OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Lutol Suchy

Ostatnia zmiana: 2021-07-31

<== | Galeria | ==>
Data: 2021-06-19
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2021-07-30

Galeria użytkownika wasiukibic

Początek peronów od strony wjazdu ze Zbąszynka i semafory wyjazdowe w tamtym kierunku, zwrócone plecami do fotografującego. Z prawej strony zlikwidowany peron, z którego przed 1945 rokiem startowały składy do Trzciela.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki dworcowe; perony/rampy/place/zadaszenia; sygnalizacja/słupki/znaki itp..

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 97
: 1

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 ROPA Poznań (2021-07-30 22:54:32)
    Muszę to skomentować, co przydarzyło mi się w maju 2019r.Nasz pociąg w kierunku Gorzowa czekał na ten z Gorzowa. Klasyczna mijanka. Proszę sobie wyobrazic, ze moj poc ruszył pod semafor wyjazdowy nie czekając na ten z Gorzowa i "zastosował lotny start". Jest to niedozwolone. A gdyby ktoś /rzadki przypadek/ chciał tylko np cos rodzinie przekazać z tego drugiego pociągu ale dalej nim jechać, to nie miał by szans. za moich czasów było to niedozwolone, ale byli dyżurni ruchu nawet na tak małej stacyjce.
    Napisałem o tym zdarzeniu do Polregio w Zielonej Górze. Obiecali zwrócic uwage maszynistom na niewłaściwe zachowanie. Może którys z Kolegów jeśli jest maszynistą skomentuje ten przypadek.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Lutol Suchy

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...