OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Jedlina-Zdrój

Ostatnia zmiana: 2020-04-22

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-11-14
Autor: Gerson
Napisz e-mail
http://zkmk.org/wordpress/
Zamieszczono: 2022-01-13

Galeria użytkownika Gerson

Wejście do przejścia podziemnego z peronu 2. Widok w kierunku Wałbrzycha Głównego (linia 286) i Jugowic/Wrocławia Głównego (linia 285).

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: przejazdy i przejścia naziemne (drogowe).

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 81
: 1

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Błażej Kopka (2022-01-13 23:32:15)
    Proponuję w opisie tego typu zdjęć, na tej stacji stosować nazewnictwo, że to oprócz Wałbrzycha również wyjazd w kierunku Jugowic i Świdnicy. Bo póki co, z tego miejsca do Wrocławia pojedziemy tylko po 286, a nie 285 i jest dyskusyjne, jak to będzie wyglądać w przyszłości. Tak samo jak fakt, czy górski odcinek 285 nadal będzie miał taką nazwę, bo wiele wskazuje na to, że może sią to zmienić. Ale to tylko luźna propozycja :)

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Jedlina-Zdrój

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...