OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Wyczółki

Ostatnia zmiana: 2021-09-24

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 514
powiększ
Autor: nieznany
Przesłał: Marcin Kulinicz; data: 1940 (???);
Zdjęcie przedstawia okolice obecnego wjazdu do Wojskowego Portu Lotniczego Warszawa - Okęcie z ul. Żwirki i Wigury. Ulica ŻiW jest na pierwszym planie. Na lewo od niej widać tor do Palucha i naprężacz oraz wskaźnik kolejowy. W prawej części zdjęcia widać budynek posterunku lub dróżnika przejazdowego, rogatki przejazdowe, linię teletechniczną - to linia nr 8 (stary przebieg), którą w tym miejscu przecinała ul. Żwirki i Wigury. Zdjęcie z FB, ze strony "Okęcie dawniej i dziś".
Tagi: budynki towarzyszące (inne), budynki związane z prowadzeniem ruchu, przejazdy i przejścia naziemne (drogowe), sygnalizacja/słupki/znaki itp., szlak (trasa)/pojedyncze tory

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Wyczółki

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...