OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Zielonka

Ostatnia zmiana: 2021-11-24

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-11-20
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-11-24

Galeria użytkownika wasiukibic

Dawna rampa boczna na wyjeździe do Węglińca (na wprost). Na rozebranym torowisku znajduje się obecnie m.in. skwerek z ławkami. Za plecami nieużywane, zarastające boisko piłkarskie, gdzie tor rozwidlał się przed wjazdem na teren dawnej brykietowni i elektrowni, obecnie zakładu Unirubber. Tory zdjęto jakoś na przełomie lat 70. i 80. XX wieku, po zakończeniu wydobycia i przerobu węgla brunatnego. Widok w kierunku północno-wschodnim.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: perony/rampy/place/zadaszenia; pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 62

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Zielonka

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...