OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Kraków Wesoła

Ostatnia zmiana: 2019-12-29

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. Hubert Waguła (2007-11-07)
Obraz
fot. Szymon Komusiński (2017-12-11)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 Szymon Komusiński (2017-12-11 17:51:07)
    Posterunek ponownie uruchomiony w roku 2017 jako tymczasowy, choć obecnie sterowany zdalnie z Krakowa Głównego i spełniający odmienną niż w przeszłości funkcję. Otwarcie posterunku (półtrapez z żeberkiem ochronnym i pełną sygnalizacją) pozwoliło ograniczyć długość jednotorowego "wąskiego gardła" na linii nr 91 do pierwszych niespełna 2 kilometrów; w przeciwnym razie konieczne byłoby - do czasu ukończenia przebudowy linii średnicowej - prowadzenie ruchu jednotorowego od Krakowa Głównego aż do Płaszowa i Bonarki.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Kraków Wesoła

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...