OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Damasławek

Ostatnia zmiana: 2021-03-30

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-09-07
Autor: Prochiron
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-09-09

Galeria użytkownika Marek Potoczny

Charakterystyczne przejścia podziemne w Damasławku - widok od strony Janowca Wlkp.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' po każdorazowym uzyskaniu zgody autora [?]

Tagi: perony/rampy/place/zadaszenia; przejścia nad/podziemne, windy.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 303
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 ROPA Poznań (2020-09-15 21:56:36)
    Mam zdjęcia z 2014r roku i aż dziw, że ktoś nie rozwalił tych pięknych nadbudówek nad wejściem do tunelu. Jeśli ktoś się interesuje piłką nożna to z Damasławka pochodzi nasz reprezentant - Karol Linetty.
  • #2 (odp. na #1) ACdVL (Andrzej) (2020-09-16 14:50:49)
    Interesuje się, a owszem - i dziękując za informację, pozwoli sobie nadmienić, że przy całym szacunku do info - Linetty jeszcze trochę musi zapracować sobie na piłkarski szacunek - jak Kuba czy Łukasz (mimo wszystko), albo i Lewandowski. Tyle na temat futbolowy. :)

    Przechodząc do rzeczy - obawiam się, że to kwestia czasu, kiedy całkiem obrócą się w ruinę - tak czy kwak niewiele ku temu brakuje. A szkoda, boć jak słusznieś zauważył - są piękne, stylowe i warto byłoby, żeby jeszcze trochę posłużyły. Nie będę już jednak wspominał, co zazwyczaj w Polsce (nie zawsze, ale jednak) z tak pięknymi detalami jak te wiaty się dzieje, bo wszyscy dobrze wiedzą. Ja powtórzę - mam nadzieję na ich jeszcze długi żywot - warto by było. A jak nie - to może wiaty na inny cel by przeznaczyć? Byleby od zniszczenia uratować.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Damasławek

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...