OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Mrocza

Ostatnia zmiana: 2020-04-14

<== | Galeria | ==>
Data: 2018-04-16
Autor: Dawid Jastrzębski
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2018-06-11

Galeria użytkownika Dawid Jastrzębski

Plac Dworcowy przy którym znajduję się zarośnięty drugi tor. Pomiędzy torem czynnym i zarośniętym znajduję się peron. W tle znajdują się wybudowania w Mroczy. Zamieszkały budynek towarzyszący do którego przyległy jest budynek magazynu. Pomimo zrobienia zdjęcia w kwietniu na budynku można dostrzec świecące elementy nawiązujące do okresu zimowego i świąt Bożego Narodzenia. Obok wspomnianego budynku znajduję się mały budynek w którym mógł dysponować kiedyś nastawniczy. Pomiędzy tymi budynkami znajduję się zielony żuraw wodny który mógł służyć podróżnym i mieszkańcom do czerpania wody. Widok w kierunku Nakła nad Notecią, Oleśnicy.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki towarzyszące (inne); infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne; perony/rampy/place/zadaszenia.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 443

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Mrocza

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...