OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Gogolin

Ostatnia zmiana: 2021-01-15

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-08-29
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-09-22

Galeria użytkownika wasiukibic

Widok na remontowaną stację w Gogolinie od strony wjazdów z Opola i (niegdyś) z Krapkowic. W tle perony, z lewej pozostałości stacji towarowej. Widok w kierunku południowym. Jakoś w zasięgu wzroku, pomiędzy miejscem zrobienia fotki a peronami, w perspektywie kilku lat, ma przebiegać długo wyczekiwany wiadukt drogowy. Jeszcze z 10-15 lat temu, plac z pryzmami tłucznia, piachu, sztaplami podkładów itp. byłby prawdziwym rajem dla miejscowych dzieciaków, placem zabaw, miejscem spotkań, etc. Obecnie próżno szukać tam kogokolwiek. #gimbynieznajo

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budowy/remonty/rozbiórki; infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 194
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 lol (2021-01-13 10:56:14)
    EE tam źle prawisz - przecież z komórką można stać wszędzie, nawet na takich placach ;)
  • #2 ROPA Poznań (2021-01-13 17:26:15)
    Przejeżdżałem nie raz ta trasą. Zawsze kojarzy mi się ze słowami piosenki Zespołu Śląsk - "...poszła Karolinka do Gogolina".

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Gogolin

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...