OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bukwałd

Ostatnia zmiana: 2019-08-08

<== | Galeria | ==>
Data: 2018-08-07
Autor: Stanisław Stanisław
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2018-08-20

Galeria użytkownika Stanisław Stanisław

Nieco przekorny widok, pustej gabloty informacyjnej i pustej wiaty przystankowej. Mam nadzieję, że czasy kiedy na linii nr 221 szynobusy kursowały warunkowo, a w rozkładzie jazdy widniał symbol "kursują do odwołania" minęły już bezpowrotnie. Może o tym świadczyć uprzątnięty kosz na śmieci, z nową "wkładką worka foliowego", stojący przy wiacie przystankowej oraz obecna frekwencja pasażerów, całkiem spora jak porówna się ją z tą, sprzed kilku lat. Niekiedy odnosi się wrażenie, że szynobusy serii SA106, które zdominowały połączenie Olsztyn - Braniewo, powoli robią się zbyt mało pojemne, bo w roku szkolnym wielu pasażerów musi niestety stać.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: detale; perony/rampy/place/zadaszenia; tablice informacyjne/plakaty/ogłoszenia.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 293
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 ... (2018-08-20 20:56:11)
    A gdzie jest rozkład każdy o ile w ogóle coś funkcjonuje z tej stacji?
  • #2 (odp. na #1) Tadeusz (2018-08-23 17:21:15)
    Proponuję ci najpierw obejrzeć galerię zdjęć stacji Bukwałd, poczytać co tam pisze, a dopiero później zamieszczać tego typu komentarze. Gablota ta widocznie nie jest przeznaczona dla rozkładu jazdy pociągów ale zapewne służy wszelkim innym informacjom (np. regulamin, informacje PLK, PR itp). W galerii widać, że obok stoi druga - właśnie z rozkładem jazdy. Zdjęcia prezentujące obie gabloty obok siebie i te wyżej z widoczną tylko jedną gablotą, autor zamieścił w bazie kolejowej jedno po drugim, więc szkoda że skomentowałeś akurat to zdjęcie, nie zwracając uwagi, że obok jest drugie, stanowiące odpowiedź na twoje pytanie.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Bukwałd

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...