lubow – Groß Born Linde Tab. 124k, 124m, 124n, 124p, 124q
124q Schivelbein – Gramenz – Zollbrück (Pom) Tab. 124k, 124m, 124n, 124p, 124q
124r Kolberg – Belgard – Neustettin – Schneidemühl Tab. 124r, 124s, 124t, 124u
124s Schlawe – Stolpmünde Tab. 124r, 124s, 124t, 124u
124t Rügenwalde – Schlawe – Bütow Tab. 124r, 124s, 124t, 124u
124u Stolp – Stolpmünde Tab. 124r, 124s, 124t, 124u
124v Lauenburg (Pom) – Leba Tab. 124v, 124w, 124w, 124x, 124z, 125, 125a, 125b
124w Stolp – Neustettin Tab. 124v, 124w, 124w, 124x, 124z, 125, 125a, 125b
124x Lauenburg (Pom) – Bütow Tab. 124v, 124w, 124w, 124x, 124z, 125, 125a, 125b
124z Rummelsburg (Pom) – Schlochau Tab. 124v, 124w, 124w, 124x, 124z, 125, 125a, 125b
125z Stöven (Bz Stettin) – Neuwarp Tab. 125r, 125t, 125u, 125v, 125w, 125x, 125y, 125z, 126
126 Greifenhagen – Wildenbruch Klein Schönfeld – Neumark (Kr Greifenhagen) Greifenhagen – Klein Schönfeld – Pyritz Tab. 125r, 125t, 125u, 125v, 125w, 125x, 125y, 125z, 126
126a Pyritz – Plönzig Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126b Finkenwalde – Neumark (Kr Greifenhagen) Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126c Gollnow – Massow Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126d Stargard (Pom) – Daber (Kr Naugard) Alt Damerow – Trampke Trampke – Dramburg Kashagen – Klein Spiegel Gut Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126e Naugard – Daber (Kr Naugard) Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126f Daber (Kr Naugard) – Meesow Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126h Greifenberg (Pom) – Horst Seebad – Treptow (Rega) Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126k Treptow (Rega) – Deep Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126m GreifenBeerg (Pom) – Treptow (Rega) Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126n Greifenberg (Pom) – Stepenitz Tab. 126a, 126b, 126c, 126d, 126e, 126f, 126h, 126k, 126m, 126n
126p Kolberg – Dummadel und Regenwalde Nord Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126q Groß Jestin – Stolzenberg Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126r Groß Jestin – Körlin Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126s Stolp – Gabel – Dargeröse Gabel – Schmolsin Gabel – Stölpmunde Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126t Stolp – Budow Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126u Köslin – Pollnow – Sydow Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126v Bublitz – Köslin Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126w Schwellin – Belgard Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126x Rarfin – Belgard Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126y Schlawe – Pollnow Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
126z Rieben – Garzigar Tab. 126p, 126q, 126r, 126s, 126t, 126u, 126v, 126w, 126x, 126y, 126z
128 Berlin – Küstrin – Schneidemühl – Dirschau (– Königsberg [Pr] – Edytkau) Tab. 128, 128a
Tab. 128, 128b
Tab. 128, 128c
128c Deutsch Krone West – Virchow Tab. 128, 128c
128d Stargard (Pom) – Kallies – Schneidemühl Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128e Kreutz – Schloppe – Deutsch Krone Süd Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128f Deutsch Krone und Jastrow – Wengerz – Flatow (Grenzm. Pos.–Westpr.) Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128g Tempelburg – Jastrow Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128h Friedeberg (Neum) – Alt Libbehne Tab. 128d, 128e, 128f, 128g, 128h
128n Küstrin Neust – Sonnenburg – Hammer Tab. 128k, 128m, 128n
129a (Stettin –) Stargard (Pom) – Arnswalde – Kreuz – Wronke – Samter – Posen Tab. 129, 129a
129b Küstrin Neustadt – Glasow – Arnswalde/(Pyritz – Stargard (Pom.)) Tab. 129b, 129c, 129d, 129e, 129f
129c Arnswalde – Kallies – Falkenburg (Pom.) Tab. 129b, 129c, 129d, 129e, 129f
129d Landsberg (W) – Soldin Tab. 129b, 129c, 129d, 129e, 129f
129e Pyritz – Jädickendorf Tab. 129b, 129c, 129d, 129e, 129f
129f Landsberg (Warthe) – Meseritz – Neu Bentshen Tab. 129b, 129c, 129d, 129e, 129f
129g Schwerin (Warthe) – Altbeelitz – Kreutz Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129h Topper – Meseritz Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129k Schlesiersee – Fraustadt Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129m Landsberg (Warthe) – Zielenzig Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129n Reppen – Zielenzig – Meseritz – Birnbaum Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129p Schwerin (Warthe) – Birnbaum Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129q Züllichau – Wollstein Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
129r Schwiebus – Züllichau – Konotopp – Glogau Tab. 129g, 129h, 129k, 129m, 129n, 129p, 129q, 129r
130 (Berlin –) Frankfurt(Oder) – Bentschen – Posen – Hohensalza – Thorn/Bromberg Tab. 130, 130a
Tab. 130, 130a
Tab. 130, 130a
130a Nahverkehr Posen Hbf – Posen Ost Tab. 130, 130a
Tab. 130, 130a
Tab. 130, 130a
130b Kunersdorf – Ziebingen-Sandow Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130c Neu Bentschen – Birnbaum (Warthel) Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130d Birnbaum (Warthel) – Samter Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130e Birnbaum (Warthel) – Rokstätt Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130f Posen – Obornik – Rogasen – Schneidemühl Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130g Obornik – Wronke Tab. 130b, 130c, 130d, 130e, 130f, 130g
130h Hohensalza – Eichenbrück – Rogasen – Kreuz Tab. 130h, 130k, 130m, 130n, 130p
130k Altburgund – Dietfurt (Warthel) Tab. 130h, 130k, 130m, 130n, 130p
130n Kolmar (Warthel) – Schwertburg Tab. 130h, 130k, 130m, 130n, 130p
130m Schneidemühl – Sagen Tab. 130h, 130k, 130m, 130n, 130p
130p Posen – Echenbrück – Altburgund – Bromberg Tab. 130h, 130k, 130m, 130n, 130p
130q Gnesen – Elsenau – Nakel Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130r Gnesen – Deutschfeldhof – Schokken Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130s Schokken – Jannowitz (Warthel) Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130t Mogilno – Kruschwitz – Hohenslaza Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130u Mogilno – Bartelstädt Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130v Mogilno – Orchheim Tab. 130q, 130r, 130s, 130t, 130u, 130v
130w Neutomischel – Karelshof Oppenbach – Kirschnustadt Tab. 130w, 130x, 130y, 130z
130z Posen Warshauer Tor – Gutenbrunn – Santomischel Tab. 130w, 130x, 130y, 130z
130x Dietfurt (Warthel)/ – Stillersee/ – Borkendorf/ – Oschnau Tab. 130w, 130x, 130y, 130z
130y Gnesen – Niedorf/ – Mielen/ – Eriendorf/ – Annendorf Tab. 130w, 130x, 130y, 130z
131 Danzig – Dirschau (– Königsberg/Bromberg) Tab. 131
131a Danzig Hbf. – Danzig-Neufahrwasser Tab. 131a, 131b
131b (Daznig –) Gotenhafen – Neustadt (Westpr) und Rgeda – Putzig – Hela/Krockow Tab. 131a, 131b
131c Gesamtverkehr Danzig – Zoppot – Gotenhafen Tab. 131c
131d (Danzig –) Dirschau – Lassewitz – Bromberg (– Posen/Breslau) Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131e Leutmannsdorf – Mewe Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131f Schmentau – Münsterwalde Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131g Hardenberg – Neuenburg (Westpr) Tab. 131d, 131e, 131f, 131g
131h Terzelwald – Schwetz (Weichsel) Tab. 131h, 131k, 131m
131k Thorn  – Bromberg – Schneidemühl (– Berlin) Tab. 131h, 131k, 131m
131m Schöneck (Westpr) – Preußisch Stargard – Schmentau Tab. 131h, 131k, 131m
131p (Danznig –) Praust – Karthaus (Westpr) – Lauenburg (Pom) Tab. 131p, 131q, 131r
131q (Danzig –) Hohenstein (Westpr) – Liebusch – Bütow Tab. 131p, 131q, 131r
131r Danzig und Gotenhafen – Karthaus (Westpr) – Berent (Westpr) Tab. 131p, 131q, 131r
131s Berent (Westpr) – Bonk – Bromberg/Heiderode Tab. 131s, 131t, 131u
131t Heiderode – Königsbruch – Lassewitz/Groß Wollental Tab. 131s, 131t, 131u
131u (Berent Westpr –) Liebush – Konitz (Westpr) – Nakel Tab. 131s, 131t, 131u
131v Konitz (Westpr) – Lasswewitz – Goßlershausen – Strasburg (Westpr) – Schröttersburg Süd (– Kutno) Tab. 131v, 131w, 131x, 131y
131w Tuchel – Prust – Bagnitz – Krone (Brahe) Tab. 131v, 131w, 131x, 131y
131x Flatow – Vandsburg – Terzelwald Tab. 131v, 131w, 131x, 131y
131y Bromberg – Emilienau – Großneudorf (Westpr) Tab. 131v, 131w, 131x, 131y
132 (Danzig –) Marienburg (Westpr) – Deutsch Eylau – Warshau Tab. 132, 132a, 132e
132a (Danzig –) Marienburg (Westpr) – Graudenz – Thorn Tab. 132, 132a, 132e
132e Marienwerder (Westpr) – Bischofswerder (Westpr) Tab. 132, 132a, 132e
132b Mareinwerder (Westpr) – Riesenburg – Miswalde Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132c Mareese – Groß Weide – Zanderdfelde Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132d Mareese – Reussenau Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132f Riesenburg  – Freystadt (Westpr) und Sauden – Goßlerhausen Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132g Garnsee Süd – Lessen Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132h Konraden – Kulm (Weichsel) Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132k Thorn-Mocker – Kulm (Weichsel) Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132m Thorn-Mocker – Scharnau Tab. 132b, 132c, 132d, 132f, 132g, 132h, 132k, 132m
132q Melden – Kulmsee Tab. 132q, 132s, 132t, 132u
132s Bromberg – Schönsee (Westpr) – Strasburg (Westpr) – Soldau Tab. 132q, 132s, 132t, 132u
132t Thorn – Sichelberg – Nasielsk Tab. 132q, 132s, 132t, 132u
132u Strasburg (Westpr) – Neumark (Westpr) – Dy Eylau/Löbau (Westpr) Tab. 132q, 132s, 132t, 132u
133 Zichenau – Grudusk Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133a Mielau – Grudusk – Praschnitz Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133b Weißenhöhe – Heinrichsfelde – Lobsens Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133c Heinrichsfelde – Weisseck – Moschütz Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133d Lobsens – Witzleben – Veitshof Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133g Briesen (Westpr) – Briesen (Westpr) Stadt Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133h Bromberg – Mühltal Dorf Tab. 133, 133a, 133b, 133c, 133d, 133g, 133h
133k Bromberg – Kaspershof – Bachwitz (Westpr) – Wiershütten Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133m Nakel – Kasperhof – Bachwitz (Westpr) – Lindenwald Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133n (Weißenhöhe Kreisb –) Seeheim und Witzleben – Hermannsdorf – Nakel Kreisb Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
133p Bromberg – Krone (Brahe) Tab. 133k, 133m, 133n, 133p
134u Platerow – Czeremcha – Wolkowysk – Mosty (Bz Bialystok) Tab. 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
135 (Memel – Tilsit)/Edytkau – Insterburg – Königsberg (pr) – Dirschau (– Berlin) Tab. 135
Tab. 135
135a Marienburg (Westpr) – Allenstein Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135b Elbing – Osterode (Ostpr) – Hohenstein (Ostpr) Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135c Elbing – Güldenboden – Maldeuten Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135d Simonsdorf – Tiegenhof Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135e Braunsberg – Mehlsack Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135g Schlobitten – Wormditt – Bischdorf (Ostpr) – Rastenburg Tab. 135a, 135b, 135c, 135d, 135e, 135g
135k Wormditt – Mohrungen – Osterode (Ostpr) Tab. 135h, 135k, 135m ,135n, 135p, 135q
136 (Berlin – Posen –) Thorn – Deutsch Eylau – Insterburg Tab. 136, 136a, 136b
Tab. 136, 136c, 136d
136a Osterode (Ostpr) – Bergfriede – Gr. Tauersee Tab. 136, 136a, 136b
136b Allenstein – Lyck Tab. 136, 136a, 136b
136c Rothfließ – Ortelsburg Tab. 136, 136c, 136d
136d Ortelsburg – Willenberg (Ostpr) – Neidenburg und Scharfenwiese Tab. 136, 136c, 136d
136e Königsberg (Pr) – Allenstein – Soldau (– Zichenau – Warschau) Tab. 136e
136f Königsberg (Pr) – Zinten – Rothfließ – Niedersee (– Johannisburg) Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136g Sensburg – Arys – Lyck Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136h Lötzen – Johannisburg Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136k Johannisburg – Fischborn (Ostpr) Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136n Scharfenwiese – (Sniadowo – Lomza) und Lapy Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136m Myszyniece – Morgowniki und Nowgrod – Lomza Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136p Puppen – Myszyniece – Scharfenwiese West Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
136q Myszyniece – Kolno Tab. 136f, 136g, 136h, 136k, 136n, 136m, 136p, 136q
137 Königsberg (Pr) – Lyck – Bialystok Tab. 137
137a Königsberg (Pr) – Gerdauen – Angerburg (Ostpr) – Treuburg – Sudauen Tab. 137a, 137b, 137c, 137d
137b Wehlau (Ostpr) – Friedland (Ostpr) – Bartenstein – Heilsberg Tab. 137a, 137b, 137c, 137d
137c Rastenburg – Angerburg (Ostpr) Tab. 137a, 137b, 137c, 137d
137d Gumbinnen – Angerburg (Ostpr) Tab. 137a, 137b, 137c, 137d
137e Lyck – Insterburg Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137f Angerburg (Ostpr) – Goldap Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137g (Angerburg (Ostpr) –) Kruglanken – Lötzen Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137h Gumbinnen – Tollmingen – Goldap Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137k Goldap – Ebenrode Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137m Sudauen – Grodno Tab. 137e, 137f, 137g, 137h, 137k, 137m
137n Malkinia – Bialystok Porzecze – Druskienki und Varena Tab. 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137p Sudauen – Trakischki Tab. 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137s Bialystok – Bielsk – Bialowieza und Czeremcha – Brest-Litowsk Tab. 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137t Bialystok – Wolkowysk – Zelwa Tab. 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
138f Elbing – Braunsberg Tab. 155g, 155h, 155p, 155q, 138e, 138f
141 Posen – Kutno (– Warshau) – Litzmannstadt Hbf. Tab. 141
141a Thorn Hbf – Weichselstädt – Leslau – Lutno Tab. 141a, 141b, 141c, 141d
141b Weichselstädt – Hermannsbad Tab. 141a, 141b, 141c, 141d
141c Kutno – Schröttersburg Tab. 141a, 141b, 141c, 141d
141d Deutscheneck – Nessau Smbf Tab. 141a, 141b, 141c, 141d
141e Deutscheneck – Warthbrücken – Eichstädt Tab. 141e, 141f, 141g, 141h, 141k
141f Leslau – Schmolsig – Brest (Warthel)/Bergeshöh Tab. 141e, 141f, 141g, 141h, 141k
141g Konin – Deutscheneck/Annendorf Tab. 141e, 141f, 141g, 141h, 141k
141h Dobben – Boningen – Kroßwitz Stadt Tab. 141e, 141f, 141g, 141h, 141k
141k Kranzwerder Smbf – Kroßwitz Stadt – Brunnstadt Ost Tab. 141e, 141f, 141g, 141h, 141k
141m Litzmannstadt Hbf – Ostrowo – Krotoschin – Lissa (Warthel) Tab. 141m
141q Litzmannstadt Hbf – Koluszki und Litzmannstadt Mitte – Galkau Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
141r Gnesen – Jarotschin – Krotoschin Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
141s Hohensalza – Freihaus – Neu Herby Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
141t Saatgrund – Tschenstochau Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
141u Wreschen – Peisern Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
141v Kalisch – Turek Tab. 141q, 141r, 141s, 141t, 141u, 141v
142 Posen Hbf – Lissa (Warthel) – Rawitsch – Breslau Hbf Tab. 142, 142a
142a Nahverkehr Posen Hbf – Moschin Tab. 142, 142a
142b Posen – Grätz – Wollstein Tab. 142b, 142c, 142d, 142e, 142f
142c Neu Bentschen – Wollstein – Lissa (Warthel) Tab. 142b, 142c, 142d, 142e, 142f
142d Kosten – Grätz (Warthel) – Oppenbach Tab. 142b, 142c, 142d, 142e, 142f
142e Karlshausen – Schrimm – Jarotschin Tab. 142b, 142c, 142d, 142e, 142f
142f Lissa (Warthel) – Gostingen – Jarotschin Tab. 142b, 142c, 142d, 142e, 142f
142g Posen – Jarotshin – Kempen (Warthel) – Kreuzburg (Oberschles) Tab. 142g, 142h, 142k
142h Kempen (Warthel) – Namslau Tab. 142g, 142h, 142k
142k Schildberg (Warthel) – Deutschhof Tab. 142g, 142h, 142k
142m Kempen (Warthel) – Welun – Neu Herby Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142n Welun – Grenzwiese Ost Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142p Rawitsch – Görchen – Koppelstädt Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142q Görchen – Packswalde Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142r Gostingen – Horleburg Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142s Gostingen – Kröben – Görchen Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142t Rackwitz (Warthel) – Schmiegel – Altboyen – Kriewen Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142u Kosten – Gostingen Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142v Pleschen – Krotoschin Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
142w Waldschütz – Drommin Tab. 142m, 142n, 142p, 142q, 142r, 142s, 142t, 142u, 142v, 142w
144 Stettin – Küstrin Neustadt – Reppen – Glogau – Breslau Tab. 144
Tab. 144
Tab. 144
144b Cottbus – Guben – Neu Bentschen Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144c Crossen (Oder) – Sommerfeld Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144d Grünberg (Schlesien) – Sorau Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144e Grünberg – Sprottau Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144f Sagan – Neusalz (Oder) – Schwenten – Wollstein Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144g Glogau – Guhrau – Schmückert Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144h Lissa – Fraustadt – Glogau – Sagan Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144k Freystadt (Niederschles) – Waltersdorf – Reisicht Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
145 Berlin – Sagan – Breslau (– Wien/Krakau) Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
145a Gesamtverkehr Breslau – Lissa – Bresalu Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
Tab. 145, 145a
146 (Berlin –) Breslau – Heydebreck – Kattowitz – Krakau Tab. 146, 146a
146a Gesamtverkehr Breslau Hbf – Kattern Tab. 146, 146a
146b Heydebreck – Oderberg Tab. 146b, 146c
146c Beuthen (Oberschles) – Königshütte (Oberschles) Ost – Laurahütte – Kattowitz Tab. 146b, 146c
146d Myslowitz – Auschwitz Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146e Kattowitz – Tunel Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146f Gesamtverkehr Kattoiwtz – Schoppinitz Süd Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146g Sosnowitz Nord – Dandowka – Strzemieszyce Nord Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146h Strzemieszyce Nord – Kazimierz – Szczakowa Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
147 Breslau – Kreuzburg (Oberschles) – Tarnowitz – Beuthen (Oberschles)/Kattowitz Tab. 147
Tab. 147, 147a, 147b
147a (Bresalu –) Oels – Freyhan – Krotoschin (– Warshau) Tab. 147, 147a, 147b
147b Warthenau – Tarnowitz Tab. 147, 147a, 147b
147e (Oels –) Großgraben – Neumittelwalde – Ostrowo Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147f (Breslau –) Oels – Groß Wartenberg – Kempen (Warthel) Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147g Breslau – Trebnitz – Prausnitz Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147h Breslau – Breslau-Hundsfeld – Trebnitz Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147k Trachenberg – Militsch – Wiesenthal Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147m Trachenberg – Herrnstadt Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147n Liegnitz – Herrnstadt – Rawitsch Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147p Krehlau – Guhrau – Heinzendorf=Kraschen Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147q Namslau – Groß Wartenberg Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147r Rosenberg (Oberschl) – Landsberg – Grenzwiese Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147s Oppeln – Jlnau – Kreuzburg (Oberschles) Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147t Jlnau – Namslau Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
148 Breslau – Karlsmarkt – Oppeln Tab. 148, 148a, 148c
148a Bresalu – Markstädt Tab. 148, 148a, 148c
148c Voßwalde – Loben – Tschenstochau Tab. 148, 148a, 148c
148b Oppeln – Voßwalde – Tarnowitz Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148d Heydebreck (Oberschles) – Groß Strechlitz – Voßwalde – Kreuzburg Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148e Kleinbagn Guttentag – Voßwalde Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148f Tarnowitz – Saatgrund/Woischnik Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148g Beuthen (Oberschles) – Brunneck Tab. 148g, 148h, 148k
148h Kochlowitz – Orzegow Tab. 148g, 148h, 148k
148k Oppeln – Peiskretscham – Beuthen (Oberschl)/Gleiwitz Tab. 148g, 148h, 148k
148m Kattowitz – Podlesie/Emanuelssegen – Dzieditz – Bielitz – Zwardon Tab. 148m
148q Sucha – Saybusch Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148r Siersza Wodna – Trzebinia Nord – Wadowice Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148s Bielitz – Wadowice – Sucha Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148t Szczakowa – Krenau – Bolecin Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148v Tichau – Friedrichsgrube Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
149 Oderberg – Dzieditz – Auschwitz – Trzebinia (– Krakau) Tab. 149, 149a, 149b
149a Kattowitz – Zombkowitz (– Tschenstochau) Tab. 149, 149a, 149b
149b Rybnik – Sohrau – Pleß Tab. 149, 149a, 149b
149c Makoschau – Rybnik – Oderberg Tab. 149c, 149d
149d Gleiwitz – Makoshau – Kattowitz=Idaweiche/Hindenburg Ost Tab. 149c, 149d
149e Olsau – Hohenbirken Tab. 149e, 149f, 149g
149f Kattowitz – Orzesche – Rybnik – Jeykowitz/Charlottegrube – Ratibor Tab. 149e, 149f, 149g
149g Teschen – Seibersdorf – Bad Königsdorff Tab. 149e, 149f, 149g
149h Golleschau – Weichsel Glebce Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149j Pawlowitz – Chybie – Skotschau Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149k Gieraltowitz – Orzesche – Sohrau – Pawlowitz – Loslau Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149m Gleiwitz – Groß Rauden – Ratibor Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149q Teschen – Bielitz Tab. 149n, 149q, 149r, 149s
150 Kammenz (Schlesien) – Neisse – Heydebreck (Oberschles) Tab. 150
150a Deutsch Wette – Groß Kunzendorf Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150b Prieborn – Ottmachau Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150d Oppeln – Neisse Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150e Deutsch Leippe – Goldmoor Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150g Heydebreck (Oberschl) – Cosel – Bauerwitz Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150h Bauertwitz – Troppau West Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150k Leobschütz – Jägerndorf Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150m Deutsch Rasselwitz – Leobschütz – Ratibor Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150n Groß Peterwitz – Katscher Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150q Neustadt – Gogolin Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150r Neisse – Weidenau (Schles) Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150s Neisse – Steinau (Oberschles) Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
151 Brieg – Niesse – Jägerndorf – Schönbrunn – Witkowitz Tab. 151, 151a, 151b, 151c
Tab. 151, 151d, 151e
151e Ratibor – Troppau Ost Tab. 151, 151d, 151e
151v Ziegenhals – Hannsdorf Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151x Ottmachau – Barzdorf – Jauering/Nieder Lindewiese Tab. 151w, 151x, 151y, 151z
154 Breslau – Glatz – Nieder Lipka – (Lichtenau – Geiersberg – Prag und Wien) Märhissh Schönberg – Sternberg – Olmütz Tab. 154, 154a
Tab. 154, 154b
154b Hausdorf (Kr Waldenburg) – Wüstewaltersdorf Tab. 154, 154b
154c Glatz – Altheide Bad – Bad Reinrez – Bad Kudowa=Sackisch Tab. 154c, 154d, 154e
154d Breslau – Zobten – Schweidnitz – Bad Charlottenbrunn Tab. 154c, 154d, 154e
154e Glatz – Seitenberg (Grafsch Glatz) Tab. 154c, 154d, 154e
154f Ohlau – Wäldchen Tab. 154f, 154g, 154h, 154k, 154m
154g Rößlingen – Heldersdorf – Gnadenfrei Tab. 154f, 154g, 154h, 154k, 154m
154h Heidersdorf – Strehlen (Schles) – Glambach – Brieg und Grottkau Tab. 154f, 154g, 154h, 154k, 154m
154k Eulengebirgsbahn Tab. 154f, 154g, 154h, 154k, 154m
154n Frankensteiner Kreisbahn Tab. 154n, 154p, 154q, 154r, 154s
154s Neumarkter Kleinbahn Tab. 154n, 154p, 154q, 154r, 154s
155 Breslau Freib Bf – Hirschberg (Riesengeb) Tab. 155
155a Hirschberg (Riesengeb) – Zillerthal-Erdmansdorf – Landeshut (Schles)/Krummhübel Tab. 155a, 155b
155b Hirschberg (Riesengeb) – Polaun Tab. 155a, 155b
155c Waldenburg-Dittersbach – Glatz Tab. 155c, 155d, 155e
155d Nieder Salzbrunn – Halbstadt Tab. 155c, 155d, 155e
155e Mittelsteine – Halbstadt – Wekelsdorf – Matha-Mohren Tab. 155c, 155d, 155e
155f Ruhbank und Merzdorf (Rsgb) – Landeshut – Königshan (– Schatzlar) – Trautenau (– Freiheit-Johannisbad) – Plesdorf (– Märzdorf (Böhmen)) – Hohenelbe Tab. 155f
155p Landeshut (Schlesien) – Albendorf Tab. 155g, 155h, 155p, 155q, 138e, 138f
156 Raudten-Queissen – Liegnitz – Reichenbach (Eulengeb) (– Langbielau) – Kamenz (Schles) Tab. 156
156a Raudten-Queissen – Heerwegen Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156b Lüben – Kotzenau Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156c Maltsch – Wohlau Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156d Striegau – Maltsch Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156e Striegau – Rohnstock – Bolkenhain – Merzdorf (Reisengeb) Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156f Jauer – Rohnstock Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156g Jauer – Maltsch Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156h Bunzlau – Modlau Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h
156k Bunzlau – Neudorf (Gröditzberg) Tab. 156k, 156m, 156n, 156p, 156q
156m Liegnitz – Goldberg (Schles) – Merzdorf (Riesengeb) Tab. 156k, 156m, 156n, 156p, 156q
156n Goldberg (Schles) – Löwenberg (Schles) – Greiffenberg (Schless) Tab. 156k, 156m, 156n, 156p, 156q
156p Reisicht – Haynau – Goldberg (Schles) Tab. 156k, 156m, 156n, 156p, 156q
156q Greiffenberg (Schles) – Friedeberg (Isergeb) – Bad Flinsberg/Heinersdorf (Tafelfichte) Tab. 156k, 156m, 156n, 156p, 156q
157 Sommerfeld – Kohlfurt Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157a Kohlfurt – Lauban Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157b Sagan – Hansdorf (Niederschles) Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157c Lauban – Marklissa Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157d Hansdorf (Niederschles) – Priebus Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157e Rauscha – Friewaldau (Niederschles) Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157f Sagan – Siegersdorf – Löwenberg (Schles) – Hirschberg (Riesengeb) Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157g Reichenstein – Kammenz (Schles) Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157h Wehrkirch – Rothenburg – Priebus Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157k Kohlfurt – Rothwasser Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157n Schönberg (Oberlausitz) – Nikolausdorf Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
160 Dresden – Görlitz – Liegnitz (– Breslau) Tab. 160
Tab. 160
160e Görlitz (– Zittau) – Seidenberg – Reichenberg Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160f Zittau – Hermsdorf (b Friedland) Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
161 Dresden – Oberoderwitz/Warnsdorf – Zittau – Reichenberg Tab. 161, 161a, 161b, 161c
Tab. 161, 161d
Tab. 161, 161d
161d Zittau – Kurort Oybin/Kurort Jonsdorf Tab. 161, 161d
Tab. 161, 161d
177 Berlin – Cottbus – Görlitz – Hirschberg (Riesengeb) (– Breslau) Tab. 177, 177a
Tab. 177, 177a
Tab. 177, 177b, 177c
178 Halle u. Liepzig – Falkenberg – Cottbus – Sagan (– Breslau) Tab. 178, 178a
Tab. 178, 178b, 178c
Tab. 178, 178d, 178e
178k Weißwasser (Oberlausitz) – Muskau – Teuplitz – Sommerfeld Tab. 178f, 178g, 178h, 178k
178m Wittenberg (Prov Sachs) – Falkenberg (Elster) – Kohlfurt Tab. 178m

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów III Rzesza 1944/1945, część 1

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...