OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rymań. Wieża wodna

Ostatnia zmiana: 2021-06-03

Wieża wodna

Legenda (Wygenerowano dnia: 2021-06-14) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2021-06-01)

Należy do:

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 Piotr Budzyński (2020-02-28 23:03:54)
    Niestety znajduje się tutaj błąd, ponieważ budynek widoczny na zdjęciu był budynkiem stacji, a ten "klocek" - mały budyneczek po środku zdjęcia służył do ważenia, w środku znajdowała się waga! Wieża wodna wąskotorówki jest nie widoczna na zdjęciu, znajdowała się ona 50m za jadącym pociągiem. Mieszkam 30m od miejsca gdzie była wieża wodna. Opis się zgadza ale zdjęcie umieszczono stacji, nie wieży wodnej.
  • #2 (odp. na #1) Marek Potocki (2020-02-29 08:13:49)
    A mogę poprosić o informację o które konkretnie zdjęcie chodzi? Komentarz trafił pod cała stację/galerię, a nie konkretny kadr :(

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Rymań

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...