OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Przystronie Śląskie

Ostatnia zmiana: 2020-02-13

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon : 209
powiększ
Autor: Krzysztof Bach
Przesłał: Krzysztof Bachiński; data: 2017-04-09;
Widok na dawną stację z kierunku południowego. Na pierwszym planie betonowe podkłady, prawie nowe. Na lewo od dawnego szlaku znajdowała się bocznica a dalej równolegle biegła droga, która za drzewami i budynkami stacyjnymi, przecinała torowisko. Sygnalizuję że to pierwsze zdjęcie tego nieistniejącego obiektu, dodam że dość malowniczo położonego.
Tagi: pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Przystronie Śląskie

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...