OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Cimochy. Wieża wodna

Ostatnia zmiana: 2021-06-01

Wieża wodna

Legenda (Wygenerowano dnia: 2021-06-14) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2021-06-01)

Należy do:

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

 • #1 mieszkaniec (2016-08-26 17:39:10)
  osoba która zrobiła to zdjęcie i opis,albo nie przyłożyła się do swej pracy albo jest w wieku przedszkolnym gdyż każdy kto mieszka w Cimochach wie ze było tam przejście nadziemne kilka torów z bocznica,tyle PANIE PSEUDO REDAKTORZE!!!
 • #2 (odp. na #1) do re mi (2016-08-26 18:00:49)
  Może troszkę kultury i pokory. Nie każdy tam był/mieszkał i stad prawdopodobnie nieścisłości w opisie. Wszystko da się załatwić i nie ma potrzeby obrażania ludzi, którzy mają pasję i czas na tworzenie bazy...
 • #3 (odp. na #1) Marek Potocki (2016-08-26 20:08:19)
  Szanowny mieszkańcu. Dziękuję za uwagę i spieszę donieść, że nie jestem mieszkańcem Cimoch (Cimochów? niestety nawet nie wiem jak prawidłowo nazwę odmienić), ani nawet bliższej czy dalszej okolicy. Bazuję na danych przesłanych przez użytkowników, zdjęciach, mapach i innych materiałach. Obecnie w bazie jest ponad 6000 stacji, przystanków, posterunków i innych tego typu obiektów. Raczej nikt nie jest w stanie znać ich wszystkich, nie wspominając o historii.
  Dane chętnie poprawię, a czy mogę jeszcze prosić o jakieś dokładniejsze informacje do opisu? Np w którym miejscu było przejście, kiedy mniej więcej je rozebrano itp.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam z Wrocławia :)

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Cimochy

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...