OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bratków Zgorzelecki

Ostatnia zmiana: 2015-09-07

Wyślij nowe pliki »

pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. nieznany (1905)
Obraz
fot. nieznany (przed 1918)
Obraz
fot. Pinio5 (pomiędzy 2000 a 2004)
Obraz
fot. Jarosław Lizak (2011-05-21)
Obraz
fot. Jarosław Lizak (2011-05-21)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Pisanie komentarzy dostępne jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Komentarze:

  • #1 Miłośnik kolei (2018-07-27 13:53:25)
    Pragnę podkreślić, iż stacja Braków Zgorzelecki nie znajduje się w miejscowości Braków tak jak to jest mylnie napisane w Wikipedii, a w miejscowości POSADA i tak jest od 1945 roku.Szkoda, że od 1990 roku zlikwidowano ruch pasażerski po stronie polskiej i doprowadzono do ruiny tory do Bogatyni i ani PKP PLK, PKP IC czy nasze rodzime KD nie przejawiają nawet odrobiny chęci by pociągi osobowe przywrócić wiedząc, iż komunikacja pasażerska w naszym regionie tzn. okolic powiatu zgorzeleckiego kuleje i pozostał tylko jeden przewoźnik wożący ludzi przestarzałymi busami biorąc za przejazdy bardzo wysokie ceny jak np. Posada-Bogatynia (około 10km) to, aż 6zł od osoby.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Bratków Zgorzelecki

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...