OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Niedaszów

Ostatnia zmiana: 2021-05-26

Galeria
Data: 2011-06-11
Autor: Jacek2004
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-05-26

Galeria użytkownika Jacek2004

Miejsce w którym znajdował się posterunek odstępowy Niedaszów. Według kilometrażu, jest to 257,7 km linii 137. Widoczna podupadająca nastawnia, a także dawny słup oświetleniowy po prawej stronie zdjęcia. Pamiętam, że w krzakach po lewej znajdowały się jeszcze ruiny wyglądające na pozostałość po budynku mieszkalnym. Nastawnia, jak i resztki wspomnianego domu, zostały niedługo później wyburzone (ok. 2012-2013r), a teren uporządkowany Widok w stronę Jawora z pociągiem osobowym jadącym w stronę Rogoźnicy. Ogólnie ciekawe miejsce, o którym niewiele wiadomo, więc wszelkie informacje np. w których latach ten posterunek był czynny, mile widziane.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki związane z prowadzeniem ruchu; pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne; szlak (trasa)/pojedyncze tory; tabor.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 116

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Niedaszów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...