OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Kleszczele

Ostatnia zmiana: 2019-08-05

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-05-18
Autor: Aleksander Gruszczyński
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-06-04

Galeria użytkownika Aleksander Gruszczyński

Zabytkowy budynek dworca w Kleszczelach od strony peronu.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki dworcowe; perony/rampy/place/zadaszenia.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 299
: 4

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

 • #1 Michał Kłosowski (2020-06-04 12:33:03)
  Przepiękny jest ten dworzec. Szkoda, że od lat niszczeje. Dobrze, że zabezpieczono okna i drzwi, ciężko jednak wróżyć obiektowi świetlanej przyszłości... :-(
  Ciekaw jestem, jak wyglądało wnętrze.
 • #2 ROPA Poznań (2020-06-04 19:22:45)
  W podobnym stylu jest stacja Gąsocin między Nasielskiem a Ciechanowem. Zawsze chciałem tam dojechać, niestety nie udało się, nie wiem czy jeszcze do końca życia uda się. Pozdrawiam.
 • #3 (odp. na #2) Dawid Jastrzębski (2020-06-04 21:24:46)
  Panie Romanie, ja w czasie wycieczki mazowieckimi szlakami kolejowymi w lutym, jechałem pociągiem, który miał dłuższy postój w Gąsocinie, to oczywiście wybrałem się robić zdjęcia tej stacji, z chęcią mogę je Panu pokazać bo dworzec jak i najbliższą okolice sfotografowałem. I mam nadzieje, że Pan kiedyś również jeszcze zobaczy to miejsce na żywo.
 • #4 ROPA Poznań (2020-06-05 10:02:02)
  Bardzo dziękuję w imieniu kolejarzy seniorów, którzy tak jak ja nie wybierają sie w podróże po Polsce dopiero po stworzeniu szczepionki na COVID 19. Poproszę na mojego maila o Gąsocin. Pozdrawiam.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Kleszczele

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...