OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Komprachcice

Ostatnia zmiana: 2019-11-06

<== | Galeria | ==>
Data: 2019-03-09
Autor: Opolanin
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2019-03-09

Galeria użytkownika Opolanin

Wjazd na dawną stację od strony Szydłowa. Rozjazdy w torze głównym zostały wymienione na nowe pochodzące z pobliskiej fabryki Trac Tec Koltram w Zawadzkiem.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 569
: 3

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 wasiukibic (2019-03-09 18:17:29)
    A jednak podczas remontu/modernizacji można nie wycinać nieużywanych tymczasowo torowisk, a nawet zabudować dla nich rozjazdy. Czyżby Zamawiający poszedł wreszcie po rozum do głowy?
  • #2 (odp. na #1) Przemysław Biały (2019-03-09 20:18:26)
    Dokładnie, a potem opóźnienia i łolaboga, bo nie ma się gdzie minąć, odstawić uszkodzonego taboru tymczasowo, zrobić ładownię, bo wszystko powycinane do zera. Ile mógł kosztować ten rozjazd z Trac Tec Koltramu?
  • #3 (odp. na #1) Opolanin (2019-03-10 07:05:35)
    W Komprachcicach masz dwie bocznice wojskowe- jedna odchodzi na wysokości tego domu po prawej do 91 Batalionu Logistyków, mają tam trzy tory, dwa z nich są przy rampie, druga zaczyna się "za plecami" do składu wojskowego koło lotniska w Polskiej Nowej Wsi i zapewne przez to nie wycieli bocznych torów. Łącznie „Zamawiający” ;) wymienił 5 rozjazdów.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Komprachcice

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...