OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1927/1928

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1927/1928

Okres obowiązywania: pomiędzy 1927-10 (???) a 1928-05 (???)

Uwagi:
Brak stron 285-316
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Działdowo – Laskowice – Danzig (Gdańsk) Str. 68-69, Tab. 1
Str. 70-71, Tab. 1
Str. 72-73, Tab. 1
Str. 74-75, Tab. 1, 1a, 1b
1a Jabłonna – Zegrze Str. 74-75, Tab. 1, 1a, 1b
1b Nasielsk – Sierpc Str. 74-75, Tab. 1, 1a, 1b
2 Warszawa – Toruń Przedm. – Bydgoszcz – Tczew – Danzig (Gdańsk) Str. 76-77, Tab. 2
Str. 78-79, Tab. 2
Str. 80-81, Tab. 2
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2b Terespol Pom. – Świecie Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2c Smętowo – Opalenie Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2d Morzeszczyn – Gniew Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2e Łódź Kal. – Kutno – Płock Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
3 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy – Kętrzyno Str. 82-83, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
3a Danzig (Gdańsk) – Praust Str. 84-85, Tab. 3a, 3b, 4, 5
3b Danzig (Gdańsk) – Langfuhr Str. 84-85, Tab. 3a, 3b, 4, 5
4 Danzig Hbf. (Gdańsk) – Danzig Neufahrwasser Str. 84-85, Tab. 3a, 3b, 4, 5
5 Danzig Hbf. (Gdańsk) – Langfuhr – Kokoszki – Stara Piła – Kartuzy Str. 84-85, Tab. 3a, 3b, 4, 5
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 86-87, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
5b Gdynia – Kartuzy Str. 86-87, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
5c Tiegenhof – Simonsdorf Str. 86-87, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
6 Danzig (Gdańsk) – Reda – Puck – Hel Str. 86-87, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
Str. 88-89, Tab. 6, 6a
6a Gdańsk – Zoppot Str. 88-89, Tab. 6, 6a
Str. 90-91, Tab. 6a, 7
7 Reda – Strzebielino Str. 90-91, Tab. 6a, 7
8 Wejherowo – Zamostne Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
8a Puck – Krokowa Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
8b Twarda Góra – Nowe Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
8c Chełmża – Mełno Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
9 Tczew – Chojnice Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
9a Marienburg – Tczew Str. 92-93, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9, 9a
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 94-95, Tab. 10, 11, 12, 13, 14
11 Laskowice – Czersk Str. 94-95, Tab. 10, 11, 12, 13, 14
12 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 94-95, Tab. 10, 11, 12, 13, 14
13 Laskowice – Chojnice Str. 94-95, Tab. 10, 11, 12, 13, 14
14 Terespol Pom. – Więcbork – Dorotowo Str. 94-95, Tab. 10, 11, 12, 13, 14
15 Tuchola – Koronowo Str. 96-97, Tab. 15, 16
16 Gniezno – Nakło n. Notecią – Chojnice – Kartuzy Str. 96-97, Tab. 15, 16
Str. 98-99, Tab. 16, 16a, 17
16a Lipusz – Róg Str. 98-99, Tab. 16, 16a, 17
17 Schneidemühl (Piła) – Kaczory – Toruń Przedm. Str. 98-99, Tab. 16, 16a, 17
18 Toruń Przedm. – Jabłonowo Pom. – Jamielnik – (Dt. Eylau|Iława) Str. 100-101, Tab. 18, 19
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pom. Str. 100-101, Tab. 18, 19
20 Kowalewo – Brodnica – Radomno Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
20a Toruń Przedmieście – Toruń Mokre Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
21 Toruń Mokre – Lubicz k. Tor. Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
22 Jabłonowo Pom. – Zawdzka W. Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
24 Toruń Półn. – Czarnowo k. Tor. Str. 102-103, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 104-105, Tab. 25, 26
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 104-105, Tab. 25, 26
Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
27 Działdowo – Uzdowo Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
29 Toruń Przedmieście – Grudziądz Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
30 Działdowo – Krasnołąka Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
30a Iłowo – Rakowice – (Dt. Eylau – Iława) Str. 106-107, Tab. 26, 27, 28, 29, 30, 30a
31 Warszawa – Toruń Przedm. – Poznań Str. 108-109, Tab. 31
Str. 110-111, Tab. 31
Str. 112-113, Tab. 31, 32
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 112-113, Tab. 31, 32
Str. 114-115, Tab. 32
Str. 116-117, Tab. 32
Str. 118-119, Tab. 32, 33
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 118-119, Tab. 32, 33
Str. 120-121, Tab. 33, 34, 35, 36, 37
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 120-121, Tab. 33, 34, 35, 36, 37
35 Rokietnica – Międzychód Str. 120-121, Tab. 33, 34, 35, 36, 37
36 Szubin – Żnin Str. 120-121, Tab. 33, 34, 35, 36, 37
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 120-121, Tab. 33, 34, 35, 36, 37
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 122-123, Tab. 38, 39
39 Oborniki – Wronki Str. 122-123, Tab. 38, 39
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 124-125, Tab. 40, 41, 42
41 Janowiec – Skoki Str. 124-125, Tab. 40, 41, 42
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 124-125, Tab. 40, 41, 42
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 126-127, Tab. 43, 43a, 44, 45
43a Gołańcz – Chodzież Str. 126-127, Tab. 43, 43a, 44, 45
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 126-127, Tab. 43, 43a, 44, 45
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 126-127, Tab. 43, 43a, 44, 45
46 Szamotuły – Międzychód Str. 128-129, Tab. 46, 47, 48, 49
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 128-129, Tab. 46, 47, 48, 49
48 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn – Kopanica Str. 128-129, Tab. 46, 47, 48, 49
49 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 128-129, Tab. 46, 47, 48, 49
50 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 130-131, Tab. 50, 51, 52, 53
51 Jarocin – Czempin Str. 130-131, Tab. 50, 51, 52, 53
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 130-131, Tab. 50, 51, 52, 53
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 130-131, Tab. 50, 51, 52, 53
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 132-133, Tab. 54, 55
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 132-133, Tab. 54, 55
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 134-135, Tab. 56, 57, 58, 59
57 Podzamcze – Kępno – Gęsia-Górka Str. 134-135, Tab. 56, 57, 58, 59
58 Hanulin – Kępno – Rychtal Str. 134-135, Tab. 56, 57, 58, 59
59 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 134-135, Tab. 56, 57, 58, 59
60 Ostrów Wlkp. – Leszno – Lasocice Str. 136-137, Tab. 60, 61
61 Warszawa – Kalisz – Poznań – Zbąszyń Str. 136-137, Tab. 60, 61
Str. 138-139, Tab. 61
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 140-141, Tab. 62, 62a
62a Poznań – Ludwikowo Str. 140-141, Tab. 62, 62a
63 Poznań – Hanulin – Wieluń – Kalety – Katowice – Kraków Str. 142-143, Tab. 63
Str. 144-145, Tab. 63
Str. 146-147, Tab. 63, 63a
63a Katowice – Królewska Huta – Beuthen (Bytom) Str. 146-147, Tab. 63, 63a
63b Lubliniec – Brzeziny Śl. – Siemianowice – Katowice Str. 148-149, Tab. 63b, 63bb, 63c
63bb (Beuthen O.S. Hbf.) – Siemianowice – Katowice Str. 148-149, Tab. 63b, 63bb, 63c
63c Tarnowskie Góry – Szarlej – (Beuthen O.S. Hbf. Ob. Bf.) Str. 148-149, Tab. 63b, 63bb, 63c
63cc Lubliniec – Tarnowskie Góry – (Karf) – (Beuthen O. S. Hbf.) Str. 150-151, Tab. 63cc, 63d, 63e, 63f, 63h
63d Herby Śląskie – Herby Nowe Str. 150-151, Tab. 63cc, 63d, 63e, 63f, 63h
63e Katowice – Oświęcim Str. 150-151, Tab. 63cc, 63d, 63e, 63f, 63h
63f Tarnowskie Góry – (Karf) – Chebzie Str. 150-151, Tab. 63cc, 63d, 63e, 63f, 63h
63h Pawłowice Śl. – Chybie Str. 150-151, Tab. 63cc, 63d, 63e, 63f, 63h
63g (Annaberg) – Olza – Kopalnia Anny Str. 152-153, Tab. 63g, 63i, 64, 64a, 65
63i Olza – Bluszczów – Brzezie n|O. Str. 152-153, Tab. 63g, 63i, 64, 64a, 65
64 Częstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 152-153, Tab. 63g, 63i, 64, 64a, 65
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 152-153, Tab. 63g, 63i, 64, 64a, 65
65 Gleiwitz – Kochłowice – Katowice Ligota Str. 152-153, Tab. 63g, 63i, 64, 64a, 65
66 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 154-155, Tab. 66, 67, 68
67 Beuthen – Kochłowice Str. 154-155, Tab. 66, 67, 68
68 Makoszowy – Rybnik – (Annaberg) Str. 154-155, Tab. 66, 67, 68
Str. 156-157, Tab. 68, 70
70 Makoszowy – Żory – Annaberg Str. 156-157, Tab. 68, 70
Str. 158-159, Tab. 70, 71
71 Mysłowice – Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 158-159, Tab. 70, 71
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 160-161, Tab. 72
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – (Petrowice) Str. 162-163, Tab. 73
Str. 164-165, Tab. 73
Str. 166-167, Tab. 73
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 168-169, Tab. 74
Str. 170-171, Tab. 74, 75
75 Bielsko – Żywiec Str. 170-171, Tab. 74, 75
76 Bielsko – Kalwarja Str. 172-173, Tab. 76, 77
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 172-173, Tab. 76, 77
77a Chybie – Skoczów Str. 174-175, Tab. 77a, 78, 79, 80
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 174-175, Tab. 77a, 78, 79, 80
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 174-175, Tab. 77a, 78, 79, 80
80 Zwardoń – Sucha Str. 174-175, Tab. 77a, 78, 79, 80
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 176-177, Tab. 81
Str. 178-179, Tab. 81
Str. 180-181, Tab. 81
81a Warszawa Gł. – Pruszków – Grodzisk Maz. – Żyrardów – Skierniewice Str. 182-183, Tab. 81a
81b Pociągi pomiędzy dworcami węzła Warszawskiego Str. 184-185, Tab. 81b, 82
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabr. – Łódź Kal. Str. 184-185, Tab. 81b, 82
Str. 186-187, Tab. 82, 83, 84
83 Skierniewice – Łowicz Str. 186-187, Tab. 82, 83, 84
84 Łowicz – Zielkowice Str. 186-187, Tab. 82, 83, 84
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko-Kamienna – Tarnobrzeg Str. 188-189, Tab. 85
86 Częstochowa – Kielce Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
87 Kazimierz – Sosnowiec Warsz. Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88b Tomaszów – Spała Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
89 Warszawa – Dęblin – Strzemieszyce Rad. – Kraków/Katowice Str. 190-191, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
Str. 192-193, Tab. 89
89a Warszawa – Otwock – Pilawa Str. 194-195, Tab. 89a, 90
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 194-195, Tab. 89a, 90
Str. 196-197, Tab. 90
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 198-199, Tab. 91
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 200-201, Tab. 92
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
94 Zagórzany – Gorlice Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
95 Tarnów – Szczucin Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
96 Kraków – Wieliczka Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
97 Kraków – Niepołomice Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
99 Czyżyny – Mogiła Str. 202-203, Tab. 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 204-205, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orlov) Str. 204-205, Tab. 100, 101
Str. 206-207, Tab. 101
Str. 208-209, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 208-209, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 208-209, Tab. 101, 102, 103
Str. 210-211, Tab. 103
Str. 212-213, Tab. 103
Str. 214-215, Tab. 103
Str. 216-217, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 216-217, Tab. 103, 104
Str. 218-219, Tab. 104
Str. 220-221, Tab. 104
105 Rzeszów – Jasło Str. 222-223, Tab. 105, 105a, 106
105a Jarosław – Sokal Str. 222-223, Tab. 105, 105a, 106
106 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice u Bohumina (Piotrowice) Str. 222-223, Tab. 105, 105a, 106
Str. 224-225, Tab. 106
Str. 226-227, Tab. 106
Str. 228-229, Tab. 106
Str. 230-231, Tab. 106, 107
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 230-231, Tab. 106, 107
Str. 232-233, Tab. 107
Str. 234-235, Tab. 107, 108
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 234-235, Tab. 107, 108
Str. 236-237, Tab. 108, 108a
108a Lwów – Brzuchowice Str. 236-237, Tab. 108, 108a
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 238-239, Tab. 109
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 240-241, Tab. 110, 111
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 240-241, Tab. 110, 111
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 242-243, Tab. 112, 113
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 242-243, Tab. 112, 113
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 244-245, Tab. 114, 114a
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 244-245, Tab. 114, 114a
115 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 246-247, Tab. 115
115a Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów Str. 248-249, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
116 Podwysokie – Halicz Str. 248-249, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 248-249, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
118 Dolina – Wygoda Str. 248-249, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
119 Lwów – Podhajce Str. 248-249, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 250-251, Tab. 120
121 Lwów – Jaworów Str. 252-253, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 252-253, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
123 Lwów – Stojanów Str. 252-253, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 252-253, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
125 Tarnopol – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 252-253, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
126 Kołomyja – Stefanesti Str. 254-255, Tab. 126, 127, 128
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 254-255, Tab. 126, 127, 128
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 254-255, Tab. 126, 127, 128
129 Kołomyja – Delatyn Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
130 Stanisławów – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
132 Skała – Teresin Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 256-257, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 258-259, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
136 Łuków – Dęblin Str. 258-259, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
137 Zawada – Włodzimierz Str. 258-259, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
138 Włodzimierz – Wojnica Str. 258-259, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 258-259, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
140 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 260-261, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
141 Kamienica Wołyńska – Krzemieniec Str. 260-261, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
142 Brześć – Chełm Str. 260-261, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
143 Kiwerce – Łuck – Sienkiewiczówka Str. 260-261, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
144 Lwów – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 260-261, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
Str. 262-263, Tab. 144
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 264-265, Tab. 145
Str. 266-267, Tab. 145, 145a, 145b
145a Warszawa – Mińsk Mazowiecki Str. 266-267, Tab. 145, 145a, 145b
145b Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel – Mohylany Str. 266-267, Tab. 145, 145a, 145b
Str. 268-269, Tab. 145b
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce (Niegorełoje) Str. 270-271, Tab. 146
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 272-273, Tab. 147, 148
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno Str. 272-273, Tab. 147, 148
Str. 274-275, Tab. 148, 149
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze – Stołpce – (Niegorełoje) Str. 274-275, Tab. 148, 149
Str. 276-277, Tab. 149, 149a
149a Warszawa Wil. – Wołomin – Tłuszcz – Łochów – Małkinia Str. 276-277, Tab. 149, 149a
150 Warszawa – Białystok – Wilno – Turmont – Zemgale Str. 278-279, Tab. 150
Str. 280-281, Tab. 150, 151, 152
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 280-281, Tab. 150, 151, 152
152 Białystok – Ostrołęka – Chorzele Str. 280-281, Tab. 150, 151, 152
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 282-283, Tab. 153, 154, 154a, 155
154 Wołkowysk – Mosty – Grodno Str. 282-283, Tab. 153, 154, 154a, 155
154a Żytomia – Jeziory Str. 282-283, Tab. 153, 154, 154a, 155
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 282-283, Tab. 153, 154, 154a, 155
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 284, 317, Tab. 156, 157, 158
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 284, 317, Tab. 156, 157, 158
158 Grodno – Suwałki Str. 284, 317, Tab. 156, 157, 158

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1927/1928

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...