OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Husynne

Ostatnia zmiana: 2020-10-31

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 153
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-08-11;
Miejsce, gdzie znajdował się przystanek Husynne, peron (a raczej miejsce do wsiadania dla pasażerów) znajdował się z prawej strony nieistniejącego obecnie toru. Widok w kierunku wschodnim (Strzyżów).
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 115
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-08-11;
Miejsce, gdzie znajdował się przystanek Husynne, peron (a raczej miejsce do wsiadania dla pasażerów) znajdował się z lewej strony nieistniejącego obecnie toru. W lewo prowadzi droga dojazdowa do wsi. Widok w kierunku zachodnim (Hrubieszów Wąskotorowy).
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 140
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2019-08-11;
Panorama pozostałości po przystanku Husynne (znajdował się w miejscu poziomej drogi gruntowej). Daleko w tle wieś o tej samej nazwie, do której prowadzi droga gruntowa. Widok w kierunku południowym; w lewo Strzyżów, w prawo Hrubieszów Wąskotorowy.
Tagi: panoramy/widoki ogólne, pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Husynne

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...