OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Nowe Warpno Żalno

Ostatnia zmiana: 2022-05-01

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 785
powiększ
Autor: Maciej Kiciński
data: 2008-03;
W tym miejscu znajdował się tymczasowy końcowy przystanek dla linii kolejowej do Nowego Warpna. Widok w kierunku Karszna.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 769
powiększ
Autor: Maciej Kiciński
data: 2008-03;
W tym miejscu znajdował się tymczasowy końcowy przystanek dla linii kolejowej do Nowego Warpna. Widok w kierunku Nowego Warpna, nasyp biegnie dalej w głąb dokładnie na środku zdjęcia.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Nowe Warpno Żalno

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...