OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1937/1938

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1937/1938

Okres obowiązywania: pomiędzy 1937-12-15 a 1938-05-14

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
101 Warszawa – Mława – Grudziądz – Laskowice Str. 34-35, Tab. 101
Str. 36-37, Tab. 101
102 Nasielsk – Sierpc Str. 38-39, Tab. 102, 103, 105
103 Sierpc – Toruń Przedm. Str. 38-39, Tab. 102, 103, 105
105 Ciechanów Wąsk./Mława Wąsk. – Grudusk – Przasznysz Str. 38-39, Tab. 102, 103, 105
106 Działdowo – Rakowice – Dt. Eylau Str. 40-41, Tab. 106, 107, 108, 110
107 Jabłonowo Pom. – Zawdzka Wola Str. 40-41, Tab. 106, 107, 108, 110
108 Grudziądz – Łasin Str. 40-41, Tab. 106, 107, 108, 110
110 Brodnica – Sierpc – Płock Str. 40-41, Tab. 106, 107, 108, 110
111 Brodnica – Radomno/Lubawa Str. 42-43, Tab. 111, 112
112 Kowalewo Pom. – Brodnica Str. 42-43, Tab. 111, 112
113 Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Gdańsk – Gdynia – (Hel) Str. 44-45, Tab. 113
Str. 46-47, Tab. 113
Str. 48-49, Tab. 113
Str. 50-51, Tab. 113
Str. 52-53, Tab. 113
Str. 54-55, Tab. 113
Str. 56-57, Tab. 113, 113a, 114
113a Twarda Góra – Nowe Str. 56-57, Tab. 113, 113a, 114
114 Toruń Przedmieście – Jamielnik – Dt. Eylau (Iława) Str. 56-57, Tab. 113, 113a, 114
114a Toruń Przedmieście – Toruń Mokre Str. 58-59, Tab. 114a, 115
115 Toruń Przedm. – Grudziądz Str. 58-59, Tab. 114a, 115
116 Bydgoszcz – Chełmno/Kowalewo Pom. Str. 60-61, Tab. 116, 117
117 Aleksandrów – Ciechocinek Str. 60-61, Tab. 116, 117
118 Chełmno – Kornatowo Str. 62-63, Tab. 118, 119, 120, 121, 124
119 Kutno – Płock Radziwie Str. 62-63, Tab. 118, 119, 120, 121, 124
120 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia/Unisław Str. 62-63, Tab. 118, 119, 120, 121, 124
121 Mełno – Chełmża Str. 62-63, Tab. 118, 119, 120, 121, 124
122 Terespol Pom. – Świecie Str. 64-65, Tab. 122, 123, 125, 126
123 Kościerzyna – Chojnice – Nakło n.|Notecią Str. 64-65, Tab. 122, 123, 125, 126
124 Bydgoszcz – Miasteczko – Schneidemühl (Piła) Str. 62-63, Tab. 118, 119, 120, 121, 124
125 Laskowice – Chojnice Str. 64-65, Tab. 122, 123, 125, 126
126 Terespol Pom. – Dorotowo Str. 64-65, Tab. 122, 123, 125, 126
127 Hohenstein – Kościerzyna Str. 66-67, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
129 Smętowo – Opalenie Str. 66-67, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
130 Morzeszczyn – Gniew Str. 66-67, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
131 Smętowo – Starogard – Skarszewy Str. 66-67, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
132 Laskowice/Skórcz – Czersk Str. 66-67, Tab. 127, 129, 130, 131, 132
133 Tuchola – Koronowo Str. 68-69, Tab. 133, 134, 135, 136, 138
134 Simonsdorf – Tiegenhof Str. 68-69, Tab. 133, 134, 135, 136, 138
135 Puck – Krokowa Str. 68-69, Tab. 133, 134, 135, 136, 138
136 Gdynia/Danzig (Gdańsk) – Kartuzy Str. 68-69, Tab. 133, 134, 135, 136, 138
Str. 70-71, Tab. 136, 137, 139
137 Kartuzy – Kętrzyno Str. 70-71, Tab. 136, 137, 139
138 Wejherowo – Zamostne Str. 68-69, Tab. 133, 134, 135, 136, 138
139 Chojnice – Tczew – Mareinburg (Malbork) Str. 70-71, Tab. 136, 137, 139
Str. 72-73, Tab. 139, 140
140 Reda – Strzebielino – Gross Boschpol (Boże Pole) Str. 72-73, Tab. 139, 140
141 Gdynia – Somonino – Kościerzyna – Czersk/Bydgoszcz Str. 74-75, Tab. 141, 141a
141a Somonino – Kartuzy Str. 74-75, Tab. 141, 141a
142a Danzig (Gdańsk) – Praust (Pruszcz) Str. 76-77, Tab. 142a, 142b
142b Danzig (Gdańsk) – Zoppot (Sopoty) Str. 76-77, Tab. 142a, 142b
Str. 78-79, Tab. 142b, 142c
142c Danzig Hbf. (Gdańsk) – Neufahrwasser Str. 78-79, Tab. 142b, 142c
Str. 80-81, Tab. 142c, 143
143 Gdynia – Hel Str. 80-81, Tab. 142c, 143
Str. 82-83, Tab. 143
Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
171 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
172 Bydgoszcz – Smukała Str. 84-85, Tab. 143, 171, 172
173 Wierzchucin Król. – Wąwelno – Bydgoszcz Str. 86-87, Tab. 173, 173a, 175
173a Koronowo – Bydgoszcz Str. 86-87, Tab. 173, 173a, 175
175 Łobżenica – Witosław Str. 86-87, Tab. 173, 173a, 175
176 Łobżenica – Białośliwie Str. 88-89, Tab. 176, 176a, 177
176a Łobżenica – Nakło Str. 88-89, Tab. 176, 176a, 177
177 Sochaczew – Wyszogród/Piaski Str. 88-89, Tab. 176, 176a, 177
201 Warszawa – Kutno – Konin – Poznań Str. 92-93, Tab. 201
Str. 94-95, Tab. 201
202 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 96-97, Tab. 202, 203, 204
203 Sompolno – Koło Wąsk. Str. 96-97, Tab. 202, 203, 204
204 Łódź Kal. – Kutno Str. 96-97, Tab. 202, 203, 204
205 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Brześć Kujawski/Sompolno Str. 98-99, Tab. 205, 206
206 Poznań – Zbąszyń Str. 98-99, Tab. 205, 206
207 Nieszawa – Sompolno/Krośniewice Miasto Str. 100-101, Tab. 207, 208, 209, 210
208 Konin Wąsk. – Anastazewo/Sompolno Str. 100-101, Tab. 207, 208, 209, 210
209 Krośniewice – Ozorków Miasto Str. 100-101, Tab. 207, 208, 209, 210
210 Skierniewice – Łowicz Str. 100-101, Tab. 207, 208, 209, 210
211 Łowicz – Zielkowice Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
212 Mogilno – Barcin Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
213 Mogilno – Orchowo Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
214 Gniezno – Skoki Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
215 Gołańcz – Chodzież Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
216 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
217 Janowiec Wkp. – Skoki Str. 102-103, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217
218 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz/Trouń Str. 104-105, Tab. 218, 218a
Str. 106-107, Tab. 218, 218a
218a Poznań – Poznań Wschodni Str. 104-105, Tab. 218, 218a
Str. 106-107, Tab. 218, 218a
219 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 108-109, Tab. 219, 222
220 Inowrocław – Wągrowiec – Czarnków Str. 110-111, Tab. 220, 221, 223, 224
221 Szubin – Żnin Str. 110-111, Tab. 220, 221, 223, 224
222 Poznań – Drawski Młyn – Krzyż (Kreuz) Str. 108-109, Tab. 219, 222
223 Rokietnica – Pniewy – Międzychód Str. 110-111, Tab. 220, 221, 223, 224
224 Szamotuły – Sieraków – Międzychód Str. 110-111, Tab. 220, 221, 223, 224
225 Międzychód – Zbąszyń Str. 112-113, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
226 Gniezno – Kcynia – Nakło n|N. Str. 112-113, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
227 Drawski Młyn – Czarnków – Ujście Str. 112-113, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
228 Poznań – Rogoźno – Dziembówko Str. 112-113, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
229 Oborniki – Bąblin – Wronki Str. 112-113, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
230 Warszawa – Zielkowice – Łódź Kal. – Kalisz – Ostrów Wkp. Str. 114-115, Tab. 230
Str. 116-117, Tab. 230
231 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn Str. 118-119, Tab. 231, 231a, 233
231a Poznań – Luboń Str. 118-119, Tab. 231, 231a, 233
233 Wolsztyn – Kębłowo Str. 118-119, Tab. 231, 231a, 233
234 Leszno – Lasocice – Fraustadt Str. 120-121, Tab. 234, 235, 236, 237
235 Koźmin – Gostyń Str. 120-121, Tab. 234, 235, 236, 237
236 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 120-121, Tab. 234, 235, 236, 237
Str. 122-123, Tab. 236, 236a
236a Poznań – Ludwikowo Str. 122-123, Tab. 236, 236a
237 Gniezno – Jarocin Str. 120-121, Tab. 234, 235, 236, 237
238 Jarocin – Krotoszyn Str. 124-125, Tab. 238, 239, 240, 241, 242
239 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 124-125, Tab. 238, 239, 240, 241, 242
240 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 124-125, Tab. 238, 239, 240, 241, 242
241 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 124-125, Tab. 238, 239, 240, 241, 242
242 Kobylin/Pakosław – Rawicz Str. 124-125, Tab. 238, 239, 240, 241, 242
243 Poznań – Ostrów Wkp. – Herby Nowe – Katowice Str. 126-127, Tab. 243
Str. 128-129, Tab. 243
244 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
245 Kępno – Rychtal Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
246 Kępno – Gęsia Górka Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
247 Wieluń – Praszka Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
248 Herby Nowe – Karsznice – Inowrocław Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
Str. 132-133, Tab. 248, 249, 252
249 Ostrów Wkp. – Leszno Str. 132-133, Tab. 248, 249, 252
250 Kępno – Łęka Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
251 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 130-131, Tab. 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251
252 Krotoszyn – Zduny Str. 132-133, Tab. 248, 249, 252
271 Kościan – Jerka – Gostyń Str. 134-135, Tab. 271, 273, 274, 275
273 Krotoszyn – Pleszew Str. 134-135, Tab. 271, 273, 274, 275
274 Wielichowo – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 134-135, Tab. 271, 273, 274, 275
275 Kalisz – Żelazków – Turek Str. 134-135, Tab. 271, 273, 274, 275
276 Witaszyce – Sucha – Robaków/Komorze Str. 136-137, Tab. 276, 277, 278
277 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 136-137, Tab. 276, 277, 278
278 Środa Miasto – Kobylepole – Poznań Wschodni Str. 136-137, Tab. 276, 277, 278
279 Gniezno – Niechanowo (– Mielżyn) – Powidz – Anastazewo Str. 138-139, Tab. 279, 280, 281, 282
280 Września – Pyzdry Str. 138-139, Tab. 279, 280, 281, 282
281 Opalenica – Trzcianka – Lwówek Str. 138-139, Tab. 279, 280, 281, 282
282 Nowy Tomyśl – Trzcianka – Duszniki Str. 138-139, Tab. 279, 280, 281, 282
283 Żnin – Biskupin Wykopaliska – Szelejewo/Ośno Str. 140-141, Tab. 283; III okręg komunikacyjny (mapka)
301 Warszawa – Koluszki – Ząbkowice – Katowice Str. 142-143, Tab. 301
Str. 144-145, Tab. 301
Str. 146-147, Tab. 301
301a Katowice – Dziedzice – Zwardoń/Zebrzydowice Str. 148-149, Tab. 301a
Str. 150-151, Tab. 301a
Str. 152-153, Tab. 301a, 301b
301b Ząbkowice/Strzemieszyce Płn. – Katowice Str. 152-153, Tab. 301a, 301b
Str. 154-155, Tab. 301b
302 Katowice – Oświęcim Str. 156-157, Tab. 302, 303, 304
303 Sosnowiec Płn. – Kazimierz Str. 156-157, Tab. 302, 303, 304
304 Strzemieszyce Płn. – Maczki Str. 156-157, Tab. 302, 303, 304
305 Katowice – Kraków Str. 158-159, Tab. 305
Str. 160-161, Tab. 305
305a Ząbkowice – Kraków Str. 162-163, Tab. 305a, 307
307 Skawina – Oświęcim Str. 162-163, Tab. 305a, 307
310 Kraków – Mogiła/Kocmyrzów Str. 164-165, Tab. 310, 313
313 Katowice – Chorzów – (Beuthen O.S.)/Kalety – Lubliniec/Herby Nowe Str. 164-165, Tab. 310, 313
Str. 166-167, Tab. 313
Str. 168-169, Tab. 313
314 Katowice – Siemianowice Śl. – Chorzów – Beuthen O.S. Str. 170-171, Tab. 314, 315, 316
315 Tarnowskie Góry – Strzybnica Str. 170-171, Tab. 314, 315, 316
316 Częstochowa – (Lubliniec – Pawonków)/Herby Nowe Str. 170-171, Tab. 314, 315, 316
317 Katowice – Ruda Śl. – (Hindenburg) Str. 172-173, Tab. 317, 318, 318a
318 Chebzie – Kochłowice Str. 172-173, Tab. 317, 318, 318a
318a Orzegów – Chebzie dw. Górny Str. 172-173, Tab. 317, 318, 318a
319 Kalety – Strzebiń – Woźniki Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
320 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
321 Tarnowskie Góry – Rojca (Beuthen O.S.) Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
322 Gierałtowice – Orzesze Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
324 Katowice Lig. – Gierałtowice – Rybnik Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
324a Rybnik – Żory Str. 174-175, Tab. 319, 320, 321, 322, 324, 324a
325 Katowice – Orzesze – Rybnik – Sumina Str. 176-177, Tab. 325
325a Katowice Ligota – Podlesie – Tychy Str. 178-179, Tab. 325a, 326, 326a, 327, 328a
326 Rybnik – Wodzisław – Olza – Annaberg Str. 178-179, Tab. 325a, 326, 326a, 327, 328a
326a Olza – Brzezie n|O. Str. 178-179, Tab. 325a, 326, 326a, 327, 328a
327 (Jastrzębie Zdr.)/Moszczenica Śl. – Zebrzydowice – Cieszyn Str. 178-179, Tab. 325a, 326, 326a, 327, 328a
328a Wodzisław – Pawłowice śl. – Chybie Str. 178-179, Tab. 325a, 326, 326a, 327, 328a
328 Katowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław/Skoczów – Goleszów – Wisa Głębce Str. 180-181, Tab. 328
Str. 182-183, Tab. 328
329 Kraków – Dziedzice – Zebrzydowice Str. 184-185, Tab. 329
Str. 186-187, Tab. 329
331 Kraków – Zakopane Str. 188-189, Tab. 331
Str. 190-191, Tab. 331
332 Bielsko – Kalwaria Lanckorona Str. 192-193, Tab. 332
Str. 194-195, Tab. 332, 333
333 Bielsko (– Wisła Głębce) – Cieszyn – (Č. Těšín) Str. 194-195, Tab. 332, 333
Str. 196-197, Tab. 333, 334
334 Siersza Wodna – Sucha Str. 196-197, Tab. 333, 334
334a Bolęcin – Jaworzno Str. 198-199, Tab. 334a, 335, 336
335 Żywiec – Sucha Str. 198-199, Tab. 334a, 335, 336
336 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 198-199, Tab. 334a, 335, 336
337 Warszawa – Radom – Tunel – Kraków Str. 200-201, Tab. 337, 338, 338a
Str. 202-203, Tab. 337, 339
338 Bąkowiec – Kozienice Str. 200-201, Tab. 337, 338, 338a
338a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 200-201, Tab. 337, 338, 338a
339 Częstochowa – Kielce Str. 202-203, Tab. 337, 339
340 Jędrzejów – Szczucin Wąsk. Str. 204-205, Tab. 340, 341, 342, 343
341 Hajdaszek – Kazimierza W. Str. 204-205, Tab. 340, 341, 342, 343
342 Charsznica – Kocmyrzów Str. 204-205, Tab. 340, 341, 342, 343
343 Rogów Osob. Wąsk. – Biała Rawska Str. 204-205, Tab. 340, 341, 342, 343
344 Łódź – Koluszki Str. 206-207, Tab. 344
Str. 208-209, Tab. 344, 345
345 Dęblin – Radom Str. 208-209, Tab. 344, 345
346 Tunel – Strzemieszyce Półn. Str. 210-211, Tab. 346
347 Kraków – Lwów Str. 212-213, Tab. 347
Str. 214-215, Tab. 347, 347a
Str. 216-217, Tab. 347
Str. 218-219, Tab. 347
347a Podłęże – Niepołomice Str. 214-215, Tab. 347, 347a
348 Koluszki – Rozwadów Str. 220-221, Tab. 348
Str. 222-223, Tab. 348
349 Dębica – Sobów – Sandomierz/Rozwadów Str. 224-225, Tab. 349, 350, 351
350 Tarnów – Szczucin Str. 224-225, Tab. 349, 350, 351
351 Rzeszów – Jasło Str. 224-225, Tab. 349, 350, 351
352 (Kraków) – Tarnów – Orlov Pl. n. P/Krynica Str. 226-227, Tab. 352
Str. 228-229, Tab. 352
353 Chabówka – Nowy Sącz Str. 230-231, Tab. 353
354 Stróże – Nowy Zagórz Str. 232-233, Tab. 354, 355, 371
355 Zagórzany – Gorlice Str. 232-233, Tab. 354, 355, 371
356 Kraków – Wieliczka Str. 234-235, Tab. 356; IV okręg komunikacyjny (mapka)
371 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 232-233, Tab. 354, 355, 371
401 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Przemyśl – Lwów Str. 236-237, Tab. 401
Str. 238-239, Tab. 401, 401a
Str. 240-241, Tab. 401
Str. 242-243, Tab. 401, 402a
401a Lwów – Gródek Jagielloński Str. 238-239, Tab. 401, 401a
402a Lwów – Brzuchowice Str. 242-243, Tab. 401, 402a
402 Lwów – Rejowiec – Lublin Str. 244-245, Tab. 402
403 Przemyśl – Chyrów Str. 246-247, Tab. 403, 404, 405, 406
404 Lwów – Jaworów Str. 246-247, Tab. 403, 404, 405, 406
405 Nałęczów – Opole Str. 246-247, Tab. 403, 404, 405, 406
406 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 246-247, Tab. 403, 404, 405, 406
407 Lublin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 248-249, Tab. 407
Str. 250-251, Tab. 407
408 Lwów – Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów/Podwołoczyska Str. 252-253, Tab. 408
409 Lwów – Krasne – Zdołbunów Str. 254-255, Tab. 409
410 Lwów – Włodzimierz – Kowel Str. 256-257, Tab. 410, 411, 412
411 Jarosław – Rawa Ruska – Sokal Str. 256-257, Tab. 410, 411, 412
412 Zawada – Włodzimierz Str. 256-257, Tab. 410, 411, 412
413 Lwów – Łuck – Kiwerce Str. 258-259, Tab. 413
414 Jeziorany – Mizocz Str. 260-261, Tab. 414, 415, 416, 417, 418
415 Hrubieszów – Łaszczów – Wożuczyn/Uhnów Str. 260-261, Tab. 414, 415, 416, 417, 418
416 Dubno – Kamienica Woł. – Krzemieniec Str. 260-261, Tab. 414, 415, 416, 417, 418
417 Włodzimierz – Wojnica Str. 260-261, Tab. 414, 415, 416, 417, 418
418 Stanisławów – Worochta – Jasina Str. 260-261, Tab. 414, 415, 416, 417, 418
Str. 262-263, Tab. 418, 419
419 Lwów – Podhajce Str. 262-263, Tab. 418, 419
420 Stanisławów – Czortków – Tarnopol Str. 264-265, Tab. 420, 420a, 421, 422
420a Pałahicze – Tłumacz Str. 264-265, Tab. 420, 420a, 421, 422
421 Kołomyja – Stefanesti – Zaleszczyki Str. 264-265, Tab. 420, 420a, 421, 422
422 Kopczyńce – Husiatyn Str. 264-265, Tab. 420, 420a, 421, 422
423 Czortków – Zaleszczyki Str. 266-267, Tab. 423, 424, 425, 426
424 Kołomyja – Delatyn Str. 266-267, Tab. 423, 424, 425, 426
425 Chodorów – Tarnopol Str. 266-267, Tab. 423, 424, 425, 426
426 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 266-267, Tab. 423, 424, 425, 426
427 Wygnanka – Skała/Iwanie Puste Str. 268-269, Tab. 427, 428, 429
428 Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 268-269, Tab. 427, 428, 429
429 Stanisławów – Dolina – Wygoda/Stryj Str. 268-269, Tab. 427, 428, 429
431 Podwysokie – Halicz Str. 270-271, Tab. 431, 432, 433, 435, 436
432 Kołomyja – Słoboda Rung. Kopalnia Str. 270-271, Tab. 431, 432, 433, 435, 436
433 Stryj – Chodorów Str. 270-271, Tab. 431, 432, 433, 435, 436
434 Lwów – Śniatyń Załucze Str. 272-273, Tab. 434
Str. 274-275, Tab. 434
435 Nowy Zagórz – Łupków Str. 270-271, Tab. 431, 432, 433, 435, 436
436 Nowy Łupków – Cisna Str. 270-271, Tab. 431, 432, 433, 435, 436
437 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 276-277, Tab. 437
438 Lwów – Sambor – Sianki Str. 278-279, Tab. 438, 439
439 Drohobycz – Borysław Str. 278-279, Tab. 438, 439
440 Stryj – Nowy Zagórz Str. 280-281, Tab. 440
Str. 282-283, Tab. 440, 471
471 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 282-283, Tab. 440, 471
501 Warszawa – Białystok – Stołpce/Wilno Str. 286-287, Tab. 501
Str. 288-289, Tab. 501
Str. 290-291, Tab. 501
Str. 292-293, Tab. 501
501a Porzecze – Druskieniki Str. 294-295, Tab. 501a, 502, 504
502 Tłuszcz – Łomża/Białystok Str. 294-295, Tab. 501a, 502, 504
503 Siedlce – Ostrołęka Str. 296-297, Tab. 503, 505, 505a, 506, 508
504 Ostrołęka – Chorzele Str. 294-295, Tab. 501a, 502, 504
505 Brześć – Grajewo Str. 296-297, Tab. 503, 505, 505a, 506, 508
505a Białystok – Starosielce Str. 296-297, Tab. 503, 505, 505a, 506, 508
506 Grabowo Wąsk. – Myszyniec Str. 296-297, Tab. 503, 505, 505a, 506, 508
507 Landwarów – Zawiasy Str. 298-299, Tab. 507, 509, 510, 512
508 Łomża Wąsk./Kolno – Myszyniec Str. 296-297, Tab. 503, 505, 505a, 506, 508
509 Grodno – Suwałki – Raczki Str. 298-299, Tab. 507, 509, 510, 512
510 Suwałki – Trakiszki Str. 298-299, Tab. 507, 509, 510, 512
512 Warszawa – Siedlce – Brześć Str. 298-299, Tab. 507, 509, 510, 512
Str. 300-301, Tab. 512, 513, 514
513 Biała Podl. Wąsk. I – Janów Podlaski/Konstantynów Str. 300-301, Tab. 512, 513, 514
514 Siedlce – Lida Str. 300-301, Tab. 512, 513, 514
515 Brześć – Mikaszewicze Str. 302-303, Tab. 515, 516, 517, 518
516 Kowel – Sarny – Ostki Str. 302-303, Tab. 515, 516, 517, 518
517 Lublin – Łuków Str. 302-303, Tab. 515, 516, 517, 518
518 Bielsk Podl. – Białowieża Str. 302-303, Tab. 515, 516, 517, 518
519 Dąbrownica/Antonówka – Kuchocka Wola Str. 304-305, Tab. 519, 520, 521, 522, 523
520 Janów Pol. – Kamień Koszyrski Str. 304-305, Tab. 519, 520, 521, 522, 523
521 Grodno – Jeziory/Mosty Str. 304-305, Tab. 519, 520, 521, 522, 523
522 Brześć – Kowel Str. 304-305, Tab. 519, 520, 521, 522, 523
523 Łuków – Dęblin Str. 304-305, Tab. 519, 520, 521, 522, 523
524 Brześć – Chełm Str. 306-307, Tab. 524, 525, 526
525 Rokitno – Moczulanka Str. 306-307, Tab. 524, 525, 526
526 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 306-307, Tab. 524, 525, 526
527 Wilno – Baranowicze – Łuniniec – Równe Str. 308-309, Tab. 527
527a Kostopol – Janowa Dolina Str. 310-311, Tab. 527a, 528, 529, 530, 531
528 Nowo Święciany – Kobylnik – Narocz Str. 310-311, Tab. 527a, 528, 529, 530, 531
529 Iwacewicze/Janów Poleski – Św. Wola – Telechany Str. 310-311, Tab. 527a, 528, 529, 530, 531
530 Gawia – Iwie Str. 310-311, Tab. 527a, 528, 529, 530, 531
531 Dukszty – Druja Str. 310-311, Tab. 527a, 528, 529, 530, 531
532 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 312-313, Tab. 532, 533, 534, 535
533 Orańczyce – Prużana Str. 312-313, Tab. 532, 533, 534, 535
534 Wilno – Turmont – Zemgale Str. 312-313, Tab. 532, 533, 534, 535
534a Wilno – Nowowilejka Str. 314-315, Tab. 534a, 536, 537, 538
535 Wilno – Olechowicze Str. 312-313, Tab. 532, 533, 534, 535
536 Brześć – Baranowicze Str. 314-315, Tab. 534a, 536, 537, 538
537 Woropajewo – Druja Str. 314-315, Tab. 534a, 536, 537, 538
538 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 314-315, Tab. 534a, 536, 537, 538
539 Lida – Zahacie Str. 316-317, Tab. 539, 540
540 Nowojelnia – Nowogródek – Lubcz Str. 316-317, Tab. 539, 540

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1937/1938

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...