OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Janowiec Wielkopolski

Ostatnia zmiana: 2019-01-26

<== | Galeria | ==>
Data: 2011-09-11
Autor: Dawid Kucinski
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2017-11-03

Galeria użytkownika

Janowiec Wielkopolski - Stacja PKP. Inne ujęcie dworca i otaczających go budynków stacyjnych. Nie wiem jak aktualnie wygląda kondycja tej stacji, ale tego dnia poza zarośniętymi torami i peronami wszystko zdawało się być schludne i zadbane. Bez walających się wszędzie śmieci, strzykawek, czy graffiti wielkości całego budynku. Klimatyczne anteny na dachach.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki dworcowe; budynki towarzyszące (inne); perony/rampy/place/zadaszenia; infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne; budynki do obsługi taboru; sygnalizacja/słupki/znaki itp.; ciekawostki; budynki związane z prowadzeniem ruchu.

Zaproponuj tagi

Podobiekty: .

Dodaj podobiekty
Odsłon : 231

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Pisanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Komentarze:

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku |Napisz email do redakcji |

Stacja kolejowa Janowiec Wielkopolski

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...