OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Chojnów

Ostatnia zmiana: 2013-12-17

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-09-12
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-09-14

Galeria użytkownika wasiukibic

Zlikwidowany przejazd kolejowy przez ul. Goleszańską, którym biegł tor najpierw do miejscowej cukrowni, a później z POHZ Chojnów, obecnie opuszczony. Bramą lewą i środkową tory wchodziły na teren zakładu. Ostatnio był tu jakiś warsztat samochodowy. W tle kominy, które pozostałe po firmie Dolpakart, producencie wyrobów papierowych. Niegdyś były równej wysokości, obecnie jest z nich jest częściowo rozebrany. Widok w kierunku południowo-wschodnim; za plecami do stacji Chojnów.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 24

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Chojnów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...