OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Dolny i Górny Śląsk, zima 1943/1944

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Dolny i Górny Śląsk, zima 1943/1944

Okres obowiązywania: pomiędzy 1943-11-01 a 1944-05 (???)

Uwagi:
Brak stron 2-4, 10-11, 118-119

Spis tabel »

NrTytułStrona
129 Küstrin Neust. – Frankfurt (Oder) – Cottbus Str. 25, Tab. 129, 129k, 129q, 129r
129k Schlesiersee – Fraustadt Str. 25, Tab. 129, 129k, 129q, 129r
129q Züllichau – Wollstein Str. 25, Tab. 129, 129k, 129q, 129r
129r Schwiebus – Züllichau – Kontopp – Glogau Str. 25, Tab. 129, 129k, 129q, 129r
130 (Berlin –) Frankfurt [Oder] – Bentschen – Posen Str. 26, Tab. 130
Str. 27, Tab. 130, 141r
141r Gnesen – Wreschen – Jarotschin – Krotoschin Str. 27, Tab. 130, 141r
141m Litzmannstadt Hbf – Freihaus – Ostrowo Str. 28, Tab. 141m, 141n, 141p, 141q
141n Kempen (Warthel) – Welun – Neu Herby Str. 28, Tab. 141m, 141n, 141p, 141q
141p Welun – Praschkau Str. 28, Tab. 141m, 141n, 141p, 141q
141q Litzmannstadt Hbf – Koluszki und Litzmannstadt Mitte – Galkau Str. 28, Tab. 141m, 141n, 141p, 141q
141s Hohensalza – Frelhaus – Neu Herby Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
141t Saatgrund – Tschenstochau Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
142 Posen Hbf – Lissa (Warthel) – Rawitsch – Breslau Hbf Str. 29, Tab. 142, 142a
142a Posen Hbf. – Luban – Moschin Str. 29, Tab. 142, 142a
142g Posen – Jarotshin – Ostrowo – Kempen (Warthel) – Kreuzburg (Oberschles) Str. 30, Tab. 142g, 142h, 142k
142h Kempen (Warthel) – Namslau Str. 30, Tab. 142g, 142h, 142k
142k Schildberg (Warthel) – Deutschhof Str. 30, Tab. 142g, 142h, 142k
142m Lissa (Warthel) – Krotoshin – Ostrowo Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
142n Rawitsch – Görchen – Koppelstädt Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
142p Görchen – Packswalde Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
142v Pleschen – Dobberschütz – Krotoschin Str. 31, Tab. 141s, 141t, 142m, 142n, 142p, 142v
144 Stettin – Küstrin Neustadt – Reppen – Glogau – Breslau Str. 32, Tab. 144
Str. 33, Tab. 144
Str. 34, Tab. 144
144b Cottbus – Guben – Neu Bentschen Str. 35, Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144c Crossen (Oder) – Sommerfeld Str. 35, Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144d Grünberg (Schlesien) – Sorau Str. 35, Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144e Grünberg – Sprottau Str. 35, Tab. 144b, 144c, 144d, 144e
144f Sagan – Neusalz (Oder) – Schwenten – Wollstein Str. 36, Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144g Glogau – Guhrau – Schmückert Str. 36, Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144h Lisa – Fraustadt – Glogau – Sagan Str. 36, Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
144k Freystadt (Niederschles) – Waltersdorf – Reisicht Str. 36, Tab. 144f, 144g, 144h, 144k
145 Berlin – Sagan – Breslau (– Wien/Krakau) Str. 37, Tab. 145, 145a
Str. 38, Tab. 145, 145a
Str. 39, Tab. 145, 145a
Str. 40, Tab. 145, 145a
145a Gesamtverkehr Breslau – Lissa – Breslau Str. 37, Tab. 145, 145a
Str. 38, Tab. 145, 145a
Str. 39, Tab. 145, 145a
Str. 40, Tab. 145, 145a
146 (Berlin –) Breslau – Heydebreck – Kattowitz – Krakau Str. 41, Tab. 146, 146a
Str. 42, Tab. 146, 146a
Str. 43, Tab. 146, 146a
Str. 44, Tab. 146, 146a
Str. 45, Tab. 146, 146a
Str. 46, Tab. 146, 146a
146a Gesamtverkehr Breslau Hbf. – Kattern Str. 41, Tab. 146, 146a
Str. 42, Tab. 146, 146a
Str. 43, Tab. 146, 146a
Str. 44, Tab. 146, 146a
Str. 45, Tab. 146, 146a
Str. 46, Tab. 146, 146a
146b Heydebreck – Oderberg Str. 47, Tab. 146b, 146c
146c Beuthen (Oberschles.) – Königshütte (Oberschles.) Ost – Laurahütte – Kattowitz Str. 47, Tab. 146b, 146c
146d Myslowitz – Auschwitz Str. 48, Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146e Kattowitz – Tunel Str. 48, Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146f Gesamtverkehr Kattoiwtz – Schoppinitz Süd Str. 48, Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146g Sosnowitz Nord – Dandowka – Strzemieszyce Nord Str. 48, Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146h Strzemieszyce Nord – Kazimierz – Szczakowa Str. 48, Tab. 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
147 Breslau – Kreuzburg (Oberschles) – Tarnowitz – Beuthen (Oberschles)/Kattowitz Str. 49, Tab. 147
Str. 50, Tab. 147, 147a, 147b
147a (Bresalu –) Oels – Freyhan – Krotoschin (– Warshau) Str. 50, Tab. 147, 147a, 147b
147b Warthenau – Tarnowitz Str. 50, Tab. 147, 147a, 147b
147e (Oels –) Großgraben – Neumittelwalde – Ostrowo Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147f (Breslau –) Oels – Groß Wartenberg – Kempen (Warthel) Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147g Breslau – Trebnitz – Prausnitz Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147h Breslau – Breslau-Hundsfeld – Trebnitz Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147k Trachenberg – Militsch – Wiesenthal Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147m Trachenberg – Herrnstadt Str. 51, Tab. 147e, 147f, 147g, 147h, 147k, 147m
147n Liegnitz – Herrnstadt – Rawitsch Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147p Krehlau – Guhrau – Heinzendorf=Kraschen Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147q Namslau – Groß Wartenberg Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147r Rosenberg (Oberschl) – Landsberg – Grenzwiese Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147s Oppeln – Jlnau – Kreuzburg (Oberschles) Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
147t Jlnau – Namslau Str. 52, Tab. 147n, 147p, 147q, 147r, 147s, 147t
148c Voßwalde – Loben – Tschenstochau Str. 53, Tab. 148, 148a, 148c
148 Breslau – Karlsmarkt – Oppeln Str. 53, Tab. 148, 148a, 148c
148a Bresalu – Markstädt Str. 53, Tab. 148, 148a, 148c
148b Oppeln – Voßwalde – Tarnowitz Str. 54, Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148f Tarnowitz – Saatgrund/Woischnik Str. 54, Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148d Heydebreck (Oberschles) – Groß Strechlitz – Voßwalde – Kreuzburg Str. 54, Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148e Kleinbagn Guttentag – Voßwalde Str. 54, Tab. 148b, 148d, 148e, 148f
148g Beuthen (Oberschles) – Brunneck Str. 55, Tab. 148g, 148h, 148k
148h Kochlowitz – Orzegow Str. 55, Tab. 148g, 148h, 148k
148k Oppeln – Peiskretscham – Beuthen (Oberschl)/Gleiwitz Str. 55, Tab. 148g, 148h, 148k
148m Kattowitz – Podlesie/Emanuelssegen – Dzieditz – Bielitz – Zwardon Str. 56, Tab. 148m
Str. 57, Tab. 148m
148q Sucha – Saybusch Str. 58, Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148r Siersza Wodna – Trzebinia Nord – Wadowice Str. 58, Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148s Bielitz – Wadowice – Sucha Str. 58, Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148t Szczakowa – Krenau – Bolecin Str. 58, Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148v Tichau – Friedrichsgrube Str. 58, Tab. 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
149 Oderberg – Dzieditz – Auschwitz – Trzebinia – (Krakau) Str. 59, Tab. 149, 149a, 149b
149a Kattowitz – Zombkowitz (– Tschenstochau) Str. 59, Tab. 149, 149a, 149b
149b Rybnik – Sohrau – Pleß Str. 59, Tab. 149, 149a, 149b
149c Makoschau – Rybnik – Oderberg Str. 60, Tab. 149c, 149d
149d Gleiwitz – Makoshau – Kattowitz=Idaweiche/Hindenburg Ost Str. 60, Tab. 149c, 149d
149e Olsau – Hohenbirken Str. 61, Tab. 149e, 149f, 149g
149f Ratibor – Rybnik – Orzesche – Kattowitz Str. 61, Tab. 149e, 149f, 149g
149g Teschen – Seibersdorf – Bad Königsdorff Str. 61, Tab. 149e, 149f, 149g
149h Golleschau – Weichsel Glebce Str. 62, Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149j Pawlowitz – Chybie – Skotschau Str. 62, Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149k Gieraltowitz – Orzesche – Sohrau – Pawlowitz – Loslau Str. 62, Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149m Gleiwitz – Groß Rauden – Ratibor Str. 62, Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149p Petrowitz – Karwin Str. 62, Tab. 149h, 149j, 149k, 149m, 149p
149n Oderberg – Teschen – Mosty – Cadca Str. 63, Tab. 149n, 149q, 149r, 149s
149q Teschen – Bielitz Str. 63, Tab. 149n, 149q, 149r, 149s
149r Teschen – Friedeck-Fredberg Str. 63, Tab. 149n, 149q, 149r, 149s
149s Teschen – Schles Schumberg – Gr Kunzendorf (Ostr) Str. 63, Tab. 149n, 149q, 149r, 149s
150 Kammenz (Schlesien) – Neisse – Heydebreck (Oberschles) Str. 64, Tab. 150
150a Deutsch Wette – Groß Kunzendorf Str. 65, Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150b Prieborn – Ottmachau Str. 65, Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150d Oppeln – Neisse Str. 65, Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150e Deutsch Leippe – Goldmoor Str. 65, Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150g Heydebreck (Oberschl) – Cosel – Bauerwitz Str. 65, Tab. 150a, 150b, 150d, 150e, 150g
150h Bauertwitz – Troppau West Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150k Leobschütz – Jägerndorf Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150m Deutsch Rasselwitz – Leobschütz – Ratibor Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150n Groß Peterwitz – Katscher Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150q Neustadt – Gogolin Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150r Neisse – Weidenau (Schles) Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
150s Neisse – Steinau (Oberschles) Str. 66, Tab. 150h, 150k, 150m, 150n, 150q, 150r, 150s
151h Stauding – Stramberg – Wernsdorf
151 Brieg – Niesse – Jägerndorf – Schönbrunn – Witkowitz Str. 67, Tab. 151, 151a, 151b, 151c
Str. 68, Tab. 151, 151d, 151e
151a Troppau Ost – Grötz (Mohra) Str. 67, Tab. 151, 151a, 151b, 151c
151b Troppau Ost – Bennisch Str. 67, Tab. 151, 151a, 151b, 151c
151c Röversdorf – Hotzenplotz Str. 67, Tab. 151, 151a, 151b, 151c
151d Zauchtel – Fulnek Str. 68, Tab. 151, 151d, 151e
151e Ratibor – Troppau Ost Str. 68, Tab. 151, 151d, 151e
151f Troppau Ost – Deutsch Karwan – Petershofen Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151g Stauding – Wagstad Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151h Stauding – Stramberg – Wernsdorf Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151j Zauchtel – Bautsch Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151k Hotzendorf – Neutitschein Süd Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151m Zauchtel – Neutitschein Str. 69, Tab. 151f, 151g, 151h, 151j, 151k, 151m
151n Oderberg – Schönbrunn – Witkowitz – Mähr Weißkirchen Str. 70, Tab. 151n
151q Schönbrunn (Oder) – Klowitz-Budischowitz Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151r Schönbrunn (Oder) – Königsberg (Oder) Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151s Milkendorf – Würbenthal Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151t Freudenthal – Klein Mohrau Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151u Järgendorf – Olmütz Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151v Ziegenhals – Hannsdorf Str. 71, Tab. 151q, 151r, 151s, 151t, 151u, 151v
151w Kriegsdorf – Römerstadt Str. 72, Tab. 151w, 151x, 151y, 151z
151x Ottmachau – Barzdorf – Jauering/Nieder Lindewiese Str. 72, Tab. 151w, 151x, 151y, 151z
151y Niklasdorf – Zuckmantel Str. 72, Tab. 151w, 151x, 151y, 151z
151z Weidenau – Haugsdorf Str. 72, Tab. 151w, 151x, 151y, 151z
154 Breslau – Glatz – (Ndr Lipka –) Lichtenau – Geiersberg (– Prag und Wien) Str. 73, Tab. 154
154a Glatz – Altheide Bad – Bad Reinrez – Bad Kudowa=Sackisch Str. 74, Tab. 154a, 154b, 154c
154b Breslau – Zobten – Schweidnitz – Bad Charlottenbrunn Str. 74, Tab. 154a, 154b, 154c
154c Glatz – Seitenberg (Grafsch Glatz) Str. 74, Tab. 154a, 154b, 154c
154d Rößlingen – Heldersdorf – Gnadenfrei Str. 75, Tab. 154d, 154e, 154f, 154g, 154h
154e Heidersdorf – Strehlen (Schles) – Glambach – Brieg und Grottkau Str. 75, Tab. 154d, 154e, 154f, 154g, 154h
154f Hausdorf (Kr Waldenburg) – Wüstewaltersdorf Str. 75, Tab. 154d, 154e, 154f, 154g, 154h
154g Ohlau – Wäldchen Str. 75, Tab. 154d, 154e, 154f, 154g, 154h
154h Frankensteiner Kreisbahn Str. 75, Tab. 154d, 154e, 154f, 154g, 154h
154k Eulengebirgsbahn Str. 76, Tab. 154k, 154m, 154p, 154q, 154r
154m (Breslau –) Mittelwalde – Nieder Lipka – Hannsdorf – Mährisch Schönberg Str. 76, Tab. 154k, 154m, 154p, 154q, 154r
154p Nieder Lipka – Mährisch Schilberg Str. 76, Tab. 154k, 154m, 154p, 154q, 154r
154q Mährisch Schönberg – Sternberg Olmütz Str. 76, Tab. 154k, 154m, 154p, 154q, 154r
154r Hannsdorf – Mährisch Altstadt Str. 76, Tab. 154k, 154m, 154p, 154q, 154r
154s Mähr Schönberg – Triebitz – Brüsau – Brünnlitz – Mährisch Chrostau Str. 77, Tab. 154s, 154t, 154u
154t Zwittau – Politschka Str. 77, Tab. 154s, 154t, 154u
154u Rudelsdorf – Landskron Str. 77, Tab. 154s, 154t, 154u
154v Hohenstadt – Müglitz Str. 78, Tab. 154v, 154w, 154x, 154y
154w Mähr Schönberg – Petersdorf a d T – Winkelsdorf und Zöptau Str. 78, Tab. 154v, 154w, 154x, 154y
154x Triebitz – Kornitz – Zbel Str. 78, Tab. 154v, 154w, 154x, 154y
154y Neumarkter Kleinbahn Str. 78, Tab. 154v, 154w, 154x, 154y
155 Breslau Freib Bf – Hirschberg (Riesengeb) Str. 79, Tab. 155
155a Hirschberg (Riesengeb) – Zillerthal-Erdmansdorf – Landeshut (Schles)/Krummhübel Str. 80, Tab. 155a, 155b
155b Hirschberg (Riesengeb) – Polaun Str. 80, Tab. 155a, 155b
155c Waldenburg-Dittersbach – Glatz Str. 81, Tab. 155c, 155d, 155e
155d Nieder Salzbrunn – Halbstadt Str. 81, Tab. 155c, 155d, 155e
155e Mittelsteine – Halbstadt – Wekelsdorf – Matha-Mohren Str. 81, Tab. 155c, 155d, 155e
155f Ruhbank und Merzdorf (Rsgb) – Landeshut – Königshan (– Schatzlar) – Trautenau (– Freiheit-Johannisbad) – Plesdorf (– Hohenelbe) – Märzdorf (Böhmen) Str. 82, Tab. 155f
155g Wekelsdorf – Trautenau Str. 83, Tab. 155g, 155h, 155p, 155q
155h Trautenau – Parschnitz – Bausnitz Str. 83, Tab. 155g, 155h, 155p, 155q
155p Landeshut (Schlesien) – Albendorf Str. 83, Tab. 155g, 155h, 155p, 155q
155q Hirschberger Talbahn Str. 83, Tab. 155g, 155h, 155p, 155q
156 Raudten-Queissen – Liegnitz – Reichenbach (Eulengeb) (– Langbielau) – Kamenz (Schles) Str. 84, Tab. 156
156a Raudten-Queissen – Heerwegen Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156b Lüben – Kotzenau Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156c Maltsch – Wohlau Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156d Striegau – Maltsch Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156e Striegau – Rohnstock – Bolkenhain – Merzdorf (Reisengeb) Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156f Jauer – Rohnstock Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156g Jauer – Maltsch Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156h Bunzlau – Modlau Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156k Bunzlau – Neudorf (Gröditzberg) Str. 85, Tab. 156a, 156b, 156c, 156d, 156e, 156f, 156g, 156h, 156k
156m Liegnitz – Goldberg (Schles) – Merzdorf (Riesengeb) Str. 86, Tab. 156m, 156n, 156p, 156q
156n Goldberg (Schles) – Löwenberg (Schles) – Greiffenberg (Schless) Str. 86, Tab. 156m, 156n, 156p, 156q
156p Reisicht – Haynau – Goldberg (Schles) Str. 86, Tab. 156m, 156n, 156p, 156q
156q Greiffenberg (Schles) – Friedeberg (Isergeb) – Bad Flinsberg/Heinersdorf (Tafelfichte) Str. 86, Tab. 156m, 156n, 156p, 156q
157 Sommerfeld – Kohlfurt Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157a Kohlfurt – Lauban Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157b Sagan – Hansdorf (Niederschles) Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157c Lauban – Marklissa Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157d Hansdorf (Niederschles) – Priebus Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157e Rauscha – Friewaldau (Niederschles) Str. 87, Tab. 157, 157a, 157b, 157c, 157d, 157e
157f Sagan – Siegersdorf – Löwenberg (Schles) – Hirschberg (Riesengeb) Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157g Reichenstein – Kammenz (Schles) Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157h Wehrkirch – Rothenburg – Priebus Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157k Kohlfurt – Rothwasser Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157m Görlitz – Weißenberg (Sachs) Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
157n Schönberg (Oberlausitz) – Nikolausdorf Str. 88, Tab. 157f, 157g, 157h, 157k, 157m, 157n
160 Dresden – Görlitz – Liegnitz (– Breslau) Str. 89, Tab. 160
Str. 90, Tab. 160
160e Görlitz (– Zittau) – Seidenberg – Reichenberg Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160f Zittau – Hermsdorf (b Friedland) Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160g Friedland (Isergeb) – Heinersdorf (Tafelfichte) Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160h Friedland (Isergeb) – Hermsdorf (b Firedland) Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160h Friedland (Isergeb) – Hermsdorf (b Firedland) Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160k Raspenau – Weißbach (Tafelfichte) Str. 91, Tab. 160e, 160f, 160g, 160h, 160k
160m Reichenberg – Liebenau – Turnau Str. 92, Tab. 160m, 160p, 160q, 160r
160p Reichenberg - tannwald – Schumburg – Polaun Str. 92, Tab. 160m, 160p, 160q, 160r
160q Morchenstern – Josefsthal – Maxdorf Str. 92, Tab. 160m, 160p, 160q, 160r
160r Tannwald – Schumburg – Groß Hammer – Eisenbrod Str. 92, Tab. 160m, 160p, 160q, 160r
160c Bautzen – Hoyeswerda (– Neu Petershain) Str. 94, Tab. 177, 160c
161 Zittau – Reichenberg Str. 93, Tab. 161, 161d
161d Zittau – Kurort Oybin/Kurort Jonsdorf Str. 93, Tab. 161, 161d
177 Berlin – Cottbus – Görlitz – Hirschberg (Riesengeb) (– Breslau) Str. 94, Tab. 177, 160c
Str. 95, Tab. 177, 177a
Str. 96, Tab. 177, 177d
177a Cottbus Spreewaldb – Lübben Spreewaldb Str. 95, Tab. 177, 177a
177d Cottbus – Ruhland Str. 96, Tab. 177, 177d
178 Halle u. Liepzig – Falkenberg – Cottbus – Sagan (– Breslau) Str. 97, Tab. 178, 178k
Str. 98, Tab. 178, 178h
Str. 99, Tab. 178, 178n, 178p
178k Weißwasser (Oberlausitz) – Muskau – Teuplitz – Sommerfeld Str. 97, Tab. 178, 178k
178h Guben – Forst (Lausitz) – Weißwasser (Oberlausitz) Str. 98, Tab. 178, 178h
178n Hoyeswerda – Neu Petershain Str. 99, Tab. 178, 178n, 178p
178p Proschim – Haidemühl – Spremberg Str. 99, Tab. 178, 178n, 178p
178m Wittenberg (Prov Sachs) – Falkenberg (Elster) – Kohlfurt Str. 100, Tab. 178m
530 Warschau – Tschenstochau – Zombkowitz – Kattowitz/(Trzebinia – (Krakau)) Str. 120, Tab. 530, 532f
532f Krakau – Wieliczka Str. 120, Tab. 530, 532f
532c Neumarkt (Dunajec) – Sucha Hora Str. 121, Tab. 532b, 532c, 532d
532b Krakau – Zakopane Str. 121, Tab. 532b, 532c, 532d
532b Krakau – Zakopane Str. 121, Tab. 532b, 532c, 532d
532d Kalwaria Landskron – Wadowitz Str. 121, Tab. 532b, 532c, 532d

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Dolny i Górny Śląsk, zima 1943/1944

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...