OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Tuplice

Ostatnia zmiana: 2021-05-02

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-05-08
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-06-10

Galeria użytkownika wasiukibic

Rampa boczna, widok od strony ul. Adama Mickiewicza w kierunku południowo-wschodnim; w lewo Sieniawa Żarska i Łęknica, w prawo perony. Prawdopodobnie dochodził do niej od tej strony tor wąski (widoczny na mapie: https://www.bazakolejowa.pl/foto/1068/15945974001f43c2afb4f43f038e6370337b1d8374-17670.jpg), z położonej za plecami odkrywkowej kopalni węgla brunatnego.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: perony/rampy/place/zadaszenia.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 35

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Tuplice

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...