OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Ciepłownia Zawiszów

Ostatnia zmiana: 2019-12-18

Galeria | ==>
Data: 2006-09-26
Autor: Jacek2004
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-06-10

Galeria użytkownika Jacek2004

Bocznica szlakowa przy fabryce Elektrolux w Świdnicy podczas budowy. Nie bez powodu wrzucam to zdjęcie. Po 14 latach od wybudowania torów przy fabryce pojawił się tu wreszcie pociąg! Trzeba mieć nadzieję, że zakład zacznie w końcu regularnie korzystać z wybudowanej za ponad 3 mln zł bocznicy. (proponowałbym dołączyć zdjęcie do "Bocznice kolejowe w Świdnicy" z utworzeniem podgalerii dotyczącej bocznicy do Elektroluxa bo takiej brakuje).

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budowy/remonty/rozbiórki; infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 291

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Ciepłownia Zawiszów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...