OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Gołańcz

Ostatnia zmiana: 2020-09-09

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-07-11
Autor: Paweł Śliwiński
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-07-21

Galeria użytkownika Paweł Śliwiński

Wnętrze zdewastowanej lokomotywowni.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' po każdorazowym uzyskaniu zgody autora [?]

Tagi: budynki do obsługi taboru; budynki towarzyszące (inne); infrastruktura do obsługi taboru ; wnętrza.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 263
: 3

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Stanisław Stanisław (2021-07-21 09:19:13)
    Szanowny Kolego Pawle. Mam wielką prośbę. Czy mógłbyś swoje imię i nazwisko itd. umieszczać w mniejszej skali i w miejscu, gdzie napis nie przesłania obiektu który utrwalasz na zdjęciu. Przepraszam, ale według mnie, tego typu "grafika", psuje ujęcie i niweluje w pewien sposób Twoją pracę. Wiem, że większość użytkowników podpisuje swoje zdjęcia (ja akurat tego nie robię, ale akceptuję to i w pełni rozumiem) oraz "chroni" swoje zdjęcia symbole c w kółku (sensu nie widzę, ale jak to mówią "nie wnikam", jak ktoś chce, niech to robi), tym niemniej, zauważ, że większość użytkowników umieszcza tego typu "grafikę" kierując się "dobrem zdjęcia" (gdzieś w rogu, małymi literkami itp), a u Ciebie, odnoszę takie wrażenie, że owa "grafika" jest ważniejsza od zdjęcia. Przepraszam, że tak piszę, nie zniechęcaj się przez to do robienia kolejowych zdjęć, bo są one naprawdę interesujące (powyższa fotka wnętrza byłej parowozowni - bardzo fajna), ale nie uważasz, że przesłonięcie kanału jak i niemal 1/3 "podłogi" przez napisy które umieściłeś, niestety psują, i to bardzo, samą fotografię jak i pierwsze wrażenie, jakie się odnosi patrząc na nią. Proszę rozważ pomniejszenie [znaczne :)))] napisów i umieszczanie ich w rogu, najmniej ważnym dla całości obrazu (np. dla powyższej fotografii, według mnie, byłby to rejon zielonego krzaczka rosnącego w dolnym, prawym rogu). Z góry dziękuję.
  • #2 Amtrak (2021-07-21 19:55:04)
    Mam dokładnie takie same odczucia co Kolega Stanisław - dzięki, że mnie ubiegłeś i nie musze się produkować. Sam podpis jest OK, bardzo dobrze, że nie czcionką 'Comic Sans', ale wielka prośba o "ciut" mniejszy;)
  • #3 Paweł Śliwiński (2021-09-23 19:48:10)
    Mają panowie rację, wrzuciłem nowe zdjęcia, czekają na akceptacje, tym razem nie dawałem już znaku wodnego :)

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Gołańcz

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...