OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Prudnik

Ostatnia zmiana: 2021-07-19

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-03-28
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-03-30

Galeria użytkownika wasiukibic

Lokomotywy manewrowe na bocznicy elewatora: z przodu LS60, z tyłu 409Da. Widok w kierunku zachodnim.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne; tabor.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 372
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Damian Stupień (2020-03-31 09:06:19)
    Stary ZOMOwiec(ochroniarz) nie zadzwonił na policję ? My mieliśmy taką niespodziankę .. Przyjechała Policja, nie z interwencyjną ale na akcję z długą bronią i psem... Rzekomo okradaliśmy magazyn rampowy na przeciwko tych maszyn. Na szczęście chłopaki z Prudnika zachowali się jak profesjonaliści i skończyło się na spisaniu danych.
  • #2 (odp. na #1) wasiukibic (2020-03-31 09:33:51)
    Bezproblemowo - aczkolwiek teraz jest taki czas, że służby mają inne problemy na głowie. Dużo robi też odpowiednia dobrana gra pozorów - choć nie działa w 100%, to jednak w większości przypadków jest skuteczna. Najśmieszniejsze jest w tym to, że dla społeczeństwa normalniejszym i niejako bardziej akceptowalnym zachowaniem jest, kiedy stoisz pod płotem i załatwiasz potrzebę fizjologiczną, niż jakbyś miał wyciągnąć aparat i robić zdjęcia takim obiektom.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Prudnik

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...