OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Zgorzelec Nadleśnictwo

Ostatnia zmiana: 2018-10-01

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 461
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2018-07-14;
Starotorze na wysokości Biedronki w Węglińcu. Obok toru szlakowego szła jeszcze bocznica wzdłuż rampy do składu opału (z prawej strony). Tutaj (wg starych map) znajdowała się ładownia Zgorzelec Nadleśnictwo. Widok w kierunku wschodnim (stacja Węgliniec).
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne
Obraz
Odsłon : 446
powiększ
Autor: wasiukibic
data: 2018-07-14;
Starotorze na wysokości Biedronki w Węglińcu. Obok toru szlakowego szła jeszcze bocznica wzdłuż rampy do składu opału (z lewej strony). Tutaj (wg starych map) znajdowała się ładownia Zgorzelec Nadleśnictwo. Widok w kierunku południowo-zachodnim (przejazd kolejowy z DW 296, Czerwona Woda).
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Zgorzelec Nadleśnictwo

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...