OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Piwnice

Ostatnia zmiana: 2021-01-14

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 731
powiększ
Autor: Adam Sztymelski
data: 2017-06-18;
Podstawa semafora wjazdowego od strony Wielbarka. Widok w stronę Chorzel; w oddali, po lewej, dostrzec można pozostałości nastawni wykonawczej Pw2.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 796
powiększ
Autor: Adam Sztymelski
data: 2017-06-18;
Dawna równia stacyjna. Widok w stronę Chorzel.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 805
powiększ
Autor: Adam Sztymelski
data: 2017-06-18;
Budynek nastawni Pw2, a raczej to, co z niego pozostało.
Tagi: budynki związane z prowadzeniem ruchu

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 polo (2016-12-28 14:53:56)
    Przystanek osobowy Piwnice przyjmował połączenia pasażerskie do końca rozkładu "zima 1960 - 1961". Po tej dacie już nie pojawia się w tabelach SRJP.
  • #2 Damian (2017-08-10 23:20:29)
    Wszyscy mieszkańcy wsi chcą mieć nowoczesny przystanek kolejowy po modernizacji linii kolejowej z wyposażonymi na przyjeżdzie kolejowym nowoczesne sygnalizację świetlną z szlabanami oraz nowoczesne ławki zegar dworcowy i tablicę z rozkładem jazdy z napisem miejscowości Piwnice Wielkie bo tu ok.30 osób dojeżdża do pracy w tym 4 osoby pracują w Warszawie przydałyby się pociągi także oprócz Przewozów Regionalnych, który jest jeden z największych przewożników w Polsce jak najbardziej Koleje Mazowieckie,natomiast najwięcej młodzieży będzie jechało w poniedziałki drugim porannym pociągiem codziennym o godzinie 6.52 bo tamże okolicy i najbliższej miejscowości położona od wioski 3 km od Piwnic Wielkich także będą mogli skorzystać z tych połączeń kolejowych. To naprawdę będą najlepsze połączenia,aby mniejsze przerwy w kursowaniu pociągów orócz pkp intercity.
  • #3 (odp. na #2) Damian (2017-09-14 21:32:59)
    Kiedy zaczna jezdzic pociagi?

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Piwnice

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...