OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Trzebież Szczeciński

Ostatnia zmiana: 2019-12-08

Legenda (Wygenerowano dnia: 2022-01-10) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2022-01-01)

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 SW (2018-11-04 18:52:12)
    Będąc dziś w Trzebieży to stan infrastruktury od Polic do Trzebieży jest zadowalający mimo pojedynczych kursów skali roku. Na szlaku brak jakiś większych drzew, krzaków jak na taką linie. Wygląda jak by ruch zamarł niedawno a nie dekadę temu.
  • #2 Bogusław M. Hanć, RS Szczecin Dąbie (2021-09-20 14:21:23)
    To był mój dom, tam zostało "kawałek" mnie...... mieszkałem ( mieszkaliśmy) na 1 piętrze, nad bufetem - był tam, gdzie te duże okna na dole- jak się patrzy stojąc na peronie 2 . Mama pełniła Służbę ruchu jako dyżurny ruchu [rsp] peronowy, i na nastawni dysponującej "Tz", którą niedawno zburzono, mam zdjęcia z oddania w pełni zelektryfikowanej stacji. Mój wujek składa meldunek, Naczelnemu Dyrektorowi Pomorskiej Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych, wtedy w latach: 1979-1989 tę funkcję sprawował bardzo dobry i otwarty Człowiek- inż. Bogdan Matałyga, pochodził z Krakowa i jak zakończyła się Jego po Ziemi wędrówka, wrócił do miasta, które tak kochał...Dziękuję Panie Dyrektorze...

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Trzebież Szczeciński

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...