OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Wola Michowa

Ostatnia zmiana: 2021-04-04

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 602
powiększ
Autor: Wojciech Gross
data: 2005-07-23;
Bieszczadzka Kolej Leśna dojeżdża do stacji Wola Michowa o godzinie 14:25. Dwadzieścia minut trwa odwrócenie lokomotywy. W tym czasie wszyscy wychodzą na spacer po stacji, na grilla albo kupić miód. Widoczny na zdjęciu budynek jest pusty, nie ma tam kasy ani WC. Po dwudziestu minutach turyści wsiadają z powrotem do wagoników. Miejscowi nie jeżdżą BKL.
Tagi: budynki dworcowe, perony/rampy/place/zadaszenia
Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 677
powiększ
Autor: Wojciech Gross
data: 2005-07-23;
Pięć minut przed przyjazdem pociągu. Na stację Wola Michowa Bieszczadzka Kolejka Leśna dojeżdża tylko w weekendy. Kilkanaście minut wcześniej ustawiają się tam sprzedawcy kiełbasy z grilla i miodu.
Tagi: budynki dworcowe, tablice informacyjne/plakaty/ogłoszenia

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Wola Michowa

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...