OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Braniewo Wschód

Ostatnia zmiana: 2020-09-08

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 228
: 6
powiększ
Autor: nieznany
Przesłał: Miłosz Telesiński - Zbąszynek; data: przed 1945 (???);
Widok z Lindenauer Chausee (ul. Kolejowa) na ostatnie metry linii i czołową, pasażerską część stacji Haffuferbahn (kolei nadzalewowej).
Ze zbiorów Miłosza Telesińskiego.
Obraz
Odsłon : 341
: 1
powiększ
Autor: Dawid Jastrzębski
data: 2018-01-05;
Kolejowe budynki mieszkalny nr 2,1 widoczne od strony podjazdu. Widok w kierunku Fromborka, Elbląga, Malborka, Pieniężna, Ornety, Gutkowa i Olsztyna Głównego.
Obraz
Odsłon : 382
: 1
powiększ
Autor: Dawid Jastrzębski
data: 2018-01-05;
Kolejowy budynek mieszkalny nr 3 widoczny od strony torów. W lewo Frombork, Elbląg, Malbork, Pieniężno, Orneta, Gutkowo, Olsztyn Główny w prawo Granica Państwa, Kaliningrad.

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 subsens (2020-09-05 01:03:20)
    Mam wrażenie, że treść zamieszczona w opisie ogólnym została zaadresowana do najmłodszych :) - co może być trochę nieeleganckie wobec pozostałych.
    W uzupełnieniu dane obrazujące ww. proces wchłaniania - faza pierwsza: http://isap.sejm.gov… faza druga: http://isap.sejm.gov… Można mówić również o fazie wstępnej: (sygnał zastępczy) https://www.youtube.…

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Braniewo Wschód

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...