OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bydgoszcz Główna

Ostatnia zmiana: 2020-08-30

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-05-02
Autor: Dawid Jastrzębski
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-06-23

Galeria użytkownika Dawid Jastrzębski

Stary budynek dworcowy widoczny od strony torów. Widok z peronu 4 w kierunku Wierzchucina, Gdyni Głównej, Laskowic Pomorskich, Unisławia Pomorskiego, Chełmży, Torunia Głównego.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki dworcowe; perony/rampy/place/zadaszenia.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 155
: 3

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Monika Cybula (2020-07-24 17:11:19)
    Dwukrotnie odjeżdżałam z tego peronu do Gdańska i zastanawia mnie jeden fakt - dlaczego pociąg nadjechał właśnie od strony Gdańska skoro powinien nadjechać z kierunku przeciwnego?
  • #2 (odp. na #1) Cezary Mirowski (2020-07-24 18:36:31)
    Gdyby Główną przenieść w miejsce Leśnej, a jeszcze lepiej Wschodniej nie byłoby problemu z kierunkami. Musiałaś jechać pociągiem, który nadjechał linią nr 18 (Kutno–Piła). Lokomotywę trzeba przestawić, żeby mogła pojechać linią nr 131 (Chorzów Batory–Tczew) na Wybrzeże. Ze Wschodniej czy Leśnej nie byłoby problemu i pociągi z kierunku Kutna pojechałyby linią 201 (Nowa Wieś Wielka–Gdynia Port) tak jak towarowe. Specyfika Bydgoszczy Głównej.
  • #3 ROPA Poznań (2020-07-24 23:23:44)
    Trzeba by zbudować "łącznik", aby zlikwidować tę niedogodność. Pewno taniej jest przestawiać lokomotywy, stąd tak jest, a nie inaczej. I tyle, nie ma się co dziwić. "Kochana ekonomia" ustawia cała sprawę.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Bydgoszcz Główna

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...