OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1948/1949

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1948/1949

Okres obowiązywania: pomiędzy 1948-10-03 a 1949-05-14

Uwagi:
Brak stron 606-607, 634-635, 638-639
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
11 Legnica – Rawicz – Poznań – Kutno – (Warszawa – Terespol)/Łódź Str. 68-69, Tab. 11
12 Warszawa – Lublin – Rejowiec – (Chełm – Dorohusk/Bug Włod.)/(Zawada – Zamość/Bełżec) Str. 70-71, Tab. 12, 13, 14
13 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Dębica/(Przeworsk – Przemyśl/Rzeszów) Str. 70-71, Tab. 12, 13, 14
14 Warszawa – Radom – Kraków – Zakopane/(Stróże – Krynica/Zagórz) Str. 70-71, Tab. 12, 13, 14
15 (Warszawa – Koluszki)/Łódź – Łódź/Częstochowa – Ząbkowice – (Trzebinia – Kraków/Zakopane)/(Katowice – Cieszyn/Gliwice) Str. 72-73, Tab. 15
16 Warszawa – Częstochowa – Wrocław – Lubsko Str. 80-81, Tab. 16, 18, 21, 22
17 Warszawa – Łódź – Wrocław (– Kudowa Zdr.) – Marciszów – Jelenia Góra/Karpacz Str. 74-75, Tab. 17
18 Łódź – Ostrów Wkp. – Żagań – Lubań Śl. Str. 80-81, Tab. 16, 18, 21, 22
19 Warszawa/Łódź – Kutno – Poznań (– Rzepin) – Szczec. Dąbie – Szczecin/Odra Port Str. 76-77, Tab. 19
20 Warszawa/Łódź – Bydgoszcz – Gdynia Słupsk – Ustka Str. 78-79, Tab. 20
21 Warszawa – Bydgoszcz – Grzmiąca – Kołobrzeg/Połczyn Zdrój Str. 80-81, Tab. 16, 18, 21, 22
22 Warszawa – Olsztyn – Tczew Str. 80-81, Tab. 16, 18, 21, 22
23 Warszawa – Małkinia – (Białystok – Suwałki)/(Ostrołęka – Łomża) Str. 82-83, Tab. 23, 24, 25
24 Białystok – Lublin – Kraków Str. 82-83, Tab. 23, 24, 25
25 Lublin – Skarżysko Kam. – (Łódź – Poznań)/(Wrocław – Międzylesie) Str. 82-83, Tab. 23, 24, 25
26 Lublin/Kraków – Katowice – Kłodzko – Jelenia Góra/Kudowa Zdrój Str. 84-85, Tab. 26
27 Przemyśl/Krynica – Kraków – Katowice – Wrocław – Poznań – Szczecin/Odra Port Str. 86-87, Tab. 27
28 Przemyśl/Krynica – Kraków – Łódź – Gdynia Str. 88-89, Tab. 28
29 Przemyśl/Krynica – Kraków – Łódź – Gdynia
29 Przemyśl/Rzeszów – Przeworsk – Rozwadów – Łódź – Gdynia Str. 90-91, Tab. 29, 31
30 Zakopane – Łódź/(Kraków – Katowice) – Gdynia/Łódź Str. 92-93, Tab. 30
31 Gdynia – Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 90-91, Tab. 29, 31
32 Odra Port/Szczecin – Stargard – Gdynia/Łódź – Olsztyn – Korsze/Ostrołęka – Białystok Str. 94-95, Tab. 32
33 Jelenia Góra – Nowy Zagórz Str. 96-97, Tab. 33
101 Warszawa – Siedlce – Terespol n. B. – (Brześć) Str. 100-101, Tab. 101
Str. 102-103, Tab. 101
102 Biała Podl Os. Wąsk. – Rozkosz – Janów Podl./Konstantynów Str. 104-105, Tab. 102, 103, 104, 105
103 Łuków – Dęblin Str. 104-105, Tab. 102, 103, 104, 105
104 Łuków – Lublin Str. 104-105, Tab. 102, 103, 104, 105
105 Warszawa Wsch. – Dęblin – Lublin – Chełm – Dorohusk Str. 104-105, Tab. 102, 103, 104, 105
Str. 106-107, Tab. 105, 106, 107, 108
106 Nałęczów – Opole Str. 106-107, Tab. 105, 106, 107, 108
107 Chełm – Bug Włodawski Str. 106-107, Tab. 105, 106, 107, 108
108 Rejowiec – Bełżec Str. 106-107, Tab. 105, 106, 107, 108
109 Zawada – Hrubieszów Str. 108-109, Tab. 109, 110, 111
110 Werbkowice W. – Gozdów (– Uhanie) – Dziekanów – Matcze/Strzyżów Str. 108-109, Tab. 109, 110, 111
111 Werbkowice W. – Łaszczów – Uhnów/Wożuczyn Str. 108-109, Tab. 109, 110, 111
112 Zwierzyniec W. – Biłgoraj Str. 110-111, Tab. 112, 114, 115, 116
113 Warszawa Gł. – Radom – Tunel – Kraków Gł. Str. 112-113, Tab. 113
Str. 114-115, Tab. 113
114 Dęblin – Radom Str. 110-111, Tab. 112, 114, 115, 116
115 Bąkowiec – Kozienice Str. 110-111, Tab. 112, 114, 115, 116
116 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 110-111, Tab. 112, 114, 115, 116
117 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 116-117, Tab. 117
118 Koluszki – Słotwiny – Tomaszów Maz. Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 118-119, Tab. 118, 119
Str. 120-121, Tab. 118, 121
119 Tomaszów Maz. – Radom Str. 118-119, Tab. 118, 119
120 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 122-123, Tab. 120, 122
121 Kielce – Częstochowa Str. 120-121, Tab. 118, 121
122 Tunel – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Szczakowa Str. 122-123, Tab. 120, 122
124 Kraków – Tarnów – Przeworsk – Przemyśl Str. 124-125, Tab. 124
Str. 126-127, Tab. 124
Str. 128-129, Tab. 124
125 Podłęże – Niepołomice Str. 130-131, Tab. 125, 126, 127
126 Tarnów – Szczucin Str. 130-131, Tab. 125, 126, 127
127 Tarnów – Stróże – Krynica/Orlov Pl. n. P. Str. 130-131, Tab. 125, 126, 127
128 Rzeszów – Jasło Str. 132-133, Tab. 128, 129, 130, 131
129 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 132-133, Tab. 128, 129, 130, 131
130 Jarosław – Werchrata Str. 132-133, Tab. 128, 129, 130, 131
131 Kraków Gł. – Trzebinia – Mysłowice – Katowice Str. 132-133, Tab. 128, 129, 130, 131
Str. 134-135, Tab. 131
132 Trzebinia – Dziedzice Str. 136-137, Tab. 132, 133
133 Siersza Wodna – Sucha Str. 136-137, Tab. 132, 133
Str. 138-139, Tab. 133, 134, 135
134 Szczakowa – Bolęcin Str. 138-139, Tab. 133, 134, 135
135 Skawina – Oświęcim Str. 138-139, Tab. 133, 134, 135
136 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 140-141, Tab. 136, 137, 138
137 Sucha – Żywiec Str. 140-141, Tab. 136, 137, 138
138 Kraków Gł. – Kocmyrzów/Mogiła Str. 140-141, Tab. 136, 137, 138
139 Kraków Gł. – Wieliczka Str. 142-143, Tab. 139
140 Kraków Gł. – Zakopane Str. 144-145, Tab. 140, 141
Str. 146-147, Tab. 140, 142
141 Chabówka – Nowy Sącz Str. 144-145, Tab. 140, 141
142 Nowy Targ – Podczerwone Str. 146-147, Tab. 140, 142
143 Stróże – Nowy Zagórz – Olszanica Str. 148-149, Tab. 143, 144, 145, 146, 147
144 Zagórzany – Gorlice Str. 148-149, Tab. 143, 144, 145, 146, 147
145 Nowy Zagórz – Łupków Str. 148-149, Tab. 143, 144, 145, 146, 147
146 Nowy Łupków – Cisna Str. 148-149, Tab. 143, 144, 145, 146, 147
147 Charsznica – Kazimierza Wielka Str. 148-149, Tab. 143, 144, 145, 146, 147
148 Jędrzejów Wąsk. – Szczucin Wąsk. Str. 150-151, Tab. 148, 149
149 Hajdaszek – Kocmyrzów Str. 150-151, Tab. 148, 149
201 Warszawa Główna – Koluszki – Ząbkowice – Katowice Str. 192-193, Tab. 201
Str. 194-195, Tab. 201
Str. 196-197, Tab. 201
Str. 198-199, Tab. 201
201a Zawiercie – Katowice Str. 200-201, Tab. 201a
201b Rogów – Biała Rawska Str. 202-203, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201c Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 202-203, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201d Katowice – Oświęcim Str. 202-203, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201e Ząbkowice – Szczakowa Str. 202-203, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201f Sosnowiec Płn. – Kazimierz – Strzemieszyce Płn. Str. 204-205, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201g Dąbrowa Górn. – Strzemieszyce Płn. Str. 204-205, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201h Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Szczakowa Str. 204-205, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201i Mysłowice – Katowice Str. 204-205, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
Str. 206-207, Tab. 201i, 202
202 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Dziedzice – Zwardoń Str. 206-207, Tab. 201i, 202
Str. 208-209, Tab. 202
Str. 210-211, Tab. 202
Str. 212-213, Tab. 202, 202a, 202b
202a Bielsko – Cieszyn (Cesky Tesin) Str. 212-213, Tab. 202, 202a, 202b
202b Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 212-213, Tab. 202, 202a, 202b
202c Dziedzice – Zebrzydowice Str. 214-215, Tab. 202c, 203
203 Katowice – Rzędówka – Rybnik – Racibórz Str. 214-215, Tab. 202c, 203
Str. 216-217, Tab. 203
Str. 218-219, Tab. 203
204 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 220-221, Tab. 204
204a Jastrzębie Zdrój – Moszczenica Śl. – Zebrzydowice – Cieszyn Str. 222-223, Tab. 204a, 204b
204b Sumina – Jejkowice – Rybnik – Pszczyna Str. 222-223, Tab. 204a, 204b
205 Makoszowy – Gierałtowice – Rybnik – Chałupki Str. 224-225, Tab. 205, 205a, 206
205a Olza – Brzezie n. Odrą/Kopalnia Anna Str. 224-225, Tab. 205, 205a, 206
206 Orzegów – Chebzie – Kochłowice Str. 224-225, Tab. 205, 205a, 206
207 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 226-227, Tab. 207, 208
208 Katowice – Chorzów Miasto/Siemianowice Śl. – Bytom/Brzeziny Śl. – Tarnowskie Góry – Lubliniec Str. 226-227, Tab. 207, 208
Str. 228-229, Tab. 208
Str. 230-231, Tab. 208, 208a, 208b
208a Ząbkowice – Brzeziny Śl. Str. 230-231, Tab. 208, 208a, 208b
208b Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 230-231, Tab. 208, 208a, 208b
209 Tarnowskie Góry – Herby Nowe Str. 232-233, Tab. 209, 209a, 210
209a Kalety – Woźniki Str. 232-233, Tab. 209, 209a, 210
210 Tarnowskie Góry – Wosowska – Opole Gł. Str. 232-233, Tab. 209, 209a, 210
211 Katowice – Kędzierzyn – Opole Gł. Str. 234-235, Tab. 211
211a Prudnik – Gogolin Str. 236-237, Tab. 211a, 211b, 212
211b Opole Gł. – Nysa Str. 236-237, Tab. 211a, 211b, 212
212 Kędzierzyn – Nysa Str. 236-237, Tab. 211a, 211b, 212
212a Nysa – Głuchołazy Zdrój – Pokrzywna/(Mikulovice) Str. 238-239, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213
212b Nowy Świętów – Sławniowice Str. 238-239, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213
212c Nysa – Biała Nyska Str. 238-239, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213
212d Nysa – Ścinawa Mała Str. 238-239, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213
213 Kędzierzyn – Chałupki Str. 238-239, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213
213a Racibórz – Baborów – Racławice Śl. Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
213b Racibórz – Krzanowice Płdn. – (Chuchelná) Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
213c Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
213d Kędzierzyn – Pliszcz Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
213e Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
214a Bytom – Gliwice Str. 240-241, Tab. 213a, 213b, 213c, 213d, 213e, 214a
214 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 242-243, Tab. 214, 214b, 214c
214b Gliwice – Pyskowice Str. 242-243, Tab. 214, 214b, 214c
214c Katowice Ligota – Gliwice Sośnica – Gliwice Str. 242-243, Tab. 214, 214b, 214c
214d Brynek – Mikulczyce – Bytom Str. 244-245, Tab. 214d, 214e, 215, 215a, 216
214e Gliwice Trynek – Rudy Str. 244-245, Tab. 214d, 214e, 215, 215a, 216
215 Kluczbork – Strzelce Op. – Kędzierzyn Str. 244-245, Tab. 214d, 214e, 215, 215a, 216
215a Wosowska – Dobrodzeń Str. 244-245, Tab. 214d, 214e, 215, 215a, 216
216 Kluczbork – Opole Gł. Str. 244-245, Tab. 214d, 214e, 215, 215a, 216
217 Częstochowa – Kluczbork Str. 246-247, Tab. 217
218 Lubliniec – Wosowska Str. 248-249, Tab. 218, 219
219 Olesno Śl. – Zawisna Str. 248-249, Tab. 218, 219
220 (Warszawa – Bednary)/Łowicz – Zielkowice – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. – Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Oleśnica – Wrocław Str. 250-251, Tab. 220
Str. 252-253, Tab. 220
Str. 254-255, Tab. 220
220a Kalisz – Turek Str. 256-257, Tab. 220a, 221
221 Łódź Kal./Fabr. – Koluszki – Słotwiny Str. 256-257, Tab. 220a, 221
Str. 258-259, Tab. 221
222 Łódź Kal. – Kutno Str. 260-261, Tab. 222, 222a
222a Łódź pl. Wolności – Ozorków Ł.W.E.K.D. Str. 260-261, Tab. 222, 222a
222b Łódź pl. Wolności – Zgierz – pl. Kilińskiego Str. 262-263, Tab. 222b
222c Łódź pl. Wolności – Aleksandrów Łódzki Str. 264-265, Tab. 222c, 222d
222d Łódź pl. Wolności – Konstantynów – Lutomiersk Str. 264-265, Tab. 222c, 222d
222e Łódź pl. Niepodległości – Pabianice Ł.W.E.K.D. Str. 266-267, Tab. 222e, 222f
222f Łódź pl. Niepodległości – Tuszyn Str. 266-267, Tab. 222e, 222f
223 Herby Nowe – Siemkowice – Inowrocław Str. 268-269, Tab. 223, 223a, 223b, 224a
223a Częstochowa – Siemkowice Str. 268-269, Tab. 223, 223a, 223b, 224a
223b Zduńska Wola – Karsznice Str. 268-269, Tab. 223, 223a, 223b, 224a
224a Wieluń Przeład. – Zawisna Wąsk. Str. 268-269, Tab. 223, 223a, 223b, 224a
224 Herby Nowe – Kępno Str. 270-271, Tab. 224, 225, 225a
225 Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp. Str. 270-271, Tab. 224, 225, 225a
225a Ostrzeszów – Namysłaki Str. 270-271, Tab. 224, 225, 225a
225b Ociąż – Kucharki Str. 272-273, Tab. 225b, 225c, 225d, 225e, 226
225c Kępno – Syców – Oleśnica Str. 272-273, Tab. 225b, 225c, 225d, 225e, 226
225d Namysłów – Kępno Str. 272-273, Tab. 225b, 225c, 225d, 225e, 226
225e Bukowa Śl. – Syców Str. 272-273, Tab. 225b, 225c, 225d, 225e, 226
226 Ostrów Wkp. – Grabowno Wielkie Str. 272-273, Tab. 225b, 225c, 225d, 225e, 226
227 Opole Gł. – Brzeg – Brochów – Wrocław Gł./Kotowice Wrocławskie Str. 274-275, Tab. 227
227a Oława – Boreczek Str. 276-277, Tab. 227a, 228, 229
228 Opole Gł. – Miłoszyce – Czernica Wrocł./Wrocław Nadodrze Str. 276-277, Tab. 227a, 228, 229
229 Kluczbork – Wrocław Gł. Str. 276-277, Tab. 227a, 228, 229
229a Wrocław Psie Pole – Wrocław Główny Str. 278-279, Tab. 229a, 229b, 229c, 229e
229b Jełowa – Namysłów Str. 278-279, Tab. 229a, 229b, 229c, 229e
229c Wrocław Nadodrze – Trzebnica Str. 278-279, Tab. 229a, 229b, 229c, 229e
229e Przedkowice – Żmigród Wąski Str. 278-279, Tab. 229a, 229b, 229c, 229e
229d Wrocław Wąski – Trzebnica Gaj – Milicz Wąski – Sulmierzyce Str. 280-281, Tab. 229d, 230, 230b
230 Wrocław Gł. – Kłodzko – Międzylesie Str. 280-281, Tab. 229d, 230, 230b
Str. 282-283, Tab. 230, 230a
230b Nysa – Grodków – Brzeg Str. 280-281, Tab. 229d, 230, 230b
230a Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 282-283, Tab. 230, 230a
Str. 284-285, Tab. 230a
230c Szydłów – Lipowa Śląska Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230d Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230e Grodków – Przeworno Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230f Brzeg – Strzelin – Łagiewniki Śl. Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230g Otmuchów – Dziewiętlice Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231a Kłodzko – Krosnowice – Stronie Śl. Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231b Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 286-287, Tab. 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój Str. 288-289, Tab. 231, 231c, 231d, 231e, 231f
231c Kondratowice – Ciepłowody – Ząbkowice Śl. Str. 288-289, Tab. 231, 231c, 231d, 231e, 231f
231d Ząbkowice Śl. – Srebrna Góra – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 288-289, Tab. 231, 231c, 231d, 231e, 231f
231e Bielawa Zach. – Dzierżoniów Śląski Str. 288-289, Tab. 231, 231c, 231d, 231e, 231f
231f Henryków – Ciepłowody Str. 288-289, Tab. 231, 231c, 231d, 231e, 231f
232 Wrocław Gł. – Kobierzyce – Świdnica – Kraszowice – Jugowice – Walim/Jedlina Zdrój Str. 290-291, Tab. 232, 232a
232a Kobierzyce – Łagiewniki – Piława Górna Str. 290-291, Tab. 232, 232a
233 Kłodzko – Wałbrzych Ogorzelec Str. 292-293, Tab. 233, 233a, 233b
233a Wolibórz – Ścinawka Średnia – Radków Str. 292-293, Tab. 233, 233a, 233b
233b Ścinawka Średnia – Tłumaczów Str. 292-293, Tab. 233, 233a, 233b
234 Wrocław Gł. – Jaworzyna Śląska – Marciszów – Jelenia Góra Str. 294-295, Tab. 234
Str. 296-297, Tab. 234
234a Jelenia Góra – Mysłakowice – Kamienna Góra – Marciszów Str. 298-299, Tab. 234a, 234b
234b Karpacz – Mysłakowice Str. 298-299, Tab. 234a, 234b
234c Szczawienko – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów – (Meziměstí Č. S. D.) Str. 300-301, Tab. 234c, 234d, 234e, 234f
234d Sędzisław – Kamienna Góra – Lubawka Str. 300-301, Tab. 234c, 234d, 234e, 234f
234e Kamienna Góra – Okrzeszyn Str. 300-301, Tab. 234c, 234d, 234e, 234f
234f Marciszów – Jerzmanice Zdrój Str. 300-301, Tab. 234c, 234d, 234e, 234f
235 Wrocław Gł. – Legnica – Żagań – Lubsko – Gubinek – (Guben) Str. 302-303, Tab. 235
Str. 304-305, Tab. 235, 235a, 235b
235a Marciszów – Rostoka – Strzegom – Malczyce – Wołów Str. 304-305, Tab. 235, 235a, 235b
235b Rostoka – Jawor – Malczyce Str. 304-305, Tab. 235, 235a, 235b
235c Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 306-307, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236a Złotoryja – Chojnów – Rokitki – Niegosławice Str. 306-307, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236 Legnica – Złotoryja – Jerzmanice Zdrój – Nowa Wieś Grodziska – Lwówek Śl. – Mirsk – Pobiedna Str. 306-307, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236b Mirsk – Świeradów Zdrój Str. 306-307, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236c Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec – Modła Str. 306-307, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
237 Jelenia Góra Zach. – Zgorzelec Ujazd Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237a Jelenia Góra Zach. – Tkacze Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237b Lubań Śl. – Leśna Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237c Mikułowa – Zawidów Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237d Lubań Śl. – Węgliniec Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237e Sieniawka – Bogatynia – Granica Państwa Str. 308-309, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
238 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Zebrzydowa – Żagań Str. 310-311, Tab. 238, 239, 239a, 239b
239 Miłkowice – Bolesławiec – Węgliniec – Ruszów/Gozdnica – Jasień Str. 310-311, Tab. 238, 239, 239a, 239b
Str. 312-313, Tab. 239, 239c, 240, 241, 241a
239b Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 310-311, Tab. 238, 239, 239a, 239b
239a Węgliniec – Czerwona Woda Str. 310-311, Tab. 238, 239, 239a, 239b
239c Węgliniec – Bielawa Dolna (Werkirch) Str. 312-313, Tab. 239, 239c, 240, 241, 241a
240 Żagań – Jankowa Żagańska – Przewóz – Sanice Str. 312-313, Tab. 239, 239c, 240, 241, 241a
241 Bieniów – Żary k. Żagania Str. 312-313, Tab. 239, 239c, 240, 241, 241a
241a Lubsko – Tuplice – Mużaków Wschód Str. 312-313, Tab. 239, 239c, 240, 241, 241a
242 Wrocław Gł. – Ścinawa – Głogów – Żagań – Tuplice – (Forst) Str. 314-315, Tab. 242, 243, 244
Str. 316-317, Tab. 242, 244a
Str. 318-319, Tab. 242, 244
243 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 314-315, Tab. 242, 243, 244
244 Legnica – Lubin Legnicki – Rudna Gwizdanów Str. 314-315, Tab. 242, 243, 244
Str. 318-319, Tab. 242, 244
244a Lubin Legnicki – Chocianów Str. 316-317, Tab. 242, 244a
245 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 320-321, Tab. 245
245a Żmigród – Wąsosz Str. 322-323, Tab. 245a, 245b, 246
245b Krzelów – Góra Śląska Str. 322-323, Tab. 245a, 245b, 246
246 Wrocław – Rawicz Str. 322-323, Tab. 245a, 245b, 246
301 Warszawa – Kutno – Poznań Str. 368-369, Tab. 301
Str. 370-371, Tab. 301
301a Skierniewice – Łowicz Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302a Cegielnia – Wilczyn Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302b Jabłonka Słup. – Anastazewo Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302c Koło Wąsk. – Sompolno Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302d Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
303a Smólsk – Sompolno Str. 372-373, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
303 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Brześć Kuj. Str. 374-375, Tab. 303, 303b, 303c, 303d
303c Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 374-375, Tab. 303, 303b, 303c, 303d
303b Krośniewice Miasto – Ozorków Centr. Str. 374-375, Tab. 303, 303b, 303c, 303d
303d Dobre – Krośniewice Miasto Str. 374-375, Tab. 303, 303b, 303c, 303d
303e Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 376-377, Tab. 303e, 304, 305
304 Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 376-377, Tab. 303e, 304, 305
305 Ostrów Wkp. – Jarocin – Poznań Str. 376-377, Tab. 303e, 304, 305
Str. 378-379, Tab. 305, 306, 307
306 Gniezno – Jarocin – Krotoszyn Str. 378-379, Tab. 305, 306, 307
307 Witaszyce – Sucha – Komorze/Trąbczyn/Zagórów Str. 378-379, Tab. 305, 306, 307
308 Krotoszyn – Pleszew – Broniszewice Str. 380-381, Tab. 308, 309, 310, 311
309 Poznań – Środa – Zaniemyśl Str. 380-381, Tab. 308, 309, 310, 311
310 Gostyń – Krobia – Miejska Górka – Pakosław Str. 380-381, Tab. 308, 309, 310, 311
311 Września – Pyzdry Str. 380-381, Tab. 308, 309, 310, 311
312 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 382-383, Tab. 312, 312a
312a Kobylin – Miejska Górka – Rawicz Str. 382-383, Tab. 312, 312a
313 Poznań – Leszno – Rawicz – (Wrocław) Str. 384-385, Tab. 313
313a Poznań – Luboń – Mosina/Osowa Góra Str. 386-387, Tab. 313a, 314, 315
314 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 386-387, Tab. 313a, 314, 315
315 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 386-387, Tab. 313a, 314, 315
315a Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 388-389, Tab. 315a, 316, 317, 318, 319a
316 Kościan – Gostyń Str. 388-389, Tab. 315a, 316, 317, 318, 319a
317 Bojanowo Góra Śl. – Odrzycko – (Głogów) Str. 388-389, Tab. 315a, 316, 317, 318, 319a
318 Rakoniewice – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 388-389, Tab. 315a, 316, 317, 318, 319a
319a Wolsztyn – Konotop – Nowa Sól Str. 388-389, Tab. 315a, 316, 317, 318, 319a
319 Poznań – Wolsztyn – Sulechów Str. 390-391, Tab. 319, 320
320 Zbąszynek – Wolsztyn – Leszno Str. 390-391, Tab. 319, 320
321 Opalenica – Kościan Str. 392-393, Tab. 321, 322, 323, 323a
322 Leszno/Głogów – Lipinka – Konotop – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 392-393, Tab. 321, 322, 323, 323a
323 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 392-393, Tab. 321, 322, 323, 323a
323a Zielona Góra – Szprotawa Str. 392-393, Tab. 321, 322, 323, 323a
323b Zielona Góra – Bieniów Str. 394-395, Tab. 323b, 324, 324a
324 Zbąszynek – Czerwieńsk – Gubin – (Guben) Str. 394-395, Tab. 323b, 324, 324a
324a Krosno Odrz. – Lubsko Str. 394-395, Tab. 323b, 324, 324a
325 Kostrzyn – Zielona Góra Gł. – Głogów Str. 396-397, Tab. 325
326 Poznań – Zbąszynek – Słubice – (Frankfurt n|O) Str. 398-399, Tab. 326, 326a, 326b
326a Rzepin – Cybinka Str. 398-399, Tab. 326, 326a, 326b
326b Międzyrzecz – Toporów Str. 398-399, Tab. 326, 326a, 326b
326c Zbąszynek – Międzychód Str. 400-401, Tab. 326c, 327, 327a
327 Krzyż – Międzyrzecz – Zbąszynek Str. 400-401, Tab. 326c, 327, 327a
327a Gorzów Wkp. – Rudnica – Sulęcin/Kostrzyn Str. 400-401, Tab. 326c, 327, 327a
328 Nowy Tomyśl – Duszniki Str. 402-403, Tab. 328, 328a, 329, 329a
328a Opalenica – Lwówek Str. 402-403, Tab. 328, 328a, 329, 329a
329 Szamotuły – Międzychód – Rzepin Str. 402-403, Tab. 328, 328a, 329, 329a
329a Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Wkp. Str. 402-403, Tab. 328, 328a, 329, 329a
330 Piła – Krzyż – Gorzów Wkp. – Kostrzyn Str. 404-405, Tab. 330, 331
331 Poznań – Rogoźno Wkp. – Piła Str. 404-405, Tab. 330, 331
331a Oborniki Wkp. – Wronki Str. 406-407, Tab. 331a, 331b, 332, 332a
331b Gołańcz – Chodzież Str. 406-407, Tab. 331a, 331b, 332, 332a
332 Inowrocław – Wągrowiec – Krzyż Str. 406-407, Tab. 331a, 331b, 332, 332a
Str. 408-409, Tab. 332, 332a, 333
332a Bzowo Goraj – Czarnków – Piła Str. 406-407, Tab. 331a, 331b, 332, 332a
Str. 408-409, Tab. 332, 332a, 333
333 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 408-409, Tab. 332, 332a, 333
333a Żnin – Szubin Str. 410-411, Tab. 333a, 334, 335
334 Żnin – Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 410-411, Tab. 333a, 334, 335
335 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Bydgoszcz/Toruń Str. 410-411, Tab. 333a, 334, 335
Str. 412-413, Tab. 335
335a Poznań Gł. – P. Wschód – P. Franowo – Poznań Gł. Str. 414-415, Tab. 335a
335b Mogilno – Orchowo Str. 416-417, Tab. 335b, 335c, 335d, 336, 337
335c Barcin – Mogilno Str. 416-417, Tab. 335b, 335c, 335d, 336, 337
335d Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 416-417, Tab. 335b, 335c, 335d, 336, 337
336 Gniezno – Janowiec Wkp – Nakło n|Not. Str. 416-417, Tab. 335b, 335c, 335d, 336, 337
336a Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 418-419, Tab. 336a, 337, 338
337 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Mierzewo/Anastazewo Str. 416-417, Tab. 335b, 335c, 335d, 336, 337
Str. 418-419, Tab. 336a, 337, 338
338 Poznań – Krzyż – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 418-419, Tab. 336a, 337, 338
Str. 420-421, Tab. 338
338a Stargard – Szczecin Gł. Str. 422-423, Tab. 338a
339 Szczecin Dąbie – Wysoka Kam. – Odra – Odra Port Str. 424-425, Tab. 339, 340, 341
340 Szczecin Główny/Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Police – Trzebież Szczec. Str. 424-425, Tab. 339, 340, 341
341 Wałcz – Krzyż Str. 424-425, Tab. 339, 340, 341
342 Wałcz – Złocieniec Str. 426-427, Tab. 342, 343, 344
343 Szczecin Gł. – Szczecin Gumieńce – Stobno – Grambow/Dobra Szczec. Str. 426-427, Tab. 342, 343, 344
344 Stargard – Pyrzyce – Chojna/(Myślibórz – Kostrzyn) Str. 426-427, Tab. 342, 343, 344
Str. 428-429, Tab. 344, 345
345 Piła – Wałcz – Kalisz Pomorski – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 428-429, Tab. 344, 345
Str. 430-431, Tab. 345, 346, 347, 347a
346 Szczecin Dąbie – Chwarstnica – Swobnica Str. 430-431, Tab. 345, 346, 347, 347a
347 Pyrzyce – Chwarstnica – Gryfino Str. 430-431, Tab. 345, 346, 347, 347a
347a Pyrzyce – Płońsko Str. 430-431, Tab. 345, 346, 347, 347a
348 Węgierce – Wałcz Str. 432-433, Tab. 348, 349, 349a, 350
349 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 432-433, Tab. 348, 349, 349a, 350
349a Choszczno – Lubiana Pyrzycka – Strzelce Kraińskie/Myślibórz Str. 432-433, Tab. 348, 349, 349a, 350
350 Kostrzyn – Gryfino – Szczecin Niebuszewo/Szczecin Gł. Str. 432-433, Tab. 348, 349, 349a, 350
351 Siekierki – Godków – Chojna Str. 434-435, Tab. 351, 352, 353, 353a, 354
352 Połczyn Zdrój – Złocieniec – Choszczno Str. 434-435, Tab. 351, 352, 353, 353a, 354
353 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 434-435, Tab. 351, 352, 353, 353a, 354
353a Słupsk – Budowo Str. 434-435, Tab. 351, 352, 353, 353a, 354
354 Goleniów – Maszewo Str. 434-435, Tab. 351, 352, 353, 353a, 354
355 Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 436-437, Tab. 355, 356
356 Słupsk – Ustka – Ustka Koszary Str. 436-437, Tab. 355, 356
357 Worowo – Płoty – Wysoka Kamieńska Str. 438-439, Tab. 357, 357a, 358, 359
357a Trzebiatów – Kamień Pom. – Wysoka Kam. Str. 438-439, Tab. 357, 357a, 358, 359
358 Trzebiatów – Płoty – Goleniów Str. 438-439, Tab. 357, 357a, 358, 359
359 Nowogard – Dobra Nowogardzka Str. 438-439, Tab. 357, 357a, 358, 359
360 Lębork – Słupsk – Białogard – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 440-441, Tab. 360
Str. 442-443, Tab. 360
361 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 444-445, Tab. 361, 362, 362a, 363
362 Koszalin – Kołobrzeg Str. 444-445, Tab. 361, 362, 362a, 363
362a Koszalin – Mielno Koszalińskie – Unieście Str. 444-445, Tab. 361, 362, 362a, 363
363 Chojnice – Szczecinek – Stargard Str. 444-445, Tab. 361, 362, 362a, 363
364 Piła – Szczecinek – Kołobrzeg Str. 446-447, Tab. 364, 365
365 Resko Płn. Wąsk./Łobez Wąsk. – Mieszewo – Stargard Wąsk. Str. 446-447, Tab. 364, 365
365a Drawsko Wąsk./Poźrzadło Dwór – Kozy Pom. – Stara Dąbrowa Str. 448-449, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
366 Gryfice Wąsk. – Golczewo Wąsk. (– Śniatowo) – Łoźnica Wąsk. – Stepnica Str. 448-449, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367 Gryfice Wąsk. – Niechorze – Trzebiatów Wąsk. Str. 448-449, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367a Trzebiatów Wąsk. – Tąpadły – Gryfice Wąsk. Str. 448-449, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367b Trzebiatów Wąsk. – Mrzeżyno Gryfickie Str. 448-449, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
368 Kołobrzeg Wąsk. – Skrzydłowo – Tąpadły/Resko Płn. Wąsk. Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
368a Gościno – Sławoborze Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
368b Gościno – Karlino Wąsk. Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369 Bobolice Wąsk. – Świelino – Koszalin Wąsk./Białogard Wąsk. Miasto Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369a Białogard Wąsk. – Rarwino Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369b Polanów Pom. Wąsk. – Manowo Str. 450-451, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
401 Kutno – Toruń – Bydgoszcz Gł. – Piła Str. 472-473, Tab. 401
Str. 474-475, Tab. 401, 402
402 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Gł. Str. 474-475, Tab. 401, 402
403 Bydgoszcz Gł. – Maksymilianowo – Kościerzyna – Gdynia Str. 476-477, Tab. 403, 404, 405
404 Tczew – Chojnice – Piła Str. 476-477, Tab. 403, 404, 405
405 Pszczółki – Kościerzyna Str. 476-477, Tab. 403, 404, 405
405a Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 478-479, Tab. 405a, 406, 407
406 Skórcz – Starogard – Skarszewy Str. 478-479, Tab. 405a, 406, 407
407 Aleksandrów Kuj. – Ciechocinek Str. 478-479, Tab. 405a, 406, 407
408 Inowrocław – Bydgoszcz Gł. – Gdańsk – Gdynia Str. 480-481, Tab. 408
Str. 482-483, Tab. 408, 409a
409a Bydgoszcz Gł. – Bydgoszcz Wschód Str. 482-483, Tab. 408, 409a
409 Gdynia – Lębork Str. 484-485, Tab. 409, 410
410 Reda – Puck – Hel Str. 484-485, Tab. 409, 410
411 Twarda Góra – Nowe Str. 486-487, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
412 Morzeszczyn – Gniew Str. 486-487, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
413 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 486-487, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
414 Warszawa – Działdowo Str. 486-487, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
Str. 488-489, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
415 Nasielsk – Toruń Mokre Str. 486-487, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
416 Płock – Brodnica Str. 488-489, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
417 Ciechanów Wąsk./Mława Wąsk. – Grudusk – Przasnysz Str. 488-489, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
418 Kutno – Płock Radz. Str. 488-489, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
419 Działdowo – Iława Gł. – Malbork – Tczew Str. 490-491, Tab. 419
420 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 488-489, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
421 Biskupiec Pom. Miasto – Kwidzyń Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
422 Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Iława Gł. Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
423 Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
424 Działdowo – Uzdowo Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
425 Mareza – Rostowo Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
426 Mareza – Gucz Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
426a Szymankowo – Nowy Staw Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
427 Iława Gł. – Toruń Gł. – Inowrocław Str. 494-495, Tab. 427
428 Toruń Północny – Czarnowo Str. 492-493, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
429 Chełmża – Mełno Str. 496-497, Tab. 429, 430, 431
430 Malbork – Elbląg – Frombork – Braniewo Str. 496-497, Tab. 429, 430, 431
431 Lisewo Wąsk. – Nowy Staw Wąsk./Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 496-497, Tab. 429, 430, 431
432 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 498-499, Tab. 432, 433, 434
433 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 498-499, Tab. 432, 433, 434
434 Gardeja – Łasin Str. 498-499, Tab. 432, 433, 434
435 Toruń Mokre – Grudziądz – Malbork Str. 500-501, Tab. 435, 436, 437
436 Toruń Mokre – Unisław Pom. – Chełmno – Kornatowo Str. 500-501, Tab. 435, 436, 437
437 Lisewo Wąsk. – Ostaszewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 500-501, Tab. 435, 436, 437
438 Malbork Wąsk. – Pogorzała Wieś – Lisewo Wąsk. Str. 502-503, Tab. 438, 439, 440, 441, 443
439 Malbork Wąsk. – Nowy Staw Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 502-503, Tab. 438, 439, 440, 441, 443
440 Myślice – Prabuty – Kwidzyń Str. 502-503, Tab. 438, 439, 440, 441, 443
441 Opalenie – Smętowo – Skórcz – Szlachta Str. 502-503, Tab. 438, 439, 440, 441, 443
442 Nakło nad Notecią – Kościerzyna Str. 504-505, Tab. 442, 444, 445
443 Białośliwie – Wysoka – Łobżenica Str. 502-503, Tab. 438, 439, 440, 441, 443
444 Łobżenica – Radzicz – Nakło Str. 504-505, Tab. 442, 444, 445
445 Białośliwie – Zakłady Przem. – Radzicz – Nakło Str. 504-505, Tab. 442, 444, 445
446 Łobżenica – Witosław Str. 506-507, Tab. 446, 447, 448, 449
447 Nakło – Kasprowo Str. 506-507, Tab. 446, 447, 448, 449
448 Koronowo W. – Morzewiec – Bydgoszcz W. Str. 506-507, Tab. 446, 447, 448, 449
449 Wierzchucin Król. – Łukowiec – Kasprowo – Morzewiec Str. 506-507, Tab. 446, 447, 448, 449
450 Wąwelno – Łukowiec Str. 508-509, Tab. 450, 451, 452
451 Świecie – Terespol Pom. – Złotów Str. 508-509, Tab. 450, 451, 452
452 Tuchola – Koronowo Str. 508-509, Tab. 450, 451, 452
453 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Wejherowo Str. 510-511, Tab. 453
Str. 512-513, Tab. 453
454 Pruszcz Gdański – Stara Piła – Lębork – Łeba Str. 514-515, Tab. 454, 455, 456, 457
455 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 514-515, Tab. 454, 455, 456, 457
456 Kokoszki – Osowa Str. 514-515, Tab. 454, 455, 456, 457
457 Somonino – Kartuzy Str. 514-515, Tab. 454, 455, 456, 457
458 Wejherowo – Garczegórze Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
459 Lipusz – Lębork Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
460 Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
461 Gielmice – Odrzygość – Gdańsk Wąsk. Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
462 Giemlice – Koszwały – Gdańsk Wąsk. Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
463 Rumia Zagórze – Gdynia Port Oksywie Str. 516-517, Tab. 458, 459, 460, 461, 462, 463
463a Nowy Dwór Gd. Wąsk. – Lipinka Gd. – Nowy Staw Wąsk. Str. 518-519, Tab. 463a, 463b
463b Nowy Dwór Gd. Wąsk. – Stegna Gd. Str. 518-519, Tab. 463a, 463b
501 Działdowo – Olsztyn Gł. – Elbląg Str. 538-539, Tab. 501; V okręg komunikacyjny (mapka)
Str. 540-541, Tab. 501, 501a, 502, 503
501a Nidzica – Wielbark Str. 540-541, Tab. 501, 501a, 502, 503
502 Iława Gł. – Olsztyn Gł. Str. 540-541, Tab. 501, 501a, 502, 503
503 Małdyty – Myślice – Malbork Str. 540-541, Tab. 501, 501a, 502, 503
504 Ostróda – Morąg Str. 542-543, Tab. 504, 505, 506, 507
505 Bogaczewo – Braniewo Str. 542-543, Tab. 504, 505, 506, 507
506 Olsztyn Gł. – Orneta – Braniewo Str. 542-543, Tab. 504, 505, 506, 507
507 Olsztyn – Ełk Str. 542-543, Tab. 504, 505, 506, 507
Str. 544-545, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
508 Korsze – Lidzbark Warm. Str. 544-545, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
509 Korsze – Skandawa Str. 544-545, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
510 Kętrzyn Wąsk. – Mrągowo Wąsk. Str. 544-545, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
511 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn Str. 544-545, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
512 Olsztyn Gł. – Białystok C. Str. 546-547, Tab. 512
512a (Osse) – Łapy – Białystok C. Str. 548-549, Tab. 512a, 513, 514, 515
513 Czerwonka – Orzysz – Ełk Str. 548-549, Tab. 512a, 513, 514, 515
514 Szczytno – Biskupiec – Czerwonka Str. 548-549, Tab. 512a, 513, 514, 515
515 Szczytno – Pisz – Ełk Str. 548-549, Tab. 512a, 513, 514, 515
516 Śniadowo – Łomża Str. 550-551, Tab. 516, 517, 517a, 518, 519
517 Białystok C. – Trakiszki Str. 550-551, Tab. 516, 517, 517a, 518, 519
517a Białystok C. – Starosielce Str. 550-551, Tab. 516, 517, 517a, 518, 519
517b Olecko – Gołdap Str. 552-553, Tab. 517b, 520, 521, 522, 523
518 Suwałki – Jastrzębna Str. 550-551, Tab. 516, 517, 517a, 518, 519
519 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki – Turowo Str. 550-551, Tab. 516, 517, 517a, 518, 519
520 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 552-553, Tab. 517b, 520, 521, 522, 523
521 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 552-553, Tab. 517b, 520, 521, 522, 523
522 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 552-553, Tab. 517b, 520, 521, 522, 523
523 Warszawa Wil. – Białystok C. – Kuźnica Biał. Str. 552-553, Tab. 517b, 520, 521, 522, 523
Str. 554-555, Tab. 523, 524, 525
524 Tłuszcz – Rybienko – Wyszków – Ostrołęka Str. 554-555, Tab. 523, 524, 525
525 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 554-555, Tab. 523, 524, 525
526 Czeremcha – Białystok C. Str. 556-557, Tab. 526, 527, 528, 529
527 Białystok C. – Krynki Str. 556-557, Tab. 526, 527, 528, 529
528 Siedlce – Czeremcha – Narewka Str. 556-557, Tab. 526, 527, 528, 529
529 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Str. 556-557, Tab. 526, 527, 528, 529
601 Warszawa – Mińsk Maz. Str. 574-575, Tab. 601; VI okręg komunikacyjny (mapka)
Str. 576-577, Tab. 601
602 Warszawa Wsch. – Otwock Str. 578-579, Tab. 602
603 Warszawa Gł. – Skierniewice Str. 580-581, Tab. 603
604 Warszawa Gł. – Warka Str. 582-583, Tab. 604, 605, 607
605 Warszawa – Legionowo – Tłuszcz/Nasielsk Str. 582-583, Tab. 604, 605, 607
Str. 584-585, Tab. 605, 606, 607
606 Warszawa Gł. – Łowicz Str. 584-585, Tab. 605, 606, 607
607 Warszawa Wil. – Tłuszcz Str. 582-583, Tab. 604, 605, 607
Str. 584-585, Tab. 605, 606, 607
608 Tłuszcz – Rybienko Str. 586-587, Tab. 608, 609
609 Sochaczew – Tułowice Sochaczewskie – Piaski Królewskie/Wyszogród Str. 586-587, Tab. 608, 609
610 Warszawa Most – Jabłonna Str. 588-589, Tab. 610, 610a
610a Warszawa Most – Karczew Str. 588-589, Tab. 610, 610a
611 Warszawa Stalowa – Radzymin Str. 590-591, Tab. 611, 612
612 Warszawa Płd. – Piaseczno Wąsk. Miasto – Grójec – Jasieniec WKD/Nowe Miasto n|Pilicą Str. 590-591, Tab. 611, 612
Str. 592-593, Tab. 612, 613
613 Warszawa Płd. – Piaseczno Wąsk. Miasto – Góra Kalwaria Str. 592-593, Tab. 612, 613
614 Warszawa Belweder – Konstancin – Iwiczna Str. 594-595, Tab. 614, 615
615 Warszawa Marszałkowska – Podkowa Leśna – Milanówek EKD/Grodzisk Maz. EKD Str. 594-595, Tab. 614, 615
Str. 596-597, Tab. 615
Str. 598-599, Tab. 615
Str. 600-601, Tab. 615, 616
616 Warszawa Marszałkowska – Włochy EKD Str. 600-601, Tab. 615, 616
Str. 602-603, Tab. 616

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1948/1949

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...