OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Trzebinia Szyb Włodzimierz

Ostatnia zmiana: 2021-01-19

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja podstawowa]

Obraz
Odsłon (od 12 maja 2014): 659
powiększ
Autor: Quentin
data: 2007;
Szyb "Włodzimierz". Strzałka zaznaczone miejsce, w którym odchodzi tor do ZG "Trzebionka". Tory są schowane w trawsku. Widoczny w oddali semafor stacji Trzebinia, na pierwszym planie semafor podg. Trzebionka.
Tagi: szlak (trasa)/pojedyncze tory

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 Leszek Morawiecki (2021-11-04 11:16:17)
    Od linii 114 odgałęział się w lewo, jadąc w kierunku Sierszy, tor do Zakładów Górniczych "Trzebionka", w których szybem wydobywczym był "Włodzimierz".

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Trzebinia Szyb Włodzimierz

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...