OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1959/1960

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1959/1960

Okres obowiązywania: pomiędzy 1959-10-04 a 1960-05-28

Uwagi:
Brak stron 44-45 i 291-542
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Siedlce (– Terespol) – Czeremcha – Białystok/Białowieża Pałac Str. 122-123, Tab. 1
2 Warszawa – Lublin – (Przeworsk – Przemyśl/Zagórz)/(Rejowiec (– Dorohusk) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec) Str. 124-125, Tab. 2
3 Warszawa – Skarżysko Kam. (– Rozwadów)/Częstochowa (– Łódź) – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 126-127, Tab. 3
Str. 128-129, Tab. 3
4 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedm. – Łódź Str. 130-131, Tab. 4
5 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Zebrzydowice/Wisła Uzdrowisko/Gliwice Str. 132-133, Tab. 5
Str. 134-135, Tab. 5
6 Warszawa/Łódź – Koluszki – Częstochowa – Wrocław – Szklarska Poręba Górna/Lubań Śl. Str. 136-137, Tab. 6, 7
7 Warszawa – Ostrów Wkp. (– Żagań) – Kłodzko – Stronie Śl./Kudowa Zdrój Str. 136-137, Tab. 6, 7
8 Warszawa – Łódź – Wrocław (– Szklarska Poręba Górna/Turoszów) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Międzylesie Str. 138-139, Tab. 8
9 Warszawa/Łódź – Poznań (– Legnica/Kunowice/Połczyn Zdrój/Zielona Góra) – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Gł. Str. 140-141, Tab. 9
Str. 142-143, Tab. 9
10 Warszawa/Łódź – Kutno – Toruń – Malbork – Tczew – Słupsk Str. 144-145, Tab. 10
11 Warszawa – Malbork (– Elbląg) – Gdynia (– Hel) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Kołobrzeg/Białogard Str. 146-147, Tab. 11
12 Warszawa/Łódź – Toruń (– Inowrocław) – Piła – Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 148-149, Tab. 12, 13
13 Warszawa – Olsztyn – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 148-149, Tab. 12, 13
14 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok (– Kuźnica Białostocka) – Ełk – Augustów/Mikołajki/Ruciane/Giżycko Str. 150-151, Tab. 14
15 Lublin – Radom – (Kielce (– Bytom – Gliwice) – Częstochowa – Jelenia Góra)/Łódź – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Gł. Str. 152-153, Tab. 15
16 Kraków/Bytom – Kamieniec Ząbk. – Kłodzko/Jaworzyna Śl. – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Legnica/Jelenia Góra/Zgorzelec Str. 154-155, Tab. 16, 17
17 Kraków – Gliwice – Kędzierzyn/Pyskowice (– Bytom) – Opole – Wrocław – Turoszów Str. 154-155, Tab. 16, 17
18 Przemyśl/Krynica – Tarnów – Kraków (– Zakopane) – Wrocław (– Kłodzko – Kudowa Zdr. /Międzylesie) – Rzepin/Poznań – Szczecin Dądbie – Świnoujście/Szczecin Gł. Str. 156-157, Tab. 18
Str. 158-159, Tab. 18
19 Krynica/Zakopane – Kraków – Katowice – Poznań/Karsznice (– Kielce) – Inowrocław – Olsztyn/Gdynia Str. 160-161, Tab. 19
Str. 162-163, Tab. 19
20 Łódź (– Brodnica/Toruń –) – Iława – Olsztyn (– Giżycko – Augustów) – Mikołajki/Ruciane – Ełk Str. 164-165, Tab. 20, 21, 22
21 Lublin – Tarnów (– Krynica) – Kraków – Zakopane Str. 164-165, Tab. 20, 21, 22
22 Łódź – Skarżysko Kam. – Rzeszów Str. 164-165, Tab. 20, 21, 22
23 Katowice/Wrocław Poznań – Szczecinek (– Połczyn Zdrój)/(Białogard – Kołobrzeg)) – Słupsk – Ustka Str. 166-167, Tab. 23, 24, 25
24 Bytom – Zakopane Str. 166-167, Tab. 23, 24, 25
25 Poznań – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 166-167, Tab. 23, 24, 25
26 Szczecin Gł./Świnoujście – Szczecin Dąbie – Koszalin (– Kołobrzeg) – Słupsk (– Ustka) – Reda – Hel/Gdynia Str. 168-169, Tab. 26, 27
27 Gdynia – Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 168-169, Tab. 26, 27
28 Gdynia – Korsze/Ostrołęka (– Lublin) – Białystok Str. 170-171, Tab. 28, 29
29 Białystok – Olsztyn – Toruń (–Szczecin) – Wrocław – Jelenia Góra Str. 170-171, Tab. 28, 29
100 (Warszawa –) Koluszki – Zawiercie (– Katowice) Str. 174-175, Tab. 100
Str. 176-177, Tab. 100
Str. 178-179, Tab. 100
Str. 180-181, Tab. 100
Str. 182-183, Tab. 100
Str. 184-185, Tab. 100
101 Piotrków Trybunalski Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 186-187, Tab. 101, 102
102 Łódź – Koluszki Str. 186-187, Tab. 101, 102
Str. 188-189, Tab. 102
Str. 190-191, Tab. 102, 102a
Str. 192-193, Tab. 102, 103
102a Koluszki – Budziszewice Łódzkie Str. 190-191, Tab. 102, 102a
103 Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 192-193, Tab. 102, 103
104 Zawiercie/Strzemieszyce Płn. – Katowice Str. 194-195, Tab. 104
Str. 196-197, Tab. 104
Str. 198-199, Tab. 104
105 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 200-201, Tab. 105, 106
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 200-201, Tab. 105, 106
107 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Str. 202-203, Tab. 107, 108
108 Tomaszów Mazowiecki – Radom Str. 202-203, Tab. 107, 108
109 Kielce – Częstochowa Str. 204-205, Tab. 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 206-207, Tab. 110
Str. 208-209, Tab. 110
Str. 210-211, Tab. 110
Str. 212-213, Tab. 110
111 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 214-215, Tab. 111, 113
113 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Płn. Str. 214-215, Tab. 111, 113
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – (Bogoria – Koprzywnica/Szczucin k|Tarnowa Wąsk.)/(Cudzynowice – Charsznica Wąsk./Kocmyrzów Wąsk.) Str. 216-217, Tab. 114
Str. 218-219, Tab. 114
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 220-221, Tab. 117, 118
Str. 222-223, Tab. 117
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 220-221, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka – Mościska II Str. 224-225, Tab. 120
Str. 226-227, Tab. 120
Str. 228-229, Tab. 120
Str. 230-231, Tab. 120
120a Przemyśl – Malhowice Str. 232-233, Tab. 120a, 121, 122, 123
121 Kraków – Wieliczka Str. 232-233, Tab. 120a, 121, 122, 123
122 Tarnów – Szczucin k. Tarnowa Str. 232-233, Tab. 120a, 121, 122, 123
123 Kraków – Kocmyrzów Str. 232-233, Tab. 120a, 121, 122, 123
124 (Kraków) – Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 236-237, Tab. 124, 126, 127, 128
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 234-235, Tab. 125
126 Podłęże – Niepołomice Str. 236-237, Tab. 124, 126, 127, 128
127 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 236-237, Tab. 124, 126, 127, 128
128 Jarosław – Bełżec Str. 236-237, Tab. 124, 126, 127, 128
130 Tarnów – Krynica Str. 238-239, Tab. 130
130a Muszyna – Leluchów Str. 242-243, Tab. 130a, 132, 133, 134
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 240-241, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 242-243, Tab. 130a, 132, 133, 134
133 Rzeszów – Jasło Str. 242-243, Tab. 130a, 132, 133, 134
134 Zagórz – Łupków Str. 242-243, Tab. 130a, 132, 133, 134
135 Kraków – Zakopane Str. 244-245, Tab. 135
Str. 246-247, Tab. 135
Str. 248-249, Tab. 135, 135a
Str. 250-251, Tab. 135
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 248-249, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 252-253, Tab. 136
137 Sucha – Żywiec Str. 254-255, Tab. 137, 138
138 Sucha – Szczakowa Str. 254-255, Tab. 137, 138
Str. 256-257, Tab. 138, 138a
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 256-257, Tab. 138, 138a
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 258-259, Tab. 139
140 Kraków – Mysłowice – (Katowice) Str. 260-261, Tab. 140
Str. 262-263, Tab. 140
141 Trzebinia – Oświęcim Str. 264-265, Tab. 141, 142
142 Skawina – Oświęcim Str. 264-265, Tab. 141, 142
143 Mysłowice – Katowice – Chorzów Batory Str. 266-267, Tab. 143
Str. 268-269, Tab. 143
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 270-271, Tab. 144
145 Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 272-273, Tab. 145
Str. 274-275, Tab. 145
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 276-277, Tab. 146
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 278-279, Tab. 147, 148
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 278-279, Tab. 147, 148
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 280-281, Tab. 149
Str. 282-283, Tab. 149
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Dziedzice – Zwardoń Str. 284-285, Tab. 150
Str. 286-287, Tab. 150
Str. 288-289, Tab. 150
Str. 290, 543, Tab. 150, 398, 399
398 Żnin Wąsk. – Biskupin Odcinek – Szelejewo Wąsk./Ośno Wąsk. Str. 290, 543, Tab. 150, 398, 399
399 Żnin – Szubin Str. 290, 543, Tab. 150, 398, 399
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 546-547, Tab. 400
Str. 548-549, Tab. 400
Str. 550-551, Tab. 400
Str. 552-553, Tab. 400
405 (Poznań) – Mogilno – Inowrocław – Toruń – Iława Str. 554-555, Tab. 405
Str. 556-557, Tab. 405
406 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 558-559, Tab. 406, 407, 408
407 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 558-559, Tab. 406, 407, 408
408 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 558-559, Tab. 406, 407, 408
Str. 560-561, Tab. 408, 410, 411
410 (Warszawa –) Nasielsk – Toruń Wschodni Str. 560-561, Tab. 408, 410, 411
411 Toruń Wsch. – Czarnowo k. Torunia Str. 560-561, Tab. 408, 410, 411
412 (Toruń Gł.) – Toruń Wsch. – Chełmno Str. 562-563, Tab. 412, 413, 414, 416
413 Kornatowo – Chełmno Str. 562-563, Tab. 412, 413, 414, 416
414 Chełmża – Mełno Str. 562-563, Tab. 412, 413, 414, 416
415 Toruń Wschodni – Grudziądz – Malbork Str. 564-565, Tab. 415
416 Gardeja – Łasin Str. 562-563, Tab. 412, 413, 414, 416
417 Prabuty – Kwidzyn Str. 566-567, Tab. 417, 418, 419, 420
418 Jabłonowo Pomorskie – Prabuty Str. 566-567, Tab. 417, 418, 419, 420
419 Kisielice – Biskupiec Pomorski Miasto Str. 566-567, Tab. 417, 418, 419, 420
420 (Warszawa/Łódź) – Kutno – Toruń – (Gdynia) Str. 566-567, Tab. 417, 418, 419, 420
Str. 568-569, Tab. 420, 421, 422
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 568-569, Tab. 420, 421, 422
422 Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 568-569, Tab. 420, 421, 422
423 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 570-571, Tab. 423
Str. 572-573, Tab. 423
424 Nakło n|Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 574-575, Tab. 424, 425
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła – (Kołobrzeg) Str. 574-575, Tab. 424, 425
Str. 576-577, Tab. 425
Str. 578-579, Tab. 425, 426
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 578-579, Tab. 425, 426
Str. 580-581, Tab. 426, 427, 428
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 580-581, Tab. 426, 427, 428
428 Twarda Góra – Nowe Str. 580-581, Tab. 426, 427, 428
430 (Poznań) – Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew – (Gdynia) Str. 582-583, Tab. 430
Str. 584-585, Tab. 430
Str. 586-587, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 588-589, Tab. 431
Str. 590-591, Tab. 431, 432, 433
432 Skórcz – Starogard Gdański – Skarszewy Str. 590-591, Tab. 431, 432, 433
433 Opalenie Tczewskie – Smętowo – Szlachta Str. 590-591, Tab. 431, 432, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 592-593, Tab. 434, 435, 436
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 592-593, Tab. 434, 435, 436
436 Świecie n. Wisłą – Terespol Pomorski – Złotów Str. 592-593, Tab. 434, 435, 436
Str. 594-595, Tab. 436, 437, 439
437 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 594-595, Tab. 436, 437, 439
438 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 596-597, Tab. 438, 440
439 Somonino – Kartuzy Str. 594-595, Tab. 436, 437, 439
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 596-597, Tab. 438, 440
Str. 598-599, Tab. 440, 441
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 598-599, Tab. 440, 441
Str. 600-601, Tab. 441, 442
442 Wejherowo – Garczegorze – Lębork Str. 600-601, Tab. 441, 442
443 Lębork – Maszewo Lęboskie Str. 602-603, Tab. 443, 444, 445
444 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 602-603, Tab. 443, 444, 445
445 Reda – Puck – Hel Str. 602-603, Tab. 443, 444, 445
450 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Lębork – (Szczecin) Str. 604-605, Tab. 450
Str. 606-607, Tab. 450
Str. 608-609, Tab. 450
Str. 610-611, Tab. 450
Str. 612-613, Tab. 450
Str. 614-615, Tab. 450
Str. 616-617, Tab. 450
Str. 618-619, Tab. 450
451 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 620-621, Tab. 451, 452
452 Gdańsk Gł. – Wejherowo Str. 620-621, Tab. 451, 452
Str. 622-623, Tab. 452
Str. 624-625, Tab. 452
Str. 626-627, Tab. 452
Str. 628-629, Tab. 452
Str. 630-631, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 632-633, Tab. 453, 460
460 Kutno – Płock – Brodnica Str. 632-633, Tab. 453, 460
461 Brodnica – Iława Str. 634-635, Tab. 461, 462, 463, 465
462 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 634-635, Tab. 461, 462, 463, 465
463 Szymankowo – Nowy Dwór Gd. Str. 634-635, Tab. 461, 462, 463, 465
464 Działdowo – Uzdowo Str. 636-637, Tab. 464, 465, 466, 467
465 Malbork – Braniewo Str. 634-635, Tab. 461, 462, 463, 465
Str. 636-637, Tab. 464, 465, 466, 467
466 Małdyty – Malbork Str. 636-637, Tab. 464, 465, 466, 467
467 Elbląg – Tolmicko – Braniewo Str. 636-637, Tab. 464, 465, 466, 467
468 Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 638-639, Tab. 468, 469
469 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Zamość Maz. Str. 638-639, Tab. 468, 469
470 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 640-641, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
471 Malbork Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 640-641, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
472 Malbork Kałdowo Wąsk. – Lisewo Wąsk. Str. 640-641, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
473 Gdańsk Wąsk. – Sztutowo – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 642-643, Tab. 473
474 Koszwały – Przejazdowo Str. 640-641, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
475 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 640-641, Tab. 470, 471, 472, 474, 475
476 Mareza – Gurcz Str. 644-645, Tab. 476, 477, 478
477 Mareza – Rusinowo Wąsk. Str. 644-645, Tab. 476, 477, 478
478 Nakło n. Not. Wąsk./Wysoka Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 644-645, Tab. 476, 477, 478
479 Morzewiec/Wąwelno – Łukówiec – Wierzchucin Król. Str. 646-647, Tab. 479, 480
480 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 646-647, Tab. 479, 480
481 Witosław Wąsk. – Łobżenica – Czajcze Str. 648-649, Tab. 481, 482; V okręg komunikacyjny (mapka)
482 Kasprowo – Nakło n. Not. Wąsk. Str. 648-649, Tab. 481, 482; V okręg komunikacyjny (mapka)
500 (Warszawa) – Działdowo – Olsztyn – Bogaczewo – (Elbląg) Str. 650-651, Tab. 500
Str. 652-653, Tab. 500, 501, 502, 503
501 Nidzica – Wielbark Str. 652-653, Tab. 500, 501, 502, 503
502 Ostróda – Morąg Str. 652-653, Tab. 500, 501, 502, 503
503 (Olsztyn) – Gutkowo – Braniewo Str. 652-653, Tab. 500, 501, 502, 503
510 (Poznań) – Iława – Olsztyn Str. 654-655, Tab. 510
511 Korsze – Bartoszyce – Głomno/Lidzbark Warmiński Str. 656-657, Tab. 511, 512, 513, 514
512 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 656-657, Tab. 511, 512, 513, 514
Str. 658-659, Tab. 512, 515
513 Korsze – Skandawa Str. 656-657, Tab. 511, 512, 513, 514
514 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 656-657, Tab. 511, 512, 513, 514
515 Olsztyn – Korsze – Ełk Str. 658-659, Tab. 512, 515
Str. 660-661, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515a Sątopy Samulewo – Reszel Str. 660-661, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515b Giżycko – Kruklanki Str. 660-661, Tab. 515, 515a, 515b, 516
516 (Olsztyn) – Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 660-661, Tab. 515, 515a, 515b, 516
517 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 662-663, Tab. 517, 518, 519, 520a
518 (Olsztyn) – Szczytno – Pisz – Ełk Str. 662-663, Tab. 517, 518, 519, 520a
519 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 662-663, Tab. 517, 518, 519, 520a
520a Czerwony Bór – Zambrów Str. 662-663, Tab. 517, 518, 519, 520a
520 Olsztyn – Łapy – (Białystok) Str. 664-665, Tab. 520
Str. 666-667, Tab. 520, 521, 523
521 Białystok – Kuźnica Białostocka – Grodno Str. 666-667, Tab. 520, 521, 523
522 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 668-669, Tab. 522, 524, 530
523 (Myszyniec) – Dęby – Łomża Wąsk. Str. 666-667, Tab. 520, 521, 523
524 Śniadowo – Łomża Str. 668-669, Tab. 522, 524, 530
530 (Warszawa) – Małkinia – Białystok Str. 668-669, Tab. 522, 524, 530
Str. 670-671, Tab. 530
Str. 672-673, Tab. 530, 531
531 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 672-673, Tab. 530, 531
532 Wyszków – Ostrołęka Str. 674-675, Tab. 532, 533, 534, 536
533 Białystok – Krynki Białostockie Str. 674-675, Tab. 532, 533, 534, 536
534 Olecko – Gołdap Str. 674-675, Tab. 532, 533, 534, 536
535 Białystok – Trakiszki Str. 676-677, Tab. 535
536 Suwaki – Kamienna Nowa Str. 674-675, Tab. 532, 533, 534, 536
538 Siedlce – Czeremcha – Cisówka Str. 678-679, Tab. 538
539 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 680-681, Tab. 539, 540
540 (Warszawa) – Siedlce – Terespol – Brest Str. 680-681, Tab. 539, 540
Str. 682-683, Tab. 540
Str. 684-685, Tab. 540, 542
542 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 684-685, Tab. 540, 542
543 Czeremcha – Białystok Str. 686-687, Tab. 543, 544
544 Biała Podl. – Rozkosz (– Konstantynów) – Rokitno Podlaskie – Cieleśnica/Janów Podlaski Str. 686-687, Tab. 543, 544
545 Dęblin – Radom Str. 688-689, Tab. 545, 546, 548
546 Bąkowiec – Kozienice Str. 688-689, Tab. 545, 546, 548
547 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 690-691, Tab. 547, 549
548 Łuków – Dęblin Str. 688-689, Tab. 545, 546, 548
549 Nałęczów Wąsk. – Karczmiska – Wilków Wąsk./(Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk.) Str. 690-691, Tab. 547, 549
550 (Warszawa) – Pilawa – Lublin – Dorohusk – Jagodin Str. 692-693, Tab. 550
Str. 694-695, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 696-697, Tab. 551, 552, 553
552 Chełm – Włodawa Str. 696-697, Tab. 551, 552, 553
553 Rejowiec – Bełżec Str. 696-697, Tab. 551, 552, 553
554 Zawada – Hrubieszów Str. 698-699, Tab. 554, 555
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 698-699, Tab. 554, 555
Str. 700-701, Tab. 555, 556, 557
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 700-701, Tab. 555, 556, 557
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków/Wożuczyn Str. 700-701, Tab. 555, 556, 557
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Str. 702-703, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
559 Gozdów – Uchanie Str. 702-703, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. Str. 704-705, Tab. 600
Str. 706-707, Tab. 600
Str. 708-709, Tab. 600
Str. 710-711, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 712-713, Tab. 601
Str. 714-715, Tab. 601
Str. 716-717, Tab. 601
Str. 718-719, Tab. 601
Str. 720-721, Tab. 601
Str. 722-723, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Str. 724-725, Tab. 602, 603, 604
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 724-725, Tab. 602, 603, 604
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 724-725, Tab. 602, 603, 604
605 Warszawa – Warka Str. 726-727, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Łowicz Str. 726-727, Tab. 605, 606
Str. 728-729, Tab. 606
Str. 730-731, Tab. 606
Str. 732-733, Tab. 606
Str. 734-735, Tab. 606, 607
607 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochacz. – Wyszogród/Piaski Król. Str. 734-735, Tab. 606, 607
608 Warszawa – Nasielsk Str. 736-737, Tab. 608
608a Legionowo – Wieliszew – Zegrze/Tłuszcz Str. 738-739, Tab. 608a, 609
609 Nasielsk – Pułtusk Str. 738-739, Tab. 608a, 609
610 Warszawa – Małkinia Str. 740-741, Tab. 610
Str. 742-743, Tab. 610
Str. 744-745, Tab. 610
Str. 746-747, Tab. 610
Str. 748-749, Tab. 610
611 Tłuszcz – Rybienko Str. 750-751, Tab. 611, 613
613 Warszawa – Siedlce Str. 750-751, Tab. 611, 613
Str. 752-753, Tab. 613
Str. 754-755, Tab. 613
Str. 756-757, Tab. 613
Str. 758-759, Tab. 613
Str. 760-761, Tab. 613, 614
614 Warszawa – Pilawa Str. 760-761, Tab. 613, 614
Str. 762-763, Tab. 614
Str. 764-765, Tab. 614
Str. 766-767, Tab. 614
Str. 768-769, Tab. 614, 615
615 Warszawa Chałubińskiego – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 768-769, Tab. 614, 615
Str. 770-771, Tab. 615
Str. 772-773, Tab. 615
Str. 774-775, Tab. 615
Str. 776-777, Tab. 615
Str. 778-779, Tab. 615, 616
616 Warszawa Chałubińskiego – Warszawa Włochy WKD Str. 778-779, Tab. 615, 616
Str. 780-781, Tab. 616, 617
617 Warszawa Wilanów – Iwiczna Str. 780-781, Tab. 616, 617
618 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria/Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n. Pilicą Str. 782-783, Tab. 618
Str. 784-785, Tab. 618
619 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 786-787, Tab. 619, 620
620 Otwock Wąsk. – Karczew Str. 786-787, Tab. 619, 620

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1959/1960

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...